О повышении ставок земельного и единого земельного налогов по Абайскому району
Решение маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 13 июля 2015 года № 29/6-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 07 августа 2015 года № 4089. Утратило силу - решением маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 20 октября 2015 года № 31/7-V
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 20.10.2015 № 31/7-V (вводится в действие со дня принятия).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктами 1, 1-1 статьи 387, пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. На основании проекта (схема) зонирования земель повысить ставки земельного налога на 50 процентов от базовых ставок земельного налога установленных статьями 379, 381 и 383 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет"(Налоговый кодекс).
2. Повысить ставки земельного и единого земельного налогов в десять раз на не используемые земли сельскохозяйственного назначения.
3. Признать утратившим силу решение Абайского районного маслихата от 26 апреля 2013 года № 12/3-V"О корректировке базовых налоговых ставок" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2961, опубликовано в газете "Абай елі" от 28 мая 2013 года № 20).
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Белибаев
Секретарь Абайского
районного маслихата Т. Амангазы

Абай ауданы бойынша жер және бірыңғай жер салықтарының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 13 шілдедегі № 29/6-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 07 тамызда № 4089 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 20 қазандағы № 31/7-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 20.10.2015 № 31/7-V шешімімен (қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы (Салық кодексі) Кодексінің 387-бабының 1, 1-1 тармақтарына, 444-бабының 1-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) негізінде жер салығының мөлшерлемелері Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 379, 381 және 383 баптарында белгіленген жер салығының базалық ставкалары 50 пайызға жоғарылатылсын.
2. Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер және бірыңғай жер салықтарының мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
3. "Базалық салық ставкаларын түзету туралы" Абай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 сәуірдегі № 12/3-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2961 болып тіркелген, 2013 жылғы 28 мамырдағы № 20 "Абай елі" газетінде жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Белібаев
Абай аудандық
мәслихатының хатшысы Т. Аманғазы