О внесении изменения в решение Уланского районного маслихата от 04 ноября 2014 года № 216 "Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи"
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 июня 2015 года N 262. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 20 июля 2015 года N 4043. Утратило силу - решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 октября 2018 года № 244
Сноска. Утратило силу - решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.10.2018 № 244 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Уланский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уланского районного маслихата от 04 ноября 2014 года № 216 "Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3559, опубликовано в газете "Уланские зори" от 05 декабря 2014 года № 98-99) следующее изменение:
пункт 13 Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи, утвержденных указанным решением изложить в следующей редакции:
"13. Уровень предельно допустимых расходов семьи устанавливается к совокупному доходу семьи (гражданина) в размере 10 процентов.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
М. Кусаинов
Секретарь Уланского
районного маслихата
Н. Сейсембина

"Тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау Қағидасын бекіту туралы" Ұлан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 04 қарашадағы № 216 шешімге өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2015 жылғы 26 маусымдағы N 262 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 шілдеде N 4043 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 қазандағы № 244 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 24.10.2018 № 244 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағы 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Заңының 21 бабына сәйкес, Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ұлан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 04 қарашадағы № 216 "Тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау Қағидасын бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3559 нөмірімен тіркелген, "Ұлан таңы" газетінің 2014 жылғы 05 желтоқсандағы № 98-99 сандарында жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы Қағиданың 13 тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"13. Шектi жол берiлетiн шығыстар деңгейі отбасының (азаматтың) жиынтық табыстарына 10 пайызы мөлшерiнде белгiленедi.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Кусаинов
Ұлан аудандық маслихат
хатшысы Н. Сейсембина