О внесении изменений в решение Риддерского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 30/2-V "О бюджете города Риддера на 2015-2017 годы"
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 18 марта 2015 года N 32/3-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 30 марта 2015 года № 3783. Утратило силу - решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года N 40/2-V
Сноска. Утратило силу - решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2015 N 40/2-V (вводится в действие с 01.01.2016).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 4 марта 2015 года № 25/311-V "О внесении изменений в решение от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3724) Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Риддерского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 30/2-V "О бюджете города Риддера на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3623, опубликовано в газете "Лениногорская правда" от 30 января 2015 года №5) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Риддера на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 4826450,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 2644327 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 10840 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 37100 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2134183,2 тысяч тенге;
2) затраты – 4840777,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 75555 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 75555 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -89882,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 89882,3 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Принять к исполнению на 2015 год нормативы распределения доходов в бюджет города по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты в размере 95,1%, установленные решением Восточно - Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 24/289 -V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3589).";
пункт 3 изложить в следующей редакции:

2015-2017 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 30/2 -V Риддер қалалық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2015 жылғы 18 наурыздағы N 32/3-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 наурызда N 3783 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы N 40/2-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 23.12.2015 N 40/2-V шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына, 109-бабының 1 - тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 4 наурыздағы № 25/311-V "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 24/289 -V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3724 тіркелген) сәйкес, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Риддер қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 30/2-V "2015-2017 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3623 тіркелген, "Лениногорская правда" газетінінің 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 5 санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 4826450,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 2644327 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 10840 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 37100 мың теңге;
трансферттер түсімі - 2134183,2 мың теңге;
2) шығындар - 4840777,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 75555 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 75555 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 89822,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 89822,3 мың теңге.";
2 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 24/289 - V "2015 - 2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешімімен белгіленген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3589 тіркелген), әлеуметтік салық, төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен ұсталатын шетел азаматтарының жеке табыс салығы, төлем көзінен ұсталмайтын жеке табыс салығы және төлем көзінен ұсталмайтын шетел азаматтарының жеке табыс салығы бойынша қала бюджетіне түсетін түсім нормативтерінің мөлшері 2015 жылға 95,1% мөлшерінде орындауға қабылдансын.";
3 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:

"3. Предусмотреть в городском бюджете на 2015 год возврат трансфертов в областной бюджет вразмере 150203,1 тысяч тенге, в том числе:
1) в связи с передачей функций и полномочий местных исполнительных органов на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования в размере 149912 тысяч тенге;
2) в связи с неиспользованием (недоиспользованием) в 2014 году целевых трансфертов, выделенных из вышестоящего бюджета в размере 291,1 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Предусмотреть на 2015 год в городском бюджете целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 28166 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Предусмотреть в городском бюджете на 2015 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в размере 248844,2 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Предусмотреть в городском бюджете на 2015 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на оплату труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов в размере 278039 тысяч тенге, согласно приложению 6.";
приложения 1, 6 изложить в следующей редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

"3. 2015 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджетке трансферттерді қайтару 150203,1 мың теңге көлемінде көзделсін, соның ішінде:
1) бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімді жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге жергілікті атқарушы органдардың міндеттеріне және өкілеттілігіне беруге байланысты 149912 мың теңге көлемінде;
2) 2014 жылы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) жоғары тұрған бюджеттен берілген трансферттерді 291,1 мың теңге көлемінде.";
7 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2015 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттер 28166 мың теңге көлемінде көзделсін.";
8 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"8. 2015 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілген нысаналы даму трансферттері 248844,2 мың теңге көлемінде көзделсін.";
11-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"11. 2015 жылға арналған қалалық бюджетте жергілікті бюджеттен қаржыланатын мемлекеттік қызметшілерге жатпайтын мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің, сонымен бірге мемлекеттік кәсіпорындардың қызметкерлерінің еңбек ақысын төлеуге және еңбек ақысына еңбектің ерекше жағдайы үшін айсайынғы үстемақы төлеуге республикалық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттер 278039 мың теңге көлемінде 6 - қосымшаға сәйкес көзделсін.";
осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес 1, 6 - қосымшалар келесі редакцияда жазылсын.