Об организации и финансировании общественных работ в 2015 году
Постановление акимата Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 16 января 2015 года № 18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 февраля 2015 года № 3680. Утратило силу - постановлением акимата Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2015 года № 560
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 30.12.2015 № 560 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала..
На основании подпункта 5) статьи 7, статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", пунктов 6, 7, 8, 18 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях расширения системы государственных гарантий и для поддержки различных групп населения, испытывающих затруднение в трудоустройстве, акимат Катон-Карагайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в 2015 году.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2015 году, виды, объемы, источники финансирования и конкретные условия общественных работ.

2015 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 18 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 ақпанда № 3680 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 560 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық әкімдігінің 30.12.2015 № 560 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұ-мыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5) тармақшасының, 20-бабының, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру ережесінің 6, 7, 8, 18-тармақтарының негізінде, мемлекеттік кепілдіктер жүйесін кеңейту мақсатында және жұмысқа орналасуда қиыншылық көретін халықтың әр түрлі топтарын қолдау үшін, Катонқарағай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. 2015 жылы қоғамдық жұмыстар өткізілетін ұйымдардың қоса беріліп отырған тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері, қаржыландыру көздері және нақты шарттары бекітілсін.

3. Размер оплаты труда участников обществнных работ из средств местного бюджета утвердить в размере не менее минимальной заработной платы, установленной на 2015 год.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Катон-Карагайского района Ракишеву Б.Т.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Катон-Карагайского района Ж. Тыныбеков
Утвержден
постановлением акимата
Катон-Карагайского района

3. Қоғамдық жұмыстарға қатысушылардың жергілікті бюджет қаражаты-нан еңбекақысының мөлшері 2015 жылға белгіленген ең төменгі жалақыдан кем емес мөлшерінде бекітілсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Катонқарағай ауданы әкімінің орынбасары Б.Т.Рақышеваға жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Катонқарағай ауданы әкімінің
міндетін атқарушы Ж.Тыныбеков
Катонқарағай аудандық
әкімдігінің

от 16 января 2015 года
№ 18
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2015 году, виды, объемы, источники финансирования и конкретные условия общественных работ
№п/п
Наименования организаций
Виды общественных работ
Объемы выполняемых работ
Спрос (заявленная потребность)
Предложение (утверждено)
Источники финансирования
1
2
3
4
5
6
7
1.
Государственное учреждение "Аппарат акима Катон-Карагайского района"
Уборка территорий, посадка цветов и полив цветочных клумб.
200 квадратных метров.
1
1
бюджет Катон-Карагайского района
2.
Государственное учреждение "Аппарат акима Улкен-Нарынского сельского округа"
Уборка территорий, посадка и полив саженцев, вывоз мусора, помощь по доставке почтовой корреспонденции. Помощь одиноким престарелым гражданам и инвалидам по домашнему хозяйству: очистка от снега, рубка дров.
120000 квадратных метров в неделю; 3000 штук в месяц; 50 тонны в месяц; 1000 экземпляров в месяц; 40 дворов; 2 кубических метра.
64
64
бюджет Катон-Карагайского района
3.
Государственное учреждение "Аппарат акима Ново-Хайрузовского сельского округа"
Уборка территорий, посадка и полив саженцев, вывоз мусора, помощь по доставке почтовой корреспонденции. Помощь одиноким престарелым гражданам и инвалидам по домашнему хозяйству: очистка от снега, рубка дров.
26000 квадратных метров в неделю; 200 штук в месяц; 10 тонн в месяц; 2300 экземляров в месяц; 10 дворов; 2 кубических метра.
14
14
бюджет Катон-Карагайского района
4.
Государственное учреждение "Аппарат акима Солоновского сельского округа
Уборка территорий, посадка и полив саженцев, вывоз мусора, помощь по доставке почтовой корреспонденции. Помощь одиноким престарелым гражданам и инвалидам по домашнему хозяйству: очистка от снега, рубка дров.
26000 квадратных метров в неделю; 200 штук в месяц; 10 тонн в месяц; 2200 экземляров в месяц; 10 дворов; 2 кубических метра.
12
12
бюджет Катон-Карагайского района
5.
Государственное учреждение "Аппарат акима Алтынбельского сельского округа"
Уборка территорий, посадка и полив саженцев, вывоз мусора. Помощь одиноким престарелым гражданам и инвалидам по домашнему хозяйству: очистка от снега, рубка дров.
27000 квадратных метров в неделю; 200 штук в месяц; 10тонн в месяц; 10 дворов; 2 кубических метра.
15
15
бюджет Катон-Карагайского района
6.
Государственное учреждение "Аппарат акима Новополяковского сельского округа"
Уборка территорий, посадка и полив саженцев, вывоз мусора, помощь по доставке почтовой корреспонденции. Помощь одиноким престарелым гражданам и инвалидам по домашнему хозяйству: очистка от снега, рубка дров

2015 жылғы 16 қаңтардағы
№ 18 қаулысымен бекітілген
қосымша
2015 жылы ақылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізімі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі, қаржыландыру көздері және қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары
№р/р
Ұйымдар аты
Қоғамдық жұмыс түрлері
Атқарылатын жұмыстар көлемі
Сұраныс (жарияланған қажеттілік)
Ұсыныс (бекітіл ген)
Қаржыландыру көзі
1
2
3
4
5
6
7
1.
"Катонқарағай ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинастыру, гүл отырғызу және гүлзар суару
аптасына 200 шаршы метр
1
1
Катонқарағай ауданының бюджеті
2.
"Үлкен Нарын ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинастыру, көшеттерді отырғызу және суару, қоқыстарды тиеп шығару, пошталық хат-хабарларды жеткізуге көмектесу; Жалғыз басты қарт адамдарға және мүгедектерге үй шаруашылығына көмектесу: қардан аула тазарту, отын жару.
аптасына 120000 шаршы метр; айына 3000 тал; айына 50 тонна; айына 1000 дана; 40 үй; 2 текше метрден.
64
64
Катонқарағай ауданының бюджеті
3.
"Ново-Хайрузовка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинастыру, көшеттерді отырғызу және суару, қоқыстарды тиеп шығару, пошталық хат-хабарларды жеткізуге көмектесу. Жалғыз басты қарт адамдарға және мүгедектерге үй шаруашылығына көмектесу: қардан аула тазарту, отын жару.
аптасына 26000 шаршы метр; айына 200 тал; айына 10 тонна; айына 2300 дана;10 үй; 2 текше метрден.
14
14
Катонқарағай ауданының бюджеті
4.
"Солоновка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинастыру, көшеттерді отырғызу және суару, қоқыстарды тиеп шығару, пошталық хат-хабарларды жеткізуге көмектесу. Жалғыз басты қарт адамдарға және мүгедектерге үй шаруашылығына көмектесу: қардан аула тазарту, отын жару.
аптасына 26000 шаршы метр; айына 200 тал; айына 10 тонна; айына 2200 дана;10 үй; 2 текше метрден.
12
12
Катонқарағай ауданының бюджеті
5.
"Алтынбел ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинастыру, көшеттерді отырғызу және суару, қоқыстарды тиеп шығару. Жалғыз басты қарт адамдарға және мүгедектерге үй шаруашылығына көмектесу, қардан аула тазарту, отын жару.
аптасына 27000 шаршы метр; айына 200 тал; айына 10 тонна; 10 үй; 2 текше метрден.
15
15
Катонқарағай ауданының бюджеті
6.
"Новополяковка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинастыру, көшеттерді отырғызу және суару, қоқыстарды тиеп шығару, пошталық хат-хабарларды жеткізуге көмектесу. Жалғыз басты қарт адамдарға және мүгедектерге үй шаруашылығына көмектесу: қардан аула тазарту, отын жару.

26000 квадратных метров в неделю; 200 штук в месяц; 10тонн в месяц; 360 экземляров в месяц; 10 дворов; 2 кубических метра.
13
13
бюджет Катон-Карагайского района
7.
Государственное учреждение "Аппарат акима Солдатовского сельского округа"
Уборка территорий, посадка и полив саженцев, вывоз мусора. Помощь одиноким престарелым гражданам и инвалидам по домашнему хозяйству: очистка от снега, рубка дров.
14000 квадратных метров в неделю; 200 штук в месяц; 7 тонн в месяц; 5 дворов; 2 кубических метра.
7
7
бюджет Катон-Карагайского района
8.
Государственное учреждение "Аппарат акима Катон-Карагайского сельского округа"
Уборка территорий, посадка и полив саженцев, вывоз мусора, помощь по доставке почтовой корреспонденции. Помощь одиноким престарелым гражданам и инвалидам по домашнему хозяйству: очистка от снега, рубка дров.
64000 квадратных метров в неделю; 2000 штук в месяц; 50 тонн в месяц; 540 экземляров в месяц; 20 дворов; 2 кубических метра.
33
33
бюджет Катон-Карагайского района
9.
Государственное учреждение "Аппарат акима Коробихинского сельского округа"
Уборка территорий, посадка и полив саженцев, вывоз мусора, помощь по доставке почтовой корреспонденции. Помощь одиноким престарелым гражданам и инвалидам по домашнему хозяйству: очистка от снега, рубка дров.
26000 квадратных метров в неделю; 200 штук в месяц; 10 тонн в месяц; 130 экземпляров; 5 дворов; 2 кубических метра.
11
11
бюджет Катон-Карагайского района
10.
Государственное учреждение "Аппарат акима Аксуского сельского округа"
Уборка территорий, посадка и полив саженцев, вывоз мусора, помощь по доставке почтовой корреспонденции. Помощь одиноким престарелым гражданам и инвалидам по домашнему хозяйству: очистка от снега, рубка дров.
14000 квадратных метров в неделю; 200 штук в месяц; 8 тонн в месяц; 630 экземпляров, 5 дворов; 2 кубических метра.
8
8
бюджет Катон-Карагайского района
11.
Государственное учреждение "Аппарат акима Белкарагайского сельского округа"
Уборка территорий, посадка и полив саженцев, вывоз мусора, помощь по доставке почтовой корреспонденции Помощь одиноким престарелым гражданам и инвалидам по домашнему хозяйству: очистка от снега, рубка дров.
26000 квадратных метров в неделю; 200 штук в месяц; 10 тонн в месяц; 2500 экземпляров, 10 дворов; 2 кубических метра.
10
10
бюджет Катон-Карагайского района
12.
Государственное учреждение "Аппарат акима Аккайнарского сельского округа"
Уборка территорий, посадка и полив саженцев, вывоз мусора, помощь по доставке почтовой корреспонденции. Помощь одиноким престарелым гражданам и инвалидам по домашнему хозяйству: очистка от снега, рубка дров.

аптасына 26000 шаршы метр; айына 200 тал; айына 10 тонна; айына 360 дана; 10 үй; 2 текше метрден.
13
13
Катонқарағай ауданының бюджеті
7.
"Солдатово ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинастыру, көшеттерді отырғызу және суару, қоқыстарды тиеп шығару. Жалғыз басты қарт адамдарға және мүгедектерге үй шаруашылығына көмектесу: қардан аула тазарту, отын жару.
аптасына 14000 шаршы метр; айына 200 тал; айына 7 тонна; 5 үй; 2 текше метрден
7
7
Катонқарағай ауданының бюджеті
8.
"Катонқарағай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинастыру, көшеттерді отырғызу және суару, қоқыстарды тиеп шығару, пошталық хат-хабарларды жеткізуге көмектесу. Жалғыз басты қарт адамдарға және мүгедектерге үй шаруашылығына көмектесу: қардан аула тазарту, отын жару
аптасына 64000 шаршы метр; айына 2000 тал; айына 50 тонна; айына 540 дана; 20 үй; 2 текше метрден;
33
33
Катонқарағай ауданының бюджеті
9.
"Коробиха ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинастыру, көшеттерді отырғызу және суару, қоқыстарды тиеп шығару, пошталық хат-хабарларды жеткізуге көмектесу. Жалғыз басты қарт адамдарға және мүгедектерге үй шаруашылығына көмектесу: қардан аула тазарту, отын жару
аптасына 26000 шаршы метр; айына 200 тал; айына 10 тонна; күніне 130 дана; 5 үй; 2 текше метрден
11
11
Катонқарағай ауданының бюджеті
10.
"Ақсу ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинастыру, көшеттерді отырғызу және суару, қоқыстарды тиеп шығару, пошталық хат-хабарларды жеткізуге көмектесу. Жалғыз басты қарт адамдарға және мүгедектерге үй шаруашылығына көмектесу: қардан аула тазарту, отын жару
аптасына 14000 шаршы метр; айына 200 тал; айына 8 тонна; айына 630 дана; 5 үй; 2 текше метрден
8
8
Катонқарағай ауданының бюджеті
11.
"Белқарағай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинастыру,көшеттерді отырғызу және суару, қоқыстарды тиеп шығару, пошталық хат-хабарларды жеткізуге көмектесу. Жалғыз басты қарт, адамдарға және мүгедектерге үй шаруашылығына көмектесу: қардан аула тазарту, отын жару
аптасына 26000 шаршы метр; айына 200 тал; айына 10 тонна; айына 2500 дана; 10 үй; 2 текше метрден.
10
10
Катонқарағай ауданының бюджеті
12.
"Аққайнар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинастыру, көшеттерді отырғызу және суару, қоқыстарды тиеп шығару, пошталық хат-хабарларды жеткізуге көмектесу. Жалғыз басты қарт адамдарға және мүгедектерге үй шаруашылығына көмектесу: қардан аула тазарту, отын жару

26000 квадратных метров в неделю; 200 штук в месяц; 10 тонн в месяц; 3200 экземпляров, 6 дворов; 2 кубических метра.
11
11
бюджет Катон-Карагайского района
13.
Государственное учреждение "Аппара акима Жамбылского сельского округа"
Уборка территорий, посадка и полив саженцев, вывоз мусора, помощь по доставке почтовой корреспонденции. Помощь одиноким престарелым гражданам и инвалидам по домашнему хозяйству: очистка от снега, рубка дров.
14000 квадратных метров в неделю; 200 штук в месяц; 9 тонн в месяц; 540 экземпляров, 5 дворов; 2 кубических метра.
8
8
бюджет Катон-Карагайского района
Государственное учреждение "Аппара акима Урыльского сельского округа"
Уборка территорий, посадка и полив саженцев, вывоз мусора. Помощь одиноким престарелым гражданам и инвалидам по домашнему хозяйству: очистка от снега, рубка дров.
14000 квадратных метров в неделю; 200 штук в месяц; 7 тонн в месяц; 5 дворов; 2 кубических метра.
8
8
бюджет Катон-Карагайского района
15.
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Катон-Карагайского района"
Помощь в работе с текущими и архивными документами.
200-300 документов в месяц;
2
2
бюджет Катон-Карагайского района
16.
Государственное учреждение "Отдел экономики и бюджетного планирования Катон-Карагайского района"
Помощь в работе с текущими и архивными документами.
200-300 документов в месяц.
2
2
бюджет Катон-Карагайского района
17.
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений Катон-Карагайского района"
Уборка помещений.
70 квадратных метров в месяц.
2
2
бюджет Катон-Карагайского района
18.
Государственное учреждение "Отдел финансов Катон-Карагайского района"
Помощь в работе с архивными и текущими документами, доставка документов.
200 документов в месяц, 3-5 документов в день.
2
2
бюджет Катон-Карагайского района
19.
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства и промышленности Катон-Карагайского района"
Помощь в работе с архивными и текущими документами, доставка документов.
200 документов в месяц; 3-5 документов в день.
2
2
Бюджет Катон-Карагайского района
20
Государственное учреждение "Отдел физической культуры и спорта Катон-Карагайского района"
Помощь в работе с архивными и текущими документами.
200 документов в месяц.
2
2
бюджет Катон-Карагайского района
21.
Государственное учреждение "Отдел внутренней политики Катон-Карагайского района"
Помощь в работе с архивными документами, доставка документов.
200 документов в месяц; 3-5 документов.
2
2
бюджет Катон-Карагайского района
22.
Государственное учреждение "Отдел образования Катон-Карагайского района"
Помощь в работе с архивными и текущими документами.
200 документов в месяц.
2
2
бюджет Катон-Карагайского района
23.
Государственное учреждение "Отдел по делам обороны Катон-Карагайского района" (по согласованию)
Помощь в работе по приписке, доставка повесток, формирование и подшивка архивных дел.

аптасына 26000 шаршы метр; айына 200 тал; айына 10 тонна; айына 3200 дана; 6 үй; 2 текше метрден.
11
11
Катонқарағай ауданының бюджеті
13.
"Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинастыру, көшеттерді отырғызу және суару, қоқыстарды тиеп шығару, пошталық хат-хабарларды жеткізуге көмектесу. Жалғыз басты қарт адамдарға және мүгедектерге үй шаруашылығына көмектесу: қардан аула тазарту, отын жару
аптасына 14000 шаршы метр; айына 200 тал; айына 9 тонна; айына 540 дана; 5 үй; 2 текше метрден
8
8
Катонқарағай ауданының бюджеті
14.
"Өрел ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинастыру, көшеттерді отырғызу және суару, қоқыстарды тиеп шығару. Жалғыз басты қарт адамдарға және мүгедектерге үй шаруашылығына көмектесу: қардан аула тазарту, отын жару
аптасына 14000 шаршы метр; айына 7 тонна; айына 200 тал; 5 үй, 2 текше метрден
8
8
Катонқарағай ауданының бюджеті
15.
"Катонқарағай ауданының жұмыспен камту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы және мұрағаттық құжаттармен жұмысқа көмектесу.
айына 200-300 құжат
2
2
Катонқарағай ауданының бюджеті
16.
"Катонқарағай ауданының экономика және бюджетті жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы және мұрағаттық құжаттармен жұмысқа көмектесу.
айына 200-300 құжат
2
2
Катонқарағай ауданының бюджеті
17.
"Катонқарағай ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Үй-жайларды жинастыру
күніне 70 шаршы метр
2
2
Катонқарағай ауданының бюджеті
18.
"Катонқарағай ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы және мұрағат құжаттармен жұмысқа көмектесу, құжаттарды жеткізу.
айына 200 құжат; күніне 3-5 құжат
2
2
Катонқарағай ауданының бюджеті
19.
"Катонқарағай ауданының кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы және мұрағат құжаттармен жұмысқа көмектесу, құжаттарды жеткізу.
айына 200 құжат; күніне 3-5 құжат
2
2
Катонқарағай ауданының бюджеті
20.
"Катонқарағай ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы және мұрағат құжаттармен жұмысқа көмектесу.
айына 200 құжат
2
2
Катонқарағай ауданының бюджеті
21.
"Катонқарағай ауданының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы және мұрағат құжаттармен жұмыстарға көмектесу, құжаттарды жеткізу.
айына 200 құжат, күніне 3-5 құжат
2
2
Катонқарағай ауданының бюджеті
22.
"Катонқарағай ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы және мұрағат құжаттармен жұмыстарға көмектесу.
айына 200 құжат
2
2
Катонқарағай ауданының бюджеті
23.
"Катонқарағай ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі (келісімі бойынша)
Тіркеу жұмыстарына көмектесу, шақыру қағазын тарату, мұрағаттық құжаттарды реттеу және тігу.

70 повесток в неделю, 400 дел в месяц.
2
2
бюджет Катон-Карагайского района
24.
Государственное учреждение "Про-куратура Катон-Карагайского района" (по согласованию)
Уборка территорий.
400 квадратных метров в неделю.
1
1
бюджет Катон-Карагайского района
25.
Государственное учреждение "Управление статистики Катон-Карагайского района" (по согласованию)
Уборка помещений, доставка документов.
50 квадратных метров в месяц, 3-5 документов в день.
2
2
бюджет Катон-Карагайского района
26.
Коммунальное государственное учреждение "Государственный архив Катон-Карагайского района" управления архивов и документации Восточно-Казахстанского области (по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами.
200-300 документов в месяц.
2
2
бюджет Катон-Карагайского района
27.
Государственное учреждение "Управление юстиции Катон-Карагайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан" (по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами.
200-300 документов.
4
4
бюджет Катон-Карагайского района
28.
Государственное учреждение Департамент юстиции Восточно-Казахстанской области филиал "Улкен Нарынский территориальный отдел по исполнению судебных актов" (по согласованию)
Доставка документов и извещений, уборка помещений, работа с текущими и архивными документами.
15-20 документов в день; 90 квадратных метров в день;30-40 документов в неделю.
4
4
бюджет Катон-Карагайского района
29.
Государственное учреждение Департамент юстиции Восточно-Казахстанской области филиал "Катон-Карагайский территориальный отдел по исполнению судебных актов" (по согласованию)
Доставка документов и извещений; работа с текущими и архивными документами.
10-15 документов в день; 15-20 документов в день.
2
2
бюджет Катон-Карагайского района
30.
Государственное учреждение "Катон-Карагайский районный суд" (по согласованию)
Доставка писем и уведомлений; доставка судебных повесток.
100 уведомлений в год; 300 судебных повесток в год.
4
4
бюджет Катон-Карагайского района
31.
Государственное учреждение "Налоговое управление по Катон-Карагайскому району налогового департамента по Восточно-Казахстаской области" (по согласованию)
Доставка корреспонденции; помощь в работе с архивными и текущими документами.
60-120 документов в неделю; 60 документов в месяц.
2
2
бюджет Катон-Карагайского района
32.
Государственное учреждение "Отдел внутренних дел Катон-Карагайского района" (по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами; доставка писем и уведомлений.
200-300 документов в месяц; 3-5 документов в день.
4
4
бюджет Катон-Карагайского района
33.
"Катон-Карагайское районное отделение государственный центр по выплате пенсий" (по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами.
200 документов в месяц.
2
2
бюджет Катон-Карагайского района
Итого:
260
260
Конкретные условия общественных работ:

аптасына70 хабарлама; айына 400 құжат.
2
2
Катонқарағай ауданының бюджеті
24.
"Катонқарағай ауданының прокуратурасы" мемлекеттік мекемесі (келісімі бойынша)
Аумақты жинастыру.
аптасына 400 шаршы метр
1
1
Катонқарағай ауданының бюджеті
25.
"Катонқарағай ауданының статистика басқармасы" мемлекеттік мекемесі (келісімі бойынша)
Үй-жайларды жинастыру, құжаттарды жеткізу.
күніне 50 шаршы метр; күніне 3-5 құжат
2
2
Катонқарағай ауданының бюджеті
26.
"Шығыс Қазақстан облысы мұрағаттар және құжаттама басқармасының "Катонқарағай ауданының мемлекеттік мұрағаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (келісімі бойынша)
Мұрағаттық құжаттармен жұмысқа көмектесу.
айына 200-300 құжат
2
2
Катонқарағай ауданының бюджеті
27.
"Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаменті Катонқарағай аудандық әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі (келісімі бойынша)
Ағымдағы және мұрағат құжаттармен жұмысқа көмектесу.
айына 200-300 құжат
4
4
Катонқарағай ауданының бюджеті
28.
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің сот актілерін орындау бойынша Үлкен Нарын аумақтық бөлімі" мемлекеттік мекемесі (келісімі бойынша)
Құжаттар мен хабарламаларды тасымалдау, үй-жайларды жинастыру, ағымдағы және мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеу.
күніне 15-20 құжат; күніне 90 шаршы метр; аптасына 30-40 құжат.
4
4
Катонқарағай ауданының бюджеті
29.
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің сот актілерін орындау бойынша Катонқарағай аумақтық бөлімі" мемлекеттік мекемесі (келісімі бойынша)
Құжаттар мен хабарламаларды тасымалдау; ағымдағы және мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеу.
күніне 10-15 құжат, күніне 15-20 құжат
2
2
Катонқарағай ауданының бюджеті
30.
"Катонқарағай ауданының соты" мемлекеттік мекемесі (келісімі бойынша)
Хат-хабарларды тасымалдау, сотқа шақыру қағаздарын тасымалдау.
жылына-100 хабарлама; жылына 300 сотқа шақыру қағазы.
4
4
Катонқарағай ауданының бюджеті
31.
"Шығыс Қазақстан облысы бойынша салық басқармасының Катонқарағай ауданы бойынша салық басқармасы" мемлекеттік мекемесі (келісімі бойынша)
Хабарламаларды жеткізу, ағымдағы және мұрағат құжаттармен жұмысқа көмектесу.
аптасына 60-120 құжат; айына 60 құжат
2
2
Катонқарағай ауданының бюджеті
32.
"Катонқарағай ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі (келісімі бойынша)
Ағымдағы және мұрағат құжаттармен жұмысқа көмектесу, хат-хабарларды жеткізу.
айына 200-300 құжат; күніне -3-5 құжат
4
4
Катонқарағай ауданының бюджеті
33.
"Катонқарағай ауданының зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы" (келісімі бойынша)
Ағымдағы және мұрағат құжаттармен жұмысқа көмектесу.
айына 200 құжат
2
2
Катонқарағай ауданының бюджеті
Барлығы:
260
260
Қоғамдық жұмыстардың нақты талаптары:

Продолжительность рабочей недели составляет 5 дней с двумя выходными, восьми часовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час; оплата труда, пенсионные и социальные отчисления, компенсация за неиспользованный трудовой отпуск регулируются в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании трудового договора, осуществляется за фактически отработанное время, отраженное в табеле учета рабочего времени в зависимости от количества, качества, сложности выполняемой работы путем перечисления на лицевые счета безработных; инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение специальной одеждой, инструментом и оборудованием, выплата социального пособия по временной нетрудоспособности, возмещение вреда , причиненного увечьем или иным повреждением здоровья, производятся работодателем в соответствии с законодательством Республики Казахстан. Условия общественных работ для отдельных категорий работников (женщины и другие лица с семейными обязанностями, инвалиды, лица, не достигшие восемнадцатилетнего возраста) определяются с учетом особенностей условий труда соответствующей категории и предусматриваются трудовыми договорами, заключаемыми между работниками и работодателями в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.

Жұмыс аптасының ұзақтығы екі демалыс күнімен 5 күнді құрайды, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс 1 сағат, еңбекақы төлеу, зейнетақы және әлеуметтік аударымдары, қолданылмаған еңбек демалысына өтемақы жүргізу еңбек шартының негiзiнде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледi, орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделiлiгiне байланысты жұмыс уақытын есептеу табелінде көрсетілген дәлелді жұмыс істеген уақытына жұмыссыздардың жеке шоттарына аудару жолымен жүзеге асырылады; еңбекті қорғау және қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаулық, арнайы киіммен, саймандар мен құрал-жабдықтармен қамтамасыз ету, уақытша жұмысқа жарамсыздық бойынша әлеуметтік жәрдемақы төлеу, мертігу немесе басқа зақымдану салдарынан келтірілген зиянның орнын толтыру Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жұмыс берушімен жүргізіледі. Жұмыскерлердің жеке санаттары (әйелдер және отбасылық міндеттері бар басқа тұлғалар, мүгедектер, он сегіз жасқа толмаған тұлғалар) үшін қоғамдық жұмыстардың талаптары тиісті санатқа еңбек талаптарының ерекшелігін ескере отырып белгіленеді және Қазақстан Республикасы еңбек заңнамасына сәйкес жұмыс берушінің және жұмыскердің арасында жасалған еңбек шарттарымен қарастырылады.