Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы
Постановление акимата Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 26 июня 2015 года N 208. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 30 июля 2015 года N 4079. Утратило силу - постановлением акимата Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 15 ноября 2017 года № 308
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 15.11.2017 № 308 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Жарминского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размеры подушевого финансирования и родительской платы согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района С. Брынзову.

Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 маусымдағы N 208 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 шілдеде N 4079 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 15 қарашадағы № 308 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы әкімдігінің 15.11.2017 № 308 қаулысымен (алғаш ресми жарияланған күннен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Жарма ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары С. Брынзовқа жүктелсін.

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Жарминского района Т. Каимулдинов
Приложение к постановлению
акимата Жарминского района
от "26" июня 2015 года № 208
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размеры подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год
Размер подушевого финансирования на одного воспитанника в месяц, тенге
Количество воспитанников, чел
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц, тенге
Размер родительской платы в месяц, тенге
Детские сады
Миницентры
Детские сады
Миницентры
Детские сады
Миницентры
республиканский бюджет
местный бюджет
республиканский бюджет
местный бюджет

3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жарма ауданы әкімінің
міндетін атқарушы Т. Каимулдинов
Жарма ауданының әкімінің
2015 жылғы "26" маусымдағы
№ 208 қаулысына қосымша
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-аналардың ақы төлемінің мөлшері
Бір айға жан басына шаққандағы қаржыландыру өлшемі (теңге)
Тәрбиеленушілердің саны (адам)
Бір айға бір тәрбиеленушіге орта есеп шығыны (теңге)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында бір айға ата-аналардың төлемақысы (теңге)
Бала-бақша
Мектеп жанындағы кіші орталық
Бала-бақша
Мектеп жанындағы толық күнді кіші орталық
Бала бақша
мектеп жанындағы кіші орталық
республикалық бюджет
жергілікті бюджет
республикалық бюджет
жергілікті бюджет