Об образовании избирательных участков на территории Сайрамского района
Решение акима Сайрамского района Южно-Казахстанской области от 26 февраля 2015 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 2 марта 2015 года № 3063. Утратило силу решением акима Сайрамского района Южно-Казахстанской области от 10 августа 2015 года № 19
Сноска. Утратило силу решением акима Сайрамского района Южно-Казахстанской области от 10.08.2015 № 19 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» аким Сайрамского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Сайрамского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата акима района Б. Тургынбекова.
3. Данное решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района                                В. Кайназаров
«СОГЛАСОВАНО»
Председатель Сайрамской
районной территориальной
избирательной комиссии                     Т. Керимбеков
«26» февраля 2015 года
Приложение к решению
акима Сайрамского района
от 26 февраля 2015 года № 5
Избирательные участки на территории Сайрамского района
Избирательный участок № 578
Центр: Акбулакский сельский округ, село Акбулак, улица А. Курмантаева, без номера, здание общей средней школы имени А. Курмантаева № 18.
Границы: село Акбулак полностью.
Избирательный участок № 581
Центр: Арысский сельский округ, село Коджакорган, улица Ш. Валиханова, без номера, здание школы-гимназии имени Т. Рустемова № 12.
Границы: село Коджакорган полностью.
Избирательный участок № 582
Центр: Арысский сельский округ, село Нуржанкорган, улица Инклап, без номера, здание основной средней школы имени М. Анартаева № 62.
Границы: село Нуржанкорган полностью.
Избирательный участок № 587
Центр: Аксукентский сельский округ, село Чапаев, улица Мавланова, без номера, здание основной средней школы имени Айша биби.
Границы: село Чапаев, улицы Мавланова, А. Батыра, Улугбека, Б. Садыкова, Курмангазы, Юлдашева, Ал-Бухари, Туганбекова, Кажымукана, Ал-Термези, Мукуми, Гуллик, Навои, Хамзы, Кадири полностью, улица С. Рахимова четная сторона дома № 2-72, улица Кыстаубаева четная сторона дома № 76-142, улица Ибн Сина дома № 1-36.
Избирательный участок № 588

Сайрам ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам ауданы әкімінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 5 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 2 наурызда № 3063 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам ауданы әкімінің 2015 жылғы 10 тамыздағы № 19 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам ауданы әкімінің 10.08.2015 № 19 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23-бабының 1 тармағына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабының 2 тармағына сәйкес Сайрам ауданы әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Сайрам ауданының аумағындағы сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Б.Тұрғынбековке жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                У.Қайназаров
«КЕЛІСІЛДІ»
Сайрам аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы:             Т.Керимбеков
«26» ақпан 2015 жыл
Сайрам ауданы әкімінің
2015 жылғы 26 ақпандағы
№ 5 шешіміне қосымша
Сайрам ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
№ 578 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақбұлақ ауылдық округі, Ақбұлақ ауылы, Ә.Құрмантаев көшесі нөмірсіз, № 18 Әбдібай Құрмантаев атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Ақбұлақ ауылы толығымен.
№ 581 сайлау учаскесі
Орталығы: Арыс ауылдық округі, Қожақорған ауылы, Ш.Уәлиханов көшесі нөмірсіз, № 12 Т.Рустемов атындағы мектеп-гимназиясының ғимараты.
Шекарасы: Қожақорған ауылы толығымен.
№ 582 сайлау учаскесі
Орталығы: Арыс ауылдық округі, Нұржанқорған ауылы, Инклап көшесі нөмірсіз, № 62 М.Анартаев атындағы негізгі орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Нұржанқорған ауылы толығымен.
№ 587 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсукент ауылдық округі, Чапаев ауылы, Мавланов көшесі нөмірсіз, Айша бибі атындағы негізгі орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Чапаев ауылы, Мавланов, А.Батыр, Ұлуқбек, Б.Садықов, Құрманғазы, Юлдашев, Әл-Бұхари, Туғанбеков, Қажымұқан, Әл-Термези, Мукуми, Гуллик, Навои, Хамза, Қадири көшелері толығымен, С.Рахимов көшесі жұп жағы № 2-72 үйлер, Қыстаубаев көшесі жұп жағы № 76-142 үйлер, Ибн Сина көшесі № 1-36 үйлер.
№ 588 сайлау учаскесі

Центр: Аксукентский сельский округ, село Аксу, улица Қыстаубаева, дом № 5, здание общей средней школы № 47.
Границы: село Аксукент, улицы Райымбекова, Зеленая, Оразалиева, Зайнуддинова, Курбенова, Жанарова, Асылбекова и тупик Райымбекова полностью, улица Қыстаубаева четная сторона дома № 2-74, нечетная сторона дома № 1-131, улица Махмудова нечетная сторона дома № 21-115, четная сторона дома № 22-104, улица Момышулы четная сторона дома № 56-142, улица Ибн Сина дома № 37-56.
Избирательный участок № 589
Центр: Аксукентский сельский округ, село Аксу, улица Б. Момышулы, дом № 50, здание общей средней школы имени М. Макатаева.
Границы: село Аксу, улицы Айтеке би, Чернышевского, Аханова, Рустемова, Бабина полностью, проспект Жибек-жолы четная сторона дома № 2-52, улица Пратова дома № 1-44, улица Абылайхана нечетная сторона дома № 1-51, улица Б. Момышулы дома № 1-55, улица Жумабекова дома № 1-19, улица Махмудова дома № 1-20, улица Абая дома № 1-32.
Избирательный участок № 590
Центр: Аксукентский сельский округ, село Аксу, улица Абылайхана, дом № 71, здание районного дома культуры имени К. Жандарбекова.
Границы: село Аксу, улицы Амангелди, Мусалиева, Жандарбекова, Саттарханова, Кожанова, Байтурсынова, Вишневецкого полностью, проспект Жибек-жолы нечетная сторона полностью, четная сторона дома № 54-198, улица Абылайхана дома № 68-180а, нечетная сторона дома № 81-251, улица Конаева дома № 1-52, улица Абая дома № 33-152.
Избирательный участок № 591
Центр: Аксукентский сельский округ, село Аксу, улица Абылайхана, дом № 56, здание Учебно-производственного комбината.
Границы: село Аксу, улицы Толе би, Домалак ана, З.Хусанова, Бекет Батыра, Нурпеисовой и тупики Темир жол, Пратова полностью, улица Абылайхана четная сторона дома № 2-56, улица Казыбек би нечетная сторона дома № 1-73, четная сторона дома № 2-66, улица Пратова нечетная сторона дома № 45-121, четная сторона дома № 46-122, улица Жумабекова нечетная сторона дома № 21-67, четная сторона дома № 20-82.
Избирательный участок № 592
Центр: Аксукентский сельский округ, село Аксу, улица Иманалиева, без номера, здание общей средней школы имени Бабура № 7.
Границы: село Аксу, улицы Иманалиева-І, Иманалиева-ІІ, Махажанова, М. Шокая, Бабашевой, Толеулы-І, Толеулы-ІІ, Нуртан кажы и тупик Базарный полностью, улица Пратова нечетная сторона дома № 123-189, четная сторона дома № 124-190, улица Казыбек би нечетная сторона дома № 75-105, четная сторона дома № 68-98, улица Жумабекова нечетная сторона дома № 69-121, четная сторона дома № 84-122, улица Спатаева № 1-106, улица Конаева нечетная сторона дома № 51-75, четная сторона дома № 52а-74.
Избирательный участок № 593
Центр: Аксукентский сельский округ, село Аксу, улица Сураншы батыра, без номера, здание общей средней школы № 97.

Орталығы: Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, Б.Қыстаубаев көшесі № 5 үй, № 47 жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Ақсу ауылы, Райымбеков, Зеленая, Оразалиев, Зайнуддинов, Күрбенов, Жанаров, Асылбеков көшелері және Райымбеков тұйығы толығымен, Қыстаубаев көшесі жұп жағы № 2-74 үйлер, тақ жағы № 1-131 үйлер, Махмудов көшесі тақ жағы № 21-115 үйлер, жұп жағы № 22-104 үйлер, Момышұлы көшесі жұп жағы № 56-142 үйлер, Ибн Сина көшесі № 37-56 үйлер.
№ 589 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, Б.Момышұлы көшесі № 50 үй, М.Мақатаев атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Ақсу ауылы, Әйтеке би, Чернышевский, Аханов, Рүстемов, Бабин көшелері толығымен, Жібек-жолы даңғылы жұп жағы № 2-52 үйлер, Пратов көшесі № 1-44 үйлер, Абылайхан көшесі тақ жағы № 1-51 үйлер, Б.Момышұлы көшесі № 1-55 үйлер, Жұмабеков көшесі № 1-19 үйлер, Махмудов көшесі № 1-20 үйлер, Абай көшесі № 1-32 үйлер.
№ 590 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, Абылайхан көшесі № 71 үй, Қ.Жандарбеков атындағы аудандық мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Ақсу ауылы, Амангелді, Мұсалиев, Жандарбеков, Саттарханов, Қожанов, Байтұрсынов, Вишневецкий көшелері толығымен, Жібек-жолы даңғылы тақ жағы толығымен, жұп жағы № 54-198 үйлер, Абылайхан көшесі № 68-180а үйлер, тақ жағы № 81-251 үйлер, Қонаев көшесі № 1-52 үйлер, Абай көшесі № 33-152 үйлер.
№ 591 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, Абылайхан көшесі № 56 үй, Оқу өндірістік комбинатының ғимараты.
Шекарасы: Ақсу ауылы, Төлеби, Домалақ ана, З.Хусанов, Бекет Батыр, Нұрпеисова көшелері және Теміржол, Пратов тұйықтары толығымен, Абылайхан көшесі жұп жағы № 2-56 үйлер, Қазыбек би көшесі тақ жағы № 1-73 үйлер, жұп жағы № 2-66 үйлер, Пратов көшесінің тақ жағы № 45-121 үйлер, жұп жағы № 46-122 үйлер, Жұмабеков көшесі тақ жағы № 21-67 үйлер, жұп жағы 20-82 үйлер.
№ 592 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, Иманалиев көшесі нөмірсіз, № 7 Бабыр атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Ақсу ауылы, Иманалиев-І, Иманалиев-ІІ, Махажанов, М.Шоқай, Бабашева, Төлеұлы-І, Төлеұлы-ІІ, Нұртан қажы көшелері және Базар тұйығы толығымен, Пратов көшесі тақ жағы № 123-189 үйлер, жұп жағы № 124-190 үйлер, Қазыбек би көшесі тақ жағы № 75-105 үйлер, жұп жағы № 68-98 үйлер, Жұмабеков көшесі тақ жағы № 69-121 үйлер, жұп жағы № 84-122 үйлер, Спатаев көшесі № 1-106 үйлер, Қонаев көшесі тақ жағы № 51-75 үйлер, жұп жағы № 52а-74 үйлер.
№ 593 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, Сұраншы Батыр көшесі нөмірсіз, № 97 жалпы орта мектебінің ғимараты.

Границы: село Аксу, улицы Джамбыла, Беспаева, Бигелди, Аубакирова, Ходжаева, Далбекова, Ералиева, Панфилова, Бимурзаева, Туристов, Орталык, Маликова, Почтовая, Геологическая, Рыскулова, Новая, Геофизическая, Гулдер, Сатпаева, Калдаякова и проезд Тау поностью, Сураншы батыра нечетная сторона дома № 77-117, четная сторона дома № 40-58.
Избирательный участок № 594
Центр: Аксукентский сельский округ, село Аксу, улица Рудаки, дом № 40 г, здание общей средней школы имени Абылайхана № 93.
Границы: село Аксу, улицы Бидайшы, Ауезова, Сейфуллина, Фурката, Жангелдина, Г. Муратбаева, Жандосова, Яссави полностью, улица Сураншы Батыра нечетная сторона дома № 1-75, четная сторона дома № 2-38, улица Сураншы Батыра многоквартирные дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, улица Б. Шолака нечетная сторона дома № 1-89, четная сторона дома № 2-56, улица Рудаки дома № 76-112, улица М. Жалила нечетная сторона дома № 109-119, четная сторона дома № 104-118, улица Валиханова дома № 106-121, Карабулакское шоссе дома № 1-86.
Избирательный участок № 595
Центр: Аксукентский сельский округ, село Аксу, улица Сураншы Батыра, без номера, здание общей средней школы № 94.
Границы: село Аксу, улица Сураншы Батыра многоквартирные дома № 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, улица Строителя многоквартирные дома № 2, 4, 6, 8, 10, Карабулакское шоссе многоквартирные дома № 2, 4, 6.
Избирательный участок № 596
Центр: Аксукентский сельский округ, село Аксу, улица Шахабидина, без номера, здание основной средней школы имени Б. Наметова № 82.
Границы: село Аксу, улицы Тлендиева, Абдуллаева, Баластный карьер, Шахабиддина, Котовского, Аскарова, Зиябекова и тупики Абдуллаева, Зиябекова полностью, улица Шахабиддина многоквартирные дома № 69, 71, 73, улица Аскарова многоквартирные дома № 49, 51.
Избирательный участок № 597
Центр: Аксукентский сельский округ, село Манкент, улица Курбанова, без номера, здание основной средней школы имени Титова № 61.
Границы: село Манкент, улицы Молдагуловой, Маметовой, Беруни, Алимжана, Интернациональная, Шаймерденова, Наурыз, Курбанова, Аль-Фараби, Алтынайулы, Есембекова, Энергетика, Наметова, Желтоксан, Оспанова, Бабура, А. Темира, Толе би, Рускулбекова, Заречная, Оз-Турик, Кун шуак, Дачная, Нефтебазы полностью, улица Уалиханова дома № 1-105, улица М. Жалила нечетная сторона дома № 1-107, четная сторона № 2-102, улица Рудаки нечетная сторона дома № 1-75, четная сторона дома № 2-74, улица Б.Шолака нечетная сторона дома № 91-125, четная сторона дома № 58-96, Карабулакское шоссе дома № 87-115.
Избирательный участок № 987
Центр: Аксукентский сельский округ, село Аксу, проспект Жибек-жолы, без номера, здание Сайрамского районного управления внутренних дел.
Границы: село Аксу, проспект Жибек-жолы, без номера, изолятор временного содержания Сайрамского районного управления внутренних дел.
Избирательный участок № 601
Центр: Жибек-жолынский сельский округ, село Жибек-жолы, улица Женис без номера, здание общей средней школы имени А. Бокейхана.
Границы: села Жибек-жолы, Машат, Сикым полностью.
Избирательный участок № 606
Центр: Кайнарбулакский сельский округ, село Курлык, улица К. Жумабаева, без номера, здание общей средней школы имени Жунисбека Кауалова № 51.
Границы: село Курлык полностью.
Избирательный участок № 607

Шекарасы: Ақсу ауылы, Жамбыл, Беспаев, Бигелді, Әубәкіров, Ходжаев, Далбеков, Ералиев, Панфилов, Бимурзаев, Туристер, Орталық, Маликов, Пошта, Геолог, Рыскулов, Новая, Геофизик, Гүлдер, Сатпаев, Қалдаяқов көшелері және Тау өткелі толығымен, Сұраншы Батыр көшесі тақ жағы № 77-117 үйлер, жұп жағы № 40-58 үйлер.
№ 594 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, Рудаки көшесі № 40г үй, № 93 Абылай хан атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Ақсу ауылы, Бидайшы, Әуезов, Сейфуллин, Фуркат, Жангелдин, Ғ.Мұратбаев, Жандосов, Яссауи көшелері толығымен, Сұраншы Батыр көшесі тақ жағы № 1-75 үйлер, жұп жағы № 2-38 үйлер, Сұраншы Батыр көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29 көппәтерлік үйлер, Б.Шолақ көшесі тақ жағы № 1-89 үйлер, жұп жағы № 2-56 үйлер, Рудаки көшесі № 76-112 үйлер, М.Жалил көшесі тақ жағы № 109-119 үйлер, жұп жағы № 104-118 үйлер, Уалиханов көшесі № 106-121 үйлер, Қарабұлақ тас жолы № 1- 86 үйлер.
№ 595 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, Сұраншы Батыр көшесі нөмірсіз, №94 жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Ақсу ауылы, Сұраншы Батыр көшесі № 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58 көппәтерлік үйлер, Құрылысшы көшесі № 2, 4, 6, 8, 10 көппәтерлік үйлер, Қарабұлақ тас жолы № 2, 4, 6 көппәтерлік үйлер.
№ 596 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы Шахабиддин көшесі нөмірсіз, № 82 Б.Наметов атындағы негізгі орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Ақсу ауылы, Тлендиев, Абдуллаев, Баластный карьер, Шахабиддин, Котовский, Асқаров, Зиябеков көшелері және Абдуллаев, Зиябеков тұйықтары толығымен, Шахабиддин көшесі № 69, 71, 73 көппәтерлік үйлер, Асқаров көшесі № 49, 51 көппәтерлік үйлер.
№ 597 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсукент ауылдық округі, Манкент ауылы, Құрбанов көшесі нөмірсіз, № 61 Титов атындағы негізгі орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Манкент ауылы, Молдагулова, Маметова, Беруни, Алимжан, Интернационал, Шаймерденов, Наурыз, Құрбанов, Әл-Фараби, Алтынайұлы, Есембеков, Энергетик, Наметов, Желтоқсан, Оспанов, Бабур, Ә.Темір, Төле би, Рыскулбеков, Заречная, Өз-Түрік, Күн шуақ, Дачная, Мұнай базасы көшелері толығымен, Уалиханов көшесі № 1-105 үйлер, М.Жалил көшесі тақ жағы № 1-107, жұп жағы № 2-102, Рудаки көшесі тақ жағы № 1-75 үйлер, жұп жағы № 2-74 үйлер, Б.Шолақ көшесі тақ жағы № 91-125 үйлер, жұп жағы № 58-96 үйлер, Қарабұлақ тас жолы № 87-115 үйлер.
№ 987 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, Жібек-жолы даңғылы нөмірсіз, Сайрам аудандық ішкі істер басқармасының ғимараты.
Шекарасы: Ақсу ауылы, Жібек-жолы даңғылы, нөмірсіз, Сайрам аудандық ішкі істер басқармасының уақытша ұстау изоляторы.
№ 601 сайлау учаскесі
Орталығы: Жібек-жолы ауылдық округі, Жібек-жолы ауылы, Жеңіс көшесі нөмірсіз, А.Бөкейхан атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Жібек-жолы, Машат, Сиқым ауылдары толығымен.
№ 606 сайлау учаскесі
Орталығы: Қайнарбұлақ ауылдық округі, Құрлық ауылы, Жұмабаев көшесі нөмірсіз, № 51 Жүнісбек Қауалов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Құрлық ауылы толығымен.
№ 607 сайлау учаскесі

Центр: Кайнарбулакский сельский округ, село Чиркино, улица Т. Алжанова, дом № 22, здание общей средней школы имени Мустафи Озтурик № 52.
Границы: село Чиркино полностью.
Избирательный участок № 608
Центр: Кайнарбулакский сельский округ, село Асиларык, улица Б. Момышулы, дом № 12, здание общей средней школы имени Ш. Валиханова № 49.
Границы: село Асиларык полностью.
Избирательный участок № 609
Центр: Кайнарбулакский сельский округ, село Касымбек датка, улица С. Сарманова, без номера, здание общей средней школы имени Керим Тленшина № 29.
Границы: село Ошакты полностью, село Касымбек датка, улицы У. Сагындыкулы, Буря Роза, М. Мутали, С. Сейфуллина, С. Сарманова, К. Сатбаева, Т. Токтарова, О. Аширова, К. Жандарбекова, О. Жандосова, Курмангазы, А. Маликова, А. Иманова, Абая, Т. Рыскулова, К. Мусаева, Толе би, А. Бекболатова, М. Рысалды, М. Расилова, Ш. Валиханова, Б. Майлина полностью.
Избирательный участок № 611
Центр: Кайнарбулакский сельский округ, село Таскешу, улица А. Молдагуловой, дом № 15, здание общей средней школы имени Н. Тилендиева № 50.
Границы: село Таскешу полностью.
Избирательный участок № 612
Центр: Кайнарбулакский сельский округ, село Сарыарык, улица Ы. Шалабаева, без номера, здание малокомплектной основной средней школы имени К. Адебекова № 72.
Границы: село Сарыарык полностью.
Избирательный участок № 613
Центр: Кайнарбулакский сельский округ, село Касымбек датка, улица А.Зияева дом № 28, здание общей средней школы «Комешбулак» № 67.
Границы: село Тоган полностью, село Касымбек датка, улицы С. Муханова, Ж. Дуйсебайулы, А. Зияева, К. Тленшина, Новостройки-1, Новостройки-2 полностью.
Избирательный участок № 614
Центр: Қарабулакский сельский округ, село Карабулак, улица Махмуд баба, дом № 38, здание общей средней школы имени Фурката № 42.
Границы: село Карабулак, улицы Махмуд баба, Наваи, Кадыркул ата, Рабочая, Г. Ташниязова, Яссави, А. Икрамова, А. Низамова, Абдираймова полностью.
Избирательный участок № 615
Центр: Карабулакский селский округ, село Карабулак, улица Далабазар, дом № 18, здание профессонального колледжа имени Конаева № 25.
Границы: село Карабулак, улицы Далабазар, Палуан ата, И. Юсупова, Сагинтаева, Ашбулак, Тауелсиздиктин 10 жылдыгы, Элтай баба, Т. Халикулова, Л. Хакима полностью, улица Ахунбабаева нечетная сторона дома № 1-31, улица Рустемова дома № 1-34.
Избирательный участок № 616
Центр: Карабулакский сельский округ, село Карабулак, улица Сайрам какпа, дом № 91, здание общей средней школы «Карабулак» № 10.
Границы: село Карабулак, улицы Сайрам какпа, Т. Садуллаева, Кайтпас, Гулистон, Г. Гулама полностью, улица А. Болыса дома № 1-31.
Избирательный участок № 617

Орталығы: Қайнарбұлақ ауылдық округі, Шіркін ауылы, Т.Әлжанов көшесі № 22 үй, № 52 Мұстафа Өзтүрік атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Шіркін ауылы толығымен.
№ 608 сайлау учаскесі
Орталығы: Қайнарбұлақ ауылдық округі, Әсіларық ауылы, Б.Момышұлы көшесі № 12 үй, № 49 Ш.Уәлиханов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Әсіларық ауылы толығымен.
№ 609 сайлау учаскесі
Орталығы: Қайнарбұлақ ауылдық округі, Қасымбек датқа ауылы, С.Сарманов көшесі нөмірсіз үй, № 29 Керім Тленшин атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Ошақты ауылы толығымен, Қасымбек датқа ауылы, У.Сағындықұлы, Буря Роза, М.Мүтәлі, С.Сейфуллин, С.Сарманов, Қ.Сатбаев, Т.Тоқтаров, Ө.Әшіров, Қ.Жандарбеков, О.Жандосов, Құрманғазы, А.Мәліков, А.Иманов, Абай, Т.Рысқұлов, Қ.Мұсаев, Төле би, А.Бекболатов, М.Рысалды, М.Рәсілов, Ш.Уәлиханов, Б.Майлин көшелері толығымен.
№ 611 сайлау учаскесі
Орталығы: Қайнарбұлақ ауылдық округі, Таскешу ауылы, Ә.Молдағұлова көшесі № 15 үй, № 50 Н.Тілендиев атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Таскешу ауылы толығымен.
№ 612 сайлау учаскесі
Орталығы: Қайнарбұлақ ауылдық округі, Сарыарық ауылы, Ы.Шалабаев көшесі нөмірсіз, № 72 Қ.Әдебеков атындағы шағын жинақты негізгі орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Сарыарық ауылы толығымен.
№ 613 сайлау учаскесі
Орталығы: Қайнарбұлақ ауылдық округі, Қасымбек датқа ауылы, А.Зияев көшесі № 28 үй, № 67 «Көмешбұлақ» жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Тоған ауылы толығымен, Қасымбек датқа ауылы, С.Мұқанов, Ж.Дүйсебайұлы, А.Зияев, К.Тленшин, Жаңақұрылыс-1, Жаңақұрылыс-2 көшелері толығымен.
№ 614 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, Махмуд баба көшесі № 38 үй, № 42 Фуркат атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Қарабұлақ ауылы, Махмуд баба, Науаи, Қадырқұл ата, Жұмысшы, Ғ.Ташниязов, Иассауи, А.Икрамов, А.Низамов, Әбдіраймов көшелері толығымен.
№ 615 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, Далабазар көшесі № 18 үй, № 25 Қонаев атындағы кәсіптік колледжінің ғимараты.
Шекарасы: Қарабұлақ ауылы, Далабазар, Палуан ата, И.Юсупов, Сағынтаев, Ашбұлақ, Тәуелсіздіктің 10 жылдығы, Элтай баба, Т.Халиқұлов, Л.Хаким көшелері толығымен, Ахунбабаев көшесі тақ жағы № 1-31 үйлер, Рүстемов көшесі № 1-34 үйлер.
№ 616 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, Сайрам қақпа көшесі № 91 үй, № 10 «Қарабұлақ» жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Қарабұлақ ауылы, Сайрам қақпа, Т.Садуллаев, Қайтпас, Гулистон, Ғ.Ғулом көшелері толығымен, А.Болыс көшесі № 1-31 үйлер.
№ 617 сайлау учаскесі

Центр: Карабулакский сельский округ, село Карабулак, улица Сейфуллина, дом № 19, здание общей средней школы имени Джамбыла № 41.
Границы: село Карабулак, улицы С. Рахимова, С. Сейфуллина, Алмазар, Дзержинского, Джамбыла, Достык полностью, улица Шымкент какпа дома № 1-58, улица А. Убайдуллаева дома № 18-25, улица М. Ауезова дома № 20-230.
Избирательный участок № 618
Центр: Карабулакский селский округ, село Карабулак, улица А. Харазми, без номера, здание общей средней школы № 101.
Границы: село Карабулак, улицы Харазми, Новостройка, Ибн Сины, Наурыз, Х. Алимжана полностью, улица Шымкент какпа дома № 59-108, улица А. Болыса дома № 32-250.
Избирательный участок № 619
Центр: Карабулакский селский округ, село Карабулак, улица Ахмарова, дом № 82, здание основной средей школы имени Улугбека № 81.
Границы: село Карабулак, улицы Улугбека, Беруни, Янкорган, А. Каххара, Педагогическая полностью, улица Гайрат дома № 1-18, улица Рустемова дома № 35-62, улица М.Ауезова дома № 1-32, Ахунбабаева четная сторона дома № 2-34, улица Хамзы дома № 1-36, улица Абдезова дома № 1-15, улица Убайдуллаева дома № 1-17, улица Ахмарова дома № 1-68.
Избирательный участок № 620
Центр: Карабулакский сельский округ, село Карабулак, улица Мукуми, дом № 20, здание общей средней школы имени Хамзы № 77.
Границы; село Карабулак, улицы А. Абдуллы, Абая, Жастар, А. Темура полностью, улица Хамзы дома № 37-118, улица Г. Абдезова дома № 10-22, улица Ахунбабаева дома № 36-156, улица Мукуми дома № 1-112.
Избирательный участок № 1008
Центр: Карабулакский сельский округ, село Карабулак, улица Мирза баба, без номера, здание общей средей школы № 100.
Границы: село Карабулак, улицы Мирза баба, А. Ахуна, Янги абад, Бекнияз ата полнолстью, улица Ахмарова дома № 69-210, улица Мукуми дома № 113-131, улица Гайрат дома № 19-38.
Избирательный участок № 621
Центр: Карамуртский сельский округ, село Карамурт, улица Х. Нигмаджанова, дом № 113, здание общей средей школы № 37.
Границы: село Карамурт, улицы Х. Нигмаджанова, М. Шерметова полностью.
Избирательный участок № 622
Центр: Карамуртский сельский округ, село Карамурт, улица А. Моминжанова, без номера, здание общей средней школы имени С. Кирова № 6.
Границы: село Карамурт, улицы А. Моминжанова, А. Сайипназарова, С. Юлдашева, А. Расулметова, Г. Гулама, Етти момо, Хамзы, Наваи, Шайхзады, Мехнат, С. Мусаева полностью.
Избирательный участок № 623
Центр: Карамуртский сельский округ, село Карамурт, улица Джамбула, без номера, здание общей средней школы имени Ю. Гагарина № 56.
Границы: село Карамурт, улицы Братья Полатовых, Жаныс баба, Джамбула, Ш. Мирзалиева, Сайрамская, М. Эштаева, Р. Досметова, М. Мухитдинова, Цветочная, Абая, Ф. Орынбаева, Т. Канглиева, Софиханова полностью.
Избирательный участок № 624
Центр: Карамуртский сельский округ, село Низамабад, улица Уста Хидир, без номера, здание общей средней школы имени И. Панфилова № 57.
Границы: село Низамабад, улицы Низамабад, Уста Хидир, Ф. Абдурахманова, С. Жораева, Р. Нематуллаева полностью.
Избирательный участок № 625

Орталығы: Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, Сейфуллин көшесі № 19 үй, № 41 Жамбыл атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Қарабұлақ ауылы, С.Рахимов, С.Сейфуллин, Алмазар, Дзержинский, Жамбыл, Достық көшелері толығымен, Шымкент қақпа көшесі № 1-58 үйлер, А.Убайдуллаев көшесі №18-25 үйлер, М.Әуезов көшесі № 20-230 үйлер.
№ 618 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, А.Хоразмий көшесі нөмірсіз, № 101 жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Қарабұлақ ауылы, Хоразмий, Жаңақұрылыс, Ибн Сина, Наурыз, Х.Олимжан көшелері толығымен, Шымкент қақпа көшесі № 59-108 үйлер. А.Болыс көшесі № 32-250 үйлер.
№ 619 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, Ахмаров көшесі № 82 үй, № 81 Ұлықбек атындағы негізгі орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Қарабұлақ ауылы, Ұлықбек, Беруний, Янқорған, А.Каххар, Педогогическая көшелері толығымен, Ғайрат көшесі № 1-18 үйлер, Т.Рустемов көшесі № 35-62 үйлер, М.Әуезов көшесі № 1-32 үйлер, Ахунбабаев көшесі жұп жағы № 2-34 үйлер, Хамза көшесі № 1-36 үйлер, Абдезов көшесі № 1-15 үйлер, Убайдуллаев көшесі № 1-17 үйлер, Ахмаров көшесі № 1-68 үйлер.
№ 620 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, Мукимий көшесі № 20 үй, № 77 Хамза атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Қарабұлақ ауылы, А.Абдулла, Абай, Жастар, А.Темур көшелері толығымен, Хамза көшесі № 37-118 үйлер, Ғ.Абдезов көшесі № 10-22 үйлер, Ахунбабаев көшесі № 36-156, Мукимий көшесі № 1-112 үйлер.
№ 1008 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, Мирза баба көшесі нөмірсіз, № 100 жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Қарабұлақ ауылы, Мирза баба, А.Ахун, Янги абад, Бекнияз ата көшелері толығымен, Ахмаров көшесі № 69-210 үйлер, Мукимий көшесі № 113-131 үйлер, Ғайрат көшесі № 19-38 үйлер.
№ 621 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарамұрт ауылдық округі, Қарамұрт ауылы, Х.Нигмаджанов көшесі № 113 үй, № 37 жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Қарамұрт ауылы, Х.Нигмаджанов, М.Шерметов көшелері толығымен.
№ 622 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарамұрт ауылдық округі, Қарамұрт ауылы, А.Моминжанов көшесі нөмірсіз, № 6 С.Киров атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Қарамұрт ауылы, А.Моминжанов, А.Сайипназаров, С.Юлдашев, А.Расулметова, Ғ.Ғұлам, Етти момо, Хамза, Наваий, Шайхзада, Мехнат, С.Мусаев көшелері толығымен.
№ 623 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарамұрт ауылдық округі, Қарамұрт ауылы, Жамбыл көшесі нөмірсіз үй, № 56 Ю.Гагарин атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Қарамұрт ауылы, Ағайынды Полатовтар, Жаныс баба, Жамбыл, Ш.Мирзалиев, Сайрам, М.Эштаев, Р.Досметов, М.Мухитдинов, Гүлді, Абай, Ф.Орынбаев, Т.Канглиев, Софиханов көшелері толығымен.
№ 624 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарамұрт ауылдық округі, Низамабад ауылы, Уста Хидир көшесі нөмірсіз, № 57 И.Панфилов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Низамабад ауылы, Низамабад, Уста Хидир, Ф.Абдурахманов, С.Жораев, Р.Нематуллаев көшелері толығымен.
№ 625 сайлау учаскесі.

Центр: Карасуский сельский округ, село Карасу, улица Жибек-жолы, дом № 104, здание общей средней школы имени М. Сапарбаева № 14.
Границы: село Карасу, улицы К. Байсейтова, Алатау, Сатпаева, Жубанова, Ескендира, Мирная, Комарова, Мичурина, Курмангазы, Туганбаева, Толе би, Иманова, Ауезова, Татимбета, Тургенбаева, Джамбыла, Молдагуловой, Ал-Фараби, Ибрагимова, Матросова, Бейсенбаева, Куншуак, Шапагат, Арай, Акниет, Актилек, Кендала, Жарастык, Куаныш, Жастар, Мамыр, Салауат, Астана, Табигат, Тауелсиздик, Достар, Наурыз, Мереке, Молшылык, Дирмен, Бидайшы, Отан, А. Аскарова, Кулагер, Б. Майлина полностью, улица Жибек-жолы дома № 113-268.
Избирательный участок № 626
Центр: Карасуский сельский округ, село Карасу, улица Жибек-жолы, дом № 102, здание общей средней школы имени А. Байтурсынова № 83.
Границы: село Карасу, улицы Жандосова, Жангелдина, Абылайхана, Байтурсынова, Маяковского, С. Головко, Сапарбаева, Панфилова, Саттарханова, Суворова, Рахимова, Фазаева, Сейфуллина, Оразалиева, Крупской, Ворашилова, Бирлик полностью, улица Жибек-жолы дома № 1-110.
Избирательный участок № 628
Центр: Карасуский сельский округ, село Акбай, улица Хамзы, дом № 14-а, здание общей средней школы «Акбай» № 28.
Границы: село Акбай полностью, село Карасу, улица Калинина полностью.
Избирательный участок № 629
Центр: Карасуский сельский округ, село Ынтымак, улица Ы. Алтынсарина, без номера, здание общей средней школы имени М. Махажанова № 24.
Границы: села Ынтымак, Береке, Бескепе, Жанатурмыс, Айтеке би полностью.
Избирательный участок № 1009
Центр: Карасуский сельский округ, село Акбастау, улица Е. Табирова, дом № 83, здание общей средней школы имени Н. Шойынбаева № 33.
Границы: село Акбастау полностью.
Избирательный участок № 633
Центр: Кутарысский сельский округ, село Кутарыс, улица Абая, без номера, здание общей средней школы имени Ыбырай Алтынсарина № 30.
Границы: села Кутарыс, Кызылжар полностью.
Избирательный участок № 634
Центр: Кутарысский сельский округ, село Акарыс, улица Тажитаева, без номера, здание общей средней школы имени Байдибека № 31.
Границы: село Акарыс полностью.
Избирательный участок № 982
Центр: Кутарысский сельский округ, село Оймауыт, улица Джамбула, без номера, здание малокомплектной общей средней школы имени Толе би.
Границы: село Оймауыт полностью.
Избирательный участок № 635
Центр: Колкентский сельский округ, село Аксуабад, улица Т.  Рустемова, дом № 9, здание общей средней школы имени М. Кашкари.
Границы: села Аксуабад, Шапырашты полностью.
Избирательный участок № 636
Центр: Колкентский сельский округ, село Колкент, улица Туркестанская, дом № 61, здание общей средней школы имени А. Наваи № 13.

Орталығы: Қарасу ауылдық округі, Қарасу ауылы, Жібек-Жолы көшесі № 104 үй, № 14 М.Сапарбаев атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Қарасу ауылы, К.Байсейтов, Алатау, Сатпаев, Жұбанов, Ескендір, Мирный, Комаров, Мичурин, Құрманғазы, Тұнғанбаев, Төле би, Иманов, Әуезов, Татимбет, Тургенбаев, Жамбыл, Молдағұлова, Ал-Фараби, Ибрагимов, Матросов, Бейсенбаев, Күншуақ, Шапағат, Арай, Ақниет, Ақтілек, Кеңдала, Жарастық, Қуаныш, Жастар, Мамыр, Салауат, Астана, Табиғат, Тәуелсіздік, Достар, Наурыз, Мереке, Молшылық, Диірмен, Бидайшы, Отан, А.Асқаров, Құлагер, Б.Майлин көшелері толығымен, Жібек жолы көшесінің № 113-268 үйлер.
№ 626 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарасу ауылдық округі, Қарасу ауылы, Жібек-жолы көшесі № 102, № 83 А.Байтұрсынов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Қарасу ауылы, Жандосов, Жангелдин, Абылайхан, Байтұрсынов, Маяковский, С.Головко, Сапарбаев, Панфилов, Саттарханов, Суворов, Рахимов, Фазаев, Сейфуллин, Оразалиев, Крупская, Ворошилов, Бірлік көшелері толығымен, Жібек-жолы көшесі № 1-110 үйлер.
№ 628 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарасу ауылдық округі, Ақбай ауылы, Хамза көшесі № 14-а үй, № 28 «Ақбай» жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Ақбай ауылы толығымен, Қарасу ауылы, Калинин көшесі толығымен.
№ 629 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарасу ауылдық округі, Ынтымақ ауылы, Ы.Алтынсарин көшесі нөмірсіз, № 24 М.Махажанов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Ынтымақ, Береке, Бескепе, Жаңатұрмыс, Әйтеке би ауылдары толығымен.
№ 1009 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарасу ауылдық округі, Ақбастау ауылы, Е.Табиров көшесі № 83 үй, № 33 Н.Шойынбаев атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Ақбастау ауылы толығымен.
№ 633 сайлау учаскесі
Орталығы: Құтарыс ауылдық округі, Құтарыс ауылы, Абай көшесі нөмірсіз, № 30 Ыбырай Алтынсарин атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Құтарыс, Қызылжар ауылдары толығымен.
№ 634 сайлау учаскесі
Орталығы: Құтарыс ауылдық округі, Ақарыс ауылы, Тәжітаев көшесі нөмірсіз үй, № 31 Бәйдібек атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Ақарыс ауылы толығымен.
№ 982 сайлау учаскесі
Орталығы: Құтарыс ауылдық округі, Оймауыт ауылы, Жамбыл көшесі нөмірсіз, Төле би атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Оймауыт ауылы толығымен.
№ 635 сайлау учаскесі
Орталығы: Көлкент ауылдық округі, Ақсуабад ауылы, Т.Рустемов көшесі № 9 үй, М.Қашқари атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Ақсуабад, Шапырашты ауылдары толығымен.
№ 636 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көлкент ауылдық округі, Көлкент ауылы, Түркістан көшесі № 61 үй, № 13 А.Навои атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.

Границы: село Колкент, улицы З. Шадиева, Ленин жолы, Шымкент, Фрунзе, Адахам, Аксу, А. Болыса, Ибн Сины полностью, улица Бабура нечетная сторона дома № 1-27, улица Туркестанская дома № 10-190, улица Наваи дома № 12-109, участки Жантақсай-1, Жантақсай-2, Космола полностью.
Избирательный участок № 637
Центр: Колкентский сельский округ, село М. Оразалиева, улица Абая, дом № 26, здание общей средней школы имени М. Оразалиева № 41.
Границы: село М. Оразалиева полностью.
Избирательный участок № 638
Центр: Колкентский сельский округ, село Ханкорган, улица Ш. Валиханова, дом № 56, здание общей средней школы «Мадани» № 44.
Границы: села Ханкорган, Жанатурмыс полностью.
Избирательный участок № 983
Центр: Колкентский сельский округ, село Теспе, улица К. Жандарбекова, без номера, здание основной средней школы имени К. Жандарбекова № 59.
Границы: село Теспе полностью.
Избирательный участок № 988
Центр: Колкентский сельский округ, село Косбулак, улица Пахтазарибдар, без номера, здание общей средней школы имени К. Сатбаева № 63.
Границы: село Косбулак полностью.
Избирательный участок № 1007
Центр: Колкентский сельский округ, село Колкент, улица Ленин жолы, без номера, здание общей средней школы № 96.
Границы: село Колкент, улицы Х. Алимжана, М. Абдулазиза, Алмазар полностью, улица Бабура четная сторона дома № 2-28, улица Туркестанская дома № 1-9, улица Наваи дома № 1-11, участок Жантаксай полностью.
Избирательный участок № 639
Центр: Манкентский сельский округ, село Манкент, улица Карабаева, без номера, здание общей средней школы «1-Мая» № 45.
Границы: село Манкент, улицы О.Курбаналиева, Алма-аты, 1-Мая, Улугбека, И. Эргешова, А. Карабаева, Гулам ата, Х. Ходжаева полностью.
Избирательный участок № 640
Центр: Манкентский сельский округ, село Манкент, улица Бирлик, без номера, здание общей средней школы имени Ш. Рашидова № 64.
Границы: село Манкент, улицы Фурката, Б. Наметова, Бирлик, И. Эргешова полностью, улица Кайрагаш дома № 29-139, улица К. Шерова дома № 1-18.
Избирательный участок № 641
Центр: Манкентский сельский округ, село Манкент, улица Курбаналиева, без номера, здание общей средней школы имени С. Рахимова.
Границы: село Манкент, улицы Абдигапирова, Янги-шахар, О. Курбаналиева, Беруни, Абдукадирова, Жамал-апа, Ибн Сины полностью, улица Б. Кыстаубаева четная сторона полностью, улица Кайрагаш дома № 1-29.
Избирательный участок № 642
Центр: Манкентский сельский округ, село Манкент, улица Парча-об, без номера, здание общей средней школы «Манкент» № 11.
Границы: село Манкент, улицы Ахунбабаева, Аликулова, А. Кадири, С. Анарова, Ал-Харазми, Смолякова, Х. Ташева, Н. Юлдашева, А. Имамадиева, Парча-об полностью, улица Сайрам жолы дома № 1-54, улица К. Шерова дома № 19-103.
Избирательный участок № 643
Центр: Манкентский сельский округ, село Манкент, улица Сайрам жолы, без номера, здание общей средней школы имени Ибрагим Ата.

Шекарасы: Көлкент ауылы, З.Шадиев, Ленин жолы, Шымкент, Фрунзе, Адахам, Ақсу, А.Болыс, Ибн-Сина көшелері толығымен, Бабыр көшесі тақ жағы № 1-27 үйлер, Түркістан көшесі № 10-190 үйлер, Навои көшесі № 12-109 үйлер, Жаңтақсай-1, Жаңтақсай-2, Қосмола бөлімшелері толығымен.
№ 637 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көлкент ауылдық округі, М.Оразалиев ауылы, Абай көшесі № 26 үй, № 41 М.Оразалиев атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: М.Оразалиев ауылы толығымен.
№ 638 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көлкент ауылдық округі, Ханқорған ауылы, Ш.Уәлиханов көшесі № 56 үй, № 44 «Мәдени» жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Ханқорған, Жаңатұрмыс ауылдары толығымен.
№ 983 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көлкент ауылдық округі, Теспе ауылы, Қ.Жандарбеков көшесі нөмірсіз, № 59 Қ.Жандарбеков атындағы негізгі орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Теспе ауылы толығымен.
№ 988 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көлкент ауылдық округі, Қосбұлақ ауылы, Пахтазарибдар көшесі нөмірсіз, № 63 Қ.Сәтбаев атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Қосбұлақ ауылы толығымен.
№ 1007 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көлкент ауылдық округі, Көлкент ауылы, Ленин жолы көшесі нөмірсіз, № 96 жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Көлкент ауылы, Х.Алымжан, М.Абдулазиз, Алмазар көшелері толығымен, Бабыр көшесі жұп жағы № 2-28 үйлер, Түркістан көшесі № 1-9 үйлер, Навои көшесі № 1-11 үйлер, Жантақсай учаскесі толығымен.
№ 639 сайлау учаскесі
Орталығы: Манкент ауылдық округі, Манкент ауылы, Қарабаев көшесі нөмірсіз, № 45 «1-Май» жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Манкент ауылы, О.Құрбаналиев, Алма-ата, 1-Май, Ұлықбек, И.Эргешов, А.Қарабаев, Ғұлам ата, Х.Ходжаев көшелері толығымен.
№ 640 сайлау учаскесі
Орталығы: Манкент ауылдық округі, Манкент ауылы, Бірлік көшесі нөмірсіз, № 64 Ш.Рашидов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Манкент ауылы, Фұрқат, Б.Наметов, Бірлік, И.Эргешов көшелері толығымен, Қайрағаш көшесі № 29-139 үйлер, Қ.Шеров көшесі № 1-18 үйлер.
№ 641 сайлау учаскесі
Орталығы: Манкент ауылдық округі, Манкент ауылы, Құрбаналиев көшесі нөмірсіз үй, С.Рахимов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Манкент ауылы, Абдигапиров, Янги-Шаhар, О.Құрбаналиев, Беруний, Абдукадиров, Жамол-апа, Ибн Сина көшелері толығымен, Б.Қыстаубаев көшесі жұп жағы толығымен, Қайрағаш көшесі № 1-29 үйлер.
№ 642 сайлау учаскесі
Орталығы: Манкент ауылдық округі, Манкент ауылы, Парча-об көшесі нөмірсіз, № 11 «Манкент» жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Манкент ауылы, Ахунбабаев, Аликулов, А.Қодирий, С.Анаров, Аль-Хоразми, Смоляков, Х.Ташев, Н.Юлдашев, А.Имамадиев, Парча-об көшелері толығымен, Сайрам жолы көшесі № 1-54 үйлер, Қ.Шеров көшесі № 19-103 үйлер.
№ 643 сайлау учаскесі
Орталығы: Манкент ауылдық округі, Манкент ауылы, Сайрам жолы көшесі нөмірсіз, Ибрагим Ата атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.

Границы: село Манкент, улицы Янги-хаят, А. Темура, А. Наваи, О. Қурбанова полностью, улица Сайрам жолы дома № 55-155, улица Абая нечетная сторона полностью, улица Набережная дома № 1-95.
Избирательный участок № 644
Центр: Манкентский сельский округ, село Аккала, улица Гумалова, без номера, здание общей средней школы «Аккала» № 27.
Границы: село Аккала полностью, село Манкент, улица Бескорган полностью.
Избирательный участок № 986
Центр: Манкентский сельский округ, село Манкент, улица Набережная, без номера, здание основной средней школы «Айнабулак».
Границы: село Манкент, улица Карауыл тобе полностью, улица Набережная дома № 96-181.

Шекарасы: Манкент ауылы, Янги-хаят, А.Темур, А.Навои, О.Құрбанов көшелері толығымен, Сайрам жолы көшісі № 55-155 үйлер, Абай көшесі тақ жағы толығымен, Набережная көшесі № 1-95 үйлер.
№ 644 сайлау учаскесі
Орталығы: Манкент ауылдық округі, Аққала ауылы, Гуламов көшесі нөмірсіз, № 27 «Аққала» жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Аққала ауылы толығымен, Манкент ауылы, Бесқорған көшесі толығымен.
№ 986 сайлау учаскесі
Орталығы: Манкент ауылдық округі, Манкент ауылы, Набережная көшесі нөмірсіз, «Айнабұлақ» негізгі орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Манкент ауылы, Қарауыл төбе көшесі толығымен, Набережная көшесі № 96-181 үйлер.