О внесении изменения в решение Шардаринского районного маслихата от 2 апреля 2014 года № 26-167-V "Об утверждении регламента Шардаринского районного маслихата"
Решение Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 18 марта 2015 года № 39-238-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 3 апреля 2015 года № 3105. Утратило силу решением Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 22 июня 2016 года № 4-34-VI
Сноска. Утратило силу решением Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 22.06.2016 № 4-34-VI.
В соответствии с пунктом 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и письма Департамента юстиции Южно-Казахстанской области от 26 февраля 2015 года № 2-26-3/613, Шардаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шардаринского районного маслихата от 2 апреля 2014 года № 26-167-V "Об утверждении регламента Шардаринского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2647, опубликовано 23 мая 2014 года в газете "Шартарап-Шарайна") следующее изменение:
в регламенте Шардаринского районного маслихата, утвержденного указанным решением:
в пункт 7:
внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата: З. Талбидин
Секретарь районного маслихата: Т. Бердибеков

"Шардара аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Шардара аудандық мәслихатының 2014 жылғы 2 сәуірдегі № 26-167-V шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2015 жылғы 18 наурыздағы № 39-238-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 3 сәуірде № 3105 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 маусымдағы № 4-34-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 22.06.2016 № 4-34-VI шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 10 бабының 2 тармағына және Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінің 2015 жылғы 26 ақпандағы шығыс № 2-26-3/613 санды хатына сәйкес, Шардара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шардара аудандық мәслихатының 2014 жылғы 2 сәуірдегі № 26-167-V "Шардара аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2647 тіркелген, 2014 жылдың 23 мамырдағы "Шартарап-Шарайна" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Шардара аудандық мәслихатының регламентінде:
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Аудандық мәслихаттың кезекті сессиясы кемінде жылына төрт рет шақырылады және оны аудандық мәслихат сессиясының төрағасы жүргізеді.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы: З.Талбидин
Аудандық мәслихаттың хатшысы: Т.Бердібеков