О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 28-2-V "О бюджете Бородулихинского района на 2015-2017 годы"
Решение Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 19 октября 2015 года № 36-2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 22 октября 2015 года № 4184. Утратило силу - решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года № 38-2-V
Сноска. Утратило силу - решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2015 № 38-2-V (вводится в действие с 01.01.2016).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 7 октября 2015 года № 32/379-V "О внесении изменений в решение от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4173) Бородулихинский районный маслихат Восточно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата " О бюджете Бородулихинского района на 2015-2017 годы" от 24 декабря 2014 года № 28-2-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3616 , опубликован в районной газете "Пульс района" от 20 января 2015 года № 06-07 (6834-6835), "Аудан тынысы" от 20 января 2015 года № 06-07 (515-516)) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в новой редакции:
"доходы – 3357828,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 715532 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6047 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 58705 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2577544,7 тысяч тенге;
подпункт 2) изложить в новой редакции:
"затраты – 3354528,2 тысяч тенге"";
пункт 5 изложить в новой редакции:
" Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в размере 7465,4 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"Учесть в районном бюджете на 2015 год трансферты из республиканского бюджета на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне в сумме 19346,0 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:

"2015-2017 жылдарға арналған Бородулиха ауданының бюджеті туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 28-2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2015 жылғы 19 қазандағы № 36-2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 қазанда № 4184 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы N 38-2-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы  Бородулиха аудандық мәслихатының 23.12.2015 N 38-2-V шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 109-бабы 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 24/289-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 7 қазандағы № 32/379-V шешіміне сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4173 нөмірімен тіркелген) Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған Бородулиха ауданының бюджеті туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 28-2-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3616 нөмірімен тіркелген, аудандық "Пульс района" газетінің 2015 жылғы 20 қаңтардағы № 06-07 (6834-6835), "Аудан тынысы" газетінің 2015 жылғы 20 қаңтардағы № 06-07 (515-516) сандарында жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақта:
1) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"кірістер – 3357828,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 715532 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6047 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 58705 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2577544,7 мың теңге";
2) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"шығындар – 3354528,2 мың теңге"";
5 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2015 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 7465,4 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.";
7 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2015 жылға аудандық бюджетте Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге 19346,0 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен трансферттер ескерілсін.";
8 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на внедрение обусловленной денежной помощи семьям, имеющим доходы ниже величины прожиточного минимума в размере 27949,0 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"Предусмотреть в районном бюджете целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 246423,1 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"Предусмотреть в районном бюджете целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 75891 тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2015 год кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов 49441,0 тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"Утвердить по администраторам бюджетных программ 123 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа" на 2015 год объем расходов в общей сумме 285563,6 тысяч тенге, согласно приложениям 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.";
приложения 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13 изложить в новой редакции согласно приложениям 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Д. Салимова
Секретарь районного маслихата У. Майжанов
Приложение 1
к решению Бородулихинского
районного маслихата

"Аудандық бюджетте табыстары ең төменгі күнкөріс деңгейінен өмен мөлшердегі отбасыларына ақшалай көмек көрсету енгізуге 27949,0 мың теңге мөлшерінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.";
9 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"Аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 246423,1 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
10 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"Аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 75891 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
12 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2015 жылға аудандық бюджеттің түсімдер құрамында мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 49441,0 мың теңге көлемінде республикалық бюджеттен несиелер ескерілсін.";
13 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 қосымшаларына сәйкес 2015 жылға арналған "Қала, аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округі әкімінің аппараты" 123 бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері бойынша шығындар көлемі жалпы сомасы 285563,6 мың теңге көлемінде бекітілсін.";
5, 7, 8, 10, 11, 12, 13 қосымшалары 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Д. Сәлімова
Аудандық мәслихаттың хатшысы У. Майжанов
Бородулиха аудандық
мәслихатының