Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов и помещений для проведения встреч с избирателями на период выборов
Постановление Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 26 октября 2015 года № 481. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 ноября 2015 года № 4244. Утратило силу постановлением Глубоковского районного акимата от 17 апреля 2019 года № 138
Сноска. Утратило силу постановлением Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 17.04.2019 № 138 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Глубоковский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить, совместно с Глубоковской районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию), перечень мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в период проведения выборов согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Предоставить перечень помещений для проведения встреч кандидатов с избирателями на договорной основе в период проведения выборов согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Акимам сельских округов и поселков обеспечить размещение агитационных печатных материалов на условиях, обеспечивающих равные права всех кандидатов, единые и равные условия предоставления помещений для проведения встреч с избирателями.
4. Акимам сельских округов оснастить определенные места для размещения агитационных материалов стендами, щитами, тумбами.
5. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Жумадилова С.С.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Глубоковского района А. Бекбосынов
Согласовано:
Председатель Глубоковской
районной территориальной
избирательной комиссии Н. Грохотова
"26" октября 2015 г.
Приложение №1
к постановлению
Глубоковского
районного акимата
от "26" октября 2015 года
№ 481
Перечень мест для размещения агитационных печатных материалов для проведения встреч с избирателями на период проведения выборов Поселок Глубокое:

Сайлау өткізу кезеңінде сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайлар мен кандидаттардың үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 26 қазандағы N 481 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 қарашада N 4244 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 2019 жылғы 17 сәуірдегі № 138 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 17.04.2019 № 138 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 28-бабының 4 және 6 тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, Глубокое ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Глубокое ауданының аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша) осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес, сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың үгіт баспа материалдарын орналастыратын орындардың тізімі белгіленсін.
2. Осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес сайлау өткізу кезеңінде шарттық негізде кандидаттардың сайлаушылармен кездесуін өткізетін үй-жайлардың тізімі берілсін.
3. Кенттер мен ауылдық округтердің әкімдері барлық кандидаттардың тең құқығын қамтамасыз ету жағдайында үгіт баспа материалдарын орналастыруды және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін, үй-жайларды бірдей және тең жағдайда ұсынуды қамтамасыз етсін.
4. Кенттер мен ауылдық округтердің әкімдері белгіленген орындарды, үгіт материалдарын орналастыру үшін стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.С. Жұмаділовке жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Глубокое ауданының әкімі А. Бекбосынов
Келісілді:
Глубокое ауданының аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы Н. Грохотова
"26" қазан 2015 ж.
Глубокое ауданы әкімдігінің
2015 жылғы "26" қазан
№ 481
қаулысына № 1 қосымша
Сайлау өткізу кезеңінде сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үгіт баспа материалдарын орналастыратын орындар тізімі Глубокое кенті:

поселок Глубокое - улица Степная между домами номер 51 и номер 53; улица Ленина у дома номер 64; улица Берестова у дома номер 12; улица Пирогова у дома номер 15;
Поселок Белоусовка:
поселок Белоусовка – улица Юбилейная у дома номер 1; улица Фабричная, у дома номер 58;
Поселок Алтайский:
поселок Алтайский - улица Юбилейная, у здания Алтайского дома культуры "Горняк";
Поселок Верхнеберезовский:
поселок Верхнеберезовский – улица Школьная у дома №9; улица Алейская, в районе пятиэтажных домов;
Красноярский сельский округ:
село Предгорное - улица Кирова у дома номер 47; улица Шоссейная у дома номер 1;
село Перевальное - улица Садовая у дома номер 22;
Калининский сельский округ:
село Березовка - улица Юбилейная у дома номер 2; в районе Березовского сельского дома культуры; улица Б. Момышұлы у дома номер 26а;
село Красная Заря – у дома номер 26;
Веселовский сельский округ:
село Веселовка - улица Гагарина у дома номер 44, в районе здания коммунального государственного учреждения "Веселовская средне-основная школа";
cело Заречное - улица Центральная у дома номер 32;
Кожоховский сельский округ:
село Кожохово – улица Школьная у дома номер 5; улица Ленина у дома номер 14;
село Прогресс - улица Кирова у дома номер 2, в районе здания коммунального государственного учреждения "Прогрессовская средняя школа"; улица Кирова у дома номер 12, в районе здания Прогрессовского сельского дома культуры; улица Абая у дома номер 28;
Кировский сельский округ:
село Прапорщиково - улица Школьная, у дома номер 26;
село Уварово - улица Ленина у дома номер 9, в районе здания Уваровского сельского дома культуры;
село Черногорка – нет улицы;
разъезд 226 км – нет улицы;
Опытнопольский сельский округ:
село Опытное поле - улица Степная у дома номер 2, в районе Опытнопольского сельского дома культуры;
Бобровский сельский округ:
село Бобровка - улица Профсоюзная у дома номер 34а, в районе здания Бобровского центра досуга;
село Солнечное - улица Мира у дома номер 1, в районе пятиэтажного жилого дома;
Ушановский сельский округ:
село Ушаново - улица Школьная у дома номер 1а, в районе здания коммунального государственного учреждения "Ушановская средняя школа";
село Степное - улица Школьная дом номер 17, в районе здания коммунального государственного учреждения "Комплекс Степновская основная школа-детский сад";
село Каменный карьер – у дома номер 47;
Секисовский сельский округ:
село Секисовка - улица Совхозная у дома номер 6; улица Шоссейная у дома номер 18/1; улица Чапаева у дома номер 52; улица Шоссейная у дома номер 36, на площади в центре села;
село Белокаменка - улица Центральная в районе дома номер 12;
село Ново-Михайловка – в районе дома номер 42;
село Планидовка – у дома номер 29;
Куйбышевский сельский округ:

Глубокое кенті – Степная көшесі нөмірі 51 және 53 үйлердің арасында; Ленин көшесі нөмірі 64 үйдің аумағында; Берестова көшесі нөмірі 12 үйдің аумағында; Пирогов көшесі нөмірі 15 үйдің аумағында;
Белоусовка кенті:
Белоусовка кенті – Юбилейная көшесі нөмірі 1 үйдің аумағында; Фабричная көшесі, нөмірі 58 үйдің аумағында;
Алтайский кенті:
Алтайский кенті – Юбилейная көшесі, "Горняк" Алтайский мәдениет үйінің аумағында;
Верхнеберезовский кенті:
Верхнеберезовский кенті – Школьная көшесі № 9 үй; Алейская көшесіндегі бес қабатты үйлердің аумағында;
Красноярский ауылдық округі:
Предгорное ауылы – Киров көшесі нөмірі 47 үйдің аумағында; Шоссейная көшесі нөмірі 1 үйдің аумағында;
Перевальное ауылы – Садовая көшесі нөмірі 22 үйдің аумағында;
Калинин ауылдық округі:
Березовка ауылы – Юбилейная көшесі нөмірі 2 үй, Березовка ауылдық мәдениет үйі аумағында; Б. Момышұлы көшесі нөмірі 26а үйдің аумағында;
Красная Заря ауылы - нөмірі 26 үйдің аумағында;
Веселовка ауылдық округі:
Веселовка ауылы – Гагарин көшесі нөмірі 44 үй, "Веселовка орта-негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының аумағында;
Заречное ауылы - Центральная көшесі нөмірі 32 үйдің аумағында;
Кожохово ауылдық округі:
Кожохово ауылы – Школьная көшесі нөмірі 5 үйдің аумағында; Ленин көшесі нөмірі 14 үйдің аумағында;
Прогресс ауылы – Киров көшесі нөмірі 2 үй, "Прогресс орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының аумағында; Киров көшесі нөмірі 12 үй, Прогресс ауылдық мәдениет үйі ғимараты аумағында; Абай көшесі нөмірі 28 үйдің аумағында;
Киров ауылдық округі:
Прапорщиково ауылы - Школьная көшесі нөмірі 26 үйдің маңында;
Уварово ауылы - Ленин көшесі нөмірі 9 үй, Уварово ауылдық мәдениет үйі ғимаратының аумағында;
Черногорка ауылы – көше жоқ;
226 км өткелі – көше жоқ;
Опытное поле ауылдық округі:
Опытное поле ауылы – Степная көшесі нөмірі 2 үй, Опытное поле ауылдық мәдениет үйі ғимаратының аумағында;
Бобровка ауылдық округі:
Бобровка ауылы – Профсоюзная көшесі нөмірі 34а үй, Бобровка бос уақытты ұйымдастыру орталығы ғимаратының аумағында;
Солнечный ауылы – Мир көшесі нөмірі 1 үй, бес қабатты тұрғын үй аумағында;
Ушаново ауылдық округі:
Ушаново ауылы - Школьная көшесі нөмірі 1а үй, "Ушаново орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының аумағында;
Степное ауылы – Школьная көшесі нөмірі 17 үй, "Степное негізгі мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының аумағында;
Каменный карьер ауылы – нөмірі 47 үйдің аумағында;
Секисовка ауылдық округі:
Секисовка ауылы - Совхозная көшесі нөмірі 6 үйдің маңында; Шоссейная көшесі нөмірі 18/1 үйдің аумағында, Чапаев көшесі нөмірі 52 үй аумағында; Шоссейная көшесі нөмірі 36 үй, ауыл орталығындағы алаңда;
Белокаменка ауылы – Центральная көшесі нөмірі 12 үйдің аумағында;
Ново-Михайловка ауылы - нөмірі 42 үйдің аумағында;
Планидовка ауылы – нөмірі 29 үйдің аумағында;
Куйбышев ауылдық округі:

село Быструха - на пересечении улицы Новостройка и улицы Советская у дома номер 11; улица Ленина у дома номер 88; улица Юбилейная у дома номер 8;
село Зимовье – между домами 35 и 37;
Малоубинский сельский округ:
село Малоубинка - улица Клиновицкого у дома номер 1, в районе здания коммунального государственного учреждения "Мало-Убинская средняя школа"; улица Клиновицкого у дома номер 6, в районе здания Малоубинского сельского дома культуры; улица Мысовая у дома номер 1;
село Волчиха, в районе здания дорожно-эксплуатационного управления;
поселок Карагужиха, в районе здания фельдшерско-акушерского пункта;
Черемшанский сельский округ:
село Черемшанка - улица Лениногорская у дома номер 74; улица Гагарина у дома номер 12, в районе Черемшанского сельского дома культуры; улица Вокзальная, в районе железнодорожного вокзала;
Фрунзенский сельский округ:
село Тарханка - улица Степная у дома номер 60, в районе Тарханского сельского дома культуры;
село Винное – улица Ворошилова у дома номер 15, в районе здания коммунального государственного учреждения "Виннинская средняя школа";
село Ново-Ульбинка – улица Абая у дома номер 11;
село Горная Ульбинка – улица Шоссейная у дома номер 15.
Приложение № 2
к постановлению
Глубоковского
районного акимата
от "26" октября 2015 года
№ 481
Перечень помещений для проведения встреч кандидатов с избирателями на договорной основе в период проведения выборов Бобровский сельский округ:
село Бобровка – Бобровский центр досуга, по вторникам с 14 до 16 часов;
село Солнечное – улица Мира 2а, актовый зал, по вторникам с 10 до 12 часов;
Веселовский сельский округ:
село Веселовка – Веселовский сельский дом культуры, по средам с 10 до 12 часов;
Поселок Алтайский:
поселок Алтайский – Алтайский дом культуры "Горняк", по понедельникам с 11 до 12 часов;
Поселок Белоусовка:
поселок Белоусовка - коммунальное государственне учреждение "Комплекс Белоусовская начальная школа-детский сад", по четвергам с 10 до 12 часов;
Поселок Верхнеберезовский:
поселок Верхнеберезовский – коммунальное государственное учреждение "Глубоковский технический колледж", по средам с 9 до 11 часов;
Поселок Глубокое:
поселок Глубокое - коммунальное государственное казенное предприятие "Дом детского творчества", актовый зал, по средам с 14 до 16 часов;
Красноярский сельский округ:
село Предгорное - коммунальное государственное учреждение "Комплекс Предгорненская средняя школа-детский сад", по средам с 11 до 13 часов;
село Перевальное – коммунальное государственное учреждение "Переваловская средняя школа", по четвергам с 11 до 13 часов;
Калининский сельский округ:

Быструха ауылы – Новостройка және Советская көшелерінің қиылысында, нөмірі 11 үйдің аумағында; Ленин көшесі нөмірі 88 үйдің аумағында; Юбилейная көшесі нөмірі 8 үйдің аумағында;
Зимовье ауылы – 35 және 37 үйлердің аралығында;
Малоубинка ауылдық округі:
Малоубинка ауылы – Клиновицкий көшесі нөмірі 1 үй, "Малоубинка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының аумағында; Клиновицкий көшесі нөмірі 6 үй, Малоубинка ауылдық мәдениет үйі ғимаратының аумағында; Мысовая көшесі нөмірі 1 үйдің аумағында;
Волчиха ауылы, жол-пайдалану басқармасы ғимаратының аумағында;
Карагужиха кенті, фельдшерлік акушерлік пункт ғимаратының аумағында;
Черемшанка ауылдық округі:
Черемшанка ауылы - Лениногорская көшесі нөмірі 74 үйдің аумағында; Гагарин көшесі нөмірі 12 үй, Черемшанка ауылдық мәдениет үйі ғимараты аумағында; Вокзальная көшесіндегі темір жол бекеті аумағында;
Фрунзе ауылдық округі:
Тарханка ауылы – Степная көшесі нөмірі 60 үй, Тарханка ауылдық мәдениет үйі аумағында;
Винное ауылы – Ворошилов көшесі нөмірі 15 үй, "Винное орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының аумағында;
Ново-Ульбинка ауылы – Абай көшесі нөмірі 11 үйдің аумағында;
Горная-Ульбинка ауылы – Шоссейная көшесі нөмірі 15 үйдің аумағында.
Глубокое ауданы әкімдігінің
2015 жылғы "26" қазан № 481
қаулысына № 2 қосымша
Сайлау өткізу кезеңінде шарттық негізде кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі өткізілетін үй-жайлардың тізімі Бобровка ауылдық округі:
Бобровка ауылы – Бобровка бос уақытты ұйымдастыру орталығы, сейсенбі күндері сағат 14-тен 16-ға дейін;
Солнечное ауылы – Мир көшесі 2а, мәжіліс залы, сейсенбі күндері, сағат 10-нан 12-ге дейін;
Веселовка ауылдық округі:
Веселовка ауылы – Веселовка ауылдық мәденет үйі, сәрсенбі күндері, сағат 10-нан 12-ге дейін;
Алтайский кенті:
Алтайский кенті – "Горняк" Алтайский мәдениет үйі, дүйсенбі күндері сағат 11-ден 12-ге дейін;
Белоусовка кенті:
Белоусовка кенті – "Белоусовка бастауыш мектебі – балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, бейсенбі күндері, сағат 10-нан 12-ге дейін;
Верхнеберезовский кенті:
Верхнеберезовский кенті – "Глубокое техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, сәрсенбі күндері, сағат 9-дан 11-ге дейін;
Глубокое кенті:
Глубокое кенті – "Балалар шығармашылығы үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, мәжіліс залы, сәрсенбі күндері сағат 14-тен 16-ға дейін;
Краснояр ауылдық округі:
Предгорное ауылы – "Предгорное орта мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, сәрсенбі күндері сағат 11-ден 13-ке дейін;
Перевальное ауылы – "Перевальное орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, бейсенбі күндері, сағат 11-ден 13-ке дейін;
Калинин ауылдық округі:

село Березовка – Березовский сельский дом культуры, по вторникам с 15 до 16 часов;
Кировский сельский округ:
село Уварово – Уваровский сельский дом культуры, по пятницам с 9 до 11 часов;
село Прапорщиково – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа с. Прапорщиково", по пятницам с 13 до 15 часов;
Кожоховский сельский округ:
село Кожохово – Кожоховский сельский дом культуры, по средам с 10 до 12 часов;
село Прогресс – коммунальное государственное учреждение "Прогрессовская средняя школа", по средам с 16 до 17 часов;
Куйбышевский сельский округ:
село Быструха – Быструшинский сельский дом культуры, по средам с 14 до 16 часов;
Малоубинский сельский округ:
село Малоубинка – Малоубинский сельский дом культуры, по пятницам с 15 до 17 часов;
Опытнопольский сельский округ:
село Опытное поле – Опытнопольский сельский дом культуры, по пятницам с 11 до 13 часов;
Секисовский сельский округ:
село Секисовка – Секисовский сельский дом культуры, по четвергам с 11 до 13 часов;
село Белокаменка - коммунальное государственное учреждение "Белокаменская основная школа", по четвергам с 14 до 16 часов.
Ушановский сельский округ:
село Ушаново – коммунальное государственное учреждение "Ушановская средняя школа", по пятницам с 14 до 16 часов;
село Степное - – коммунальное государственное учреждение "Комплекс Степновская основная школа-детский сад", по четвергам с 14 до 16 часов;
Фрунзенский сельский округ:
село Тарханка – Тарханский сельский дом культуры, по пятницам с 15 до 17 часов;
село Винное - коммунальное государственное учреждение "Винненская средняя школа", по четвергам с 15 до 17 часов.
Черемшанский сельский округ:
село Черемшанка – Черемшанский сельский дом культуры, фойе, по четвергам с 13 до 15 часов.

Березовка ауылы – Березовка ауылдық мәдениет үйі, сейсенбі күндері, сағат 15-тен 16-ға дейін;
Киров ауылдық округі:
Уварово ауылы – Уварово ауылдық мәдениет үйі, жұма күндері, сағат 9-дан 11-ге дейін;
Прапорщиково ауылы – "Прапорщиково а. орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, жұма күндері, сағат 13-тен 15-ке дейін;
Кожохово ауылдық округі:
Кожохово ауылы – Кожохово ауылдық мәдениет үйі, сәрсенбі күндері, сағат 10-нан 12-ге дейін;
Прогресс ауылы – "Прогресс орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, сәрсенбі күндері, сағат 16-дан 17-ге дейін;
Куйбышев ауылдық округі:
Быструха ауылы – Быструха ауылдық мәдениет үйі, сәрсенбі күндері, сағат 14-тен 16-ға дейін;
Малоубинка ауылдық округі:
Малоубинка ауылы – Малоубинка ауылдық мәдениет үйі, жұма күндері, сағат 15-тен 17-ге дейін;
Опытное поле ауылдық округі:
Опытное поле ауылы – Опытное поле мәдениет үйі, жұма күндері, сағат 11-ден 13-ке дейін;
Секисовка ауылдық округі:
Секисовка ауылы – Секисовка ауылдық мәдениет үйі, бейсенбі күндері, сағат 11-ден 13-ке дейін;
Белокаменка ауылы – "Белокаменка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, бейсенбі күндері, сағат 14-тен 16-ға дейін;
Ушаново ауылдық округі:
Ушаново ауылы – "Ушаново орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, жұма күндері, сағат 14-тен 16-ға дейін;
Степное ауылы – "Степное негізгі мектеп-бала бақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, бейсенбі күндері, сағат 14-тен 16-ға дейін;
Фрунзе ауылдық округі:
Тарханка ауылы – Тарханка ауылдық мәдениет үйі, жұма күндері, сағат 15-тен 17-ге дейін;
Винное ауылы – "Винное орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, бейсенбі күндері, сағат 15-тен 17-ге дейін.
Черемшанка ауылдық округі:
Черемшанка ауылы – Черемшанка ауылдық мәдениет үйі, дәліз, бейсенбі күндері, сағат 13-тен 15-ке дейін.