О повышении размеров базовых ставок платы за размещение объектов рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного значения и в населенных пунктах Восточно-Казахстанской области
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 17 апреля 2015 года № 27/331-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 21 мая 2015 года N 3951. Утратило силу - решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 07 октября 2015 года № 32/391-V
Сноска. Утратило силу - решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 07.10.2015 № 32/391-V.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 530 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс), подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить размеры базовых ставок платы за размещение объектов рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного значения и в населенных пунктах Восточно-Казахстанской области в зависимости от месторасположения объекта рекламы согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
А. Уразов
Секретарь Восточно-Казахстанского
областного маслихата
Г. Пинчук
Приложение к решению
Восточно- Казахстанского
областного маслихата

Шығыс Қазақстан облысының облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде және елді мекендерінде орналастырылатын жарнама объектілері бойынша базалық төлемақы мөлшерлемелерінің мөлшерін арттыру туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 17 сәуірдегі N 27/331-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 мамырда N 3951 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 07 қазандағы N 32/391-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 07.10.2015 N 32/391-V шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 530-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шығыс Қазақстан облысының облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде және елді мекендерінде орналастырылатын жарнама объектілері бойынша базалық төлемақы мөлшерлемелерінің мөлшері жарнама объектісінің орналасқан жеріне қарай қосымшаға сәйкес арттырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
А. Уразов
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы
Г. Пинчук
Шығыс Қазақстан
облыстық мәслихатының