О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 28-2-V "О бюджете Бородулихинского района на 2015-2017 годы"
Решение Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16 марта 2015 года № 30-2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 марта 2015 года № 3777. Утратило силу - решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года № 38-2-V
Сноска. Утратило силу - решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2015 № 38-2-V (вводится в действие с 01.01.2016).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 4 марта 2015 года № 25/311–V "О внесении изменений в решение от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3724) Бородулихинский районный маслихат Восточно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата "О бюджете Бородулихинского района на 2015-2017 годы" от 24 декабря 2014 года № 28-2-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3616, опубликованных в районных газетах "Пульс района" от 20 января 2015 года № 06-07 (6834-6835), "Аудан тынысы" от 20 января 2015 года № 06-07 (515-516)) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в новой редакции:
"доходы – 3467806,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 740532 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6045 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 58705 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2662524,6 тысяч тенге;
подпункт 2) изложить в новой редакции:
"затраты – 3473642,1 тысяч тенге";
1) дефицит (профицит) бюджета – -44273,5 тысяч тенге;
2) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 44273,5 тысяч тенге.
пункт 2 изложить в новой редакции:
"Принять к исполнению на 2015 год нормативы распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, в размере 78,7 процентов, установленные решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 4 марта 2015 года № 25/311-V "О внесении изменений в решение от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3724).";
пункт 5 изложить в новой редакции:

"2015-2017 жылдарға арналған Бородулиха ауданының бюджеті туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 28-2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2015 жылғы 16 наурыздағы № 30-2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 наурызда № 3777 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы N 38-2-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы  Бородулиха аудандық мәслихатының 23.12.2015 N 38-2-V шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 24/289-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 4 наурыздағы № 25/311-V шешіміне сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3724 нөмірімен тіркелген) Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған Бородулиха ауданының бюджеті туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 28-2-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3589 нөмірімен тіркелген, аудандық "Пульс района" газетінің 2015 жылғы 20 қаңтардағы № 06-07 (6834-6835), "Аудан тынысы" газетінің 2015 жылғы 20 қаңтардағы № 06-07 (515-516) сандарында жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"кірістер – 3467806,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 740532 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6045 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 58705 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2662524,6 мың теңге";
2) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"шығындар – 3473642,1 мың теңге";
1) бюджет тапшылығы (профициті) – -44273,5 мың теңге;
2) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 44273,5 мың теңге.
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"Аудан бюджетіне 2015 жылға арналған әлеуметтік салық, төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен ұсталатын шетел азаматтарының жеке табыс салығы, төлем көзінен ұсталмайтын жеке табыс салығы, төлем көзінен ұсталмайтын шетел азаматтарының жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 24/289-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 4 наурыздағы № 25/311-V шешімімен белгіленген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3724 нөмірімен тіркелген) 78,7 пайыз мөлшерінде орындауға алынсын.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в размере 26345 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"Предусмотреть в районном бюджете целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 350599 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"Предусмотреть в районном бюджете целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 66114 тысяч тенге.";
подпункт 2 пункта 11 изложить в новой редакции:
"Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты на развитие из областного бюджета, на реконструкцию 59-ти квартирного жилого дома по улице Ф. Середина в селе Бородулиха в следующих размерах:
165193,6 тысяч тенге - на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"Утвердить по администраторам бюджетных программ 123 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа" на 2015 год объем расходов в общей сумме 326277,6 тысяч тенге, согласно приложениям 2, 3, 4, 5.";
приложения 5, 7, 11, 12 изложить в новой редакции согласно приложениям 2, 3, 4, 5;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
А. Аубакиров
Секретарь районного маслихата
У. Майжанов
Приложение 1 к решению
Бородулихинского районного
маслихата от 16 марта 2015 года
№ 30-2-V
Приложение № 1 к решению
Бородулихинского районного
маслихата от 24 декабря
2014 года № 28-2-V
Бородулихинский районный бюджет на 2015 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1. ДОХОДЫ

"2015 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 26345 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.";
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"Аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 350599 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
10-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"Аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 66114 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
11-тармағының 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"Аудандық бюджетте Бородулиха ауылындағы Ф. Середин көшесі бойында орналасқан 59 пәтерлі тұрғын үйді қайта жөндеуге, дамытуға облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер келесі мөлшерлерде ескерілсін:
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үйді жобалау, салу және (немесе) сатып алуға – 165193,6 мың теңге.";
13-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2, 3, 4, 5 қосымшаларға сәйкес 2015 жылға арналған "Қала, аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округі әкімінің аппараты" 123 бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері бойынша шығындар жалпы сомасы 326277,6 мың теңге көлемінде бекітілсін.";
2, 3, 4, 5 қосымшаларға сәйкес 5, 7, 11, 12 қосымшалар жаңа редакцияда жазылсын;
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Әубәкіров
Аудандық мәслихат хатшысы У. Майжанов
Бородулиха аудандық
мәслихатының 2015 жылғы
16 наурыздағы № 30-2-V
шешіміне № 1 қосымша
Бородулиха аудандық
мәслихатының 2014 жылғы
24 желтоқсандағы № 28-2-V
шешіміне № 1 қосымша
2015 жылға арналған Бородулиха ауданының бюджеті
Санаты
Сома
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
КІРІСТЕР АТАУЫ
I. КІРІСТЕР

12937
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения
17479
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
17479
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
31986,3
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
10835,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
10835,3
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
21151
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
16180
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
4971
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
93154
Сельское хозяйство
42779,3
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
11832
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
11832
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
30947,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
22011,3
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1930
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
321
011
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
6685
6
Земельные отношения
11703,7
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11703,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
11210
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, районного значения, сельских округов, поселков, сел
493,7
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
38671
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
38671
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
38671
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
12485,3
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
12485,3
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
12485,3
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

12937
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) iшкi саясат бөлiмi
17479
002
Мемлекеттiк ақпараттық саясат жүргiзу жөніндегі қызметтер
17479
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
31986,3
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тiлдердi дамыту бөлiмi
10835,3
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10835,3
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) iшкi саясат бөлiмi
21151
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16180
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
4971
10
Ауыл, су орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
93154
1
Ауыл шаруашылығы
42779,3
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
11832
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
11832
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
30947,3
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22011,3
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1930
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
321
011
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
6685
6
Жер қатынастары
11703,7
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлiмi
11703,7
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11210
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың, иауылдық округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
493,7
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
38671
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
38671
013
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізу
38671
11
Өнеркәсiп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi
12485,3
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi
12485,3
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
12485,3
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендердің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер