О внесении изменений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 24/2-V "О бюджете Шемонаихинского района на 2015-2017 годы"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18 марта 2015 года N 27/4-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 30 марта 2015 года N 3788. Утратило силу - решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года N 35/2-V
Сноска. Утратило силу - решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2015 N 35/2-V (вводится в действие с 01.01.2016).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно - Казахстанского областного маслихата от 04 марта 2015 года № 25/311-V "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3724) Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонаихинского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 24/2-V "О бюджете Шемонаихинского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3621, опубликовано в газете "Уба-Информ" от 21 января 2015 года № 3) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 501 899 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 364 693 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 473 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 25 981 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 105 752 тысяч тенге;
2) затраты – 3 529113,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 059 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5 946 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 887 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 31 273,6 тысяч тенге;

"2015-2017 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 24/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2015 жылғы 18 наурыздағы № 27/4-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 наурызда № 3788 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 35/2-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 23.12.2015 № 35/2-V шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 24/289-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 04 наурыздағы № 25/311-V шешіміне (нормативтік кұқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3724 болып тіркелген) сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШТI:
1. "2015-2017 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 24/2-V шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3621 болып тіркелген, "Уба-Информ" газетінде 2015 жылғы 21 қаңтардағы № 3-санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 3 501 899 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 1 364 693 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 5 473 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 25 981 мың теңге;
трансферттер түсiмдерi –2 105 752 мың теңге;
2) шығындар – 3 529 113,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредит беру – 4 059 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттік кредиттер – 5 946 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 887 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 31 273,6 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 31 273,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 5 946 тысяч тенге;
погашение займов – 1 887 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 27 214,6 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Принять к исполнению на 2015 год нормативы распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты, индивидуального подоходного налога с доходов, не облагаемых у источника выплаты в размере 93,5 процентов, установленные решением Восточно - Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 24/289- V "Об областном бюджете на 2015 - 2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3589).;
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Предусмотреть в районном бюджете на 2015 год целевые текущие трансферты из областного бюджета на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан в сумме 19 712 тысяч тенге".;
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Предусмотреть в районном бюджете на 2015 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 38 378 тысяч тенге".;
пункт 9 исключить;
в пункте 12:
подпункты 1), 3), 6), 9), и 10) изложить в следующей редакции:
"1) на услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа в сумме 159 670 тысяч тенге, согласно приложению 5;";
"3) на освещение улиц населенных пунктов в сумме 37 485 тысяч тенге, согласно приложению 7;";
"6) на благоустройство и озеленение населенных пунктов в сумме 25 222 тысяч тенге, согласно приложению 10;";
"9) на ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020 в сумме 3 083 тысяч тенге, согласно приложению 13;";
"10) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог, улиц населенных пунктов в сумме 64 147 тысяч тенге, согласно приложению 14.";
приложения 1, 5, 7, 10, 13 и 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 и 6 к настоящему решению;
приложение 12 исключить.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
Т. Абайдельдинов
Секретарь Шемонаихинского
районного маслихата
А. Баяндинов
Приложение 1 к решению
Шемонаихинского районного
маслихата
от 18 марта 2015 года № 27/4-V
Приложение 1 к решению
Шемонаихинского районного
маслихата

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 31 273,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздардың түсімі – 5 946 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 887 мың теңге;
пайдаланылатын бюджет қаражаттарының қалдықтары – 27 214,6 мың теңге.";
2-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2. Ауданның бюджетіне 2015 жылға арналған әлеуметтік салық, төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен ұсталатын шетел азаматтарының жеке табыс салығы, төлем көзінен ұсталынбайтын жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 24/289-V шешімімен (нормативтік кұқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3589 болып тіркелген) белгіленген 93,5 пайыз көлемінде орындалуы қабылдансын".;
7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте мұқтаж азаматтардың жеке санаттарына әлеуметтік көмекке арналған облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 19 712 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
8-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"8. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 38 378 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
9-тармақ алынып тасталсын;
12-тармақта:
1), 3), 6), 9) және 10)-тармақшалар келесі редакцияда жазылсын:
"1) 5-қосымшаға сәйкес қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауыл, ауылдық округ әкiмiнiң қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге 159 670 мың теңге сомасында;";
"3) 7-қосымшаға сәйкес елді мекендерде көшелерді жарықтандыруға 37 485 мың теңге сомасында;";
"6) 10-қосымшаға сәйкес елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға 25 222 мың теңге сомасында;";
"9) 13-қосымшаға сәйкес Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдык елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыруға 3 083 мың теңге сомасында;";
"10) 14-қосымшаға сәйкес елді мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге 64 147 мың теңге сомасында;";
көрсетілген шешімнің 1, 5, 7, 10, 13 және 14-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, және 6-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
12-қосымша алынып тасталсын.
3. Осы шешiм 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы
Т. Абайдельдинов
Шемонаиха аудандық
мәслихатының хатшысы
Ә. Баяндинов
Шемонаиха аудандық
мәслихатының
2015 жылғы 18 наурыздағы
№ 27/4-V шешіміне 1-қосымша
Шемонаиха аудандық
мәслихатының

1704
11
ГУ "Аппарат акима Каменевского сельского округа"
1534
ИТОГО
37485
Приложение 4 к решению
Шемонаихинского районного
маслихата
от 18 марта 2015 года № 27/4-V
Приложение 10 к решению
Шемонаихинского районного
маслихата
от 23 декабря 2014 года
№ 24/2-V
Распределение сумм на благоустройство и озеленение населенных пунктов
№ п/п
Наименование
Программа 123 011 (тысяч тенге)
1
ГУ "Аппарат акима города Шемонаиха"
25222
ИТОГО
25222
Приложение 5 к решению
Шемонаихинского районного
маслихата
от 18 марта 2015 года № 27/4-V
Приложение 13 к решению
Шемонаихинского районного
маслихата
от 23 декабря 2014 года
№ 24/2-V
Распределение сумм на ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
№ п/п
Наименование
Сумма расходов (тысяч тенге)
Программа
123 027 (тысяч тенге), в том числе:
на ремонт объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1
ГУ "Аппарат акима Верх-Убинского сельского округа"
3083
3083
ИТОГО
3083
3083
Приложение 6 к решению
Шемонаихинского районного
маслихата
от 18 марта 2015 года № 27/4-V
Приложение 14 к решению
Шемонаихинского районного
маслихата
от 23 декабря 2014 года
№ 24/2-V
Распределение сумм на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
№ п/п
Наименование

1704
11
"Каменевка ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
1534
БАРЛЫҒЫ
37485
Шемонаиха аудандық
мәслихатының
2015 жылғы 18 наурыздағы
№ 27/4-V шешіміне 4-қосымша
Шемонаиха аудандық
мәслихатының
2014 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 24/2-V шешіміне 10-қосымша
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
№ р/с
Атауы
123 011 бағдарлама (мың теңге)
1
"Шемонаиха қаласы әкімінің аппараты" ММ
25222
БАРЛЫҒЫ
25222
Шемонаиха аудандық
мәслихатының
2015 жылғы 18 наурыздағы
№ 27/4-V шешіміне 5-қосымша
Шемонаиха аудандық
мәслихатының
2014 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 24/2-V шешіміне 13-қосымша
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
№ р/с
Атауы
Шығындар сомасы (мың теңге)
Бағдарлама
123 027 (мың теңге), оның ішінде:
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым объектілерін жөндеуге
1
"Верх-Уба ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
3083
3083
БАРЛЫҒЫ
3083
3083
Шемонаиха аудандық
мәслихатының
2015 жылғы 18 наурыздағы
№ 27/4-V шешіміне 6-қосымша
Шемонаиха аудандық
мәслихатының
2014 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 24/2-V шешіміне 14-қосымша
Елді мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге сомаларды бөлу
№ п/п
Атауы