О наименовании переулка улицы Б. Момышулы в селе Т.Рыскулова
Решение акима сельского округа Майлыкент Тюлькубасского района Южно-Казахстанской области от 22 декабря 2015 года № 232. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 23 декабря 2015 года № 3479
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом мнения населения и на основании заключения Южно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 4 декабря 2015 года РЕШИЛ:
1. Переулок улицы Б.Момышулы в селе Т.Рыскулова присвоить на имя Коктебая Калиева.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа                      С.Танатбаев

Т.Рысқұлов ауылы Б. Момышұлы көшесінің қиылысына атау беру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас ауданы әкімдігі Майлыкент ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 232 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 желтоқсанда № 3479 болып тіркелді
«Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, халық пікірін ескере отырып және Оңтүстік Қазақстан облысы ономастика комиссиясының 2015 жылғы 4 желтоқсандағы қорытындысы негізінде ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Т.Рысқұлов ауылы Б.Момышұлы көшесінің қиылысына Көктеубай Қалиев атауы берілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауыл округі әкімі                          С.Танатбаев