О предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями и определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Созакского района Южно-Казахстанской области от 14 августа 2015 года № 301. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 11 сентября 2015 года № 3335. Утратило силу постановлением акимата Созакского района Туркестанской области от 22 ноября 2018 года № 411
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Созакского района Туркестанской области от 22.11.2018 № 411 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 и 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" от 28 сентября 1995 года, акимат Созакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить помещения для проведения встреч кандидатов с избирателями на договорной основе согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Созакского района от 1 декабря 2011 года № 434 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов и помещений для проведения встреч с избирателями" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-12-131, опубликовано 10 декабря 2011 года в районной газете "Теріскей").
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителья аппарата акима района Оразова К.
5. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким района М.Исаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Созакской
районной избирательной
комиссии ______________ А.Мусаулы
14 август 2015 год
Приложение 1 к постановлению
акимата Созакского района
от 14 августа 2015 года № 301
Перечень помещений предоставляемых для проведения встреч кандидатов с избирателями на договорной основе
п/н
Наименование сельских округов и поселков
Наименование населенного пункта
Список домов выдающиеся на договорных основаниях
1
Шолаккорган
Населенный пункт Абай
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени Иманова" отдела образования акимата Созакского района
Населенный пункт Балдысу
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени Жамбыла" отдела образования акимата Созакского района
Населенный пункт Карабулак
Коммунальное государственное учреждение "Начальная школа "Карабулак" отдела образования акимата Созакского района
Населенный пункт Жеткеншек
Старое здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа имени "Жеткиншек" отдела образования акимата Созакского района
Населенный пункт Шолаккорган
Государственное комунальное казенное предприятие "Дворец культуры "Мынжылкы" отдела культуры и развития языков акимата Созакского района
2
Жартытобе
Населенный пункт Жартытобе
Клуб населенного пункта
Населенный пункт Акколтык
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Уалиханова" отдела образования акимата Созакского района
Населенный пункт Бабата
Клуб населенного пункта
3
Кумкент
Населенный пункт Кумкент
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия имени К.Сатбаева" отдела образования акимата Созакского района
Населенный пункт Кызылкол
Клуб населенного пункта
4
Созак
Населенный пункт Созак
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Общая школа-гимназия "Созак" отдела образования акимата Созакского района
Населенный пункт Коктобе
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени "Суындык" отдела образования акимата Созакского района
Населенный пункт Ыбырай
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени "Курмангазы" отдела образования акимата Созакского района
5
Сызган
Населенный пункт Сызган
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени К.Рустемова" отдела образования акимата Созакского района
Населенный пункт Козмолдак
Клуб населенного пункта
Населенный пункт Кайнар
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Макаренко" отдела образования акимата Созакского района
6
Каракур
Населенный пункт Каракур
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени "Карагур" отдела образования акимата Созакского района
Населенный пункт Ран
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени "Батырбековой" отдела образования акимата Созакского района
Населенный пункт Шага
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени С.Бакбергенова" отдела образования акимата Созакского района
7
Каратау
Населенный пункт Аксумбе
Клуб населенного пункта
Населенный пункт Бакырлы
Клуб населенного пункта
Населенный пункт Саржаз
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа "Саржаз" отдела образования акимата Созакского района
8
Жуантобе
Населенный пункт Жуантобе
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени С.Сейфуллина" отдела образования акимата Созакского района
9
Тасты
Населенный пункт Тасты
Клуб населенного пункта
10
Шу
Населенный пункт Шу
Клуб населенного пункта
11
Таукент
Поселок Таукент
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени И.Кенесбаева" отдела образования акимата Созакского района
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Сугир Алиулы" отдела образования акимата Созакского района
12
Кыземшек
Поселок Кыземшек
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Ланде Бокенова" отдела образования акимата Созакского района
Населенный пункт Тайконыр
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Толегена Момбекова" отдела образования акимата Созакского района
Приложение 2 к постановлению
акимата Созакского района
от 14 августа 2015 года № 301
Перечень мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
п/н
Определенные места
1
Сельский округ Шолаккорган, щит в центре населенного пункта Абай
2
Сельский округ Шолаккорган, щит в центре населенного пункта Балдысу
3
Сельский округ Шолаккорган, щит в центре населенного пункта Карабулак
4
Сельский округ Шолаккорган, щит в центре населенного пункта Жеткиншек
5
Сельский округ Шолаккорган, населенный пункт Шолаккорган, нижний щит в конце улицы Жибек жолы-2
6
Сельский округ Шолаккорган, населенный пункт Шолаккорган, щит на перекрестке улиц А.Молдагуловой и Терискея
7
Сельский округ Шолаккорган, населенный пункт Шолаккорган, улица Жибек жолы, здание № 5, щит для размещения объявлении коммунального казенного предприятия "Дворец культуры "Мынжылкы" отдела культуры и развития языков акимата Созакского района
8
Сельский округ Шолаккорган, населенный пункт Шолаккорган, улица Жибек жолы, здание № 30 А, щит возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-детский сад Ертостик" аппарата акима сельского округа Шолаккорган, Созакского района
9
Сельский округ Шолаккорган, населенный пункт Шолаккорган, улица Абылайхан, № 22 здание, щит возле коммунального государственного учереждения "Общая средняя школа имени Ы.Алтынсарина" отдела образования акимата Созакского района
10
Сельский округ Шолаккорган, населенный пункт Шолаккорган, щит на перекрестке улиц Қазыбек би и М.Маметовой
11
Сельский округ Шолаккорган, населенный пункт Шолаккорган, улица С.Кожанова здание № 1 А, щит возле коммунального государственного учереждения "Общая средняя школа имени А.Молдагуловой" отдела образования акимата Созакского района
12
Сельский округ Шолаккорган, населенный пункт Шолаккорган, улица С.Кожанова, здание № 98 щит установленный возле коммунального государственного учереждения "Общая средняя школа имени "Шолаккорган" отдела образования акимата Созакского района
13
Сельский округ Жартытобе, населенный пункт Жартытобе, щит на улице Ж.Мыктыбайулы
14
Сельский округ Жартытобе, щит при выезде с населенного пункта Жартытобе в населенный пункт Бабата
15
Сельский округ Жартытобе, населенный пункт Акколтык ул. К.Архабаева, щит возле остановки
16
Сельский округ Жартытобе, населенный пункт Бабата, ул. А.Сайлаубекулы, щит возле школы
17
Сельский округ Кумкент, населенный пункт Кумкент, щит на улице Жылыбулак
18
Сельский округ Кумкент, щит в центре населенного пункта Кызылкол
19
Сельский округ Кумкент, населенный пункт Кумкент, щит на улице Кызылканат
20
Сельский округ Сызган, населенный пункт Козмолдак, щит на улице К.Тохмухаметова
21
Сельский округ Сызган, населенный пункт Басбулак, щит на улице Басбулак
22
Сельский округ Сызган, населенный пункт Сызган, щит на улице Е.Алдасугирулы
23
Сельский округ Сызган, населенный пункт Кайнар, щит на улице А.Жотабайулы
24
Сельский округ Созак, населенный пункт Созак, щит на улице С.Матенбаева
25
Сельский округ Созак, населенный пункт Созак, щит на улице Х.Токмухамедова
26
Сельский округ Созак, щит в центре населенного пункта Коктобе
27
Сельский округ Созак, щит в центре населенного пункта Ыбырай
28
Сельский округ Созак, населенный пункт Созак, щит на улице М.Ауезова
29
Сельский округ Каракур, щит в центре населенного пункта Каракур
30
Сельский округ Каракур, щит в центре населенного пункта Ран
31
Сельский округ Каракур, щит в центре населенного пункта Шага
32
Сельский округ Каратау, щит в центре населенного пункта Бакырлы
33
Сельский округ Каратау, щит в центре населенного пункта Аксүмбе
34
Сельский округ Каратау, щит в центре населенного пункта Саржаз
35
Сельский округ Жуантобе, щит в центре населенного пункта Жуантобе
36
Сельский округ Жуантобе, щит в центре населенного пункта Коныратарык
37
Сельский округ Тасты, щит в центре населенного пункта Тасты
38
Сельский округ Тасты, щит в центре населенного пункта Кылти
39
Сельский округ Шу, щит в центре населенного пункта Шу
40
Поселок Кыземшек, щит в центре поселка Кыземшек
41
Поселок Кыземшек, щит в центре поселка Тайконыр
42
Поселок Таукент, щит в центре поселка Таукент
43
Поселок Таукент, улица С.Кенесбаева, здание 35, щит возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Детский сад Болашак", аппарата акима поселка Таукент Созакского района

Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 14 тамыздағы № 301 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 қыркүйекте № 3335 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Созақ ауданы әкiмдiгiнiң 2018 жылғы 22 қарашадағы № 411 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды - Түркістан облысы Созақ ауданы әкiмдiгiнiң 22.11.2018 № 411 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 28 бабының 4 және 6 тармақтарына сәйкес, Созақ ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес берілсін.
2. Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес белгіленсін.
3. Созақ ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы № 434 "Кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру орнын белгілеу және сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-12-131 тіркелген, 2011 жылғы 10 желтоқсанда аудандық "Теріскей" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Қ.Оразовқа жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М.Исаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Созақ аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
______________Ә.Мұсаұлы
14 тамыз 2015 жыл
Созақ ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 14 тамыздағы
№ 301 қаулысына 1 қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар тізімі
р/с
Aуылдық округтер мен кенттерінің атаулары
Елді мекен атауы
Шарттық негізде берілетін үй- жайлар тізімі
1
Абай елді мекені
Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Иманов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Балдысу елді мекені
Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Жамбыл атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Қарабұлақ елді мекені
Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Қарабұлақ" бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Жеткіншек елді мекені
Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Жеткеншек" бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ескі ғимараты
Шолаққорған елді мекені
Созақ ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Мыңжылқы" мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
2
Жартытөбе елді мекені
Елді мекен клубы
Аққолтық елді мекені
Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Уалиханов атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
Бабата елді мекені
Елді мекен клубы
3
Құмкент елді мекені
Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Қ.Сәтбаев атындағы мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
Қызылкөл елді мекені
Елді мекен клубы
4
Созақ елді мекені
Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Созақ" жалпы орта мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
Көктөбе елді мекені
Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Суындық" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
Ыбырай елді мекені
Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Құрманғазы атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
5
Сызған елді мекені
Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Қ.Рүстемов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
Қозмолдақ елді мекені
Елді мекен клубы
Қайнар елді мекені
Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Макаренко атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
6
Қарақұр елді мекені
Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Қарағұр" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
Раң елді мекені
Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Батырбекова атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
Шаға елді мекені
Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "С.Бақбергенов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
7
Ақсүмбе елді мекені
Елді мекен клубы
Бақырлы елді мекені
Елді мекен клубы
Саржаз елді мекені
Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Саржаз" негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
8
Жуантөбе елді мекені
Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "С.Сейфуллин атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
9
Тасты елді мекені
Елді мекен клубы
10
Шу елді мекені
Елді мекен клубы
11
Таукент кенті
Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "І.Кеңесбаев атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Сүгір Әліұлы атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
12
Қыземшек кенті
Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Ләнде Бөкенов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
Тайқоңыр елді мекені
Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Төлеген Момбеков атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
Созақ ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 14 тамыздағы
№ 301 қаулысына 2 қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар тізбесі
қ/с
Белгіленген орындар
1
Шолаққорған ауылдық округі, Абай елді мекенінің орталығындағы тақта
2
Шолаққорған ауылдық округі, Балдысу елді мекенінің орталығындағы тақта
3
Шолаққорған ауылдық округі, Қарабұлақ елді мекенінің орталығындағы тақта
4
Шолаққорған ауылдық округі, Жеткіншек елді мекенінің орталығындағы тақта
5
Шолаққорған ауылдық округі, Шолаққорған елді мекені, Жібек жолы-2 көшесінің аяқталған төменгі жағындағы тақта
6
Шолаққорған ауылдық округі, Шолаққорған елді мекені, Ә.Молдағұлова көшесі мен Теріcкей көшесінің қиылсындағы тақта
7
Шолаққорған ауылдық округі, Шолаққорған елді мекені, Жібек жолы көшесі, № 5 ғимарат Созақ ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Мыңжылқы" мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының хабарлама орнататын тақтасы
8
Шолаққорған ауылдық округі, Шолаққорған елді мекені, Жібек жолы көшесі, № 30 А ғимарат, Созақ ауданынының Шолаққорған ауылдық округі әкімі аппараты "Ертөстік бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимараты жанындағы тақта
9
Шолаққорған ауылдық округі, Шолаққорған елді мекені, Абылайхан көшесі, № 22 ғимарат, Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы тақта
10
Шолаққорған ауылдық округі, Шолаққорған елді мекені, Қазыбек би көшесі мен М.Мәметова көшесі қиылысындағы тақта
11
Шолаққорған ауылдық округі, Шолаққорған елді мекені, С.Қожанов көшесі № 1 А ғимарат, Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Ә.Молдағұлова атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы тақта
12
Шолаққорған ауылдық округі, Шолаққорған елді мекені, С.Қожанов көшесі, № 98 ғимарат Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Шолаққорған" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы тақта
13
Жартытөбе ауылдық округі, Жартытөбе елді мекені, Ж.Мықтыбайұлы көшесіндегі тақта
14
Жартытөбе ауылдық округі, Жартытөбе елді мекенінен Бабата елді мекеніне шыға берістегі тақта
15
Жартытөбе ауылдық округі, Аққолтық елді мекені Қ.Архабаев көшесі, аялдама жанындағы тақта
16
Жартытөбе ауылдық округі, Бабата елді мекені, А.Сайлаубекұлы көшесі, мектеп жанындағы тақта
17
Құмкент ауылдық округі, Құмкент елді мекені, Жылыбұлақ көшесіндегі тақта
18
Құмкент ауылдық округі, Қызылкөл елді мекені орталығындағы тақта
19
Құмкент ауылдық округі, Құмкент елді мекені, Қызылқанат көшесіндегі тақта
20
Сызған ауылдық округі, Қозмолдақ елді мекені, Қ.Тохмұхаметов көшесіндегі тақта
21
Сызған ауылдық округі, Басбұлақ елді мекені, Басбұлақ көшесіндегі тақта
22
Сызған ауылдық округі, Сызған елді мекені, Е.Алдасүгірұлы көшесіндегі тақта
23
Сызған ауылдық округі, Қайнар елді мекені, Ә.Жотабайұлы көшесіндегі тақта
24
Созақ ауылдық округі, Созақ елді мекені С.Мәтенбаев көшесіндегі тақта
25
Созақ ауылдық округі, Созақ елді мекені, Х.Тоқмұғамедов көшесідегі тақта
26
Созақ ауылдық округі, Көктөбе елді мекенінің орталығындағы тақта
27
Созақ ауылдық округі, Ыбырай елді мекенінің орталығандағы тақта
28
Созақ ауылдық округі, Созақ елді мекені М.Әуезов көшесіндегі тақта
29
Қарақұр ауылдық округі, Қарақұр елді мекенінің орталығындағы тақта
30
Қарақұр ауылдық округі, Раң елді мекенінің орталығындағы тақта
31
Қарақұр ауылдық округі, Шаға елді мекенінің орталығындағы тақта
32
Қаратау ауылдық округі, Бақырлы елді мекенінің орталығындағы тақта
33
Қаратау ауылдық округі, Ақсүмбе елді мекенінің орталығындағы тақта
34
Қаратау ауылдық округі, Саржаз елді мекенінің орталығындағы тақта
35
Жуантөбе ауылдық округі, Жуантөбе елді мекенінің орталығындағы тақта
36
Жуантөбе ауылдық округі, Қоңыратарық елді мекенінің орталығындағы тақта
37
Тасты ауылдық округі, Тасты елді мекенінің орталығындағы тақта
38
Тасты ауылдық округі, Қылти елді мекенінің орталығындағы тақта
39
Шу ауылдық округі, Шу елді мекенінің орталығындағы тақта
40
Қыземшек кенті, Қыземшек кентінің орталығындағы тақта
41
Қыземшек кенті, Тайқоңыр елді мекенінің орталығындағы тақта
42
Таукент кенті, Таукент кентінің орталығындағы тақта
43
Таукент кенті, І.Кеңесбаев көшесі, 35 ғимарат Созақ ауданының Таукент кенті әкімі аппаратының "Болашақ" бала бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимараты жанындағы тақта