О внесении изменений в решение Курчатовского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 30/206-V "О бюджете города Курчатов на 2015 - 2017 годы"
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 17 марта 2015 года № 33/232-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 31 марта 2015 года № 3795. Утратило силу - решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года № 41/295-V
Сноска. Утратило силу - решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2015 № 41/295-V (вводится в действие с 01.01.2016).
В соответствии cо статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 04 марта 2015 года № 25/311-V "О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3724) Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Курчатов на 2015-2017 годы" от 23 декабря 2014 года № 30/206-V, (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3604, опубликовано 08 января 2015 года в областной газете "7 дней" № 2) следующие изменения:
в пункте 1 подпункты 1)-6) изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 1 274 676,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 750 139,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 021,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 16 353,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 500 163,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1 327 514,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 18 000,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 18 000,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 70 838,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 70 838,6 тысяч тенге";
пункт 2 изложить в следующей редакции:

"Курчатов қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" Курчатов қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 30/206-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2015 жылғы 17 наурыздағы № 33/232-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 31 наурызда № 3795 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 41/295-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 23.12.2015 № 41/295-V шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 04 наурыздағы № 25/311-V "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 24/289-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3724 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Курчатов қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 30/206-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3604 нөмірімен тіркелген, облыстық "7 дней" газетінің 2015 жылғы 08 қаңтардағы № 2 санында жарияланған) мәслихат шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы 1)-6)-тармақшалары келесі редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 1 274 676,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 750 139,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 021,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 16 353,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 500 163,0 мың теңге;
2) шығындар – 1 327 514,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 18 000,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 18 000,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 70 838,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 70 838,6 мың теңге.";
2-тармақ келесі редакцияда жазылсын:

"2. Принять к исполнению на 2015 год нормативы распределения доходов в бюджет города по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, индивидуального подоходного налога с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты в размере 94,0%, в соответствии с решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3589)";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Предусмотреть в городском бюджете на 2015 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в следующих размерах:
26 446,0 тысяч тенге - на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан;
3 335,0 тысяч тенге - на содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям;
19 912,0 тысяч тенге - на дополнительное образование для детей и юношества по спорту;
1536,0 тысяч тенге - на применение и временное хранение ветеринарных препаратов;
2000,0 тысяч тенге - на разработку и изготовление социально-значимой рекламы, информационных печатных материалов";
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии А. Султанов
Секретарь Курчатовского
городского маслихата Г. Карымбаева
Приложение 1
к решению Курчатовского
городского маслихата
от 17 марта 2015 года
№ 33/232-V
Приложение 1
к решению Курчатовского
городского маслихата
от 23 декабря 2014 года
№ 30/206-V
Бюджет города Курчатов на 2015 год
Категория
Всего доходы
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
І. Доходы

"2. "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 24/289-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3589 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес қала бюджетіне 2015 жылға арналған әлеуметтік салық, төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен ұсталатын шетел азаматтарының жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 94,0 пайыз мөлшерде орындауға қабылдансын";
6-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"6. 2015 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемдерде қарастырылсын:
26 446,0 мың теңге - мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек көрсетуге;
3 335,0 мың теңге - патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағуға;
19 912,0 мың теңге - балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беруге;
1536,0 мың теңге - ветеринариялық препараттарды қолдануға және уақытша сақтауға;
2000,0 мың теңге - әлеуметтік-маңызды жарнамаларды, ақпараттық баспа материалдарын өңдеуге және әзірлеуге;
1-қосымша осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Сұлтанов
Курчатов қалалық
мәслихатының хатшысы Г. Қарымбаева
Курчатов қалалық
мәслихатының 2015 жылғы
17 наурыздағы № 33/232-V
шешіміне 1 қосымша
Курчатов қалалық
мәслихатының 2015 жылғы
23 қаңтардағы № 30/206-V
шешіміне 1 қосымша
Курчатов қаласының 2015 жылға арналған бюджеті
Санаты
Барлық кірістер
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
Кірістер