О бюджете Аягозского района на 2016-2018 годы
Решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года № 43/312-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 января 2016 года № 4341. Утратило силу - решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 8/60-VI
Сноска. Утратило силу - решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2016 № 8/60-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4287) Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
доходы – 7323511,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3602024,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13055,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 18822,1 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3689610,3 тысяч тенге;
затраты – 7802154,4 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование – 270692,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 274349,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3657,0 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
дефицит (профицит) бюджета – - 749334,5 тысяч тенге;
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 749334,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.11.2016 № 7/56-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Принять к исполнению на 2016 год норматив распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты в размере 62,3 процентов в соответствии с решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 июля 2016 года № 5/37-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4607).

2016-2018 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 43/312-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 қаңтарда № 4341 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8/60-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 23.12.2016 № 8/60-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73, 75 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4287 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
кірістер – 7323511,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3602024,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13055,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 18822,1 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 3689610,3 мың теңге;
шығындар – 7802154,4 мың теңге;
таза бюджеттік кредит беру – 270692,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 274349,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3657,0 мың теңге;
қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
бюджет тапшылығы (профициті) – - 749334,5 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 749334,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 25.11.2016 № 7/56-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2016 жылға арналған әлеуметтік салық, төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы бойынша аудан бюджетіне аудару нормативі Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 14 шілдедегі № 5/37-VІ (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4607 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес 62,3 пайыз мөлшерінде орындауға алынсын.

Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.07.2016 № 4/38-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
3. Предусмотреть в районном бюджете на 2016 год объем субвенций в сумме 1568289,0 тысяч тенге.
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2016 год в сумме 14699,0 тысяч тенге
5. Учесть перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2016 год, согласно приложению 4.
6. Предусмотреть погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом в сумме 3657,0 тысяч тенге.
7. Признать утратившими силу решения Аягозского районного маслихата согласно приложению 5.

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 29.07.2016 № 4/38-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2016 жылға арналған аудан бюджетінде субвенция көлемі 1568289,0 мың теңге болып көзделсін.
4. 2016 жылға ауданның атқарушы органының резерві 14699,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
5. 2016 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
6. Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеуі 3657,0 мың теңге болып көзделсін.
7. 5 қосымшаға сәйкес Аягөз аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.

8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Ж.Дюсембаев
Секретарь Аягозского
районного маслихата Т.Бозтаев
Приложение 1 к решению
Аягозского районного маслихата
№ 43/312-V от 23 декабря
2015 года
Утвержденный бюджет Аягозского района на 2016 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.11.2016 № 7/56-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
Категория
Сумма (тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

8. Осы шешiм 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Сессия төрағасы Ж.Дюсембаев
Аягөз аудандық мәслихат хатшысы Т. Бозтаев
Аягөз аудандық мәслихатының
2015 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 43/312-V шешіміне
1 қосымша
2016 жылға арналған Аягөз ауданының бюджеті
Ескерту.1 қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 25.11.2016 № 7/56-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
I. Кірістер

3115,0
09
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
250,0
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
5,6
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
5,6
9
Прочие доходы от государственной собственности
0,0
07
Поступления от реализации бесхозяйного имущества, имущества, безвозмездно перешедшего в установленном порядке в коммунальную собственность, безнадзорных животных, находок,а также имущества, перешедшего по праву наследования к государству
0,0
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
0,4
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
0,4
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
0,4
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
118,0
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
118,0
14
Прочие штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
0,0
18
Штрафы, пени, санкции, взыскания по бюджетным кредитам (займам), выданным из местного бюджета специализированным организациям, физическим лицам
118,0
06
Прочие неналоговые поступления
9316,0
1
Прочие неналоговые поступления
9316,0
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
9316,0
3
Поступления от продажи основного капитала
18822,1
01
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
0,0
1
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
0,0
03
Поступления от продажи гражданам квартир
0,0
03
Продажа земли и нематериальных активов
18822,1
1
Продажа земли
18675,5
01
Поступления от продажи земельных участков
18675,5
2
Продажа нематериальных активов
146,6
02
Плата за продажу права аренды земельных участков
146,6
4
Поступления трансфертов
3689610,3
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
3689610,3
2
Трансферты из областного бюджета
3689610,3
01
Целевые текущие трансферты

3115,0
09
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі тұрғын үй қорынан үйлердi жалға беруден түсетін кірістер
250,0
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
5,6
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
5,6
9
Мемлекет меншігінен түсетін басқа да кірістер
0,0
07
Иесіз мүлікті, белгіленген тәртіппен коммуналдық меншікке өтеусіз өткен мүлікті, қадағалаусыз жануарларды, олжаларды, сондай-ақ мұрагерлік құқығы бойынша мемлекетке өткен мүлікті сатудан алынатын түсімдер
0,0
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
0,4
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
0,4
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
0,4
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
118,0
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
118,0
14
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен алынатын өзге де айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
0,0
18
Мамандандырылған ұйымдарға, жеке тұлғаларға бюджеттік кредиттер (қарыздар) бойынша жергілікті бюджеттен берілген айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
118,0
06
Өзге де салықтық емес түсiмдер
9316,0
1
Өзге де салықтық емес түсiмдер
9316,0
09
Жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
9316,0
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
18822,1
01
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
0,0
1
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
0,0
03
Азаматтарға пәтерлер сатудан түсетін түсімдер
0,0
03
Жердi және материалдық емес активтердi сату
18822,1
1
Жерді сату
18675,5
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
18675,5
2
Материалдық емес активтерді сату
146,6
02
Жер учаскелерін жалдау құқығын сатқаны үшін төлем
146,6
4
Трансферттер түсімдері
3689610,3
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
3689610,3
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
3689610,3
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер

86214,0
2
Акцизы
8411,0
84
Бензин (за исключением авиационного) и дизельное топливо, произведенных на территории Республики Казахстан
8411,0
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
41596,0
15
Плата за пользование земельными участками
41596,0
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
34246,0
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
21400,0
29
Регистрационный сбор, зачисляемый в местный бюджет
12846,0
5
Налог на игорный бизнес
1960,0
02
Фиксированный налог
1960,0
07
Прочие налоги
0,0
1
Прочие налоги
0,0
10
Прочие налоговые поступления в местный бюджет
0,0
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
12977,0
1
Государственная пошлина
12977,0
26
Государственная пошлина, зачисляемая в местный бюджет
12977,0
2
Неналоговые поступления
8153,0
01
Доходы от государственной собственности
2017,0
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
268,0
02
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
268,0
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
1728,0
08
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
1728,0
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
5,0
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
5,0
9
Прочие доходы от государственной собственности
16,0
07
Поступления от реализации бесхозяйного имущества, имущества, безвозмездно перешедшего в установленном порядке в коммунальную собственность, безнадзорных животных, находок,а также имущества, перешедшего по праву наследования к государству
16,0
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
12,0
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
12,0
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг), предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
12,0
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
208,0
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
208,0
14
Прочие штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета

86214,0
2
Акциздер
8411,0
84
Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген бензин (авиациялықты қоспағанда) және дизель отыны
8411,0
3
Табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер
41596,0
15
Жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем
41596,0
4
Кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар
34246,0
02
Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн алынатын лицензиялық алым
21400,0
29
Жергілікті бюджетке төленетін тіркелгені үшін алым
12846,0
5
Ойын бизнесіне салық
1960,0
02
Тіркелген салық
1960,0
07
Басқа да салықтар
0,0
1
Басқа да салықтар
0,0
10
Жергілікті бюджетке түсетін өзге де салық түсімдері
0,0
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
12977,0
1
Мемлекеттік баж
12977,0
26
Жергілікті бюджетке төленетін мемлекеттік баж
12977,0
2
Салықтық емес түсiмдер
8153,0
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
2017,0
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері
268,0
02
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
268,0
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
1728,0
08
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
1728,0
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
5,0
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
5,0
9
Мемлекет меншігінен түсетін басқа да кірістер
16,0
07
Иесіз мүлікті, белгіленген тәртіппен коммуналдық меншікке өтеусіз өткен мүлікті, қадағалаусыз жануарларды, олжаларды, сондай-ақ мұрагерлік құқығы бойынша мемлекетке өткен мүлікті сатудан алынатын түсімдер
16,0
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
12,0
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
12,0
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
12,0
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
208,0
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
208,0
14
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен алынатын өзге де айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар

003
Общеобразовательное обучение
Приложение 5 к решению
Аягозского районного маслихата
№ 43/312-V от 23 декабря
2015 года
1. Решение Аягозского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 30/206-V "О бюджете Аягозского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3609, опубликовано в газете "Аягөз жаңалықтары" от 14 января 2015 года № 4),
2. Решение Аягозского районного маслихата от 25 февраля 2015 года № 33/233-V О внесении изменения в решение Аягозского районного маслихата от 24 декабря 2014 года №30/206-V "О бюджете Аягозского района на 2015-2017 годы (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3717, опубликовано в газете "Аягөз жаңалықтары" от 1 апреля 2015 года № 26),
3. Решение Аягозского районного маслихата от 17 марта 2015 года № 34/239-V О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 24 декабря 2014 года №30/206-V "О бюджете Аягозского района на 2015-2017 годы (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3773, опубликовано в газете "Аягөз жаңалықтары" от 11 апреля 2015 года № 29),
4. Решение Аягозского районного маслихата от 8 апреля 2015 года № 35/248-V О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 24 декабря 2014 года №30/206-V "О бюджете Аягозского района на 2015-2017 годы (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3874, опубликовано в газете "Аягөз жаңалықтары" от 16 мая 2015 года № 39),
5. Решение Аягозского районного маслихата от 14 июля 2015 года № 38/278-V О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 24 декабря 2014 года №30/206-V "О бюджете Аягозского района на 2015-2017 годы (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4049, опубликовано в газете "Аягөз жаңалықтары" от 8 августа 2015 года № 52),
6. Решение Аягозского районного маслихата от 3 сентября 2015 года № 39/293-V О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 24 декабря 2014 года №30/206-V "О бюджете Аягозского района на 2015-2017 годы (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4143, опубликовано в газете "Аягөз жаңалықтары" от 3 октября 2015 года № 60),
7. Решение Аягозского районного маслихата от 16 октября 2015 года № 40/301-V О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 24 декабря 2014 года №30/206-V "О бюджете Аягозского района на 2015-2017 годы (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4185, опубликовано в газете "Аягөз жаңалықтары" от 7 ноября 2015 года № 66),

003
Жалпы білім беру
Аягөз аудандық мәслихатының
2015 жылғы 23 желтоқсандағы
№43/312-V шешіміне 5 қосымша
1. Аягөз аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы №30/206-V "2015-2017 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3609 өмірімен тіркелген, "Аягөз жаңалықтары" газетінің 2015 жылғы 14 қаңтар № 4 жарияланған) шешімі,
2. Аягөз аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 ақпандағы №33/233-V "2015-2017 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы №30/206-V шешіміне өзгеріс енгізу туралы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3717 өмірімен тіркелген, "Аягөз жаңалықтары" газетінің 2015 жылғы 1сәуір № 26 жарияланған) шешімі,
3. Аягөз аудандық мәслихатының 2015 жылғы 17 наурыздағы №34/239-V "2015-2017 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы №30/206-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3773 нөмірімен тіркелген, "Аягөз жаңалықтары" газетінің 2015 жылғы 11 сәуір № 29 жарияланған) шешімі,
4. Аягөз аудандық мәслихатының 2015 жылғы 8 сәуірдегі №35/248-V " 2015-2017 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы №30/206-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3874 нөмірімен тіркелген, "Аягөз жаңалықтары" газетінің 2015 жылғы 16 мамыр № 39 жарияланған) шешімі,
5. Аягөз аудандық мәслихатының 2015 жылғы 14 шілдедегі №38/278-V "2015-2017 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы №30/206-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4049 нөмірімен тіркелген, "Аягөз жаңалықтары" газетінің 2015 жылғы 8 тамыз № 52 жарияланған) шешімі,
6. Аягөз аудандық мәслихатының 2015 жылғы 3 қыркүйектегі №39/293-V "2015-2017 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы №30/206-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4143 нөмірімен тіркелген, "Аягөз жаңалықтары" газетінің 2015 жылғы 3 қазанда № 60 жарияланған) шешімі,
7. Аягөз аудандық мәслихатының 2015 жылғы 16 қазандағы №40/301-V "2015-2017 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы №30/206-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4185 нөмірімен тіркелген, "Аягөз жаңалықтары" газетінің 2015 жылғы 7 қарашада № 66 жарияланған) шешімі,

8. Решение Аягозского районного маслихата от 18 декабря 2015 года № 42/309-V О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 24 декабря 2014 года №30/206-V "О бюджете Аягозского района на 2015-2017 годы (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4288, опубликовано в газете "Аягөз жаңалықтары" от 2 января 2015 года № 1).

8. Аягөз аудандық мәслихатының 2015 жылғы 18 желтоқсандағы №42/309-V "2015-2017 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы №30/206-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4288 нөмірімен тіркелген, "Аягөз жаңалықтары" газетінің 2015 жылғы 2 қаңтар № 1 жарияланған) шешімі.