О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 209 "О городском бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 16 июля 2015 года № 240. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 17 июля 2015 года № 3246. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 15 января 2016 года № 06-13/11)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 15.01.2016 № 06-13/11).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 июля 2015 года № 39/326-V «О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 34/258-V «Об областном бюджете на 2015-2017 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3236 Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 209 «О городском бюджете на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2930, опубликовано 10 января 2015 года в газете «Кентау») следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить городской бюджет города Кентау на 2015-2017 годы согласно приложениям 1 и 2 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 194 795 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 996 909 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 20 818 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 40 459 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 8 136 609 тысяч тенге;
2) затраты – 9 265 774 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 504 954 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 505 946 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 992 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – -575 933 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 575 933 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 505 946 тысяч тенге;
погашение займов – 993 тысяч тенге;

"2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Кентау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 209 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 16 шілдедегі № 240 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 шілдеде № 3246 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 06-13/11 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 15.01.2016 № 06-13/11 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 10 шілдедегі № 39/326-V «2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 34/258-V шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3236 тіркелген шешіміне сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 209 «2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2930 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 10 қаңтардағы «Кентау шұғыласы» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Кентау қаласының 2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1 және 2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 9 194 795 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 996 909 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 20 818 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 40 459 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 8 136 609 мың теңге;
2) шығындар – 9 265 774 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 504 954 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 505 946 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 992 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – -575 933 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 575 933 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 505 946 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 993 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 70 980 тысяч тенге.».
приложения 1 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
городского маслихата                       М. Кунпеисов
Секретарь городского маслихата             К. Сырлыбаев
Приложение № 1
к решению Кентауского городского маслихата
от 16 июля 2015 года № 240
Приложение № 1
к решению Кентауского городского маслихата

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 70 980 мың теңге.».
Көрсетілген шешімнің 1 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қалалық мәслихатының
сессия төрағасы                            М.Күнпеисов
Қалалық мәслихат хатшысы                   К.Сырлыбаев
Кентау қалалық мәслихатының
2015 жылдың 16 шілдедегі № 240 шешіміне
1-қосымша
Кентау қалалық мәслихатының