О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 30-2 "О бюджете Кокпектинского района на 2015-2017 годы"
Решение Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03 декабря 2015 года N 41-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 07 декабря 2015 года N 4259. Утратило силу - решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года N 42-3
Сноска. Утратило силу - решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2015 N 42-3 (вводится в действие с 01.01.2016).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокпектинского районного маслихата "О бюджете Кокпектинского района на 2015-2017 годы" от 24 декабря 2014 года № 30-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3613, опубликовано в газете "Жулдыз" - "Новая жизнь" от 18 января 2015 года № 4-5, от 1 февраля 2015 года № 8-9, от 8 февраля 2015 года № 10-11, от 15 февраля 2015 года № 12-13, от 22 февраля 2015 года № 15) следующие изменения:
в пункте 1 подпункт 1) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 3 721 888,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 453 857,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 762,0 тысяч тенге, в том числе:
вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета– 14,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 17 498,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 229 632,2 тысяч тенге, в том числе:
субвенции – 2 613 678,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10 262,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 876,9 тысяч тенге;
подпункт 2) изложить в новой редакции:
2) затраты – 3 706 082,6 тысяч тенге, в том числе:
обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам – 14,0 тысяч тенге;
подпункт 4) изложить в новой редакции:
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 5 544,0 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в сумме 3 760,8 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.

"2015-2017 жылдарға арналған Көкпекті ауданының бюджеті туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 30-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2015 жылғы 03 желтоқсандағы N 41-2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 07 желтоқсанда N 4259 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы N 42-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 23.12.2015 N 42-3 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған Көкпекті ауданының бюджеті туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 30-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3613 тіркелген, "Жұлдыз"-"Новая жизнь" газетінің 2015 жылғы 18 қаңтардағы № 4-5, 2015 жылғы 1 ақпандағы № 8-9, 2015 жылғы 8 ақпандағы № 10-11, 2015 жылғы 15 ақпандағы № 12-13, 2015 жылғы 22 ақпандағы № 15 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 3 721 888,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 453 857,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 762,0 мың теңге, соның ішінде:
мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар – 14,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 17 498,5 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 229 632,2 мың теңге, соның ішінде:
субвенциялар – 2 613 678,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 262,0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 3 876,9 мың теңге;
2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
2) шығындар – 3 706 082,6 мың теңге, соның ішінде:
жергілікті атқарушы органдардың қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету – 14,0 мың теңге;
4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 5 544,0 мың теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Аудандық жергілікті атқарушы органының 2015 жылға арналған резерві 3 760,8 мың теңге сомасында бекітілсін.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.