Об объявлении на территориях населенных пунктов Дермене, Темиржолшы, Орманшы сельского округа Дермене города Арыс чрезвычайной ситуации природного характера
Решение акима города Арыс Южно-Казахстанской области от 19 мая 2015 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 19 июня 2015 года № 3215. Утратило силу постановлением акимата города Арыс Южно-Казахстанской области от 29 апреля 2016 года № 148
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Арыс Южно-Казахстанской области от 29.04.2016 № 148 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуации природного и техногенного характера", аким города Арыс РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера у подвесного моста на территории Дерменинского сельского округа города Арыс в месте соединения населенных пунктов Дермене, Темиржолшы, Орманшы.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Актаева Е.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
С.Ертай

Арыс қаласының Дермене ауылдық округі Дермене, Теміржолшы, Орманшы елді мекендері аумағындағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласы әкімінің 2015 жылғы 19 мамырдағы № 10 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 19 маусымда № 3215 болып тіркелді. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Арыс қаласы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 29 сәуірдегі № 148 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Арыс қаласы әкiмдiгiнiң 29.04.2016 № 148 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабының 1 тармағы 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі Заңының 48 бабына, "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 қаулысына сәйкес Арыс қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. Арыс қаласының Дермене ауылдық округінің Дермене, Теміржолшы, Орманшы елді мекендерін жалғастыратын аспалы жаяу жүргінші көпір аумағында табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Е.Ақтаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
С.Ертай