О повышении ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения
Решение Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 11 декабря 2015 года № 46/228-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 24 декабря 2015 года № 3482. Утратило силу решением Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 22 апреля 2016 года № 2/10-VI
Сноска. Утратило силу решением Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 22.04.2016 № 2/10-VI.
В соответсвии с пунктом 1-1 статьи 387, пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), и подпунктом 15) пункта 1 статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Толебиский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки земельного налога и ставки единого земельного налога на не используемые земли сельскохозаяйственного назначения в десять раз в соответсвии с земельным законодательством Республики Казахстан.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата Т.Манкеев
Секретарь районного
маслихата А.Шынгысбаев

Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемесін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 46/228-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 24 желтоқсанда № 3482 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 сәуірдегі № 2/10-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 22.04.2016 № 2/10-VI шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодекс) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы кодексінің 387 бабының 1-1 тармағына, 444 бабының 1 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес, пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемесін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін он есе жоғарылатылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Т.Манкеев
Аудандық мәслихаттың хатшысы Ә.Шыңғысбаев