О внесении изменений в постановление акимата города Арыс от 1 октября 2014 года № 504 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы"
Постановление акимата города Арыс Южно-Казахстанской области от 28 мая 2015 года № 304. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 26 июня 2015 года № 3220. Утратило силу постановлением акимата города Арыс Южно-Казахстанской области от 3 июня 2016 года № 179
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Арыс Южно-Казахстанской области от 03.06.2016 № 179.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 октября 2014 года № 1119 "О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан", акимат города Арыс ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Арыс от 1 октября 2014 года № 504 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы" (зарегистровано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2832, опубликовано 25 октября 2014 года в газете "Арыс ақиқаты") следующие изменения:
в преамбуле указанного постановления слова "постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2010 года № 488 "Об утверждении программы по обеспечению детей дошкольным воспитанием и обучением "Балапан" на 2010-2020 годы"," исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Дилдабекова Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города С.Ертай

"Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Арыс қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 1 қазандағы № 504 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 28 мамырдағы № 304 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 маусымда № 3220 болып тіркелді. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Арыс қаласы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 3 маусымдағы № 179 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Арыс қаласы әкiмдiгiнiң 03.06.2016 № 179 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 21 қазандағы № 1119 қаулысына сәйкес, Арыс қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Арыс қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 1 қазандағы № 504 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2832 тіркелген, 2014 жылғы 25 қазанда "Арыс ақиқаты" газетінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының кіріспесіндегі "Балаларды мектепке дейінгі тәрбиемен және оқытумен қамтамасыз ету жөніндегі 2010-2020 жылдарға арналған "Балапан" бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 28 мамырдағы № 488 қаулысына" деген сөздер алып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Б.Ділдәбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі С.Ертай