О бюджете Шемонаихинского района на 2016-2018 годы
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года N 35/2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 января 2016 года N 4339. Утратило силу - решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 декабря 2016 года № 10/2-VI
Сноска. Утратило силу – решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.12.2016 № 10/2-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно - Казахстанского областного маслихата от 09 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4287) Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 573 268,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 407 550 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 417 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 73 735 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 085 566,5 тысяч тенге;
2) затраты – 3 576 003,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 263 350 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 265 633 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 283 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 266 084,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 266 084,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 265 633 тысяч тенге;
погашение займов – 2 283 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 734,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.11.2016 № 9/6-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Принять к исполнению на 2016 год нормативы распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты, индивидуального подоходного налога с доходов, не облагаемых у источника выплаты в размере 100 процентов, установленного решением Восточно - Казахстанского областного маслихата от 09 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4287).

2016 - 2018 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 35/2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 қаңтарда № 4339 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 10/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 22.12.2016 № 10/2-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73, 75- баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1)-тармақшасына, "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 09 желтоқсандағы № 34/406- V шешіміне (нормативтік кұқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4287 болып тіркелген) сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2016 - 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 3 573 268,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 407 550 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 417 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 73 735 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 085 566,5 мың теңге;
2) шығындар – 3 576 003,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру –263 350 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 265 633мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 283 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 266 084,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 266 084,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздардың түсімі – 265 633 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 283 мың теңге;
пайдаланылатын бюджет қаражаттарының қалдықтары – 2 734,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 25.11.2016 № 9/6-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. "2016 - 2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 09 желтоқсандағы 34/406-V шешімімен (нормативтік кұқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4287 болып тіркелген) белгіленген ауданның бюджетіне 2016 жылға арналған әлеуметтік салық, төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен ұсталатын шетел азаматтарының жеке табыс салығы, төлем көзiнен ұсталынбайтын жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтерінің 100 пайыз мөлшерінде орындалуы қабылдансын.

3. Учесть в районном бюджете на 2016 год объем субвенции, переданной из областного бюджета в бюджет района в сумме 1 007 745 тысяч тенге.
4. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, по решению местных представительных органов за счет бюджетных средств установить повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2016 год в сумме 7 049 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.11.2016 № 9/6-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
6. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2016 год, согласно приложению 4.
7. Предусмотреть в районном бюджете на 2016 год целевые текущие трансферты из областного бюджета на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан в сумме 9 416,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 04.08.2016 № 5/2-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
8. Предусмотреть в районном бюджете на 2016 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 97 530 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.11.2016 № 9/6-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
9. Предусмотреть в районном бюджете на 2016 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 974 057 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.11.2016 № 9/6-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
10. В расходах районного бюджета предусмотреть затраты по программам:
1) на услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа в сумме 176 621 тысяч тенге, согласно приложению 5;

3. Облыстық бюджеттен аудандық бюджетке 1 007 745 мың теңге сомада берілген субвенция көлемі 2016 жылға арналған аудандық бюджетте ескерілсін.
4. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 139-бабының 9-тармағына сәйкес азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік ставкалар жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша бюджеттік қаражат есебінен белгіленсін.
Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін жергілікті өкілді органмен келісу бойынша жергілікті атқарушы органмен айқындалады.
5. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2016 жылға арналған резерві 7 049 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 25.11.2016 № 9/6-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 4 - қосымшаға сәйкес 2016 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі бекітілсін.
7. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен мұқтаж азаматтардың жеке санаттарына әлеуметтік көмекке арналған ағымдағы нысаналы трансферттер 9 416,5 мың теңге сомасында көзделсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 04.08.2016 № 5/2-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 97 530 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер көзделсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 25.11.2016 № 9/6-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен 974 057 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер көзделсін.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 25.11.2016 № 9/6-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. Аудандық бюджет шығыстарында келесі бағдарламалар бойынша шығындар көзделсін:
1) 5 - қосымшаға сәйкес қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауыл, ауылдық округ әкiмiнiң қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге 176 621 мың теңге сомасында;

2) на трансферты органам местного самоуправления в сумме 146 292 тысяч тенге, согласно приложению 6;
3) на ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020 в сумме 17 468 тысяч тенге, согласно приложению 7;
4) на организацию бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности в сумме 1 749 тысяч тенге, согласно приложению 9;
5) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов в сумме 49 983 тысяч тенге, согласно приложению 10;
6) на капитальные расходы государственного органа в сумме 200 тысяч тенге, согласно приложению 11.
Сноска. Пункт 10 с изменениями, внесенными решениями Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 12.04.2016 № 2/2-VI; от 04.08.2016 № 5/2-VI; от 21.09.2016 № 6/2-VI; от 19.10.2016 № 8/5-VI; от 25.11.2016 № 9/6-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
11. Признать утратившими силу некоторые решения Шемонаихинского районного маслихата согласно приложению 8.

2) 6 - қосымшаға сәйкес жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттерге 146 292 мың теңге сомасында;
3) 7 - қосымшаға сәйкес Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдык елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыруға 17 468 мың теңге сомасында;
4) 9-қосымшаға сәйкес ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыруға 1 749 мың теңге сомасында;
5) 10-қосымшаға сәйкес елді мекендер көшелерінің автомобиль жолдарын күрделі және ағымдағы жөндеуге 49 983 мың теңге сомасында;
6) 11 - қосымшаға сәйкес мемлекеттік органның күрделі шығыстарына 200 мың теңге сомасында.
Ескерту. 10-тармаққа өзгерістер енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 12.04.2016 № 2/2-VI; 04.08.2016 № 5/2-VI; 21.09.2016 № 6/2-VI; 19.10.2016 № 8/5-VI; 25.11.2016 № 9/6-VI шешімдерімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. 8 қосымшаға сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылсын.

1753
10
ГУ "Аппарат акима Разинского сельского округа"
2765
11
ГУ "Аппарат акима Каменевского сельского округа"
4238
Приложение 7
к решению Шемонаихинского
районного маслихата
от 23 декабря 2015 года
№ 35/2-V
Распределение сумм на ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
Сноска. Приложение 7 - в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.11.2016 № 9/6-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
№ п/п
Наименование
Сумма расходов (тысяч тенге)
Программа

1753
10
"Разинский ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
2765
11
"Каменевка ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
4238
Шемонаиха аудандық
мәслихатының
2015 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 35/2-V шешіміне
7-қосымша
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
Ескерту. 7-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 25.11.2016 № 9/6-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
№ р/с
Атауы
Шығындар сомасы (мың теңге)
Бағдарлама

17468
6167
11301
Приложение 8
к решению Шемонаихинского
районного маслихата
от 23 декабря 2015 года
№ 35/2-V
Перечень утративших силу некоторых решений Шемонаихинского районного маслихата
1. Решение Шемонаихинского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 24/2-V "О бюджете Шемонахинского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3621, опубликовано в газете "Уба - Информ" от 21 января 2015 года № 3);
2. Решение Шемонаихинского районного маслихата от 18 марта 2015 года № 27/4-V "О внесении изменений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 24/2-V "О бюджете Шемонахинского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3788, опубликовано в газете "ЛЗ Сегодня" от 8 апреля 2015 года № 15);
3. Решение Шемонаихинского районного маслихата от 09 апреля 2015 года № 28/2-V "О внесении изменений и дополнений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 24/2-V "О бюджете Шемонахинского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3896, опубликовано в газете "ЛЗ Сегодня" от 29 апреля 2015 года № 18);
4. Решение Шемонаихинского районного маслихата от 10 июля 2015 года № 31/2-V "О внесении изменений и дополнений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 24/2-V "О бюджете Шемонахинского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4038, опубликовано в газете "ЛЗ Сегодня" от 29 июля 2015 года № 31);
5. Решение Шемонаихинского районного маслихата от 16 октября 2015 года № 33/2-V "О внесении изменений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 24/2-V "О бюджете Шемонахинского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4199, опубликовано в газете "ЛЗ Сегодня" от 4 ноября 2015 года № 45);
6. Решение Шемонаихинского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 35/9-V "О внесении изменений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 24/2-V "О бюджете Шемонахинского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4306).
Приложение 9
к решению Шемонаихинского
районного маслихата
от 23 декабря 2015 года
№ 35/2-V
Распределение сумм на организацию бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности

17468
6167
11301
Шемонаиха аудандық
мәслихатының
2015 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 35/2-V шешіміне
8- қосымша
Шемонаиха аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдердің тізімі
1) 2015-2017 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 24/2-V шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3621 болып тіркелген, "Уба-Информ" газетінде 2015 жылғы 21 қаңтардағы № 3 жарияланған);
2) "2015-2017 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 24/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2015 жылғы 18 наурыздағы № 27/4-V шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3788 болып тіркелген, "ЛЗ-Сегодня" газетінде 2015 жылғы 8 сәуірдегі № 15 жарияланған);
3) "2015-2017 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 24/2-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 сәуірдегі № 28/2-V шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3896 болып тіркелген, "ЛЗ-Сегодня" газетінде 2015 жылғы 29 сәуірдегі № 18 жарияланған);
4) 2015-2017 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 24/2-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 шілдедегі № 31/2-V шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4038 болып тіркелген, "ЛЗ-Сегодня" газетінде 2015 жылғы 29 шілдедегі № 31 жарияланған);
5) 2015-2017 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 24/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2015 жылғы 16 қазандағы № 33/2-V шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4199 болып тіркелген, "ЛЗ-Сегодня" газетінде 2015 жылғы 4 қарашадағы № 45 жарияланған);
6) 2015-2017 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 24/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 35/9-V шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4306 болып тіркелген).
Шемонаиха
аудандық мәслихатының
2015 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 35/2-V шешіміне 9-қосымша
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыруға сомаларды бөлу

Сноска. Решение дополнено приложением 9 в соответствии с решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 12.04.2016 № 2/2-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
№ п/п
Наименование
программа 123 005 (тысяч тенге)
1
ГУ "Аппарат акима Каменевского сельского округа"
1749
Итого
1749
Приложение 10
к решению Шемонаихинского
районного маслихата
от 23 декабря 2015 года
№ 35/2-V
Распределение сумм на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
Сноска. Решение дополнено приложением 10 в соответствии с решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 04.08.2016 № 5/2-VI (вводится в действие с 01.01.2016); в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21.09.2016 № 6/2-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
№ п/п
Наименование
Программа

Ескерту. Шешім 9-қосымшамен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 12.04.2016 № 2/2-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
№ р/с
Атауы
123 005 бағдарлама (мың теңге)
1
"Каменевка ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
1749
Барлығы
1749
Шемонаиха
аудандық мәслихатының
2015 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 35/2-V шешіміне 10-қосымша
Елді мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге сомаларды бөлу
Ескерту. Шешім 10-қосымшамен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 04.08.2016 № 5/2-VI шешімімен; жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 21.09.2016 № 6/2-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
№ п/п
Атауы