О бюджете города Усть-Каменогорска на 2016-2018 годы
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года № 44/2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 8 января 2016 года № 4318. Утратило силу - решением Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 13/5-VI
Сноска. Утратило силу - решением Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2016 № 13/5-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4287), Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 841 262,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 12 530 617,1 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 192 666,8 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 107 344,7 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 22 010 633,6 тысяч тенге;
2) затраты – 36 721 986,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 193 019,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 198 847,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 302 916,0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 104 069,0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 2 272 590,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 2 272 590,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.11.2016 № 12/3-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Учесть, что в бюджете города Усть-Каменогорска на 2016 год бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета в бюджет города Усть-Каменогорска – 0,0. Объем бюджетных изъятий из бюджета города Усть-Каменогорска в областной бюджет – 0,0.
3. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Усть-Каменогорска на 2016 год в сумме 112 005,0 тысяч тенге.

Өскемен қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 44/2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 8 қаңтарда № 4318 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 13/5-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 23.12.2016 № 13/5-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4287 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қаланың 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес тиісінше, соның ішінде 2016 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 838 714,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 530 617,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 192 666,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 107 344,7 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 22 008 085,9 мың теңге;
2) шығындар – 36 719 438,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 2 193 019,0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 198 847,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 302 916,0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 104 069,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 2 272 590,0 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру – 2 272 590,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 29.11.2016 № 12/3-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Өскемен қаласының 2016 жылға арналған бюджетінде облыстық бюджеттен Өскемен қаласының бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар – 0,0. Өскемен қаласының бюджетінен облыстық бюджетке бюджеттік қайтарып алулардың көлемі – 0,0.
3. 2016 жылға арналған Өскемен қаласының жергілікті атқарушы органының резерві 112 005,0 мың теңге сомасында бекітілсін.

Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.11.2016 № 12/3-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
4. Принять к исполнению нормативы распределения доходов на 2016 год, в соответствии с решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 15 ноября 2016 года № 7/71-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4743):
1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 14,1 %;
2) социальный налог – 14,1 %.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.11.2016 № 12/3-VI (вводится в действие с 01.01.2016).

Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 29.11.2016 № 12/3-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 34/406-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2016 жылғы 15 қарашадағы № 7/71-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4743 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес 2016 жылға арналған кірістерді бөлу нормативтері атқарылуға алынсын:
1) төлем көзінен салынатын, кірістерден ұсталатын жеке табыс салығы – 14,1 %;
2) әлеуметтік салық – 14,1 %.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 29.11.2016 № 12/3-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).

5. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, за счет бюджетных средств установить повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, если иное не установлено законами Республики Казахстан.
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.

5. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 139-бабының 9 тармағына сәйкес азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет саласындағы мамандарға, егер Қазақстан Республикасының заңдарында өзгеше белгiленбесе, бюджет қаражаты есебiнен қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгiленсін.
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн жергiлiктi өкiлдi органмен келiсу бойынша жергiлiктi атқарушы орган айқындайды.

6. Учесть перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города Усть-Каменогорска на 2016 год, согласно приложению 4 к настоящему решению.
7. Признать утратившими силу некоторые решения Усть-Каменогорского городского маслихата согласно приложению 5 к настоящему решению.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии М. Кикина
Секретарь городского маслихата А. Абакумов
Приложение 1 к решению
Усть-Каменогорского
городского маслихата

6. 4 қосымшаға сәйкес Өскемен қаласының 2016 жылға арналған бюджетінің атқарылу үдерісінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі ескерілсін.
7. Осы шешімге 5 қосымшаға сәйкес Өскемен қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
8. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Кикина
Қалалық мәслихаттың хатшысы А. Абакумов
Өскемен қалалық мәслихатының

19 588,4
003
Капитальные расходы государственного органа
1 065,0
04
Образование
11 994 244,9
464
Отдел образования района (города областного значения)
11 834 235,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
32 934,0
003
Общеобразовательное обучение
7 213 806,9
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
314 615,2
006
Дополнительное образование для детей
678 752,3
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
1 133 503,2
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
99 566,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
3 659,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
22 592,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
2 116 622,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
218 185,3
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
160 009,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
160 009,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 108 490,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 095 131,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
85 255,0
002
Программа занятости
108 866,0
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
1 385,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
1 410,0
005
Государственная адресная социальная помощь
3 100,0
006
Оказание жилищной помощи
15 835,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
404 922,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

19 588,4
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 065,0
04
Бiлiм беру
11 994 244,9
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
11 834 235,9
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 934,0
003
Жалпы білім беру
7 213 806,9
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
314 615,2
006
Балаларға қосымша білім беру
678 752,3
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
1 133 503,2
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
99 566,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
3 659,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
22 592,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
2 116 622,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
218 185,3
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
160 009,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
160 009,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 108 490,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 095 131,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
85 255,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
108 866,0
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
1 385,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
1 410,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3 100,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
15 835,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
404 922,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

1 500,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
58 563,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
58 563,0
02
Оборона
17 100,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
17 100,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
17 100,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
50 841,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
44 000,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
44 000,0
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
6 841,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
6 841,0
04
Образование
7 153 223,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
7 153 223,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
27 703,0
003
Общеобразовательное обучение
5 425 815,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
150 000,0
006
Дополнительное образование для детей
480 023,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
821 782,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
112 000,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
6 900,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
9 000,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
120 000,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
560 209,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
560 209,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
67 498,0
002
Программа занятости
105 260,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

1 500,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
58 563,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58 563,0
02
Қорғаныс
17 100,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
17 100,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
17 100,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
50 841,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
44 000,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
44 000,0
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
6 841,0
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 841,0
04
Бiлiм беру
7 153 223,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
7 153 223,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 703,0
003
Жалпы білім беру
5 425 815,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
150 000,0
006
Балаларға қосымша білім беру
480 023,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
821 782,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
112 000,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
6 900,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
9 000,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
120 000,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
560 209,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
560 209,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67 498,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
105 260,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
163 064,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
52 739,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
36 209,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
15 450,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 080,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
38 259,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
36 759,0
061
Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиций и государственно-частного партнерства, в том числе концессии, проведение оценки реализации бюджетных инвестиций
1 500,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
58 851,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
58 851,0
02
Оборона
17 200,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
17 200,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
17 200,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
51 064,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
44 000,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
44 000,0
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
7 064,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
7 064,0
04
Образование
7 160 821,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
7 160 821,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
27 833,0
003
Общеобразовательное обучение
5 430 990,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
150 000,0
006
Дополнительное образование для детей
481 311,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
822 787,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
163 064,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
52 739,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 209,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
15 450,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 080,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
38 259,0
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 759,0
061
Бюджеттік инвестициялар және концессия мәселелері бойынша құжаттаманы сараптау және бағалау, бюджеттік инвестициялардың іске асырылуына бағалау жүргізу
1 500,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
58 851,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58 851,0
02
Қорғаныс
17 200,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
17 200,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
17 200,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
51 064,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
44 000,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
44 000,0
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
7 064,0
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 064,0
04
Бiлiм беру
7 160 821,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
7 160 821,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 833,0
003
Жалпы білім беру
5 430 990,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
150 000,0
006
Балаларға қосымша білім беру
481 311,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
822 787,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі

112 000,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
6 900,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
9 000,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
120 000,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
563 601,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
563 601,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
68 025,0
002
Программа занятости
105 260,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
922,0
005
Государственная адресная социальная помощь
3 000,0
006
Оказание жилищной помощи
22 000,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
106 455,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 519,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
48 430,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
158 790,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
7 300,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
35 000,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
3 200,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
2 700,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 474 230,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 532 206,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
48 840,0
015
Освещение улиц в населенных пунктах
350 000,0
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
45 000,0
017
Содержание мест захоронений и захоронение безродных
20 000,0
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
968 366,0
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
100 000,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)

112 000,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
6 900,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
9 000,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
120 000,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
563 601,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
563 601,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
68 025,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
105 260,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
922,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3 000,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
22 000,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
106 455,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 519,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
48 430,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
158 790,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
7 300,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
35 000,0
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
3 200,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
2 700,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 474 230,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 532 206,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
48 840,0
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
350 000,0
016
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
45 000,0
017
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
20 000,0
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
968 366,0
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
100 000,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі

856,0
III. ЧИСТОЕ БЮДЖЕТНОЕ КРЕДИТОВАНИЕ
0,0
IV. САЛЬДО ПО ОПЕРАЦИЯМ С ФИНАНСОВЫМИ АКТИВАМИ
0,0
V. ПРОФИЦИТ БЮДЖЕТА
137 738,0
VI. ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ПРОФИЦИТА БЮДЖЕТА
-137 738,0
Приложение 4 к решению
Усть-Каменогорского
городского маслихата
от 23 декабря 2015 года
№ 44/2-V
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города Усть-Каменогорска на 2016 год
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Бюджетная программа
Наименование
004
Образование
4464
Отдел образования района (города областного значения)
0003
Общеобразовательное обучение
Приложение 5 к решению
Усть-Каменогорского
городского маслихата
от 23 декабря 2015 года
№ 44/2-V
Перечень утративших силу некоторых решений Усть-Каменогорского городского маслихата
1. Решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 34/2-V "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2015 -2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3597, опубликовано в газетах "Өскемен", "Усть-Каменогорск" 8 января 2015 года № 2).
2. Решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 16 марта 2015 года № 36/3-V "О внесении изменений в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 34/2-V "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2015 -2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3761, опубликовано в газетах "Өскемен", "Усть-Каменогорск" 2 апреля 2015 года № 14).
3. Решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 6 апреля 2015 года № 37/2-V "О внесении изменений в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 34/2-V "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2015 -2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3849, опубликовано в газетах "Өскемен", "Усть-Каменогорск" 16 апреля 2015 года № 16).
4. Решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 4 мая 2015 года № 38/2-V "О внесении изменений в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 34/2-V "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2015 -2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3928, опубликовано в газетах "Өскемен", "Усть-Каменогорск" 21 мая 2015 года № 21).
5. Решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 9 июля 2015 года № 40/3-V "О внесении изменений в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 34/2-V "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2015 -2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4096, опубликовано в газетах "Дидар" 25, 28 июля 2015 года № 83, 84 и "Рудный Алтай" 27, 29 июля 2015 года № 87, 88).

856,0
III. ТАЗА БЮДЖЕТТІК НЕСИЕЛЕНДІРУ
0,0
IV. ҚАРЖЫЛЫҚ АКТИВТЕРМЕН ОПЕРАЦИЯЛАР БОЙЫНША САЛЬДО
0,0
V. БЮДЖЕТ ПРОФИЦИТІ
137 738,0
VI. БЮДЖЕТ ПРОФИЦИТІН ПАЙДАЛАНУ
-137 738,0
Өскемен қалалық мәслихатының
2015 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 44/2-V шешіміне 4 қосымша
Өскемен қаласының 2016 жылғы арналған бюджетінің атқарылу үдерісінде Секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бюджеттік бағдарлама
Атауы
004
Білім беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
Өскемен қалалық мәслихатының
2015 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 44/2-V шешіміне 5 қосымша
Өскемен қалалық мәслихатының кейбір күші жойылған шешімдерінің тізбесі
1. "Өскемен қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" Өскемен қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 34/2-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3597 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 8 қаңтарда № 2 "Өскемен", "Усть-Каменогорск" газеттерінде жарияланған) шешімі.
2. "Өскемен қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" Өскемен қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 34/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 16 наурыздағы № 36/3-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3761 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 2 сәуірде № 14 "Өскемен", "Усть-Каменогорск" газеттерінде жарияланған) шешімі.
3. "Өскемен қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" Өскемен қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 34/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 6 сәуірдегі № 37/2-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3849 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 16 сәуірде № 16 "Өскемен", "Усть-Каменогорск" газеттерінде жарияланған) шешімі.
4. "Өскемен қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" Өскемен қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 34/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 4 мамырдағы № 38/2-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3928 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 21 мамырда № 21 "Өскемен", "Усть-Каменогорск" газеттерінде жарияланған) шешімі.
5. "Өскемен қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" Өскемен қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 34/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 9 шілдедегі № 40/3-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4096 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 25, 28 шілдеде № 83, 84 "Дидар", 2015 жылғы 27, 27 шілдеде № 87, 88 "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) шешімі.

6. Решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 16 октября 2015 года № 42/2-V "О внесении изменений в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 34/2-V "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2015 -2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4186, опубликовано в газетах "Дидар" 5, 7 ноября 2015 года № 127, 128 и "Рудный Алтай" 4 ноября 2015 года № 130).
7. Решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 18 декабря 2015 года № 43/2-V "О внесении изменений в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 34/2-V "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2015 -2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4279).

6. "Өскемен қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" Өскемен қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 34/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 16 қазандағы № 42/2-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4186 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 5, 7 қарашада № 127, 128 "Дидар" және 2015 жылғы 4 қарашада № 130 "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) шешімі.
7. "Өскемен қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" Өскемен қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 34/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 43/2-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4279 нөмірімен тіркелген) шешімі.