Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию коммунальных отходов по городу Арыс
Решение Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 20 марта 2015 года № 38/224-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 20 апреля 2015 года № 3143. Утратило силу решением Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 29 сентября 2015 года № 44/269-V
Сноска. Утратило силу решением Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 29.09.2015 № 44/269-V.
В соответствии с подпунктами 1) и 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 2011 года № 1370 «Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов», Арысский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить:
1) нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Арыс согласно приложению 1 к настоящему решению;

Арыс қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын, коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2015 жылғы 20 наурыздағы № 38/224-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 сәуірде № 3143 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2015 жылғы 29 қыркүйектегі № 44/269-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық  мәслихатының 29.09.2015 № 44/269-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 1) және 2) тармақшаларына, «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына және «Коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгі қағидаларын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 22 қарашадағы № 1370 қаулысына сәйкес, Арыс қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бекітілсін:
1) осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес Арыс қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары;

2) тарифы на сбор, вывоз, захоронение, утилизацию коммунальных отходов по городу Арыс согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата                       К. Баймурзаев
Секретарь городского маслихата             Т. Тулбасиев
Приложение 1 к решению
Арысского городского
маслихата от 20 марта
2015 года № 38/224-V
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Арыс
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Среднегодовые расчетные нормы, м3
1
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель
1,1
1,4
2
Общежития, интернаты, детские дома, дома престарелых
1 место

2) осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес Арыс қаласы бойынша коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтері.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Қ.Баймурзаев
Қалалық мәслихат
хатшысы                                    Т.Тулбасиев
Арыс қалалық мәслихатының
2015 жылғы 20 наурыздағы
№ 38/224-V шешіміне 1 қосымша
Арыс қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Орташа жылдық жинақталу нормалары, м3
1
Жайлы және жайлы емес үйлер
1 тұрғын
1,1
1,4
2
Жатақханалар, интернаттар, балалар үйлері, қарттар үйлері және сол сияқтылар
1 орын