Об образовании избирательных участков по Абайскому району
Решение акима Абайского района Восточно-Казахстанской области от 20 марта 2015 года № 69. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 31 марта 2015 года № 3792. Утратило силу решением акима Абайского района Восточно-Казахстанской области от 29 августа 2019 года № 19
Сноска. Утратило силу решением акима Абайского района ВосточноКазахстанской области от 29.08.2019 № 19 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в целях создания максимального удобства для избирателей и с учетом местных и иных условий, аким Абайского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки для проведения голосования и подсчета голосов по Абайскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима Абайского района "Об образовании избирательных участков" от 05 марта 2011 года № 61 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-5-123 от 11 марта 2011 года, опубликовано в газете "Абай елі" от 16-22 марта 2011 года № 11 (1320).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Мукажан С.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Мусапирбеков Т.
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель районной
территориальной избирательной
комиссии Ерденбеков Т.
"20" 03 2015 г.
Приложение
к решению акима Абайского
района от 20 марта 2015 года
№ 69
Границы избирательных участков
№ 295 избирательный участок
село Караул, улица Мамая 40, коммунальное государственное казенное предприятие "Абайский районный дом культуры", телефон 9-18-54.
Границы: улица Улжана 1/а–118; улица Кунанбая 1–43; улица Абая 1–92; улица Молдагалиева 1-70; улица Ералы 13–30.
№ 1125 избирательный участок
село Караул, улица Абая 40, коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад имени Б. Байгожиной", телефон 9-21-01.
Границы: улица Мухаметканова 2/а–91; улица Баяна 1/а–98/б; улица Айгерима 1-65/б; улица Ауезова 1/а–64; улица Акылбая 1–53/б; улица Токтамыс 1-50; улица Бекбосынова 7/а–100; крестьянские хозяйства "Алтынбек", "Нурсултан", "Медет", "Жанабай", "Куат", "Ырза", "Койтас", "Серик", "Рауан", "Дамир", "Жумажан", "Ержан", "Жасулан", "Серикжан", "Токтамыс" относящиеся к Караульскому сельскому округу и подсобное хозяйство коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа–лицей имени Абая".
№ 1169 избирательный участок

Абай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданының әкімінің 2015 жылғы 20 наурыздағы № 69 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 31 наурызда № 3792 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданының әкімінің 2019 жылғы 29 тамыздағы № 19 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданының әкімінің 29.08.2019 № 19 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.)
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегi "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 33 бабының 2 тармағына сәйкес, сайлаушыларға барынша қолайлылық туғызу мақсатында сондай-ақ, жергiлiктi және басқа да жағдайларды ескере отырып, Абай ауданының әкiмi ШЕШТI:
1. Осы шешімінің қосымшасына сәйкес Абай ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері құрылсын.
2. Абай ауданы әкімінің 2011 жылғы 05 наурыздағы "Сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 11 наурыздағы № 5-5-123 тіркелген, "Абай елі" газетінде 2011 жылғы 16-22 наурыздағы № 11 (1320) санында жарияланған) № 61 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудан әкімі аппаратының басшысы С. Мұқажанға жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т. Мүсәпірбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы Т. Ерденбеков
"20" 03 2015 ж.
Абай ауданы әкімінің
2015 жылғы 20 наурыздағы
№ 69 шешіміне қосымша
Сайлау учаскелерінің шекаралары
№ 295 сайлау учаскесі
Қарауыл ауылы, Мамай көшесі 40, "Абай аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны, телефон 9-18-54.
Шекаралары: Ұлжан көшесі 1/а–118; Құнанбай көшесі 1–43; Абай көшесі 1–92; Молдағалиев көшесі 1-70; Ералы көшесі 13–30.
№ 1125 сайлау учаскесі
Қарауыл ауылы, Абай көшесі 40, "Б. Байғожина атындағы ясли-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, телефон 9-21-01.
Шекаралары: Мұхаметқанов көшесі 2/а–91; Баян көшесі 1/а–98/б; Әйгерім көшесі 1-65/б; Әуезов көшесі 1/а–64; Ақылбай көшесі 1–53/б; Тоқтамыс көшесі 1-50; Бекбосынов көшесі 7/а–100; Қарауыл ауылдық округіне қарасты "Алтынбек", "Нұрсұлтан", "Медет", "Жаңабай", "Қуат", "Ырза", "Қойтас", "Серік", "Рауан", "Дамир", "Жұмажан", "Ержан", "Жасұлан", "Серікжан", "Тоқтамыс" шаруа қожалықтары және "Абай атындағы жалпы орта білім беретін мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қосалқы шаруашылығы.
№ 1169 сайлау учаскесі

село Караул, улица Молдагалиева 34, коммунальное государственное казенное предприятие "Молодежный центр Абайского района", телефон 9-15-07.
Границы: улица Шакарима 1/а-35; улица Мамая 2–76; улица Кокбая 1/а–24/б; улица Зере 1/а–25/б; улица Сундетбаева 1/а–51/б; улица Кутжанова 1–42.
№ 296 избирательный участок
село Кенгирбай би, коммунальное государственное учреждение "средняя школа имени Шакарима", телефон 5-00-22.
Границы: Все населенные пункты Кенгирбай бийского сельского округа, крестьянские хозяйства "Дуйсенбай", "Балабай", "Шырахмет", "Боржык", "Игилик", "Шымылдык", "Исабай", "Хан", "Байели", "Каратай", "Биесауган", "Ши", "Загатскот", "Майкемер", "Латипа", "Бокай", "Калбике", "Толеутай кажы", "Кайса", "Кенсай", "Тезен", "Кали", "Кишкентай", "Баянкар", "Каратас", "Карашокы", "Андабай", "Бидаулет", "Уса", "Жакыпбай", "Аккияк", "Шилик", "Коян", "Акбаз", "Байшуак", "Ошакбай", "Карой" относящиеся к Кокбайскому сельскому округу.
№ 297 избирательный участок
село Кокбай, сельский дом культуры , телефон 50-2-70.
Границы: все дома села Кокбай, крестьянские хозяйства "Баканас", "Акшатау", "Ащысу", "Аралтобе" относящиеся к Кокбайскому сельскому округу.
№ 298 избирательный участок
село Кундызды, сельский клуб, телефон 95-5-87.
Границы: все населенные пункты Кундыздинского сельского округа.
№ 299 избирательный участок
село Архат, коммунальное государственное учреждение "средняя школа имени С. Бекбосынова",телефон 93-3-87.
Границы: все населенные пункты Архатского сельского округа
№ 300 избирательный участок
село Орда, коммунальное государственное учреждение "основная средняя школа имени Мамая", телефон 9-20-35.
Границы: все населенные пункты села Орда, крестьянские хозяйства "Койтас 1", "Ащысу", "Жабагы", "Сарбас", "Окимхан", "Жангазы", "Айтказы", "Иса", "Кунанкой", "Уркия", "Карлыгаш", "Мусабек", "Каршыга", "Сатжан", "Арнаши", "Карасор", "Косагаш", "Айгыр", "Такыр", "Олжай" относящиеся к Кокбайскому сельскому округу.
№ 301 избирательный участок
село Каскабулак, сельский дом культуры, телефон 93-1-44.
Границы: все населенные пункты с. Каскабулак.
№ 302 избирательный участок
село Саржал, коммунальное государственное учреждение "средняя школа имени Ш. Токжигитова", телефон 95-2-37.
Границы: все дома села Саржал.
№ 303 избирательный участок
село Токтамыс, коммунальное государственное учреждение "средняя школа имени Ж. Молдагалиева", телефон 96-3-48.
Границы: все населенные пункты сельского округа Токтамыс, крестьянские хозяйства "Тоган", "Байтилеу", "Бозанбай", "Кос шынгыс", "Акыжан", "Айдапкел", "Сулеймен", "Ала бие", "Пушкин", "Бикара", "Сары арка", "Тау усти", "Кара корык", "Будан", "Амзе", "Шакен шагыр", "Кара бужыр", "Аскар", "Уйпалак", "Кожабай", "Буйрат кора", "Тастенбек", "Балтабай", "Тилеубек" относящиеся к Саржальскому сельскому округу.
№ 304 избирательный участок

Қарауыл ауылы, Молдағалиев көшесі 34, Абай ауданы әкімдігінің "Абай ауданының жастар орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, телефон 9-15-07.
Шекаралары: Шәкәрім көшесі 1/а-35; Мамай көшесі 2–76; Көкбай көшесі 1/а–24/б; Зере көшесі 1/а–25/б; Сүндетбаев көшесі 1/а–51/б; Құтжанов көшесі 1–42.
№ 296 сайлау учаскесі
Кеңгірбай би ауылы, "Шәкерім атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон 5-00-22.
Шекаралары: Кеңгірбай би ауылдық округінің барлық елді мекендері және Көкбай ауылдық округіне қарасты "Дүйсенбай", "Балабай", "Шырахмет", "Боржық", "Игілік", "Шымылдық", "Исабай", "Хан", "Бәйелі", "Қаратай", "Биесауған", "Ши", "Загатскот", "Майкемер", "Латипа", "Боқай", "Қалбике", "Төлеутай қажы", "Қайса", "Кеңсай", "Тезен", "Қали", "Кішкентай", "Баянкар", "Қаратас", "Қарашоқы", "Андабай", "Бидәулет", "Уса", "Жақыпбай", "Аққияқ", "Шілік", "Қоян", "Ақбаз", "Байшуақ", "Ошақбай", "Қарой" шаруа қожалықтары.
№ 297 сайлау учаскесі
Көкбай ауылы, ауылдық мәдениет үйі, телефон 50-2-70.
Шекаралары: Көкбай ауылының барлық үйлері және Көкбай ауылдық округіне қарасты "Бақанас", "Ақшатау", "Ащысу", "Аралтөбе" шаруа қожалықтары.
№ 298 сайлау учаскесі
Құндызды ауылы, ауылдық клуб, телефон 95-5-87
Шекаралары: Құндызды ауылдық округінің барлық елді мекендері.
№ 299 сайлау учаскесі
Архат ауылы, "С. Бекбосынов атындағы орта мектебі" коммуналық мемлекеттік мекемесі, телефон 93-3-87
Шекаралары: Архат ауылдық округінің барлық елді мекендері.
№ 300 сайлау учаскесі
Орда ауылы, "Мамай атындағы негізі орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон 9-20-35
Шекаралары: Орда ауылының барлық елді мекендері және Көкбай ауылдық округіне қарасты "Қойтас 1", "Ащысу", "Жабағы", "Сарбас", "Өкімхан", "Жанғазы", "Айтқазы", "Иса", "Құнанқой", "Ұрқия", "Қарлығаш", "Мұсабек", "Қаршыға", "Сәтжан", "Арнаши", "Қарасор", "Қосағаш", "Айғыр", "Тақыр", "Олжай" шаруа қожалықтары.
№ 301 сайлау учаскесі
Қасқабұлақ ауылы, ауылдық мәдениет үйі, телефон 93-1-44
Шекаралары: Қасқабұлақ ауылдық округінің барлық елді мекендері.
№ 302 сайлау учаскесі
Саржал ауылы, "Ш. Тоқжігітов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон 95-2-37
Шекаралары: Саржал ауылының барлық үйлері.
№ 303 сайлау учаскесі
Тоқтамыс ауылы, "Ж. Молдағалиев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон 96-3-48
Шекаралары: Тоқтамыс ауылдық округінің барлық елді мекендері және Саржал ауылдық округіне қарасты "Тоған", "Байтілеу", "Бозанбай", "Қос шыңғыс", "Ақыжан", "Айдапкел", "Сүлеймен", "Ала бие", "Пушкин", "Биқара", "Сары арқа", "Тау үсті", "Қара қорық", "Будан", "Әмзе", "Шәкен шағыр", "Қара бұжыр", "Асқар", "Ұйпалақ", "Қожабай", "Бұйрат қора", "Тастенбек", "Балтабай", "Тілеубек" шаруа қожалықтары.
№ 304 сайлау учаскесі

село Медеу, сельский клуб, телефон 93-5-19.
Границы: все населенные пункты сельского округа Медеу.

Медеу ауылы, ауылдық клуб, телефон 93-5-19
Шекаралары: Медеу ауылдық округіне қарасты барлық елді мекендер.