Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 29 июня 2015 года № 160. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 июля 2015 года N 4070. Утратило силу-постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 4 марта 2020 года № 64.
Сноска. Утратило силу постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 04.03.2020 № 64 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. В заголовок внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 27.01.2017 № 15 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан "Об утверждении стандарта государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" от 27 марта 2015 года № 275 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10805) Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. В преамбулу внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 27.01.2017 № 15 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты".
Сноска. В пункт 1 внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 27.01.2017 № 15 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.).

"Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 маусымдағы № 160 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 шілдеде № 4070 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 4 наурыздағы № 64 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 04.03.2020 № 64 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 27.01.2017 № 15 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының 16-бабының 3-тармағына, "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсету" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламентiн бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің 2015 жылғы 27 сәуірдегі № 275 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4070 болып тіркелген) сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 27.01.2017 № 15 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қоса беріліп отырған "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсету" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламентi бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 27.01.2017 № 15 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

2. Признать утратившим силу постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" от 10 сентября 2014 года № 238 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3495, опубликовано в газетах "Дидар" № 124 (17061) от 25 октября 2014 года, "Рудный Алтай" № 124 (19571) от 27 октября 2014 года).
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Д. Ахметов
Утвержден постановлением
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от "29" июня 2015 года № 160
Регламент государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты"
Сноска. Регламент в редакции постановления Восточно-Казахстанского областного акимата от 23.05.2018 № 146 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Предоставление мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" оказывается уполномоченными органами в области развития сельских территорий местных исполнительных органов районов и городов областного значения (далее – услугодатель).
2. Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется через:
1) канцелярию услугодателя;
2) некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее - Государственная корпорация).
3. Форма оказания государственной услуги - бумажная.
4. Результатом государственной услуги при обращении:
1) к услугодателю является заключение соглашения о предоставлении мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты (далее – Соглашение) по форме согласно приложению 1 к стандарту государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты", утвержденному приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 275 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10805) (далее - Стандарт), или письменный мотивированный ответ о постановке на учет и очередность или об отказе в оказании государственной услуги, в случаях и по основаниям, предусмотренным статьей 19-1 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" (далее – Закон);

2. "Ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен мамандарына әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламентiн бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 10 қыркүйектегі № 238 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 3495, "Дидар" газетінің 2014 жылғы 25 қазандағы № 124 (17061), "Рудный Алтай" газетінің 2014 жылғы 27 қазандағы № 124 (19571) сандарында жарияланды) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Д. Ахметов
Шығыс Қазақстан
облысы әкімдігінің
2015 жылғы "29" маусымдағы
№ 160 қаулысымен бекітілген
" Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
Ескерту. Регламент жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 23.05.2018 № 146 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызметті аудандар мен облыстық маңызы бар қалалардың жергілікті атқарушы органдарының ауылдық аумақтарын дамыту саласындағы уәкілетті органдар (бұдан әрі ‒ көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау және оның нәтижелерін беру:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесі;
2) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі ‒ Мемлекеттік корпорация) арқылы жүзеге асады.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны ‒ қағаз түрінде.
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесі:
1) көрсетілетін қызметті берушіге жүгінген кезде Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 275 бұйрығымен бекітілген "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсету" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет стандартының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 10805 нөмірімен тіркелген) (бұдан әрі – Стандарт) 1 қосымшасына сәйкес үлгі бойынша ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсету туралы келісім жасау (бұдан әрі ‒ Келісім) немесе есепке және кезектілікке қою туралы немесе "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының (бұдан әрі ‒ Заң) 19-1 бабында қарастырылған жағдайда және негіздер бойынша мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы жазбаша дәлелді хат болып табылады;

2) в Государственную корпорацию является уведомление о необходимости обращения услугополучателя к услугодателю (с указанием адреса и контактных данных) для заключения Соглашения или письменный мотивированный ответ о постановке на учет и очередность или об отказе в оказании государственной услуги, в случаях и по основаниям, предусмотренным статьей 19-1 Закона.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги – бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
5. Основанием для начала действий по оказанию государственной услуги является наличие заявления и перечня необходимых документов специалиста в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты или его представителя по нотариально удостоверенной доверенности (далее – услугополучатель) в соответствии с пунктом 9 Стандарта.
6. Государственная услуга оказывается услугополучателям, являющимся специалистами в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты.
7. В случаях представления услугополучателем неполного пакета документов, указанных в пункте 9 Стандарта, услугодатель или работник Государственной корпорации отказывает в предоставлении государственной услуги и выдает расписку об отказе в приеме документов по форме согласно приложению 3 к Стандарту.
Расписка об отказе в приеме документов готовится в двух экземплярах, по одному для каждой из сторон.
В случаях представления услугополучателем недостоверных данных (сведений), содержащихся в пакете документов, указанных в пункте 9 Стандарта государственной услуги, а также несоответствия услугополучателя требованиям пункта 8 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", услугодатель отказывает в предоставлении государственной услуги.
При отказе в предоставлении или приостановлении сроков предоставления мер социальной поддержки услугодатель, в течение 3 (трех) рабочих дней после рассмотрения документов услугополучателя, направляет мотивированный ответ услугополучателю об отказе в предоставлении мер социальной поддержки или о постановке услугополучателя на учет и очередность из числа претендентов на получение государственной услуги.
При недостатке бюджетных средств для оказания государственной услуги услугодатель формирует очередность из числа претендентов на получение государственной услуги по дате подачи заявления услугополучателем и извещает услугополучателя о его включении в очередность в течение 3 (трех) рабочих дней после рассмотрения документов услугополучателя.

2) Мемлекеттік корпорацияға жүгінген кезде көрсетілетін қызметті алушының көрсетілетін қызметті берушіге (мекенжайы мен байланыс деректерін көрсетумен) Келісім жасау үшін өтініштің қажеттілігі туралы хабарландыру немесе есепке және кезектілікке қою туралы немесе Заңның 19-1 бабында қарастырылған жағдайда және негіздер бойынша мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы жазбаша дәлелді хат болып табылады.
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсетудің қорытындысын беру нысаны ‒ қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
5. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша іс-қимылды бастауға ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы маманның немесе Стандарттың 9-тармағына сәйкес оның нотариалды куәландырылған сенімхаты бойынша жүгінген өкілінің (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) өтініші және қажетті құжаттар тізбесінің болуы негіз болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы маман болып табылатын қызмет алушыға көрсетіледі.
7. Көрсетілетін қызметті алушы Стандарттың 9-тармағында көрсетілген құжаттар топтамасын толық ұсынбаған жағдайларда, көрсетілетін қызметті беруші немесе Мемлекеттік корпорацияның қызметкері мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартады және Стандарттың 3 қосымшасына сәйкес құжаттарды қабылдаудан бас тартуы туралы қолхат береді.
Құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат әр тарапқа бір-бір данадан екі данада дайындалады.
Көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік қызмет Стандартының 9-тармағында көрсетілген құжаттар топтамасында нақты емес деректерді (мәліметтерді) ұсынған, сондай-ақ көрсетілетін қызметті алушы "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңы 18-бабының 8-тармағындағы талаптарына сәйкес келмеген жағдайларда көрсетілетін қызметті беруші мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартады.
Әлеуметтік қолдау шараларын беруден бас тартқан немесе мерзімін тоқтатқан жағдайда көрсетілетін қызметті беруші көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын қарастырған күннен кейін 3 (үш) жұмыс күн ішінде көрсетілетін қызметті алушыға әлеуметтік қолдау шараларын беруден бас тартуы немесе көрсетілетін қызметті алушыны мемлекеттік қызметті алуға үміткерлердің қатарына есепке алынғаны және кезектілікке қойылғаны туралы дәлелді жауапты жолдайды.
Мемлекеттік қызметті көрсетуге бюджет қаражаттарының тапшылығы болған кезде көрсетілетін қызметті беруші мемлекеттік қызметті алуға үміткерлердің қатарынан кезектілікті қалыптастырып, көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын қарастырған күннен кейін 3 (үш) жұмыс күн ішінде оның кезектілікке енгізілгені туралы хабарлайды.

8. Содержание действий, входящих в состав процесса оказания государственной услуги при предоставлении меры социальной поддержки услугополучателю в виде подъемного пособия, и (или) в виде бюджетного кредита на приобретение или строительство жилья, длительность выполнения:
действие 1 - канцелярия услугодателя осуществляет прием заявления и необходимых документов у услугополучателя, сверяет копии с оригиналами, осуществляет их регистрацию, выдает расписку, в которой указывается фамилия, имя, отчество (при наличии), почтовый адрес, номер телефона, дата подачи заявления и подпись лица, принявшего заявление (далее - Расписка) и передает документы ответственному за оказание государственной услуги специалисту услугодателя (далее - Специалист услугодателя). Длительность выполнения – 30 (тридцать) минут;
действие 2 - специалист услугодателя формирует досье, производит расчет потребности финансовых средств, подписывает документы руководителем услугодателя и вносит документы на рассмотрение в постоянно действующую комиссию. Длительность выполнения - 3 (три) рабочих дня;
действие 3 - постоянно действующая комиссия рассматривает поступившие документы и рекомендует акимату района (города областного значения) предоставить меры социальной поддержки услугополучателю в виде подъемного пособия, и (или) в виде бюджетного кредита на приобретение или строительство жилья. Длительность выполнения - 7 (семь) рабочих дней;
действие 4 - специалист услугодателя в случае поддержки постоянно действующей комиссии разрабатывает и согласовывает проект постановления акимата района (города областного значения) о предоставлении мер социальной поддержки услугополучателю в виде подъемного пособия, и (или) в виде бюджетного кредита на приобретение или строительство жилья. Длительность выполнения – 4 (четыре) рабочих дня;
действие 5 - акимат района (города областного значения) принимает постановление о предоставлении мер социальной поддержки услугополучателю в виде подъемного пособия, и (или) в виде бюджетного кредита на приобретение или строительство жилья и направляет его услугодателю. Длительность выполнения – 3 (три) рабочих дня;
действие 6 - специалист услугодателя подготавливает проект Соглашения по форме согласно приложению 1 к Стандарту. Длительность выполнения – 5 (пять) рабочих дней;
действие 7 - специалист услугодателя подписывает Соглашение руководителем услугодателя и услугополучателем, передает результат государственной услуги канцелярии услугодателя. Длительность выполнения – 20 (двадцать) минут;

8. Көрсетілетін қызметті алушыға көтерме жәрдемақы түрінде, және (немесе) тұрғын үйді сатып алуға немесе салуға бюджеттік кредит түрінде әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну кезінде мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін іс-қимылдардың мазмұны, орындалу ұзақтығы:
1-іс-қимыл – көрсетілетін қызметті беруші кеңсе көрсетілетін қызметті алушыдан өтiнiшті және қажеттi құжаттарды қабылдайды, көшірмелерді түпнұсқалармен салыстырады, оларды тiркейдi, өтінішті қабылдаған тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), пошталық мекенжайы, телефон нөмірі, өтініш берген күні көрсетілген және қолы қойылған қолхатты береді және (бұдан әрі – Қолхат) құжаттарды мемлекеттік қызметке жауапты көрсетілетін қызметті беруші маманға береді (бұдан әрі – Көрсетілетін қызметті беруші маман). Орындалу ұзақтығы – 30 (отыз) минут;
2-іс-қимыл – көрсетілетін қызметті беруші маман құжаттаманы қалыптастырады, қаражаттардың қажеттiлiгiн есептейдi, көрсетілетін қызметті беруші басшысының қолын қойдырып, құжаттарды тұрақты жұмыс iстейтiн комиссияның қарауына енгiзедi. Орындалу ұзақтығы – 3 (үш) жұмыс күні;
3-іс-қимыл – тұрақты жұмыс iстейтiн комиссия келіп түскен құжаттарды қарайды және аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімдігіне көрсетілетін қызметті алушыға көтерме жәрдемақы түрінде және (немесе) тұрғын үйді сатып алуға немесе салуға бюджеттік кредит түрінде әлеуметтік қолдау шараларын беру туралы ұсыныс береді. Орындалу ұзақтығы – 7 (жеті) жұмыс күні;
4-іс-қимыл – көрсетілетін қызметті беруші маман тұрақты жұмыс iстейтiн комиссия қолдаған жағдайда аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімдігінің көрсетілетін қызметті алушыға көтерме жәрдемақы түрінде және (немесе) тұрғын үйді сатып алуға немесе салуға бюджеттік кредит түрінде әлеуметтік қолдау шараларын көрсету туралы қаулының жобасын әзірлейді және келісімдейді. Орындалу ұзақтығы – 4 (төрт) жұмыс күні;
5-іс-қимыл – аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімдігі көрсетілетін қызметті алушыға көтерме жәрдемақы түрінде және (немесе) тұрғын үйді сатып алуға немесе салуға бюджеттік кредит түрінде әлеуметтік қолдау шараларын көрсету туралы қаулыны қабылдайды және оны көрсетілетін қызметті берушіге жолдайды. Орындалу ұзақтығы – 3 (үш) жұмыс күні;
6-іс-қимыл – көрсетілетін қызметті беруші маман Стандарттың 1 қосымшасына сәйкес үлгі бойынша Келісім жобасын дайындайды. Орындалу ұзақтығы – 5 (бес) жұмыс күні;
7-іс-қимыл – көрсетілетін қызметті беруші маман Келісімге көрсетілетін қызметті берушінің басшысы мен көрсетілетін қызмет алушының қолдарын қойдырып, мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін көрсетілетін қызметті беруші кеңсеге береді. Орындалу ұзақтығы – 20 (жиырма) минут;

действие 8 - канцелярия услугодателя осуществляет выдачу результата государственной услуги на основании Расписки. Длительность выполнения – 20 (двадцать) минут.
Срок оказания государственной услуги с момента сдачи пакета документов услугодателю, заключение Соглашения по форме согласно приложению 1 к Стандарту в течение 22 (двадцати двух) рабочих дней.
С момента сдачи пакета документов услугодателю выплата подъемного пособия осуществляется в течение 27 (двадцати семи) рабочих дней, предоставление бюджетного кредита на приобретение или строительство жилья осуществляется в течение 47 (сорока семи) рабочих дней.
9. Результатом действия по оказанию государственной услуги при предоставлении меры социальной поддержки услугополучателю в виде подъемного пособия, и (или) в виде бюджетного кредита на приобретение или строительство жилья по действию 1, указанному в пункте 8 настоящего Регламента, является прием документов услугополучателя, выдача Расписки, что служит основанием для начала выполнения действия 2.
Результатом по действию 2, указанному в пункте 8 настоящего Регламента, является передача документов на рассмотрение постоянно действующей комиссии о предоставлении мер социальной поддержки услугополучателю в виде подъемного пособия, и (или) в виде бюджетного кредита на приобретение или строительство жилья, что служит основанием для начала выполнения действия 3.
Результатом по действию 3, указанному в пункте 8 настоящего Регламента, является протокол о предоставлении мер социальной поддержки услугополучателю в виде подъемного пособия, и (или) в виде бюджетного кредита на приобретение или строительство жилья, что служит основанием для начала выполнения действия 4.
Результатом по действию 4, указанному в пункте 8 настоящего Регламента, является проект постановления предоставлении мер социальной поддержки услугополучателю в виде подъемного пособия, и (или) в виде бюджетного кредита на приобретение или строительство жилья, что служит основанием для начала выполнения действия 5.
Результатом по действию 5, указанному в пункте 8 настоящего Регламента является утвержденное постановление акиматом района (города областного значения) о предоставлении мер социальной поддержки услугополучателю в виде подъемного пособия, и (или) в виде бюджетного кредита на приобретение или строительство жилья, что служит основанием для начала выполнения действия 6.
Результатом по действию 6, указанному в пункте 8 настоящего Регламента, является подготовка Соглашения, что служит основанием для начала выполнения действия 7.

8-іс-қимыл – көрсетілетін қызметті беруші кеңсе мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін Қолхат негізінде береді. Орындалу ұзақтығы – 20 (жиырма) минут.
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет мерзімі құжаттар топтамасын көрсетілетін қызметті берушіге тапсырған сәттен бастап, Стандарттың 1 қосымшасына сәйкес үлгі бойынша Келісімнің қорытындысы 22 (жиырма екі) жұмыс күні ішінде.
Көтерме жәрдемақы көрсетілетін қызметті берушіге құжаттар топтамасы ұсынылған кезден бастап 27 (жиырма жеті) жұмыс күні ішінде төленеді, тұрғын үйді сатып алуға немесе салуға бюджеттік кредит 47 (қырық жеті) жұмыс күні ішінде беріледі.
9. Осы Регламенттің 8-тармағында көрсетілген 1-іс-қимыл бойынша көрсетілген қызметті алушыға көтерме жәрдемақы түрінде және (немесе) тұрғын үйді сатып алуға немесе салуға бюджеттік кредит түрінде әлеуметтік қолдау шараларын көрсету кезінде мемлекеттік қызмет көрсету бойынша іс-қимылдың нәтижесі қызмет алушының құжаттарын қабылдау, Қолхат беру болып табылады, бұл 2-іс-қимылды орындауды бастауға негіз болып табылады.
Осы Регламенттің 8-тармағында көрсетілген 2-іс-қимыл бойынша нәтиже, тұрақты жұмыс iстейтiн комиссияның қарауына көрсетілетін қызметті алушыға көтерме жәрдемақы түрінде және (немесе) тұрғын үйді сатып алуға немесе салуға бюджеттік кредит түрінде әлеуметтік қолдау шараларын көрсету туралы құжаттарды тапсыру болып табылады, бұл 3-іс-қимылды орындауды бастауға негіз болып табылады.
Осы Регламенттің 8-тармағында көрсетілген 3-іс-қимыл бойынша нәтиже көрсетілген қызметті алушыға көтерме жәрдемақы түрінде және (немесе) тұрғын үйді сатып алуға немесе салуға бюджеттік кредит түрінде әлеуметтік қолдау шараларын көрсету туралы хаттама болып табылады, бұл 4-іс-қимылды орындауды бастауға негіз болып табылады.
Осы Регламенттің 8-тармағында көрсетілген 4-іс-қимыл бойынша нәтиже көрсетілген қызметті алушыға көтерме жәрдемақы түрінде және (немесе) тұрғын үйді сатып алуға немесе салуға бюджеттік кредит түрінде әлеуметтік қолдау шараларын көрсету туралы қаулының жобасы болып табылады, бұл 5-іс-қимылды орындауды бастауға негіз болып табылады.
Осы Регламенттің 8-тармағында көрсетілген 5-іс-қимыл бойынша нәтиже көрсетілген қызметті алушыға көтерме жәрдемақы түрінде және (немесе) тұрғын үйді сатып алуға немесе салуға бюджеттік кредит түрінде әлеуметтік қолдау шараларын көрсету туралы аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімдігінің бекітілген қаулысы болып табылады, бұл 6-іс-қимылды орындауды бастауға негіз болып табылады.
Осы Регламенттің 8-тармағында көрсетілген 6-іс-қимыл бойынша нәтиже Келісімді дайындау болып табылады, бұл 7-іс-қимылды орындауды бастауға негіз болып табылады.

Результатом по действию 7, указанному в пункте 8 настоящего Регламента является заключение Соглашения.
Результатом по действию 8, указанному в пункте 8 настоящего Регламента является выдача результата оказания государственной услуги.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
10. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя и Государственной корпорации, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) канцелярия услугодателя;
2) специалист услугодателя;
3) постоянно действующая комиссия;
4) акимат района (города областного значения);
5) руководитель услугодателя.
11. Описание действии, необходимых для оказания государственной услуги услугополучателю при предоставлении меры социальной поддержки в виде подъемного пособия, и (или) в виде бюджетного кредита на приобретение или строительство жилья:
1) канцелярия услугодателя осуществляет прием заявления и необходимых документов у услугополучателя, сверяет копии с оригиналами, осуществляет их регистрацию, выдает Расписку, передает документы ответственному за оказание государственной услуги специалисту услугодателя. Длительность выполнения – 30 (тридцать) минут;
2) специалист услугодателя формирует досье, производит расчет потребности финансовых средств, подписывает документы руководителем услугодателя и вносит документы на рассмотрение в постоянно действующую комиссию. Длительность выполнения - 3 (три) рабочих дня;
3) постоянно действующая комиссия рассматривает поступившие документы и рекомендует акимату района (города областного значения) предоставить меру социальной поддержки услугополучателю в виде подъемного пособия, и (или) в виде бюджетного кредита на приобретение или строительство жилья. Длительность выполнения - 7 (семь) рабочих дней;
4) специалист услугодателя в случае поддержки постоянно действующей комиссии разрабатывает и согласовывает проект постановления акимата района (города областного значения) о предоставлении мер социальной поддержки услугополучателю в виде подъемного пособия, и (или) в виде бюджетного кредита на приобретение или строительство жилья. Длительность выполнения – 4 (четыре) рабочих дня;
5) акимат района (города областного значения) принимает постановление о предоставлении мер социальной поддержки услугополучателю и направляет его услугодателю в виде подъемного пособия, и (или) в виде бюджетного кредита на приобретение или строительство жилья. Длительность выполнения – 3 (три) рабочих дня;

Осы Регламенттің 8-тармағында көрсетілген 7-іс-қимыл бойынша нәтиже Келісім жасасу болып табылады.
Осы Регламенттің 8-тармағында көрсетілген 8-іс-қимыл бойынша нәтиже мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін беру болып табылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілген қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
10. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) және Мемлекеттік корпорация тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсе;
2) көрсетілетін қызметті беруші маман;
3) тұрақты жұмыс істейтін комиссия;
4) аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімдігі;
5) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы.
11. Көтерме жәрдемақы түрінде және (немесе) тұрғын үйді сатып алуға немесе салуға бюджеттік кредит түрінде әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну кезінде көрсетілетін қызмет алушыға мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті іс-қимылдардың сипаттамасы:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсе көрсетілетін қызмет алушыдан өтiнiшті және қажеттi құжаттарды қабылдайды, көшірмелерді түпнұсқаларымен салыстырады, оларды тiркейдi, Қолхат береді, құжаттарды мемлекеттік қызметті көрсетуге жауапты көрсетілетін қызметті беруші маманға береді. Орындалу ұзақтығы – 30 (отыз) минут;
2) көрсетілетін қызметті беруші маман құжаттаманы қалыптастырады, қаражаттардың қажеттiлiгiн есептейдi, көрсетілетін қызметті беруші басшысының қолын қойдырып, құжаттарды тұрақты жұмыс iстейтiн комиссияның қарауына енгiзедi. Орындалу ұзақтығы – 3 (үш) жұмыс күні;
3) тұрақты жұмыс iстейтiн комиссия келіп түскен құжаттарды қарайды және аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімдігіне көрсетілетін қызметті алушыға көтерме жәрдемақы түрінде және (немесе) тұрғын үйді сатып алуға немесе салуға бюджеттік кредит түрінде әлеуметтік қолдау шараларын көрсету туралы ұсыныс береді. Орындалу ұзақтығы – 7 (жеті) жұмыс күні;
4) көрсетілетін қызметті беруші маман тұрақты жұмыс iстейтiн комиссия қолдаған жағдайда аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімдігінің көрсетілетін қызметті алушыға көтерме жәрдемақы түрінде және (немесе) тұрғын үйді сатып алуға немесе салуға бюджеттік кредит түрінде әлеуметтік қолдау шараларын көрсету туралы қаулының жобасын әзірлейді және келісімдейді. Орындалу ұзақтығы – 4 (төрт) жұмыс күні;
5) аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімдігі көрсетілетін қызметті алушыға көтерме жәрдемақы түрінде және (немесе) тұрғын үйді сатып алуға немесе салуға бюджеттік кредит түрінде әлеуметтік қолдау шараларын көрсету туралы қаулыны қабылдайды. Орындалу ұзақтығы – 3 (үш) жұмыс күні;

6) специалист услугодателя подготавливает проект Соглашения по форме согласно приложению 1 к Стандарту. Длительность выполнения – 5 (пять) рабочих дней;
7) специалист услугодателя и подписывает Соглашение руководителем услугодателя и услугополучателем, передает результат государственной услуги канцелярии услугодателя. Длительность выполнения – 20 (двадцать) минут;
8) канцелярия услугодателя осуществляет выдачу результата государственной услуги на основании Расписки. Длительность выполнения – 20 (двадцать) минут.
4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией "Правительство для граждан" и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги.
12. Описание порядка действий при обращении в Государственную корпорацию, длительность обработки заявления услугополучателя, входящих в состав процесса оказания государственной услуги:
действие 1 - работник Государственной корпорации осуществляет прием заявления и необходимых документов у услугополучателя, сверяет копии с оригиналами, осуществляет их регистрацию, выдает Расписку. Длительность выполнения – 20 (двадцать) минут;
действие 2 - работник Государственной корпорации направляет документы услугополучателя услугодателю. Длительность выполнения – 1 (один) день;
действие 3 - специалист услугодателя формирует досье, производит расчет потребности финансовых средств, подписывает документы руководителем услугодателя и вносит документы на рассмотрение в постоянно действующую комиссию. Длительность выполнения - 3 (три) рабочих дня;
действие 4 - постоянно действующая комиссия рассматривает поступившие документы и рекомендует акимату района (города областного значения) предоставить меры социальной поддержки услугополучателю в виде подъемного пособия, и (или) в виде бюджетного кредита на приобретение или строительство жилья. Длительность выполнения - 7 (семь) рабочих дней;
действие 5 - специалист услугодателя в случае поддержки постоянно действующей комиссии разрабатывает и согласовывает проект постановления акимата района (города областного значения) о предоставлении мер социальной поддержки услугополучателю в виде подъемного пособия, и (или) в виде бюджетного кредита на приобретение или строительство жилья. Длительность выполнения – 4 (четыре) рабочих дня;
действие 6 - акимат района (города областного значения) принимает постановление о предоставлении мер социальной поддержки услугополучателю в виде подъемного пособия, и (или) в виде бюджетного кредита на приобретение или строительство жилья и направляет его услугодателю. Длительность выполнения – 3 (три) рабочих дня;

6) көрсетілетін қызметті беруші маман Стандарттың 1 қосымшасына сәйкес үлгі бойынша Келісім жобасын дайындайды. Орындалу ұзақтығы – 5 (бес) жұмыс күні;
7) көрсетілетін қызметті беруші маман Келісімге көрсетілетін қызметті берушінің басшысы мен көрсетілетін қызмет алушының қолдарын қойдырып, мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін көрсетілетін қызметті беруші кеңсеге береді. Орындалу ұзақтығы – 20 (жиырма) минут;
8) көрсетілетін қызметті беруші кеңсе мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін Қолхат негізінде береді. Орындалу ұзақтығы – 20 (жиырма) минут.
4. "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясымен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібінің, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
12. Мемлекеттік корпорацияға жүгінуде іс-қимыл тәртібін сипаттау, мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін көрсетілетін қызметті алушының өтінішін өңдеу ұзақтығы:
1-іс-қимыл - мемлекеттік корпорация қызметкері көрсетілетін қызметті алушының өтінішін және тиісті құжаттарды қабылдайды, көшірмелерді түпнұсқалармен салыстырады, оларды тіркейді, Қолхат береді. Орындалу ұзақтығы – 20 (жиырма) минут;
2-іс-қимыл Мемлекеттік корпорация қызметкері көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын көрсетілетін қызметті берушіге жолдайды. Орындалу ұзақтығы – 1 (бір) күн;
3-іс-қимыл көрсетілетін қызметті беруші маман құжаттаманы қалыптастырады, қаражаттардың қажеттiлiгiн есептейдi, көрсетілетін қызметті беруші басшысының қолын қойдырып, құжаттарды тұрақты жұмыс iстейтiн комиссияның қарауына енгiзедi. Орындалу ұзақтығы – 3 (үш) жұмыс күні;
4-іс-қимыл ‒ тұрақты жұмыс iстейтiн комиссия келіп түскен құжаттарды қарайды және аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімдігіне көрсетілетін қызметті алушыға көтерме жәрдемақы түрінде және (немесе) тұрғын үйді сатып алуға немесе салуға бюджеттік кредит түрінде әлеуметтік қолдау шараларын көрсету туралы ұсыныс береді. Орындалу ұзақтығы – 7 (жеті) жұмыс күні;
5-іс-қимыл ‒ көрсетілетін қызметті беруші маман тұрақты жұмыс iстейтiн комиссия қолдаған жағдайда аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімдігінің көрсетілетін қызметті алушыға көтерме жәрдемақы түрінде және (немесе) тұрғын үйді сатып алуға немесе салуға бюджеттік кредит түрінде әлеуметтік қолдау шараларын көрсету туралы қаулының жобасын әзірлейді және келісімдейді. Орындалу ұзақтығы – 4 (төрт) жұмыс күні;
6-іс-қимыл ‒ аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімдігі көрсетілетін қызметті алушыға көтерме жәрдемақы түрінде және (немесе) тұрғын үйді сатып алуға немесе салуға бюджеттік кредит түрінде әлеуметтік қолдау шараларын көрсету туралы қаулыны қабылдайды және оны көрсетілетін қызметті алушыға жолдайды. Орындалу ұзақтығы – 3 (үш) жұмыс күні;

действие 7 - специалист услугодателя подготавливает проект Соглашения по форме согласно приложению 1 к Стандарту. Длительность выполнения – 4 (четыре) рабочих дня;
действие 8 - специалист услугодателя подписывает Соглашение руководителем услугодателя и услугополучателем. Длительность выполнения – 20 (двадцать) минут;
действие 9 - специалист услугодателя направляет в Государственную корпорацию результат оказания государственной услуги. Длительность выполнения – 1 (один) час;
действие 10 - работник Государственной корпорации выдает результат оказания государственной услуги услугополучателю. Длительность выполнения – 20 (двадцать) минут.
Срок оказания государственной услуги с момента сдачи пакета документов услугодателю, заключение Соглашения по форме согласно приложению 1 к Стандарту - в течение 22 (двадцати двух) рабочих дней.
С момента поступления из Государственной корпорации пакета документов услугодателю выплата подъемного пособия осуществляется в течение 27 (двадцати семи) рабочих дней, предоставление бюджетного кредита на приобретение или строительство жилья осуществляется в течение 47 (сорока семи) рабочих дней.
13. В Государственной корпорации выдача готовых документов осуществляется на основании расписки о приеме соответствующих документов при предъявлении документа, удостоверяющего личность (либо его представителя по нотариально заверенной доверенности).
Государственная корпорация обеспечивает хранение результата в течение 1 (одного) месяца, после чего передает их услугодателю для дальнейшего хранения. При обращении услугополучателя по истечении 1 (одного) месяца по запросу Государственной корпорации услугодатель в течение 1 (одного) рабочего дня направляет готовые документы в Государственную корпорацию для выдачи услугополучателю.
14. При отказе в предоставлении или приостановлении сроков предоставления мер социальной поддержки услугодатель, в течение двух рабочих дней после рассмотрения документов услугополучателя, направляет мотивированный ответ в Государственную корпорацию об отказе в предоставлении мер социальной поддержки или о постановке услугополучателя на учет и очередность из числа претендентов на получение государственной услуги.
15. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией "Правительство для граждан" и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложениям 1, 2 к настоящему регламенту.
Приложение 1
к Регламенту государственной
услуги "Предоставление мер
социальной поддержки
специалистам в области
здравоохранения, образования,
социального обеспечения,
культуры, спорта и
агропромышленного комплекса,
прибывшим для работы
и проживания в сельские
населенные пункты"
Справочник бизнес-процесса при приеме и выдаче результатов оказания государственной услуги через канцелярию услугодателя.
Приложение 2
к Регламенту государственной
услуги "Предоставление мер
социальной поддержки
специалистам в области
здравоохранения, образования,
социального
обеспечения,культуры, спорта
и агропромышленного
комплекса, прибывшим для
работы и проживания в сельские
населенные пункты"
Справочник бизнес-процесса при приеме и выдаче результатов оказания государственной услуги через Государственную корпорацию.
Условные обозначения:

7-іс-қимыл ‒ көрсетілетін қызметті беруші маман Стандарттың 1 қосымшасына сәйкес үлгі бойынша Келісім жобасын дайындайды. Орындалу ұзақтығы – 4 (төрт) жұмыс күні;
8-іс-қимыл ‒ көрсетілетін қызметті беруші маман Келісімге көрсетілетін қызметті берушінің басшысы мен көрсетілетін қызмет алушының қолдарын қойдырады. Орындалу ұзақтығы – 20 (жиырма) минут;
9-іс-қимыл ‒ көрсетілетін қызметті беруші маман мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін Мемлекеттік корпорацияға береді. Орындалу ұзақтығы – 1 (бір) сағат;
10-іс-қимыл ‒ мемлекеттік корпорация қызметкері көрсетілетін қызмет алушыға мемлекеттік көрсетілген қызметтің нәтижесін береді. Орындалу ұзақтығы – 20 (жиырма) минут.
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет мерзімі құжаттар топтамасын көрсетілетін қызметті берушіге тапсырған сәттен бастап, Стандарттың 1 қосымшасына сәйкес үлгі бойынша Келісімнің қорытындысы – 22 (жиырма екі) жұмыс күні ішінде.
Мемлекеттік корпорациядан көрсетілетін қызметті берушіге құжаттар топтамасы ұсынылған кезден бастап көтерме жәрдемақы 27 (жиырма жеті) жұмыс күні ішінде төленеді, тұрғын үйді сатып алуға немесе салуға бюджеттік кредит 47 (қырық жеті) жұмыс күні ішінде беріледі.
13. Мемлекеттік корпорацияда дайын құжаттар көрсетілетін қызмет алушы (немесе нотариуспен берілген сенімхатпен жүгінген өкілі) жеке куәлігін көрсеткен кезде тиісті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхаттың негізінде береді.
Мемлекеттік корпорация нәтиженің 1 (бір) ай көлемінде сақталуын қамтамасыз етеді, одан кейін оларды көрсетілетін қызметті берушіге одан әрі сақтауға тапсырады. Көрсетілетін қызмет алушы 1 (бір) ай өткеннен кейін жүгінген жағдайда Мемлекеттік корпорацияның сұратуы бойынша көрсетілетін қызметті беруші 1 (бір) жұмыс күн ішінде дайын құжаттарды Мемлекеттік корпорацияға көрсетілетін қызмет алушыға беру үшін жолдайды.
14. Әлеуметтік қолдау шараларын көрсетуден бас тартқан немесе мерзімін тоқтатқан жағдайда көрсетілетін қызметті беруші көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын қарастырған күннен кейін екі жұмыс күн ішінде көрсетілетін қызметті алушыға әлеуметтік қолдау шараларын көрсетуден бас тартуы немесе көрсетілетін қызметті алушыны мемлекеттік қызметті алуға үміткерлердің қатарына есепке алынғаны және кезектілікке қойылғаны туралы дәлелді жауапты жолдайды.
15. Рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін толық сипаттау, мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау, сондай-ақ "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясымен көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау осы регламенттің 1, 2 қосымшаларына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процесінің анықтамалығында көрсетіледі.
"Ауылдық елді мекендерге
жұмыс істеуге және тұруға
келген денсаулық сақтау, білім
беру, әлеуметтік
қамсыздандыру, мәдениет, спорт
және агроөнеркәсіптік кешен
саласындағы мамандарға
әлеуметтік қолдау шараларын
көрсету" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне 1 қосымша
Көрсетілетін қызметті беруші кеңсесі арқылы мемлекеттік қызметті көрсету нәтижелерін қабылдау және беру кезіндегі бизнес-процесінің анықтамалығы
"Ауылдық елді мекендерге
жұмыс істеуге және тұруға
келген денсаулық сақтау, білім
беру, әлеуметтік
қамсыздандыру, мәдениет,
спорт және агроөнеркәсіптік
кешен саласындағы мамандарға
әлеуметтік қолдау шараларын
көрсету" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне 2 қосымша
Мемлекеттік корпорация арқылы мемлекеттік қызметті көрсету нәтижелерін қабылдау және беру кезінде бизнес-процесінің анықтамалығы
Шартты белгілер: