Об образовании избирательных участков на территории города Уральска
Решение акима города Уральска Западно-Казахстанской области от 23 октября 2015 года № 30. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 30 октября 2015 года № 4130. Утратило силу решением акима города Уральска Западно-Казахстанской области от 21 декабря 2018 года № 34
Сноска. Утратило силу решением акима города Уральска Западно-Казахстанской области от 21.12.2018 № 34 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и по согласованию с Уральской городской (территориальной) избирательной комиссией, аким города РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории города Уральска согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение акима города Уральска от 17 февраля 2014 года № 3 "Об образовании избирательных участков на территории города Уральска" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3437, опубликованное 12 марта 2014 года в газете "Пульс города") и решение акима города Уральска от 27 февраля 2015 года № 7 "О внесении изменения в решение акима города Уральска от 17 февраля 2014 года № 3 "Об образовании избирательных участков на территории города Уральска" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3830, опубликованное 3 марта 2015 года в газете "Пульс города").
3. Руководителю отдела государственно-правовой работы аппарата акима города Уральска (Е. Каримов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города А. Кайсагалиева.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города А. Кульгинов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Уральской
городской (территориальной)
избирательной комиссии
_____________А. Тукешева
23.10.2015 г.
Приложение
к решению
акима города Уральска
от 23 октября 2015 года № 30
Избирательные участки на территории города Уральска
1. Избирательный участок № 169
Местонахождение: поселок Зачаганский, микрорайон "Арман", улица Монкеулы, дом 114, государственное коммунальное казенное предприятие "Волейбольный клуб "Жайык" Управления физической культуры и спорта акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: индивидуальная жилая застройка микрорайона "Арман".

Орал қаласы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімінің 2015 жылғы 23 қазандағы № 30 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 қазанда № 4130 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімінің 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 34 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімінің 21.12.2018 № 34 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 23-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабына сәйкес және Орал қалалық (аумақтық) сайлау комиссиясының келісімі бойынша, қала әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Орал қаласы аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Орал қаласы әкімінің 2014 жылғы 17 ақпандағы № 3 "Орал қаласы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3437 тіркелген, 2014 жылғы 12 наурызда "Пульс города" газетінде жарияланған) және Орал қаласы әкімінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 7 "Орал қаласы әкімінің 2014 жылғы 17 ақпандағы № 3 "Орал қаласы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3830 тіркелген, 2015 жылғы 3 наурызда "Пульс города" газетінде жарияланған) күштері жойылды деп танылсын.
3. Орал қаласы әкімі аппараты мемлекеттік-құқықтық жұмыстар бөлімінің басшысы (Е. Каримов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімінің аппарат басшысы А. Қайсағалиевқа жүктелсін.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі А. Көлгінов
"КЕЛIСIЛДI"
Орал қалалық (аумақтық)
сайлау комиссиясының
төрайымы
_____________А. Ә. Төкешева
23.10.2015 ж.
Орал қаласы әкімінің
2015 жылғы 23 қазандағы № 30
шешіміне қосымша
Орал қаласы аумағындағы сайлау учаскелері
1. № 169 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зачаган кенті, "Арман" шағын ауданы, Мөңкеұлы көшесі, 114 үй, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі дене шынықтыру және спорт басқармасының "Жайық" волейбол клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: "Арман" шағын ауданындағы жеке тұрғын үй құрылыстары.

2. Избирательный участок № 187
Местонахождение: поселок Зачаганский, улица Жангирхана, дом 51, республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Западно-Казахстанский аграрно-технический университет имени Жангир хана" Министерства образования и науки Республики Казахстан.
Граница: поселок Зачаганский, территория республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Западно-Казахстанский аграрно-технический университет имени Жангир хана" Министерства образования и науки Республики Казахстан. Жилые дома по улице Жангир хана 43, 43/1, 43/2, 43/3, 45, 45/1, 45/2, 47, 49, 49/1, 49/2, 51/1.
3. Избирательный участок № 214
Местонахождение: поселок Зачаганский, улица Саратовская, дом 28, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 20".
Граница: поселок Зачаганский, жилые дома по улице 2-Линейная, по улице 25-Чапаевская дивизия 13, по улице Саратовская 20, 22, 24, 26, по улице Темиртауская 19, 19/1, 21.
4. Избирательный участок № 216
Местонахождение: поселок Зачаганский, частное учреждение "Уральский медицинский колледж "Максат".
Граница: поселок Зачаганский, дачные дома садоводческого товарищества "Зачаганский".
5. Избирательный участок № 218
Местонахождение: улица Д. Нурпеисова, дом 40, государственное коммунальное казенное предприятие "Технологический колледж" Управления образования акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: от улицы Курмангазы по улице Д. Нурпеисовой до улицы Перевалочно-Набережной, по улице Перевалочно-Набережной до улицы Савичева, по улице Савичева до улицы Мухита, по улице Мухита до улицы Даулеткерея, по улице Даулеткерея до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до улицы Д. Нурпеисовой.
6. Избирательный участок № 269
Местонахождение: микрорайон "Жана Орда", дом 30, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 46" отдела образования города Уральска.
Граница: жилые дома микрорайона "Жана орда".
7. Избирательный участок № 276
Местонахождение: улица Самал, дом 72, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 37" акимата города Уральска.
Граница: от улицы Московская по улице Яблоневая до улицы Независимости, от улицы Независимости до улицы Алаш, по улице Алаш до улицы А. Абдолова, по улице А. Абдолова до улицы Б. Момышулы, по улице Б. Момышулы до улицы Соколинная, по улице Соколинная до трассы "Уральск-Кирсанова", по трассе "Уральск-Кирсанова" до улицы Кызылжарская, по улице Кызылжарская до улицы Московская, по улице Московская до улицы Яблоневая.

2. № 187 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зачаган кенті, Жәңгір хан көшесi, 51 үй, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Жәңгiр хан атындағы Батыс Қазақстан аграрлық–техникалық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны.
Шекарасы: Зачаган кенті, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Жәңгiр хан атындағы Батыс Қазақстан аграрлық–техникалық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны аймағы. Жәңгір хан көшесіндегі 43, 43/1, 43/2, 43/3, 45, 45/1, 45/2, 47, 49, 49/1, 49/2, 51/1 тұрғын үйлері.
3. № 214 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зачаган кентi, Саратов көшесi, 28 үй, "№ 20 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Зачаган кентi, 2-Линейная көшесіндегі тұрғын үйлер, 25-Чапаевская дивизия көшесіндегі 13, Саратов көшесіндегі 20, 22, 24, 26, Темиртауская көшесіндегі 19, 19/1, 21 тұрғын үйлер.
4. № 216 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зачаган кентi, "Мақсат" Орал медициналық колледжі" жеке мекемесі.
Шекарасы: Зачаган кентi, "Зачаганский" баугерлік серіктестігінің саяжай үйлері.
5. № 218 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Д. Нұрпейісова көшесі, 40 үй, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі білім басқармасының "Технологиялық колледжі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: Д. Нұрпейісова көшесі бойымен Құрманғазы көшесінен Перевалочно-Набережная көшесіне дейін, Перевалочно-Набережная көшесімен Савичева көшесіне дейін, Савичева көшесімен Мұхит көшесіне дейін, Мұхит көшесімен Дәулеткерей көшесіне дейін, Дәулеткерей көшесімен Құрманғазы көшесіне дейін, Құрманғазы көшесімен Д. Нұрпейісова көшесіне дейін.
6. № 269 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Жаңа орда" шағын ауданы, 30 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 46 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Жаңа орда" шағын ауданының тұрғын үйлері.
7. № 276 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Самал көшесі, 72 үй, Орал қаласы әкімдігінің "№ 37 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Яблоневая көшесі бойымен Московская көшесінен Тәуелсіздік көшесіне дейін, Тәуелсіздік көшесімен Алаш көшесіне дейін, Алаш көшесімен А. Абдолов көшесіне дейін, А. Абдолов көшесімен Б. Момышұлы көшесіне дейін, Б. Момышұлы көшесімен Соколинная көшесіне дейін, Соколинная көшесімен "Орал-Кирсанов" жолына дейін, "Орал-Кирсанов" жолымен Қызылжар көшесіне дейін, Қызылжар көшесімен Московская көшесіне дейін, Московская көшесімен Яблоневая көшесіне дейін.

8. Избирательный участок № 299
Местонахождение: улица Ю. Гагарина, дом 153, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 13".
Граница: от улицы Лесозащитная по улице Актюбинская и далее до поймы реки Урал, по пойме реки Урал до улицы Мясокомбинат, по улице Мясокомбинат до улицы Ю. Гагарина, по улице Ю. Гагарина до улицы Лесозащитной, по улице Лесозащитной до улицы Актюбинская. Жилые дома по улицам Бухарская, Вишневая, Колхозная, Мангышлакская, Туркестанская.
9. Избирательный участок № 300
Местонахождение: поселок Круглоозерновский, улица Комсомольская, дом 82, государственное учреждение "Круглоозерновская средняя общеобразовательная школа".
Граница: поселок Круглоозерновский, жилые дома от улицы Комсомольской по улице Маметовой до улицы Строительной, по улице Строительной до улицы Комсомольской. Жилые дома микрорайона "Атамекен".
10. Избирательный участок № 303
Местонахождение: улица Московская, дом 10, государственное учреждение "Гимназия № 42 "Ақниет".
Граница: от улицы Московская по улице С. Датова до улицы Светлая, по улице Светлая до улицы Согласия, по улице Согласия до улицы Самал, по улице Самал до улицы Яблоневая, по улице Яблоневая до улицы Московская, по улице Московская до улицы С. Датова.
11. Избирательный участок № 311
Местонахождение: улица Исатай батыра, дом 71/1, государственное коммунальное казенное предприятие "Областной центр детско-юношеского туризма и экологии управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
Граница: жилые дома по улице С. Жаксыгулова 31, 33, Оренбургской 37/2, Партизанской 79/1, 88, Придорожной 1/1. Дачные дома садоводческих товариществ "Связист", "Вагонник", "Локомотив".
12. Избирательный участок № 321
Местонахождение: проспект Абулхаирхана, дом 1, государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры молодежи отдела культуры и развития языков акимата города Уральска".
Граница: жилые дома микрорайона "Женис".
13. Избирательный участок № 382
Местонахождение: населенный пункт "Прудхоз", товарищество с ограниченной ответственностью "Завод плюс".
Граница: населенный пункт Прудхоз.
14. Избирательный участок № 400
Местонахождение: поселок Зачаганский, микрорайон Арман, улица М. Монкеулы, строение 118, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 47" отдела образования города Уральска.
Граница: многоэтажная жилая застройка между трассами "Уральск-Атырау", "Уральск-Саратов".
15. Избирательный участок № 401
Местонахождение: улица Джезказганская, дом 1, коммунальное государственное учреждение Управления образования акимата Западно-Казахстанской области "Областная специализированная школа № 8 для одаренных детей".

8. № 299 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ю. Гагарин көшесі, 153 үй, "№ 13 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ақтөбе көшесі бойымен Лесозащитная көшесінен және одан әрі Орал өзені жайылмасына дейін, Орал өзені жайылмасымен Еткомбинат көшесіне дейін, Еткомбинат көшесімен Ю. Гагарин көшесіне дейін, Ю. Гагарин көшесімен Лесозащитная көшесіне дейін, Лесозащитная көшесімен Ақтөбе көшесіне дейін. Бухарская, Вишневая, Колхозная, Мангышлакская, Туркестанская көшелеріндегі тұрғын үйлер.
9. № 300 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Круглоозерный кентi, Комсомольская көшесі, 82 үй, "Круглоозерный орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Круглоозерный кенті, Маметова көшесі бойымен Комсомольская көшесінен Строительная көшесіне дейін, Строительная көшесімен Комсомольская көшесіне дейін. "Атамекен" шағын ауданының тұрғын үйлері.
10. № 303 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Московская көшесі, 10 үй, "№ 42 "Ақ ниет" гимназиясы" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: С. Датов көшесі бойымен Московская көшесінен Светлая көшесіне дейін, Светлая көшесімен Согласия көшесіне дейін, Согласия көшесімен Самал көшесіне дейін, Самал көшесімен Яблоневая көшесіне дейін, Яблоневая көшесімен Московская көшесіне дейін, Московская көшесімен С. Датов көшесіне дейін.
11. № 311 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Исатай батыр көшесі, 71/1 үй, "Батыс Қазақстан облысының әкімдігі білім басқармасының балалар мен жасөспірімдердің туризм және экология облыстық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: С. Жақсығұлов көшесіндегі 31, 33, Орынбор көшесіндегі 37/2, Партизанская 79/1, 88, Придорожная көшесіндегі 1/1 тұрғын үйлер. "Связист", "Вагонник", "Локомотив" баугерлік серіктестіктерінің саяжай үйлері.
12. № 321 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абылхаир хан даңғылы, 1 үй, "Орал қаласы әкімдігі Орал қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Жастар мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: "Жеңіс" шағын ауданының тұрғын үйлері.
13. № 382 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Прудхоз" елді мекені, "Завод плюс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Шекарасы: Прудхоз елді мекені.
14. № 400 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Зачаган кенті, "Арман" шағын ауданы, Моңкеұлы көшесі, 118 құрылыс, Орал қаласы білім беру бөлімінің "№ 47 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Орал-Атырау", "Орал-Саратов" жолдары аралығындағы көп қабатты тұрғын үйлердің құрылыстары.
15. № 401 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жезқазған көшесі, 1 үй, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының "Дарынды балаларға арналған мамандандырылған № 8 облыстық мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Граница: жилые дома по проспекту Евразия 111, 113, 113/1, 115, 117, 117/1, улице Ярославской 10, 12.
16. Избирательный участок № 406
Местонахождение: поселок Зачаганский, микрорайон "Болашак", улица Букен би, дом 47А, индивидуальный предприниматель "София", кафе "Кумаршык".
Граница: индивидуальная жилая застройка микрорайона "Балауса".
17. Избирательный участок № 407
Местонахождение: поселок Зачаганский, улица Жангирхана, дом 31, частное учреждение "Уральский Многопрофильный колледж Болашак".
Граница: жилые дома по улице Жангир хана 17, 25, 27/1, 27/2, 27/3, 29, 31, 33, 33/1, 33/2, 35.
18. Избирательный участок № 410
Местонахождение: поселок Зачаганский, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 30".
Граница: поселок Зачаганский, от улицы Киевской по трассе "Уральск-Саратов" до улицы Энтузиастов, от улицы Энтузиастов до западной границы поселка, по западной границе поселка до улицы Энтузиастов, по улице Энтузиастов до улицы Киевской, по улице Киевской до трассы "Уральск-Саратов". Жилые дома по улице Энтузиастов (четная сторона). Индивидуальная жилая застройка микрорайона "Болашак".
19. Избирательный участок № 415
Местонахождение: проспект Достык-Дружбы, дом 162, Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Западно-Казахстанский государственный университет имени Махамбета Утемисова" Министерства образования и науки Республики Казахстан.
Граница: жилые дома по проспекту Достык-Дружбы 162, улица Студенческая 1А, 1Б, 3.
20. Избирательный участок № 421
Местонахождение: поселок Деркул, улица Даля, государственное коммунальное казенное предприятие "Спортивный клуб "Орал" отдела физической культуры и спорта города Уральск".
Граница: индивидуальная жилая застройка проекта детальной планировки № 1 и проекта детальной планировки № 2 поселка Деркул.
21. Избирательный участок № 427
Местонахождение: поселок Зачаганский, микрорайон "Коктем", улица Монкеулы, дом 71, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 10 имени Ахмета Байтурсынова".
Граница: индивидуальная жилая застройка микрорайонов "Сарытау" и "Коктем".
22. Избирательный участок № 428
Местонахождение: поселок Зачаганский, микрорайон "Коктем", улица Монкеулы, дом 71, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 10 имени Ахмета Байтурсынова".
Граница: индивидуальная жилая застройка микрорайона "Кендала".
23. Избирательный участок № 429
Местонахождение: поселок Зачаганский, улица Жангирхана, дом 51, республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Западно-Казахстанский аграрно-технический университет имени Жангир хана" Министерства образования и науки Республики Казахстан.

Шекарасы: Евразия даңғылындағы 111, 113, 113/1, 115, 117, 117/1, Ярославская көшесіндегі 10, 12 тұрғын үйлер.
16. № 406 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зачаган кенті, "Болашақ" шағын ауданы, Бөкен би көшесі, 47А үй, жеке кәсіпкер "София", "Құмаршық" кафесі.
Шекарасы: "Балауса" шағын ауданындағы жеке тұрғын үй құрылыстары.
17. № 407 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зачаган кенті, Жәңгір хан көшесі, 31 үй, "Орал Болашақ көпсалалы колледжі" жеке меншік мекемесі.
Шекарасы: Жәңгір хан көшесіндегі 17, 25, 27/1, 27/2, 27/3, 29, 31, 33, 33/1, 33/2, 35 тұрғын үйлері.
18. № 410 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Зачаган кенті, "№ 30 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Зачаган кенті, "Орал-Саратов" жолдары бойымен Киевская көшесінен Энтузиастов көшесіне дейін, Энтузиастов көшесінен кенттің батыс шекарасына дейін, кенттің батыс шекарасымен Энтузиастов көшесіне дейін, Энтузиастов көшесімен Киевская көшесіне дейін, Киевская көшесімен "Орал-Саратов" жолдарына дейін. Энтузиастов көшесі бойындағы тұрғын үйлер (жұп жағы). "Болашақ" шағын ауданындағы жеке тұрғын үй құрылыстары.
19. № 415 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Достық-Дружба даңғылы, 162 үй, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Махамбет Өтемісов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны.
Шекарасы: Достық-Дружба даңғылы 162, Студенческая көшесі 1А, 1Б, 3 тұрғын үйлері.
20. № 421 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Деркөл кенті, Даля көшесі, "Орал қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Орал" спорт клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Деркөл кентінің 1-тәптіштеп жоспарланған жоба және 2-тәптіштеп жоспарланған жоба аудандарындағы жеке тұрғын үйлері.
21. № 427 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зачаган кенті, "Көктем" шағын ауданы, Мөңкеұлы көшесі, 71 үй, "Ахмет Байтұрсынов атындағы № 10 жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Сарытау" және "Көктем" шағын аудандарындағы жеке тұрғын үй құрылыстары.
22. № 428 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зачаган кенті, "Көктем" шағын ауданы, Мөңкеұлы көшесі, 71 үй, "Ахмет Байтұрсынов атындағы № 10 жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Кең дала" шағын ауданындағы жеке тұрғын үй құрылыстары.
23. № 429 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Зачаган кенті, Жәңгір хан көшесi, 51 үй, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Жәңгiр хан атындағы Батыс Қазақстан аграрлық–техникалық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны.

Граница: поселок Зачаганский, жилые дома по улице Жангирхана 53, 55, 57, 57/1, 59, 59/3, 61. Индивидуальная жилая застройка микрорайона "Аул ученых".
24. Избирательный участок № 430
Местонахождение: село Меловые горки, государственное учреждение "Комплекс школа-детский сад № 18 отдела образования города Уральска".
Граница: село Меловые горки. Дачные дома садоводческих товариществ "Стеновик", "Комарово".
25. Избирательный участок № 431
Местонахождение: поселок Круглоозерновский, государственное учреждение "Круглоозерновская средняя общеобразовательная школа".
Граница: поселок Круглоозерновский, от улицы Комсомольской по улице Маметовой до улицы Набережной, по улице Набережной до улицы Комсомольской.
26. Избирательный участок № 432
Местонахождение: село Серебряково, государственное учреждение "Серебряковская средняя общеобразовательная школа".
Граница: село Серебряково.
27. Избирательный участок № 433
Местонахождение: поселок Зачаганский, улица Саратовская, дом 28, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 20".
Граница: поселок Зачаганский, от улицы Жангирхана по улице 2-Линейная до северной границы поселка, по северной границе поселка до поймы реки Чаган, по пойме реки Чаган до улицы Жангирхана, по улице Жангирхана до улицы 2-Линейная (исключая жилые дома по улице 25-Чапаевская дивизия 13, по улице Саратовская 20, 22, 24, 26, по улице Темиртауская 19, 19/1, 21).
28. Избирательный участок № 434
Местонахождение: поселок Зачаганский, улица Жангирхана, дом 50, государственное учреждение "Уральская городская библиотека имени М. Горького".
Граница: поселок Зачаганский, от улицы Жангир хана по улице Свободной на юг до поймы реки Урал, по пойме реки Урал на восток и далее по пойме реки Чаган до улицы Жангир хана, по улице Жангир хана до улицы Свободной (исключая жилые дома по улице Жангирхана 17, 25, 27/1, 27/2, 27/3, 29, 31, 33, 33/1, 33/2, 35).
29. Избирательный участок № 435
Местонахождение: поселок Зачаганский, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 30".
Граница: поселок Зачаганский, от улицы Владимирской по трассе "Уральск-Саратов" до улицы Киевской, от улицы Киевской до улицы Энтузиастов, по улице Энтузиастов до улицы Владимирской, по улице Владимирской до трассы "Уральск-Саратов".
30. Избирательный участок № 436
Местонахождение: поселок Зачаганский, улица Жангир хана, дом 67, государственное коммунальное казенное предприятие "Западно-Казахстанский медицинский колледж" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.

Шекарасы: Зачаган кентi, Жәңгір хан көшесiндегі 53, 55, 57, 57/1, 59, 59/3, 61 тұрғын үйлер. "Аул ученых" шағын ауданындағы жеке тұрғын үй құрылыстары.
24. № 430 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Меловые горки ауылы, "Орал қаласының білім беру бөлімінің № 18 мектеп-балабақша кешені" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Меловые горки ауылы. "Стеновик", "Комарово" саяжай серіктестігінің саяжай үйлері.
25. № 431 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Круглоозерный кентi, "Круглоозерный орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Круглоозерный кенті, Комсомольская көшесінен Маметова көшесі бойымен Набережная көшесіне дейін, Набережная көшесімен Комсомольская көшесіне дейін.
26. № 432 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Серебряково ауылы, "Серебряково жалпы орта білім беретін мектебi" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Серебряково ауылы.
27. № 433 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Зачаган кентi, Саратов көшесi, 28 үй, "№ 20 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Зачаган кентi, 2-Линейная көшесi бойымен Жәңгір хан көшесiнен кенттiң солтүстiк шекарасына дейін, кенттiң солтүстiк шекарасымен Шаған өзенi жайылмасына дейін, Шаған өзенi жайылмасымен Жәңгір хан көшесiне дейін, Жәңгір хан көшесiмен 2-Линейная көшесiне дейін (25-Чапаевская дивизия көшесіндегі 13, Саратов көшесіндегі 20, 22, 24, 26, Темиртауская көшесіндегі 19, 19/1, 21 тұрғын үйлердi қоспағанда).
28. № 434 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Зачаган кенті, Жәңгір хан көшесi, 50 үй, "М. Горький атындағы Орал қалалық кітапхана" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Зачаган кентi, Свободная көшесі бойымен Жәңгір хан көшесiнен оңтүстiкке қарай Орал өзенi жайылмасына дейін, Орал өзенi жайылмасымен шығысқа қарай және одан әрi Шаған өзенi жайылмасымен Жәңгір хан көшесiне дейін, Жәңгір хан көшесiмен Свободная көшесіне дейін (Жәңгір хан көшесіндегі 17, 25, 27/1, 27/2, 27/3, 29, 31, 33, 33/1, 33/2, 35 тұрғын үйлердi қоспағанда).
29. № 435 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Зачаган кенті, "№ 30 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Зачаган кентi, "Орал-Саратов" жолдары бойымен Владимирская көшесінен Киевская көшесіне дейін, Киевская көшесінен Энтузиастов көшесіне дейін, Энтузиастов көшесімен Владимирская көшесіне дейін, Владимирская көшесімен "Орал-Саратов" жолдарына дейін.
30. № 436 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зачаган кенті, Жәңгір хан көшесі, 67 үй, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Батыс Қазақстан медициналық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.

Граница: поселок Зачаганский, жилые дома по улице Жангирхана 65, 69, 71. Индивидуальная жилая застройка микрорайона "Жаксы аул".
31. Избирательный участок № 437
Местонахождение: поселок Зачаганский, улица Саратовская, дом 28, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 20".
Граница: поселок Зачаганский, от трассы "Уральск-Саратов" по улице Владимирской до улицы Энтузиастов, по улице Энтузиастов до улицы 2-Линейная, по улице 2-Линейная до улицы Жангирхана (исключая жилые дома по улице 2-Линейная), по улице Жангирхана до трассы "Уральск-Саратов".
32. Избирательный участок № 438
Местонахождение: поселок Зачаганский, улица Х. Доспановой, дом 2/1, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областная детская многопрофильная больница" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областная детская многопрофильная больница" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
33. Избирательный участок № 439
Местонахождение: улица М. Жунисова, дом 12, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 1".
Граница: от улицы Чагано-Набережной по улице Е. Пугачева до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до поймы реки Урал, по поймам рек Урал и Чаган до улицы Чагано-Набережной, по улице Чагано-Набережной до улицы Е. Пугачева, включая Учужный затон.
34. Избирательный участок № 440
Местонахождение: проспект Достык-Дружбы, дом 162, Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Западно-Казахстанский государственный университет имени Махамбета Утемисова" Министерства образования и науки Республики Казахстан.
Граница: от проспекта Достык-Дружбы по улице В. Чапаева до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до улицы Некрасова, по улице Некрасова до улицы Перевалочно-Набережной, по улице Перевалочно-Набережной до улицы Е. Пугачева, по улице Е. Пугачева до проспекта Достык-Дружбы, по проспекту Достык-Дружбы до улицы В. Чапаева (исключая жилые дома по проспекту Достык-Дружбы 162, улице Студенческой 1А, 1Б, 3).
35. Избирательный участок № 441
Местонахождение: улица Мухита, дом 2/1, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 43".
Граница: от улицы Курмангазы по улице Даулеткерея до улицы Мухита, по улице Мухита до Савичева, по улице Савичева до улицы Перевалочно-Набережной, по улице Перевалочно-Набережной до реки Урал, по реке Урал до улицы Е. Пугачева, по улице Е. Пугачева до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до улицы Даулеткерея.

Шекарасы: Зачаган кенті, Жәңгір хан көшесіндегі 65, 69, 71 тұрғын үйлер. "Жақсы ауыл" шағын ауданындағы жеке тұрғын үй құрылыстары.
31. № 437 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Зачаган кентi, Саратов көшесi, 28 үй, "№ 20 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Зачаган кентi, Владимирская көшесі бойымен "Орал-Саратов" жолынан Энтузиастов көшесіне дейін, Энтузиастов көшесімен 2-Линейная көшесіне дейін, 2-Линейная көшесімен Жәңгір хан көшесіне дейін (2-Линейная көшесі бойындағы тұрғын үйлерді қоспағанда), Жәңгір хан көшесімен "Орал-Саратов" жолдарына дейін.
32. № 438 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зачаган кенті, Х. Доспанова көшесі, 2/1 үй, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Көп бейінді облыстық балалар ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Көп бейінді облыстық балалар ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
33. № 439 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: М. Жүнісов көшесі, 12 үй, "№ 1 орта жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Е. Пугачев көшесі бойымен Чагано-Набережная көшесінен Құрманғазы көшесіне дейін, Құрманғазы көшесімен Орал өзенінің жайылмасына дейін, Орал және Шаған өзендері жайылмаларымен Чагано-Набережная көшесіне дейін, Чагано-Набережная көшесiмен Е. Пугачев көшесiне дейiн, Учужный затонды қосқанда.
34. № 440 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Достық-Дружба даңғылы, 162 үй, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Махамбет Өтемісов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны.
Шекарасы: В. Чапаев көшесі бойымен Достық-Дружба даңғылынан Құрманғазы көшесiне дейін, Құрманғазы көшесiмен Некрасов көшесіне дейін, Некрасова көшесімен Перевалочно-Набережная көшесіне дейін, Перевалочно-Набережная көшесімен Е. Пугачев көшесiне дейін, Е. Пугачев көшесімен Достық-Дружба даңғылына дейін, Достық-Дружба даңғылымен В. Чапаев көшесiне дейін (Достық-Дружба даңғылы 162, Студенческая көшесі 1А, 1Б, 3 тұрғын үйлерді қоспағанда).
35. № 441 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Мұхит көшесi, 2/1 үй, "№ 43 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Дәулеткерей көшесi бойымен Құрманғазы көшесiнен Мұхит көшесіне дейін, Мұхит көшесімен Савичева көшесіне дейін, Савичева көшесінен Перевалочно-Набережная көшесiне дейін, Перевалочно-Набережная көшесiмен Орал өзенiне дейін, Орал өзенi бойымен Е. Пугачев көшесіне дейін, Е. Пугачев көшесімен Құрманғазы көшесіне дейін, Құрманғазы көшесімен Дәулеткерей көшесiне дейін.

36. Избирательный участок № 442
Местонахождение: улица А. Кердери, дом 26, государственное коммунальное казенное предприятие "Областное наркологическое специализированное лечебно-профилактическое учреждение" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: государственное коммунальное казенное предприятие "Областное наркологическое специализированное лечебно-профилактическое учреждение" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
37. Избирательный участок № 443
Местонахождение: улица Некрасова, дом 16/1, государственное учреждение "Школа-лицей № 38 имени Алии Молдагуловой".
Граница: от улицы Чагано-Набережной по улице В. Чапаева до проспекта Достык-Дружбы, по проспекту Достык-Дружбы до улицы Е. Пугачева, по улице Е. Пугачева до улицы Чагано-Набережной, по улице Чагано-Набережной до улицы В. Чапаева.
38. Избирательный участок № 444
Местонахождение: улица Г. Караша, дом 12, негосударственное учреждение "Уральский гуманитарный колледж".
Граница: от улицы Чагано-Набережной по улице Даулеткерея до проспекта Достык-Дружба, по проспекту Достык-Дружба до улицы В. Чапаева, по улице В. Чапаева до улицы Чагано-Набережной, по улице Чагано-Набережной до улицы Даулеткерея.
39. Избирательный участок № 445
Местонахождение: улица А. Карева, дом 24, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 6 им. А. С. Макаренко".
Граница: от проспекта Достык-Дружба по улице А. Карева до улицы Чурина, по улице Чурина до улицы Даулеткерея, по улице Даулеткерея до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до улицы В. Чапаева, по улице В. Чапаева до проспекта Достык-Дружба, по проспекту Достык-Дружба до улицы А. Карева.
40. Избирательный участок № 446
Местонахождение: проспект Достык-Дружба, дом 173, государственное коммунальное казенное предприятие "Педагогический колледж имени Ж. Досмухамедова" Управления образования Западно-Казахстанской области.
Граница: от улицы Чагано-Набережной по улице Д. Нурпеисовой до проспекта Достык-Дружба, по проспекту Достык-Дружба до улицы Даулеткерея, по улице Даулеткерея до улицы Чагано-Набережной, по улице Чагано-Набережной до улицы Д. Нурпеисовой.
41. Избирательный участок № 447
Местонахождение: улица Д. Нурпеисовой, дом 17, государственное коммунальное казенное предприятие "Драматический театр имени А. Н. Островского управления культуры, архивов и документации акимата Западно-Казахстанской области".
Граница: от проспекта Достык-Дружба по улице Л. Толстого до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до улицы Даулеткерея, по улице Даулеткерея до улицы Чурина, по улице Чурина до улицы А. Карева, по улице А. Карева до проспекта Достык-Дружба, по проспекту Достык-Дружба до улицы Л. Толстого.

36. № 442 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ә. Кердері көшесi, 26 үй, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық наркологиялық мамандандырылған емдеу-профилактикалық мекемесі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық наркологиялық мамандандырылған емдеу-профилактикалық мекемесі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
37. № 443 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Некрасов көшесi, 16/1 үй, "Әлия Молдағулова атындағы № 38 мектеп-лицей" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: В. Чапаев көшесі бойымен Чагано-Набережная көшесiнен Достық-Дружба даңғылына дейін, Достық-Дружба даңғылымен Е.Пугачев көшесiне дейін, Е. Пугачев көшесiмен Чагано-Набережная көшесiне дейін, Чагано-Набережная көшесiмен В. Чапаев көшесiне дейін.
38. № 444 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Ғ. Қараш көшесi, 12 үй, "Орал гуманитарлық колледжі" мемлекеттік емес мекемесі.
Шекарасы: Дәулеткерей көшесi бойымен Чагано-Набережная көшесiнен Достық-Дружба даңғылына дейін, Достық-Дружба даңғылымен Е. Чапаев көшесiне дейін, Е. Чапаев көшесiмен Чагано-Набережная көшесiне дейін, Чагано-Набережная көшесiмен Дәулеткерей көшесiне дейін.
39. № 445 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: А. Карев көшесi, 24 үй, "А. С. Макаренко атындағы № 6 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: А. Карев көшесi бойымен Достық-Дружба даңғылынан Чурина көшесiне дейін, Чурина көшесімен Дәулекерей көшесiне дейін, Дәулекерей көшесімен Құрманғазы көшесіне дейін, Құрманғазы көшесімен В. Чапаев көшесіне дейін, В. Чапаев көшесімен Достық-Дружба даңғылына дейін, Достық-Дружба даңғылымен А. Карев көшесiне дейін.
40. № 446 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Достық-Дружба даңғылы, 173 үй, Батыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Ж. Досмұхамедов атындағы педагогикалық колледжi" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Д. Нұрпейісова көшесi бойымен Чагано-Набережная көшесiнен Достық-Дружба даңғылына дейін, Достық-Дружба даңғылымен Дәулеткерей көшесiне дейін, Дәулеткерей көшесiмен Чагано-Набережная көшесiне дейін, Чагано-Набережная көшесiмен Д. Нұрпейісова көшесiне дейін.
41. № 447 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Д. Нұрпейісова көшесi, 17 үй, "Батыс Қазақстан облысының әкімдігі мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының А. Н. Островский атындағы драма театры" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Л. Толстой көшесi бойымен Достық-Дружба даңғылынан Құрманғазы көшесiне дейін, Құрманғазы көшесiмен Дәулекерей көшесiне дейін, Дәулекерей көшесiмен Чурина көшесіне дейін, Чурина көшесімен А. Карев көшесіне дейін, А. Карев көшесімен Достық-Дружба даңғылына дейін, Достық-Дружба даңғылымен Л. Толстой көшесiне дейін.

42. Избирательный участок № 448
Местонахождение: улица Сарайшык, дом 27/1, товарищество с ограниченной ответственностью "Аншлаг".
Граница: от улицы Приречной по улице Л. Толстого до проспекта Достык-Дружба, по проспекту Достык-Дружба до улицы Д. Нурпеисовой, по улице Д. Нурпеисовой до улицы Чагано-Набережной, по улице Чагано-Набережной и далее по улице Приречной до улицы Л. Толстого.
43. Избирательный участок № 449
Местонахождение: улица Т. Масина, дом 37/4, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 3".
Граница: от улицы К. Рыскулбекова по улице С. Сейфуллина до улицы С. Ескалиева, по улице С. Ескалиева до улицы Л. Толстого, по улице Л. Толстого до улицы Приречной, по улице Приречной и далее по улице К. Рыскулбекова до улицы С. Сейфуллина.
44. Избирательный участок № 450
Местонахождение: улица А. Кусаинова, дом 38, государственное коммунальное казенное предприятие "Музыкальный колледж имени Курмангазы" Западно-Казахстанского областного управления образования.
Граница: от Стадионного переулка по проспекту Евразия до проспекта Достык-Дружба, по проспекту Достык-Дружба до улицы М. Ихсанова (исключая жилой дом 203 по проспекту Достык-Дружбы), по улице М. Ихсанова до улицы С. Ескалиева, по улице С. Ескалиева до улицы С. Сейфуллина и далее до поймы реки Чаган, по пойме реки Чаган до Стадионного переулка.
45. Избирательный участок № 451
Местонахождение: улица М. Ихсанова, дом 71, государственное коммунальное казенное предприятие "Детская музыкальная школа № 1 имени Д. Нурпейсовой" Отдела образования акимата города Уральска.
Граница: от проспекта Достык-Дружба по проспекту Евразия до улицы Х. Чурина, по улице Х. Чурина до улицы А. Кусаинова, по улице А. Кусаинова до улицы М. Жунисова, по улице М. Жунисова до улицы М. Ихсанова, по улице М. Ихсанова до проспекта Достык-Дружба, по проспекту Достык-Дружба до проспекта Евразия (включая жилой дом 203 по проспекту Достык-Дружбы). Жилые дома по улице К. Аманжолова 111, по проспекту Достык-Дружба 203, 206, по проспекту Евразия 52, 52/1, 54, 54/1, 56, 60, по улице М. Ихсанова 73, 73/1, 73/2.
46. Избирательный участок № 452
Местонахождение: микрорайон "Женис", дом 5, государственное коммунальное казенное предприятие "Областная детско-юношеская спортивная школа по водным видам спорта" Управления физической культуры и спорта акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: жилые дома микрорайона "Астана" и дома индивидуальной жилой застройки микрорайона "Байтерек".

42. № 448 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Сарайшық көшесi, 27/1 үй, "Аншлаг" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Шекарасы: Л. Толстой көшесi бойымен Приречная көшесiнен Достық-Дружба даңғылына дейін, Достық-Дружба даңғылымен Д. Нұрпейісова көшесiне дейін, Д. Нұрпейісова көшесiмен Чагано-Набережная көшесiне дейін, Чагано-Набережная көшесiмен және одан әрi Приречная көшесiмен Л. Толстой көшесiне дейін.
43. № 449 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Т. Масин көшесi, 37/4 үй, "№ 3 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: С. Сейфуллин көшесi бойымен Қ. Рысқұлбеков көшесiнен С. Есқалиев көшесiне дейін, С. Есқалиев көшесiмен Л. Толстой көшесiне дейін, Л. Толстой көшесiмен Приречная көшесiне дейін, Приречная көшесiмен және одан әрi Қ. Рысқұлбеков көшесi бойымен С. Сейфуллин көшесiне дейін.
44. № 450 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: А. Құсайынов көшесi, 38 үй, Батыс Қазақстан облыстық білім басқармасының "Құрманғазы атындағы саз колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Евразия даңғылы бойымен Стадионный тұйығынан Достық-Дружба даңғылына дейін, Достық-Дружба даңғылымен М. Ықсанов көшесiне дейін (Достық-Дружба даңғылы 203 тұрғын үйді қоспағанда), М. Ықсанов көшесiмен С. Есқалиев көшесiне дейін, С. Есқалиев көшесi бойымен С. Сейфуллин көшесiне дейін және одан әрі Шаған өзенi жайылмасына дейін, Шаған өзенi жайылмасымен Стадионный тұйығына дейін.
45. № 451 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: М. Ықсанов көшесі, 71 үй, Орал қаласы әкімдігі білім бөлімінің "Д.Нұрпейісова атындағы № 1 балалар саз мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Евразия даңғылы бойымен Достық-Дружба даңғылынан Х. Чурин көшесiне дейін, Х. Чурин көшесiмен А. Құсайынов көшесiне дейін, А. Құсайынов көшесiмен М. Жүнісов көшесiне дейін, М. Жүнісов көшесiмен М. Ықсанов көшесiне дейін, М. Ықсанов көшесiмен Достық-Дружба даңғылына дейін, Достық–Дружба даңғылымен Евразия даңғылына дейін (Достық-Дружба даңғылы 203 тұрғын үйді қосқанда). Қ. Аманжолов көшесiндегi 111, Достық-Дружба даңғылындағы 203, 206, Евразия даңғылындағы 52, 52/1, 54, 54/1, 56, 60, М. Ықсанов көшесіндегі 73, 73/1, 73/2 тұрғын үйлер.
46. № 452 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Жеңіс" шағын ауданы, 5 үй, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі дене шынықтыру және спорт басқармасының "Облыстық су спорты түрлері бойынша балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: "Астана" шағын ауданындағы тұрғын үйлер және "Байтерек" шағын ауданындағы жеке тұрғын үй құрылыстары.

47. Избирательный участок № 453
Местонахождение: улица Самал, дом 72, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 37" акимата города Уральска.
Граница: от улицы Самал по улице Алаш до улицы Независимости, от улицы Независимости по северо-восточной части микрорайона до улицы Самал, по улице Самал до улицы Алаш.
48. Избирательный участок № 454
Местонахождение: улица Московская, дом 10, государственное учреждение "Гимназия № 42 "Ақниет".
Граница: жилые дома 5 микрорайона.
49. Избирательный участок № 455
Местонахождение: микрорайон "Жана Орда", дом 30, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 46" отдела образования города Уральска.
Граница: от улицы Самал по улице Согласия до улицы Кендала, по улице Кендала до улицы Преображенской, по улице Преображенской до улицы Надежды, от улицы Надежды до улицы Яблоневая, по улице Яблоневая до улицы Самал, по улице Самал до улицы Согласия. Жилые дома микрорайона "Жулдыз".
50. Избирательный участок № 456
Местонахождение: улица М. Ихсанова, дом 75, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 21".
Граница: от улицы Х. Чурина по проспекту Евразия до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до улицы Ихсанова (включая жилые дома по улице Курмангазы 150, 152, 154), по улице М. Ихсанова до улицы М. Жунисова, по улице М. Жунисова до улицы А. Кусаинова, по улице А. Кусаинова до улицы Х. Чурина, по улице Х. Чурина до проспекта Евразия. Жилые дома по проспекту Евразия 62, 64, по улице М. Ихсанова 87, 87/1, 89, по улице Курмангазы 150, 152, 154, 161, 163, 165, по улице Х. Чурина 136.
51. Избирательный участок № 457
Местонахождение: улица Алмазова, дом 65, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 17".
Граница: от улицы К. Аманжолова по улице М. Маметовой до улицы М. Жунисова, по улице М. Жунисова до улицы Алмазова, по улице Алмазова до улицы Х. Чурина, по улице Х. Чурина до проспекта Евразия, по проспекту Евразия до улицы К. Аманжолова, по улице К. Аманжолова до улицы М. Маметовой. Жилые дома по улице Алмазова 58, 58 "а", 60, 63, по улице К. Аманжолова 123/1, 125, 125/1, 133, 135, 137, 139, 141, 162, 175, 175/1, по проспекту Евразия 37, 39, по улице М. Жунисова 177, 179, 180, по улице М. Маметовой 52, 54.
52. Избирательный участок № 458
Местонахождение: улица Алмазова, дом 67, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 19".

47. № 453 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Самал көшесі, 72 үй, Орал қаласы әкімдігінің "№ 37 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Алаш көшесі бойымен Самал көшесінен Тәуелсіздік көшесіне дейін, Тәуелсіздік көшесiнен шағын ауданының солтүстiк-шығыс бөлігі бойымен Самал көшесiне дейін, Самал көшесiмен Алаш көшесiне дейін.
48. № 454 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Московская көшесі, 10 үй, "№ 42 "Ақ ниет" гимназиясы" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: 5 шағын аудандағы тұрғын үйлер.
49. № 455 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Жаңа Орда" шағын ауданы, 30 үй, "Орал қаласының білім беру бөлімінің № 46 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Согласия көшесі бойымен Самал көшесінен Кеңдала көшесіне дейін, Кеңдала көшесiмен Преображенская көшесіне дейін, Преображенская көшесiмен Надежда көшесiне дейін, Надежда көшесімен Яблоневая көшесіне дейін, Яблоневая көшесімен Самал көшесіне дейін, Самал көшесімен Согласия көшесіне дейін. "Жұлдыз" шағын ауданының тұрғын үйлері.
50. № 456 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: М. Ықсанов көшесi, 75 үй, "№ 21 орта жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Евразия даңғылы бойымен Х. Чурин көшесiнен Құрманғазы көшесiне дейін, Құрманғазы көшесiмен М. Ықсанов көшесiне дейін (Құрманғазы көшесіндегі 150, 152, 154 тұрғын үйлердi қосқанда), М. Ықсанов көшесiмен М. Жүнісов көшесiне дейін, М. Жүнісов көшесiмен А. Құсайынов көшесiне дейін, А. Құсайынов көшесiмен Х. Чурин көшесiне дейін, Х. Чурин көшесiмен Евразия даңғылына дейін. Евразия даңғылындағы 62, 64, М. Ықсанов көшесiндегi 87, 87/1, 89, Құрманғазы көшесiндегi 150, 152, 154, 161, 163, 165, Х. Чурин көшесiндегі 136 тұрғын үйлер.
51. № 457 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Алмазов көшесi, 65 үй, "№ 17 орта жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: М. Мәметова көшесi бойымен Қ. Аманжолов көшесiнен М. Жүнісов көшесiне дейін, М. Жүнісов көшесiмен Алмазов көшесiне дейін, Алмазов көшесiмен Х. Чурин көшесiне дейін, Х. Чурин көшесiмен Евразия даңғылына дейін, Евразия даңғылымен Қ.Аманжолов көшесiне дейін, Қ. Аманжолов көшесiмен М. Мәметова көшесiне дейін. Алмазов көшесiндегi 58, 58 "а", 60, 63, Қ. Аманжолов көшесiндегi 123/1, 125, 125/1, 133, 135, 137, 139, 141, 162, 175, 175/1, Евразия даңғылындағы 37, 39, М. Жүнісов көшесiндегi 177, 179, 180, М. Мәметова көшесiндегi 52, 54 тұрғын үйлер.
52. № 458 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Алмазов көшесi, 67 үй, "№ 19 орта жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесі.

Граница: от улицы М. Жунисова по улице М. Маметовой до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до проспекта Евразия, по проспекту Евразия до улицы Х. Чурина, по улице Х. Чурина до улицы Алмазова, по улице Алмазова до улицы М. Жунисова, по улице М. Жунисова до улицы М. Маметовой. Жилые дома по улице Алмазова 62, 69, по проспекту Евразия 49, 51, по улице М. Жунисова 178, 184, 186, 200, по улице Курмангазы 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, по улице М. Маметовой 54/1, 54/2, 56, по улице Х. Чурина 119, 119/1, 123, 160, 162, 164.
53. Избирательный участок № 459
Местонахождение: улица М. Маметовой, дом 81, Объединение юридических лиц Ассоциация "Научно-производственный комплекс "КазИИТУ".
Граница: от улицы Курмангазы по улице М. Маметовой до улицы Мухита (включая жилые дома по улице Курмангазы 192, 194, 196, 198, по улице Мухита 128, 128/1, 130, 134), по улице Мухита до улицы Алмазова, по улице Алмазова до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до улицы М. Маметовой.
54. Избирательный участок № 460
Местонахождение: улица М. Ихсанова, дом 111, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 7".
Граница: от улицы Курмангазы по проспекту Евразия до улицы А. Скоробогатова, по улице А. Скоробогатова до улицы А. Кусаинова, по улице А. Кусаинова до улицы О. Исаева, по улице О. Исаева до улицы С. Сейфуллина, по улице С. Сейфуллина до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до проспекта Евразия (исключая жилые дома по улице Курмангазы 150, 152, 154). Жилые дома по проспекту Евразия 86, 88, 88/1, по улице М. Ихсанова 52, 54, 72/1, 109, по улице А. Кердери 122, 131, 133, 135, 138, по улице Курмангазы 112, 112/1, по улице Мухита 95, 95/1.
55. Избирательный участок № 461
Местонахождение: улица А. Айтиева, дом 72 "А", государственное коммунальное казенное предприятие "Областная школа высшего спортивного мастерства" Управления физической культуры и спорта акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: от улицы А. Скоробогатова по проспекту Евразия до улицы Ростошинской, по улице Ростошинской до улицы Перевалочно-Набережной, по улице Перевалочно-Набережной до улицы М. Ихсанова, по улице М. Ихсанова до улицы О. Исаева, по улице О. Исаева до улицы А. Кусаинова, по улице А. Кусаинова до улицы А. Скоробогатова, по улице А. Скоробогатова до проспекта Евразия.
56. Избирательный участок № 462
Местонахождение: улица Курмангазы, дом 156/2, государственное коммунальное казенное предприятие "Специализированная детско-юношеская школа олимпийского резерва по единоборствам" Управления физической культуры и спорта акимата Западно-Казахстанской области.

Шекарасы: М. Мәметова көшесi бойымен М. Жүнісов көшесiнен Құрманғазы көшесiне дейін, Құрманғазы көшесiмен Евразия даңғылына дейін, Евразия даңғылымен Х. Чурин көшесiне дейін, Х. Чурин көшесiмен Алмазов көшесiне дейін, Алмазов көшесiмен М. Жүнісов көшесiне дейін, М. Жүнісов көшесiмен М. Мәметова көшесiне дейін. Алмазов көшесiндегi 62, 69, Евразия даңғылындағы 49, 51, М. Жүнісов көшесiндегi 178, 184, 186, 200, Құрманғазы көшесiндегi 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, М. Мәметова көшесiндегi 54/1, 54/2, 56, Х. Чурин көшесiндегi 119, 119/1, 123, 160, 162, 164 тұрғын үйлер.
53. № 459 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: М. Мәметова көшесi, 81 үй, "КазИИТУ" Ғылыми-өндірістік кешен" қауымдастығының заңды тұлғалардың бірлестігі.
Шекарасы: М. Мәметова көшесi бойымен Құрманғазы көшесiнен Мұхит көшесiне дейін (Құрманғазы көшесіндегі 192, 194, 196, 198, Мұхит көшесіндегі 128, 128/1, 130, 134 тұрғын үйлерді қосқанда), Мұхит көшесiмен Алмазов көшесiне дейін, Алмазов көшесiмен Құрманғазы көшесiне дейін, Құрманғазы көшесiмен М. Мәметова көшесiне дейін.
54. № 460 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: М. Ықсанов көшесi, 111 үй, "№ 7 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Евразия даңғылы бойымен Құрманғазы көшесiнен А. Скоробогатов көшесiне дейін, А. Скоробогатов көшесiмен А. Құсайынов көшесiне дейін, А. Құсайынов көшесiмен О. Исаев көшесiне дейін, О. Исаев көшесiмен С. Сейфуллин көшесiне дейін, С. Сейфуллин көшесiмен Құрманғазы көшесiне дейін, Құрманғазы көшесiмен Евразия даңғылына дейін (Құрманғазы көшесіндегі 150, 152, 154 тұрғын үйлердi қоспағанда). Евразия даңғылындағы 86, 88, 88/1, М. Ықсанов көшесiндегi 52, 54, 72/1, 109, Ә. Кердері көшесiндегi 122, 131, 133, 135, 138, Құрманғазы көшесiндегi 112, 112/1, Мұхит көшесiндегi 95, 95/1 тұрғын үйлер.
55. № 461 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Ә. Әйтиев көшесi, 72 "А" үй, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі дене шынықтыру және спорт басқармасының "Облыстық жоғары спорттық шеберлігі мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Евразия даңғылы бойымен А. Скоробогатов көшесiнен Ростошинская көшесiне дейін, Ростошинская көшесiмен Перевалочно-Набережная көшесiне дейін, Перевалочно-Набережная көшесiмен М. Ықсанов көшесiне дейін, М. Ықсанов көшесiмен О. Исаев көшесiне дейін, О. Исаев көшесiмен А. Құсайынов көшесiне дейін, А. Құсайынов көшесiмен А. Скоробогатов көшесiне дейін, А. Скоробогатов көшесiмен Евразия даңғылына дейін.
56. № 462 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Құрманғазы көшесі, 156/2 үй, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі дене шынықтыру және спорт басқармасының "Жекпе-жек спорты түрлерінен олимпиада резервінің мамандандырылған балалар мен жасөспірімдер мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.

Граница: от улицы Курмангазы по улице Алмазова до улицы Мухита, по улице Мухита до улицы Р. Егизбаева, по улице Р. Егизбаева до улицы О. Исаева (исключая жилые дома по улице Мухита 128, 128/1), по улице О. Исаева до проспекта Евразия, по проспекту Евразия до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до улицы Алмазова.
57. Избирательный участок № 463
Местонахождение: проспект Евразия, дом 87, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 36 имени М. Б. Ихсанова".
Граница: от улицы О. Исаева по улице Р. Егизбаева до улицы Ростошинской, по улице Ростошинской до проспекта Евразия, по проспекту Евразия до улицы О. Исаева, по улице О. Исаева до улицы Р. Егизбаева.
58. Избирательный участок № 464
Местонахождение: улица Мухита, дом 124, Республиканское государственное учреждение "Учреждение РУ-170/1" Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
Граница: республиканское государственное учреждение "Учреждение РУ-170/1" Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
59. Избирательный участок № 465
Местонахождение: улица Ж. Молдагалиева, дом 35/1, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 40".
Граница: от улицы Курмангазы по улице Л. Толстого до улицы Перевалочно-Набережной, по улице Перевалочно-Набережной до улицы Д. Нурпеисовой, по улице Д. Нурпеисовой до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до улицы Л. Толстого (включая жилые дома по улице Л. Толстого 91, улице Кердери 121, 125, 125/1, 127).
60. Избирательный участок № 466
Местонахождение: улица Т. Масина, дом 48/1, государственное коммунальное казенное предприятие "Уральский колледж газа, нефти и отраслевых технологий" Управления образования акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: от улицы С. Ескалиева по улице М. Ихсанова до улицы Курмангазы (включая жилые дома по улице Курмангазы 100, 102, 104, 106, 108, 110), по улице Курмангазы до улицы Л. Толстого, по улице Л. Толстого до улицы С. Ескалиева, по улице С. Ескалиева до улицы М. Ихсанова.
61. Избирательный участок № 467
Местонахождение: улица Мухита, дом 57/1, товарищество с ограниченной ответственностью "Жайык Пресс".
Граница: от улицы Курмангазы по улице С. Сейфуллина до улицы О. Исаева, по улице О. Исаева до улицы М. Ихсанова, по улице М. Ихсанова до улицы Перевалочно-Набережной, по улице Перевалочно-Набережной до улицы Л. Толстого, по улице Л. Толстого до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы (исключая жилые дома по улице Курмангазы 100, 102, 104, 106, 108, 110, улице Кердери 121, 125, 125/1, 127, улице Л. Толстого 91) до улицы С. Сейфуллина.

Шекарасы: Алмазов көшесi бойымен Құрманғазы көшесiнен Мұхит көшесiне дейін, Мұхит көшесiмен Р. Егізбаев көшесiне дейін, Р. Егізбаев көшесiмен О. Исаев көшесiне дейін (Мұхит көшесіндегі 128, 128/1 тұрғын үйлерді қоспағанда), О. Исаев көшесiмен Евразия даңғылына дейін, Евразия даңғылымен Құрманғазы көшесiне дейін, Құрманғазы көшесiмен Алмазов көшесiне дейін.
57. № 463 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Евразия даңғылы, 87 үй, "М. Б. Ықсанов атындағы № 36 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Р. Егізбаев көшесi бойымен О. Исаев көшесiнен Ростошинская көшесiне дейін, Ростошинская көшесiмен Евразия даңғылына дейін, Евразия даңғылымен О. Исаев көшесiне дейін, О. Исаев көшесiмен Р. Егізбаев көшесiне дейін.
58. № 464 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мұхит көшесi, 124 үй, Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрілігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің "РУ-170/1 мекемесі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрілігі Қылмыстық–атқару жүйесі комитетінің "РУ-170/1 мекемесі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
59. № 465 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Ж. Молдағалиев көшесi, 35/1 үй, "№ 40 орта жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Л. Толстой көшесі бойымен Құрманғазы көшесiнен Перевалочно-Набережная көшесiне дейін, Перевалочно-Набережная көшесiмен Д. Нұрпейісова көшесiне дейін, Д. Нұрпейісова көшесiмен Құрманғазы көшесiне дейін, Құрманғазы көшесiмен Л. Толстой көшесiне дейін (Л. Толстой көшесіндегі 91, Кердері көшесіндегі 121, 125, 125/1, 127 тұрғын үйлерді қосқанда).
60. № 466 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Т. Масин көшесi, 48/1 үй, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі білім басқармасының "Орал газ, мұнай және салалық технологиялар колледжi" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: М. Ықсанов көшесi бойымен С. Есқалиев көшесiнен Құрманғазы көшесiне дейін (Құрманғазы көшесiндегi 100, 102, 104, 106, 108, 110 тұрғын үйлердi қосқанда), Құрманғазы көшесiмен Л. Толстой көшесiне дейін, Л. Толстой көшесiмен С. Есқалиев көшесiне дейін, С. Есқалиев көшесiмен М. Ықсанов көшесiне дейін.
61. № 467 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Мұхит көшесi, 57/1 үй, "Жайық Пресс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Шекарасы: С. Сейфуллин көшесi бойымен Құрманғазы көшесінен О. Исаев көшесiне дейін, О. Исаев көшесiмен М. Ықсанов көшесiне дейін, М. Ықсанов көшесiмен Перевалочно-Набережная көшесiне дейін, Перевалочно-Набережная көшесiмен Л. Толстой көшесiне дейін, Л. Толстой көшесiмен Құрманғазы көшесiне дейін, Құрманғазы көшесiмен (Құрманғазы көшесіндегі 100, 102, 104, 106, 108, 110, Кердері көшесіндегі 121, 125, 125/1, 127, Л. Толстой көшесіндегі 91 тұрғын үйлердi қоспағанда) С. Сейфуллин көшесiне дейін.

62. Избирательный участок № 468
Местонахождение: улица Н. Савичева, дом 85, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областная клиническая больница" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областная клиническая больница" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
63. Избирательный участок № 469
Местонахождение: улица Ахмирова, дом 4, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной перинатальный центр" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной перинатальный центр" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
64. Избирательный участок № 470
Местонахождение: улица А. Молдагуловой, дом 22, республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Научно–производственный центр земельного кадастра" Комитета по делам строительства, жилищно-коммунального хозяйства и управления земельными ресурсами Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
Граница: от линии железной дороги "Уральск-Саратов" по улице И. Куличевадо улицы А. Щурихина(исключая жилые дома по улице Деповская), по улице А. Щурихина до улицы Р. Егизбаева, по улице Р. Егизбаева до улицы Мухита, по улице Мухита до улицы М. Маметовой (исключая дома по улице Мухита 130, 134), по улице М. Маметовой до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до улицы А. Молдагуловой (исключая дома по улице Курмангазы 192, 194, 196, 198), по улице А. Молдагуловойдо улицы А. Кердери, от улицы А. Кердери до линии железной дороги "Уральск-Саратов", отлинии железной дороги "Уральск-Саратов" до улицы И. Куличева.
65. Избирательный участок № 471
Местонахождение: улица Жезказганская, дом 1, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 25".
Граница: от улицы И. Куличева по улице Деповской до улицы Аральской, по улице Аральской до улицы Молдавской, по улице Молдавской до улицы Ярославской, по улице Ярославской до улицы Щурихина, по улице Щурихина до проспекта Евразия, по проспекту Евразия до улицы Ростошинской, по улице Ростошинской до улицы Р. Егизбаева, по улице Р. Егизбаева до улицы А. Щурихина, по улице А. Щурихина до улицы И. Куличева, по улице И. Куличева до улицы Деповской (включая жилые дома по улице Деповская 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8).

62. № 468 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Н. Савичев көшесi, 85 үй, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық клиникалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық клиникалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
63. № 469 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ахмиров көшесi, 4 үй, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық перинаталдық орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық перинаталдық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
64. № 470 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Ә. Молдағұлова көшесi, 22 үй, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері және жер ресурстарын басқару комитетінің "Жер кадастры ғылыми-өндірістік орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны.
Шекарасы: И. Куличев көшесі бойымен "Орал-Саратов" теміржол желісінен А. Щурихин көшесiне дейін (Деповская көшесіндегі тұрғын үйлерді қоспағанда), А. Щурихин көшесiмен Р. Егізбаев көшесiне дейін, Р. Егізбаев көшесiмен Мұхит көшесiне дейін, Мұхит көшесiмен М. Мәметова көшесіне дейін (Мұхит көшесіндегі 130, 134 үйлерді қоспағанда), М. Мәметова көшесімен Құрманғазы көшесіне дейін, Құрманғазы көшесiмен Ә. Молдағұлова көшесiне дейін (Құрманғазы көшесіндегі 192, 194, 196, 198 үйлерді қоспағанда), Ә. Молдағұлова көшесiмен Ә. Кердері көшесіне дейін, Ә. Кердері көшесінен "Орал-Саратов" теміржол желісіне дейін, "Орал-Саратов" теміржол желісінен И. Куличев көшесіне дейін.
65. № 471 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Жезказганская көшесi, 1 үй, "№ 25 орта жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Деповская көшесi бойымен И. Куличев көшесiнен Арал көшесiне дейін, Арал көшесiмен Молдавская көшесіне дейін, Молдавская көшесімен Ярославская көшесiне дейін, Ярославская көшесiмен А. Щурихин көшесiне дейін, А. Щурихин көшесімен Евразия даңғылына дейін, Евразия даңғылымен Ростошинская көшесiне дейін, Ростошинская көшесiмен Р. Егізбаев көшесiне дейін, Р. Егізбаев көшесiмен А. Щурихин көшесiне дейін, А. Щурихин көшесiмен И. Куличев көшесiне дейін, И. Куличев көшесiмен Деповская көшесiне дейін (Деповская көшесіндегі 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8 тұрғын үйлерді қосқанда).

66. Избирательный участок № 472
Местонахождение: проспект Евразия, дом 238, государственное коммунальное казенное предприятие "Уральский политехнический колледж" Управления образования Акимата Западно-Казахстанская области.
Граница: от улицы Набережной Старицы по улице Ростошинской до проспекта Евразия, по проспекту Евразия до улицы Затонной, по улице Затонной до улицы Ярославской, по улице Ярославской до улицы Молдавской, по улице Молдавской до улицы Аральской, по улице Аральской до улицы Деповской, по улице Деповской до улицы Набережной Старицы, по улице Набережной Старицы до улицы Ростошинской.
67. Избирательный участок № 473
Местонахождение: улица Карбышева, дом 60, государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры молодежи отдела культуры и развития языков акимата города Уральска".
Граница: от линии железной дороги "Уральск-Саратов" по улице И. Зрелова до улицы Пионерской, по улице Пионерской до улицы Партизанской, по улице Партизанской до улицы Г. Губарова, по улице Г. Губарова до улицы Г. Курмангалиева, по улице Г. Курмангалиева до улицы Карбышева, по улице Карбышева до проспекта Абулхаирхана, по проспекту Абулхаирхана до линии железной дороги "Уральск-Саратов", по линии железной дороги "Уральск-Саратов" до улицы И. Зрелова. Коммунальное государственное учреждение "Центр социальной адаптации для лиц, не имеющих определенного места жительства отдела занятости и социальных программ".
68. Избирательный участок № 474
Местонахождение: проспект Достык-Дружба, дом 127, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной кожно-венерологический диспансер" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной кожно-венерологический диспансер" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
69. Избирательный участок № 475
Местонахождение: проспект Евразия, дом 31/2, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 27 имени М. Маметовой физико-математического направления".
Граница: от южной границы территории государственного коммунального казенного предприятия "Западно-Казахстанский индустриальный колледж" Управления образования акимата Западно-Казахстанской области по улице А. Тайманова до улицы Н. Сдыкова, по улице Н. Сдыкова до улицы С. Ескалиева, по улице С. Ескалиева до проспекта Евразия, по проспекту Евразия и далее по Парковому тупику до поймы реки Чаган, по пойме реки Чаган до южной границы государственного коммунального казенного предприятия "Западно-Казахстанский индустриальный колледж" Управления образования акимата Западно-Казахстанской области. Дачные дома садоводческих товариществ "Зенит", "Коктем", "Орбита".

66. № 472 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Еуразия даңғылы, 238 үй, Батыс Қазақстан облысы Әкімдігінің білім басқармасының "Орал политехникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Ростошинская көшесi бойымен Набережная Старица көшесiнен Евразия даңғылына дейін, Евразия даңғылымен Затонная көшесiне дейін, Затонная көшесiмен Ярославская көшесiне дейін, Ярославская көшесімен Молдавская көшесiне дейін, Молдавская көшесiмен Арал көшесіне дейін, Арал көшесімен Деповская көшесіне дейін, Деповская көшесімен Набережная Старица көшесiне дейін, Набережная Старица көшесi бойымен Ростошинская көшесiне дейін.
67. № 473 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Карбышев көшесі, 60 үй, "Орал қаласы әкімдігі Орал қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Жастар мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: И. Зрелов көшесі бойымен "Орал-Саратов" теміржол желісінен Пионерская көшесіне дейін, Пионерская көшесімен Партизанская көшесіне дейін, Партизанская көшесімен Г. Губаров көшесіне дейін, Г. Губаров көшесімен Ғ. Құрманғалиев көшесіне дейін, Ғ. Құрманғалиев көшесімен Карбышев көшесіне дейін, Карбышев көшесімен Абылхаир хан даңғылына дейін, Абылхаир хан даңғылымен "Орал-Саратов" теміржол желісіне дейін, "Орал-Саратов" теміржол желісімен И. Зрелов көшесіне дейін. "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің белгілі тұрағы жоқ тұлғаларға арналған әлеуметтік бейімдеу орталығы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны.
68. № 474 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Достық-Дружба даңғылы, 127 үй, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық тері-венерологиялық диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық тері-венерологиялық диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
69. № 475 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Евразия даңғылы, 31/2 үй, "М. Мәметова атындағы № 27 физика-математика бағытындағы жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: А. Тайманов көшесi бойымен Батыс Қазақстан облысының әкімдігі білім басқармасының "Батыс Қазақстан индустриалдық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны аумағының оңтүстiк шекарасынан Н. Сдықов көшесiне дейін, Н. Сдықов көшесiмен С. Есқалиев көшесiне дейін, С. Есқалиев көшесiмен Евразия даңғылына дейін, Евразия даңғылымен және одан әрi Парковая тұйығы бойымен Шаған өзенi жайылмасына дейін, Шаған өзенi жайылмасы бойымен Батыс Қазақстан облысының әкімдігі білім басқармасының "Батыс Қазақстан индустриалдық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының оңтүстiк шекарасына дейін. "Зенит", "Көктем", "Орбита" баугерлік серіктестіктеріндегі саяжай үйлер.

70. Избирательный участок № 476
Местонахождение: проспект Достык-Дружбы, дом 208, частное высшее профессиональное образовательное учреждение "Западно-Казахстанский инженерно-технологический университет".
Граница: от улицы С. Ескалиева по улице Н. Сдыкова до улицы Г. Жукова, по улице Г. Жукова до улицы М. Маметовой, по улице М. Маметовой до улицы К. Аманжолова, по улице К. Аманжолова до проспекта Евразия, по проспекту Евразия до проспекта Достык-Дружбы, по проспекту Достык-Дружбы до улицы Алмазова, по улице Алмазова до улицы С. Ескалиева, по улице С. Ескалиева до улицы Н. Сдыкова. Жилые дома по улице Алмазова 46, 59, по улице К. Аманжолова 123/2, по проспекту Достык-Дружба 216, 216/1, 216/2, 218/1, 218/2, 219, 221, 222, 223, 224, 226, 231, 232, 234, 236, 238, 240, 240/1, по проспекту Евразия 35/1, 35/2, по улице С. Ескалиева 182, 186, по улице М. Маметовой 48, 50, 50/1, 69, 77, по улице Н. Сдыкова 64.
71. Избирательный участок № 477
Местонахождение: улица Г. Жукова, дом 17, государственное учреждение "Школа-лицей № 35".
Граница: от южной границы территории государственного коммунального казенного предприятия "Западно-Казахстанский индустриальный колледж" Управления образования акимата Западно-Казахстанской области по улице А. Молдагуловой до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до улицы М. Маметовой, по улице М. Маметовой до улицы Г. Жукова, по улице Г. Жукова до улицы Н. Сдыкова (исключая дома по проспекту Достык-Дружбы 240, 240/1), по улице Н. Сдыкова до улицы А. Тайманова, по улице А. Тайманова до южной границы территории государственного коммунального казенного предприятия "Западно-Казахстанский индустриальный колледж" Управления образования акимата Западно-Казахстанской области (включая жилые дома по улице А. Тайманова 221, 221/1).
72. Избирательный участок № 478
Местонахождение: улица Г. Жукова, дом 19, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 45".
Граница: от поймы реки Чаган по линии железной дороги "Уральск-Саратов" до улицы Кердери, по улице Кердери до улицы А. Молдагуловой, по улице А. Молдагуловой и далее по южной границе территории государственного коммунального казенного предприятия "Западно-Казахстанский индустриальный колледж" до поймы реки Чаган (исключая жилые дома по улице А. Тайманова 221, 221/1), по пойме реки Чаган до линии железной дороги "Уральск-Саратов". Дачные дома садоводческих товариществ "Волна", "Друзья природы".
73. Избирательный участок № 479
Местонахождение: улица Г. Жукова, дом 6, республиканское государственное учреждение "Воинская часть 5517 Национальной гвардии Республики Казахстан".
Граница: республиканское государственное учреждение "Воинская часть 5517 Национальной гвардии Республики Казахстан".

70. № 476 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Достық-Дружба даңғылы, 208 үй, "Батыс Қазақстан инженерлік–технологиялық университеті" жеке жоғары кәсіби білім беру мекемесі.
Шекарасы: Н. Сдықов көшесі бойымен С. Есқалиев көшесінен Г. Жуков көшесіне дейін, Г. Жуков көшесімен М. Мәметова көшесiне дейін, М. Мәметова көшесiмен Қ. Аманжолов көшесіне дейін, Қ. Аманжолов көшесімен Евразия даңғылына дейін, Евразия даңғылымен Достық-Дружба даңғылына дейін, Достық-Дружба даңғылымен Алмазов көшесіне дейін, Алмазов көшесімен С. Есқалиев көшесіне дейін, С. Есқалиев көшесімен Н. Сдықов көшесіне дейін. Алмазов көшесiндегi 46, 59, Қ. Аманжолов көшесiндегi 123/2, Достық-Дружба даңғылындағы 216, 216/1, 216/2, 218/1, 218/2, 219, 221, 222, 223, 224, 226, 231, 232, 234, 236, 238, 240, 240/1, Евразия даңғылындағы 35/1, 35/2, С. Есқалиев көшесiндегi 182, 186, М. Мәметова көшесiндегi 48, 50, 50/1, 69, 77, Н. Сдықов көшесіндегі 64 тұрғын үйлер.
71. № 477 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Г. Жуков көшесi, 17 үй, "№ 35 мектеп-лицейі" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ә. Молдағұлова көшесi бойымен Батыс Қазақстан облысы Әкімдігінің білім басқармасының "Батыс Қазақстан индустриалды колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны аумағының оңтүстiк шекарасынан Құрманғазы көшесiне дейін, Құрманғазы көшесiмен М. Мәметова көшесiне дейін, М. Мәметова көшесiмен Г. Жуков көшесiне дейін, Г. Жуков көшесiмен Н. Сдықов көшесiне дейін (Достық-Дружба даңғылындағы 240, 240/1 үйлерді қоспағанда), Н. Сдықов көшесiмен А. Тайманов көшесiне дейін, А. Тайманов көшесiмен Батыс Қазақстан облысының әкімдігі білім басқармасының "Батыс Қазақстан индустриалдық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны аумағының оңтүстiк шекарасына дейін (А. Тайманов көшесіндегі 221, 221/1 тұрғын үйлерді қосқанда).
72. № 478 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Г. Жуков көшесi, 19 үй, "№ 45 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Орал-Саратов" темiр жолының желiсi бойымен Шаған өзенi жайылмасынан Ә. Кердері көшесіне дейін, Ә.Кердері көшесімен Ә. Молдағұлова көшесiне дейін, Ә. Молдағұлова көшесiмен және одан әрi "Батыс Қазақстан индустриалды колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны аумағының оңтүстiк шекарасы бойымен Шаған өзенi жайылмасына дейін (А. Тайманов көшесіндегі 221, 221/1 тұрғын үйлерді қоспағанда), Шаған өзенi жайылмасы бойымен "Орал-Саратов" темiр жолы желiсiне дейін. "Волна", "Друзья природы" баугерлік серіктестіктеріндегі саяжай үйлер.
73. № 479 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Г. Жуков көшесі, 6 үй, "Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 5517 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 5517 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.

74. Избирательный участок № 480
Местонахождение: улица Алма-Атинская, дом 109/3, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 31".
Граница: от улицы Теректинской по улице В. Чкалова до улицы Фабричной, по улице Фабричной до улицы Жамбыла, по улице Жамбыла до улицы Теректинской, по улице Теректинской до улицы В. Чкалова.
75. Избирательный участок № 481
Местонахождение: улица С. Датова, дом 13/1, товарищество с ограниченной ответственностью "СКФ Отделстрой".
Граница: от улицы Фабричной по улице В. Чкалова до улицы Каратюбинской, по улице Каратюбинской до улицы Жамбыла (включая жилой дом по улице Каратюбинской 30), по улице Жамбыла до улицы Фабричной, по улице Фабричной до улицы В. Чкалова.
76. Избирательный участок № 482
Местонахождение: улица Демократическая, дом 1/2, товарищество с ограниченной ответственностью "Жайық Жарығы".
Граница: от улицы Ш. Айталиева по улице Жамбыла до улицы С. Датова, по улице С. Датова до улицы Ю. Гагарина, по улице Ю. Гагарина до улицы Ш. Айталиева.
77. Избирательный участок № 483
Местонахождение: улица Ю. Гагарина, дом 105/3, Государственное Коммунальное Казенное Предприятие "Молодежный творческий центр управления культуры, архивов и документации акимата Западно-Казахстанской области".
Граница: от улицы С. Датова по улице Жамбыла до улицы Ружейникова, по улице Ружейникова до улицы Ю. Гагарина (исключая жилой дом 9 по улице Ружейникова), по улице Ю. Гагарина до улицы С. Датова, по улице С. Датова до улицы Жамбыла.
78. Избирательный участок № 484
Местонахождение: улица Алма-Атинская, дом 58, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной онкологический диспансер" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной онкологический диспансер" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
79. Избирательный участок № 485
Местонахождение: улица Алма-Атинская, дом 60, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городской родильный дом" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городской родильный дом" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
80. Избирательный участок № 486
Местонахождение: улица Ю. Гагарина, дом3, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 22".
Граница: от улицы Джамбейтинской по улице В. Чкалова до улицы Теректинской, по улице Теректинской до улицы Жамбыла, по улице Жамбыла до улицы Ш. Айталиева, по улице Ш. Айталиева до улицы Ю. Гагарина, по улице Ю. Гагарина и далее по улице 3-Строительный переулок до реки Урал, по реке Урал и далее по ее пойме до улицы Набережной Старицы, по улице Набережной Старицы до улицы Джамбейтинской, по улице Джамбейтинской до улицы В. Чкалова.

74. № 480 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Алматы көшесi, 109/3 үй, "№ 31 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: В. Чкалов көшесi бойымен Теректi көшесiнен Фабричная көшесiне дейін, Фабричная көшесiмен Жамбыл көшесiне дейін, Жамбыл көшесiмен Теректi көшесiне дейін, Теректi көшесiмен В. Чкалов көшесiне дейін.
75. № 481 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: С. Датов көшесі, 13/1 үй, "СКФ Отделстрой" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Шекарасы: Фабричная көшесiнен В. Чкалов көшесi бойымен Қаратөбе көшесіне дейін, Қаратөбе көшесімен Жамбыл көшесiне дейін (Қаратөбе көшесіндегі 30 үйді қосқанда), Жамбыл көшесiмен Фабричная көшесiне дейін, Фабричная көшесiмен В. Чкалов көшесiне дейін.
76. № 482 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Демократическая көшесі, 1/2 үй, "Жайық Жарығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Шекарасы: Жамбыл көшесі бойымен Ш. Айталиев көшесінен С. Датов көшесіне дейін, С. Датов көшесімен Ю. Гагарин көшесіне дейін, Ю. Гагарин көшесімен Ш. Айталиев көшесіне дейін.
77. № 483 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Ю. Гагарин көшесі, 105/3 үй, "Батыс Қазақстан облысының әкімдігі мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының жастар шығармашылығы орталығы" Мемлекеттік Коммуналдық Қазыналық Кәсіпорны.
Шекарасы: Жамбыл көшесі бойымен С. Датов көшесінен Ружейников көшесіне дейін, Ружейников көшесімен Ю. Гагарин көшесіне дейін (Ружейникова көшесіндегі 9 тұрғын үйді қоспағанда), Ю. Гагарин көшесімен С. Датов көшесіне дейін, С. Датов көшесімен Жамбыл көшесіне дейін.
78. № 484 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматинская көшесi, 58 үй, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық онкологиялық диспансері" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық онкологиялық диспансер" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
79. № 485 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматинская көшесi, 60 үй, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қалалық перзентхана" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қалалық перзентхана" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
80. № 486 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Ю. Гагарин көшесi, 3 үй, "№ 22 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: В. Чкалов көшесi бойымен Жымпиты көшесiнен Теректi көшесiне дейін, Теректi көшесiмен Жамбыл көшесiне дейін, Жамбыл көшесiмен Ш. Айталиев көшесiне дейін, Ш. Айталиев көшесiмен Ю. Гагарин көшесiне дейін, Ю. Гагарин көшесiмен және одан әрi 3-Строительный переулок көшесі бойымен Жайық өзенiне дейін, Жайық өзенi бойымен және одан әрi оның жайылмасымен көшесiмен Набережная Старица көшесiне дейін, Набережная Старица көшесімен Жымпиты көшесіне дейін, Жымпиты көшесінен В. Чкалов көшесіне дейін.

81. Избирательный участок № 487
Местонахождение: улица Жданова, дом 48, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 32".
Граница: от улицы Челкарской по улице Ю. Гагарина до улицы Бухарской, по улице Бухарской до улицы Жданова, от улицы Жданова до улицы Лесозащитной (исключая жилые дома по улицам Бухарская, Вишневая, Колхозная, Мангышлакская, Туркестанская), по улице Лесозащитной до поймы реки Урал, по пойме реки Урал до улицы Жданова, по улице Жданова до улицы Челкарской (исключая жилой дом 46по улице Жданова), по улице Челкарской до улицы Ю. Гагарина. Общежитие товарищества с ограниченной ответственностью "Международный аэропорт "Орал".
82. Избирательный участок № 488
Местонахождение: улица Мясокомбинат, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 33".
Граница: от улицы Лесозащитной по улице Ю. Гагарина до улицы Мясокомбинат, по улице Мясокомбинат и далее до поймы реки Урал, по пойме реки Урал до улицы Лесозащитной, по улице Лесозащитной до улицы Ю. Гагарина. Дачные дома садоводческого товарищества "Речник".
83. Избирательный участок № 489
Местонахождение: улица Ю. Гагарина, дом 29, Западно-Казахстанский производственный филиал акционерного общества "КазТрансГазАймак".
Граница: от улицы Ю. Гагарина по улице Челкарской до улицы Жданова, от улицы Жданова до улицы С. Датова (включая жилой дом по улице Жданова 46), по улице С. Датова до улицы 3-Строительный переулок, по улице 3-Строительный переулок до улицы Ю. Гагарина, по улице Ю. Гагарина до улицы Челкарской. Дачные дома садоводческих товариществ в районе 1, 2, 3 дачной.
84. Избирательный участок № 490
Местонахождение: улица Чингирлауская, дом 7 "А", государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №2 имени Ж. Молдагалиева".
Граница: от улицы Ружейникова по улице Иманова до улицы Лесозащитной, по улице Лесозащитной до улицы Жданова, по улице Жданова до улицы Бухарской, по улице Бухарской до улицы Ю. Гагарина, по улице Ю. Гагарина до улицы Ружейникова, по улице Ружейникова до улицы Иманова (включая жилой дом 9 по улице Ружейникова). Дачные дома садоводческого товарищества "Венера".
85. Избирательный участок № 491
Местонахождение: улица А. Иманова, дом 39, государственное коммунальное казенное предприятие "Дорожно-транспортный колледж имени А. Иманова" Управления образования акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: от улицы Каратюбинской по улице В. Чкалова до поймы реки Урал, по пойме реки Урал до улицы Актюбинская, по улице Актюбинская до улицы Лесозащитной, по улице Лесозащитной до улицы Иманова, по улице Иманова до улицы Ружейникова, по улице Ружейникова до улицы Жамбыла, по улице Жамбыла до улицы Каратюбинской, по улице Каратюбинской до улицы В. Чкалова (исключая жилой дом 30 по улице Каратюбинской).

81. № 487 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Жданов көшесi, 48 үй, "№ 32 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ю. Гагарин көшесi бойымен Шалқар көшесiнен Бухарская көшесiне дейін, Бухарская көшесiмен Жданов көшесіне дейін, Жданов көшесінен Лесозащитная көшесіне дейін (Бухарская, Вишневая, Колхозная, Мангышлакская, Туркестанская көшелеріндегі тұрғын үйлерді қоспағанда), Лесозащитная көшесімен Орал өзені жайылмасына дейін, Орал өзенi жайылмасымен Жданов көшесіне дейін, Жданов көшесімен Шалқар көшесіне дейін (Жданов көшесіндегі 46 үйді қоспағанда), Шалқар көшесімен Ю. Гагарин көшесiне дейін. "Орал" халықаралық әуежайы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жатақханасы.
82. № 488 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Еткомбинат көшесі, "№ 33 орта жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ю. Гагарин көшесі бойымен Лесозащитная көшесінен Еткомбинат көшесіне дейін, Еткомбинат көшесімен және одан әрі Орал өзені жайылмасына дейін Орал өзені жайылмасымен Лесозащитная көшесіне дейін, Лесозащитная көшесімен Ю. Гагарин көшесіне дейін. "Речник" баугерлік серіктестігінің саяжай үйлері.
83. № 489 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Ю. Гагарин көшесi, 29 үй, "ҚазТрансГазАймақ" акционерлік қоғамының Батыс Қазақстан өндірістік филиалы".
Шекарасы: Шалқар көшесі бойымен Ю. Гагарин көшесiнен Жданов көшесiне дейін, Жданов көшесінен С. Датов көшесіне дейін (Жданов көшесіндегі 46 үйді қосқанда), С. Датов көшесімен 3-Строительный переулок көшесіне дейін, 3-Строительный переулок көшесімен Ю. Гагарин көшесіне дейін, Ю. Гагарин көшесімен Шалқар көшесiне дейін. 1, 2, 3 саяжай аумағындағы баугерлік серіктестерінің саяжай үйлері.
84. № 490 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Шыңғырлау көшесі, 7 "А" үй, "Ж. Молдағалиев атындағы № 2 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Иманов көшесі бойымен Ружейников көшесінен Лесозащитная көшесіне дейін, Лесозащитная көшесімен Жданов көшесіне дейін, Жданов көшесімен Бухарская көшесіне дейін, Бухарская көшесімен Ю. Гагарин көшесіне дейін, Ю. Гагарин көшесімен Ружейников көшесіне дейін, Ружейников көшесімен Иманов көшесіне дейін (Ружейникова көшесіндегі 9 үйді қосқанда). "Венера" баугерлік серіктестігінің саяжай үйлері.
85. № 491 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: А. Иманов көшесі, 39 үй, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі білім басқармасының "А. Иманов атындағы жол-көлік колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: В. Чкалов көшесі бойымен Қаратөбе көшесінен Жайық өзені жайылмасына дейін, Жайық өзені жайылмасымен Ақтөбе көшесіне дейін, Ақтөбе көшесімен Лесозащитная көшесіне дейін, Лесозащитная көшесімен Иманов көшесіне дейін, Иманов көшесімен Ружейников көшесіне дейін, Ружейников көшесімен Жамбыл көшесіне дейін, Жамбыл көшесімен Қаратөбе көшесіне дейін, Қаратөбе көшесімен В. Чкалов көшесіне дейін (Қаратөбе көшесіндегі 30 үйді қоспағанда).

86. Избирательный участок № 492
Местонахождение:4 микрорайон, дом 22, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 24".
Граница: 4 микрорайон, жилые дома: 2, 9, 12, 13, 14, 19, 20, 25, 26, 26/1, 26/2, 27, 30, 31, 32, 34, 38, 39. Дома по улице 5 километр 1, 2.
87. Избирательный участок № 493
Местонахождение: поселок Желаево, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 14".
Граница: от автомобильной дороги "Уральск-Кирсаново" по восточной и южной границам территории поселок Желаево до улицы Ружейникова, по улице Ружейникова до автодороги "Уральск-Кирсаново", по автомобильной дороге "Уральск-Кирсаново" до восточной границы территории поселка Желаево.
88. Избирательный участок № 494
Местонахождение: улица Сады, дом 28, государственное учреждение "Уральское медико-социальное учреждение для престарелых и инвалидов общего типа".
Граница: территория государственного учреждения "Уральское медико-социальное учреждение для престарелых и инвалидов общего типа".
89. Избирательный участок № 495
Местонахождение: улица Е. Уракбаева, дом 37, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 23".
Граница: от линии железной дороги по улице Л. Мирзояна до улицы Производственной, по улице Производственной до улицы С. Тюленина (исключая дом 3 по улице Производственной), по улице С. Тюленина до проспекта Абулхаирхана, по проспекту Абулхаирхана до улицы Циолковского, по улице Циолковского до линии железной дороги "Уральск-Саратов", по линии железной дороги по линии железной дороги "Уральск-Саратов" до улицы Л. Мирзояна.
90. Избирательный участок № 496
Местонахождение: улица Циолковского, дом 2Б, государственное коммунальное казенное предприятие "Уральский технологический колледж "Сервис" Управления образования акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: жилые дома 15, 15/1, 15/2, 27, 29, 33, 34, 35, 35/1, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 46, 46/1 микрорайона "Северо-Восток". Жилые дома по улице Циолковского 2, по проспекту Абулхаирхана 74, 74/1, по улице Старый аэропорт 1, 2, 3, 4, 5.
91. Избирательный участок № 497
Местонахождение: микрорайон "Северо-Восток 2", дом 29, государственное учреждение "Школа-гимназия № 34 имени Асана Тайманова" отдела образования города Уральска.
Граница: жилые дома 9, 13, 17, 19, 20, 21, 23, 28, 29/1, 32, 42 микрорайона "Северо-Восток", жилой дом по улице Магистральной 1, жилой дом по улице Циолковского 2/1.
92. Избирательный участок № 498
Местонахождение: улица С. Тюленина, дом 51, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной противотуберкулезный диспансер" Управления здравоохранения Западно-Казахстанской области.
Граница: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной противотуберкулезный диспансер" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.

86. № 492 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: 4 шағын аудан, 22 үй, "№ 24 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: 4 шағын аудан 2, 9, 12, 13, 14, 19, 20, 25, 26, 26/1, 26/2, 27, 30, 31, 32, 34, 38, 39 тұрғын үйлер. 5 километр көшесіндегі 1, 2 үйлер.
87. № 493 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Желаев кенті, "№ 14 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Желаев кенті аумағының шығыс және оңтүстiк шекарасы бойымен "Орал-Кирсанов" автокөлiк жолынан Ружейников көшесіне дейін, Ружейников көшесімен "Орал-Кирсанов" автокөлiк жолына дейін, "Орал-Кирсанов" автокөлiк жолымен Желаев кенті аумағының шығыс шекарасына дейін.
88. № 494 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сады көшесi, 28 үй, "Қарттар мен мүгедектерге арналған жалпы үлгідегі Орал медициналық әлеуметтік мекемесі" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Қарттар мен мүгедектерге арналған жалпы үлгідегі Орал медициналық әлеуметтік мекемесі" мемлекеттік мекемесінің аумағы.
89. № 495 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Е. Орақбаев көшесі, 37 үй, "№ 23 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Л. Мирзоян көшесi бойымен "Орал-Саратов" темiр жол желiсiнен Производственная көшесiне дейін, Производственная көшесiмен С. Тюленин көшесiне дейін (Производственная көшесіндегі 3 үйді қоспағанда), С. Тюленин көшесiмен Абылхаир хан даңғылына дейін, Абылхаир хан даңғылымен Циолковский көшесiне дейін, Циолковский көшесiмен "Орал-Саратов" темір жол желісіне дейін, "Орал-Саратов" темiр жол желiсiмен Л. Мирзоян көшесiне дейін.
90. № 496 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Циолковский көшесi, 2Б үй, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі білім басқармасының "Орал "Сервис" технологиялық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: "Северо-Восток" шағын ауданындағы 15, 15/1, 15/2, 27, 29, 33, 34, 35, 35/1, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 46, 46/1 тұрғын үйлер. Циолковский көшесiндегi 2, Абылхаир хан даңғылындағы 74, 74/1, Старый аэропорт көшесiндегi 1, 2, 3, 4, 5 тұрғын үйлер.
91. № 497 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: "Северо-Восток 2" шағын ауданы, 29 үй, "Орал қаласының білім беру бөлімінің Асан Тайманов атындағы № 34 мектеп-гимназиясы" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Северо-Восток" шағын ауданындағы 9, 13, 17, 19, 20, 21, 23, 28, 29/1, 32, 42 тұрғын үйлер, Магистральная көшесiндегi 1, Циолковский көшесiндегi 2/1 тұрғын үйлері.
92. № 498 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: С. Тюленина көшесі, 51 үй, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық туберкулезге қарсы диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық туберкулезге қарсы диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.

93. Избирательный участок № 499
Местонахождение:4 микрорайон, дом 15/1, государственное учреждение "Школа-лицей № 41 естественно-математического направления".
Граница: жилые дома 3, 3/1, 4, 4 "а", 5, 6, 7, 8, 10, 10 "а", 11, 15, 16, 17, 184 микрорайона.
94. Избирательный участок № 500
Местонахождение: микрорайон имени Д. Кунаева, дом 13, государственное учреждение "Школа-лицей № 28 естественно-математического направления".
Граница: жилые дома 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 17, 18, 19, 20, 22микрорайона имени Д. Кунаева.
95. Избирательный участок № 501
Местонахождение: микрорайон имени Д. Кунаева, дом 54, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 44".
Граница: жилые дома 7, 21, 23, 24, 25, 26, 49, 50, 51, 52, 53, 69, 70, 71, 71/1, 71/2, 74 микрорайона имени Д. Кунаева.
96. Избирательный участок № 502
Местонахождение: микрорайон имени Д. Кунаева, дом 54, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 44".
Граница: жилые дома 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67/1, 68 микрорайона имени Д. Кунаева.
97. Избирательный участок № 503
Местонахождение: микрорайон "Строитель", дом 8/1, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 5".
Граница: жилые дома 5, 5/1 микрорайона "Строитель", по проспекту Абулхаирхана 155, 155/1, 157, 159, по улице К. Михановой 118, 120, по улице Циолковского 4, 6, 6/1, 8, 10, 10/1, 37/1, 37/2, 37/3.
98. Избирательный участок № 504
Местонахождение: микрорайон "Строитель", дом 7, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 9 города Уральска".
Граница: жилые дома, 26/1, 27/1, 29, 30, 39, 40 микрорайона "Строитель".
99. Избирательный участок № 505
Местонахождение: микрорайон "Строитель", дом 21/1, государственное коммунальное казенное предприятие "Колледж сервиса и новых технологий" Управления образования акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: жилые дома 19, 19/1, 19/2, 21, 41, 42, 43 микрорайона "Строитель", по улице Циолковского 12, 14, 16, 16/1, 18, 18/1, по улице А. Матросова 170. Жилые дома микрорайонов "Азаул" и "Солтустик-2".
100. Избирательный участок № 506
Местонахождение: микрорайон "Строитель", дом 7, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 9 города Уральска".
Граница: жилые дома 1/3, 2, 2/1, 2/2, 33, 33/1, 34, 35, 36, 37, 38 микрорайона "Строитель", по улице Циолковского 20.
101. Избирательный участок № 507
Местонахождение: улица Кокчетавская, дом 25, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 39".
Граница: от улицы Исатай батыра по улице Литовской до улицы Г. Курмангалиева, по улице Г. Курмангалиева до улицы Кокчетавской, по улице Кокчетавской до улицы А. Уразбаевой, по улице А. Уразбаевой до улицы К. Михановой, по улице К. Михановой до улицы Г. Гастелло, по улице Г. Гастелло до проспекта Абулхаирхана, по проспекту Абулхаирхана до улицы Карбышева, по улице Карбышева до улицы Г. Курмангалиева, по улице Г. Курмангалиева до улицы Г. Губарова, по улице Г. Губарова до улицы Исатай батыра, по улице Исатай батыра до улицы Литовской.

93. № 499 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: 4 шағын аудан, 15/1 үй, "№ 41 жаратылыстану–математика бағытындағы мектеп-лицей" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: 4 шағын аудандағы 3, 3/1, 4, 4 "а", 5, 6, 7, 8, 10, 10 "а", 11, 15, 16, 17, 18 тұрғын үйлер.
94. № 500 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Д. Қонаев атындағы шағын аудан, 13 үй, "№ 28 жаратылыстану-математика бағытындағы мектеп-лицей" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Д. Қонаев атындағы шағын аудандағы 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 17, 18, 19, 20, 22 тұрғын үйлер.
95. № 501 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Д. Қонаев атындағы шағын аудан, 54 үй, "№ 44 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Д. Қонаев атындағы шағын аудандағы 7, 21, 23, 24, 25, 26, 49, 50, 51, 52, 53, 69, 70, 71, 71/1, 71/2, 74 тұрғын үйлер.
96. № 502 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Д. Қонаев атындағы шағын аудан, 54 үй, "№ 44 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Д. Қонаев атындағы шағын аудандағы 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67/1, 68 тұрғын үйлер.
97. № 503 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: "Строитель" шағын ауданы, 8/1 үй, "№ 5 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Строитель" шағын ауданындағы 5, 5/1, Абылхаир хан даңғылындағы 155, 155/1, 157, 159, К. Миханова көшесіндегі 118, 120, Циолковский көшесіндегі 4, 6, 6/1, 8, 10, 10/1, 37/1, 37/2, 37/3 тұрғын үйлер.
98. № 504 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: "Строитель" шағын ауданы, 7 үй, Орал қаласының "№ 9 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Строитель" шағын ауданындағы 26/1, 27/1, 29, 30, 39, 40 тұрғын үйлер.
99. № 505 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: "Строитель" шағын ауданы, 21/1 үй, Батыс Қазақстан облысы Әкімдігінің білім басқармасының "Сервис және жаңа технологиялар колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: "Строитель" шағын аудандағы 19, 19/1, 19/2, 21, 41, 42, 43, Циолковский көшесіндегі 12, 14, 16, 16/1, 18, 18/1, А. Матросов көшесiндегi 170 тұрғын үйлер. "Азаул" және "Солтүстік-2" шағын аудандарының тұрғын үйлері.
100. № 506 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: "Строитель" шағын ауданы, 7 үй, Орал қаласының "№ 9 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Строитель" шағын аудандағы 1/3, 2, 2/1, 2/2, 33, 33/1, 34, 35, 36, 37, 38, Циолковский көшесіндегі 20 тұрғын үйлер.
101. № 507 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Көкшетау көшесi, 25 үй, "№ 39 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Литовская көшесi бойымен Исатай батыр көшесiнен Ғ. Құрманғалиев көшесiне дейін, Ғ. Құрманғалиев көшесiмен Көкшетау көшесiне дейін, Көкшетау көшесiмен А. Оразбаева көшесiне дейін, А. Оразбаева көшесiмен К. Миханова көшесiне дейін, К. Миханова көшесiмен Г. Гастелло көшесiне дейін, Г. Гастелло көшесiмен Абылхаир хан даңғылына дейін, Абылхаир хан даңғылымен Карбышев көшесiне дейін, Карбышев көшесiмен Ғ. Құрманғалиев көшесiне дейін, Ғ. Құрманғалиев көшесiмен Г. Губаров көшесiне дейін, Г. Губаров көшесiмен Исатай батыр көшесiне дейін, Исатай батыр көшесімен Литовская көшесiне дейін.

102. Избирательный участок № 508
Местонахождение: улица Чуйкова, дом 63, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 16".
Граница: от улицы О. Кошевого по улице М. Шолохова до улицы У. Громовой, по улице У. Громовой до улицы К. Михановой, по улице К. Михановой до улицы С. Тюленина, по улице С. Тюленина до проспекта Абулхаирхана, по проспекту Абулхаирхана до улицы Г. Гастелло, по улице Г. Гастелло до улицы Ватутина, по улице Ватутина до улицы Чайкиной, по улице Чайкиной до улицы Матросова, по улице Матросова до улицы О. Кошевого, по улице О. Кошевого до улицы М. Шолохова, по улице М. Шолохова до улицы У. Громовой.
103. Избирательный участок № 509
Местонахождение: проспект Абулхаирхана, дом 6, Уральский филиал Республиканского государственного казенного предприятия "Военно-техническая школа Министерства обороны Республики Казахстан".
Граница: от линии железной дороги "Уральск-Саратов" по проспекту Абулхаирхана до улицы С. Тюленина, по улице С. Тюленина до улицы Производственной, по улице Производственной до улицы Л. Мирзояна (включая дом 3 по улице Производственной), по улице Л. Мирзояна до линии железной дороги "Уральск-Саратов", по линии железной дороги "Уральск-Саратов" до проспекта Абулхаирхана.
104. Избирательный участок № 510
Местонахождение: улица Е. Уракбаева, дом 37, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 23".
Граница: от улицы У. Громовой по улице М. Шолохова до улицы Циолковского, по улице Циолковского до проспекта Абулхаирхана (исключая дома по улице Циолковского 37/1, 37/2, 37/3, по проспекту Абулхаирхана 155, 155/1, 157, по улице К. Михановой 118, 120), по проспекту Абулхаирхана до улицы С. Тюленина, по улице С. Тюленина до улицы К. Михановой, по улице К. Михановой до улицы У. Громовой, по улице У. Громовой до улицы М. Шолохова.
105. Избирательный участок № 511
Местонахождение: улица Г. Курмангалиева, дом 42Н, государственное коммунальное казенное предприятие "Областная инфекционная больница" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: государственное коммунальное казенное предприятие "Областная инфекционная больница" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
106. Избирательный участок № 512
Местонахождение: улица М. Есламгалиулы, дом 15, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 26".
Граница: от улицы Б. Мулдашева по улице И. Зрелова до линии железной дороги "Уральск-Саратов", по линии железной дороги "Уральск-Саратов" до улицы Конкина, от улицы Конкина до улицы Х. Есенжанова, по улице Х. Есенжанова до улицы Б. Мулдашева, по улице Б. Мулдашева до улицы И. Зрелова.

102. № 508 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Чуйков көшесi, 63 үй, "№ 16 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: М. Шолохов көшесi бойымен О. Кошевой көшесiнен У. Громова көшесiне дейін, У. Громова көшесiмен К. Миханова көшесiне дейін, К. Миханова көшесiмен С. Тюленин көшесiне дейін, С. Тюленин көшесiмен Абылхаир хан даңғылына дейін, Абылхаир хан даңғылымен Г. Гастелло көшесіне дейін, Г. Гастелло көшесімен Ватутина көшесiне дейін, Ватутина көшесiмен Чайкина көшесiне дейін, Чайкина көшесiмен Матросов көшесiне дейін, Матросов көшесімен О. Кошевой көшесіне дейін, О. Кошевой көшесімен М. Шолохов көшесiне дейін, М. Шолохов көшесімен У. Громова көшесiне дейін.
103. № 509 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Абылхаир хан даңғылы, 6 үй, "Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің әскери-техникалық мектебі" кәсіпорын республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорының Орал филиалы.
Шекарасы: "Орал–Саратов" теміржол желісінен Абылхаир хан даңғылымен С. Тюленин көшесiне дейін, С. Тюленин көшесiмен Производственная көшесiне дейін, Производственная көшесiмен Л.Мирзоян көшесiне дейін (Производственная көшесіндегі 3 үйді қосқанда), Л. Мирзоян көшесiмен "Орал-Саратов" темiржол желiсiне дейін, "Орал-Саратов" темiржол желiсi бойымен Абылхаир хан көшесiне дейін.
104. № 510 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Е. Орақбаев көшесі, 37 үй, "№ 23 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: М. Шолохов көшесi бойымен У. Громова көшесiнен Циолковский көшесiне дейін, Циолковский көшесiмен Абылхаир хан даңғылына дейін (Циолковский көшесі 37/1, 37/2, 37/3, Абылхаир хан даңғылы 155, 155/1, 157, К. Миханова көшесіндегі 118, 120 үйлерді қоспағанда), Абылхаир хан даңғылымен С. Тюленин көшесiне дейін, С. Тюленин көшесiмен К. Миханова көшесiне дейін, К. Миханова көшесiмен У. Громова көшесiне дейін, У. Громова көшесiмен М. Шолохов көшесiне дейін.
105. № 511 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ғ. Құрманғалиев көшесi, 42Н үй, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық жұқпалы аурулар ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық жұқпалы аурулар ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
106. № 512 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: М. Есламғалиұлы көшесі, 15 үй, "№ 26 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: И. Зрелов көшесі бойымен Б. Молдашев көшесінен "Орал-Саратов" теміржол желісіне дейін, "Орал-Саратов" теміржол желісімен Конкина көшесіне дейін, Конкина көшесінен Х. Есенжанов көшесіне дейін, Х. Есенжанов көшесімен Б. Молдашев көшесіне дейін, Б. Молдашев көшесімен И. Зрелов көшесіне дейін.

107. Избирательный участок № 513
Местонахождение: улица Кокчетавская, дом 1/6, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 4".
Граница: от улицы М. Шолохова по улице Исатай батыра до улицы Г. Губарова (исключая жилые дома по улице Кокчетавской 16, улице Партизанской 79/1, 88, улице Придорожной 1/1), по улице Г. Губарова до улицы Партизанской, по улице Партизанской до улицы Пионерской, по улице Пионерской до улицы И. Зрелова, по улице И. Зрелова до улицы М. Шолохова, по улице М. Шолохова до улицы Исатай батыра.
108. Избирательный участок № 514
Местонахождение: улица Кокчетавская, дом 25, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 39".
Граница: от улицы Исатай батыра по улице М. Шолохова до улицы О. Кошевого, по улице О. Кошевого до улицы Матросова, по улице Матросова до улицы Чайкиной, по улице Чайкиной до улицы Ватутина, по улице Ватутина до улицы Г. Гастелло, по улице Г. Гастелло до улицы К. Михановой, по улице К. Михановой до улицы А. Уразбаевой, по улице А. Уразбаевой до улицы Кокчетавской, по улице Кокчетавской до улицы Г. Курмангалиева, по улице Г. Курмангалиева до улицы Литовской, по улице Литовской до улицы Исатай батыра, по улице Исатай батыра до улицы М. Шолохова (исключая жилые дома по улице С. Жаксыгулова 31, 33, улице Оренбургской 37/2).
109. Избирательный участок № 515
Местонахождение: улица Алтынсарина, дом 12, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 12".
Граница: от улицы Западная по реке Деркул до улицы Даля, по улице Даля до улицы Набережная, по улице Набережная до улицы Первомайский проспект, по улице Первомайский проспект до улицы Советская, по улице Советская до улицы Кольцевая, по улице Кольцевая до западной границы поселка Деркул, по западной границе поселка Деркул до улицы Лазо, по улице Лазо до улицы Бараева, от улицы Бараева до улицы Западная.
110. Избирательный участок № 516
Местонахождение: улица Алтынсарина, дом 12, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 12".
Граница: от улицы Набережная по реке Деркул и вниз по рекам Деркул и Чаган до линии железной дороги "Уральск-Саратов", по линии железной дороги "Уральск-Саратов" и далее по южной и западной границам поселка Деркул до улицы Кольцевая (исключая жилые дома микрорайона "Умит"), по улице Кольцевая до улицы Советская, по улице Советская до улицы Первомайский проспект, по улице Первомайской проспект до улицы Набережная, по улице Набережная до реки Деркул. Дачные дома садоводческих товариществ в районе населенного пункта Деркул.

107. № 513 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Көкшетау көшесi, 1/6 үй, "№ 4 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Исатай батыр көшесi бойымен М. Шолохов көшесiнен Г. Губаров көшесiне дейін (Көкшетау көшесіндегі 16, Партизанская көшесіндегі 79/1, 88, Придорожная 1/1 тұрғын үйлерді қоспағанда), Г. Губаров көшесiмен Партизанская көшесіне дейін, Партизанская көшесімен Пионерская көшесіне дейін, Пионерская көшесімен И. Зрелов көшесiне дейін, И. Зрелов көшесiмен М. Шолохов көшесiне дейін, М. Шолохов көшесiмен Исатай батыр көшесiне дейін.
108. № 514 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Көкшетау көшесi, 25 үй, "№ 39 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: М. Шолохов көшесi бойымен Исатай батыр көшесiнен О. Кошева көшесiне дейін, О. Кошева көшесiмен Матросова көшесiне дейін, Матросова көшесiмен Чайкина көшесiне дейін, Чайкина көшесiмен Ватутина көшесiне дейін, Ватутина көшесiмен Г. Гастелло көшесiне дейін, Г. Гастелло көшесiмен К. Миханова көшесіне дейін, К. Миханова көшесімен А. Оразбаева көшесіне дейін, А. Оразбаева көшесімен Көкшетау көшесіне дейін, Көкшетау көшесімен Ғ. Құрманғалиев көшесіне дейін, Ғ. Құрманғалиев көшесімен Литовская көшесіне дейін, Литовская көшесімен Исатай батыр көшесіне дейін, Исатай батыр көшесімен М. Шолохов көшесіне дейін (С. Жақсығұлов көшесіндегі 31, 33, Орынбор көшесіндегі 37/2 тұрғын үйлерді қоспағанда).
109. № 515 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Ы. Алтынсарин көшесi, 12 үй, "№ 12 жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Деркөл өзенi бойымен Западная көшесімен Даль көшесіне дейін, Даль көшесімен Набережная көшесіне дейін, Набережная көшесімен Первомайский проспект көшесіне дейін, Первомайский проспект көшесімен Советская көшесіне дейін, Советская көшесімен Кольцевая көшесіне дейін, Кольцевая көшесімен Деркөл кентінің батыс шекарасына дейін, Деркөл кентінің батыс шекарасымен Лазо көшесіне дейін, Лазо көшесімен Бараев көшесіне дейін, Бараев көшесімен Западная көшесіне дейін.
110. № 516 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Ы. Алтынсарин көшесi, 12 үй, "№ 12 жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Деркөл өзенi бойымен Набережная көшесiнен Деркөл және Шаған өзендерiнiң төменгi жағынан "Орал-Саратов" темiржол желiсiне дейін, "Орал-Саратов" темiржол желiсiмен және одан әрi оңтүстiк және Деркөл кентінің батыс шекаралары бойымен Кольцевая көшесiне дейін ("Үміт" шағын ауданындағы тұрғын үйлерді қоспағанда), Кольцевая көшесiмен Советская көшесiне дейін, Советская көшесiмен Первомайский проспект көшесіне дейін, Первомайский проспект көшесімен Набережная көшесiне дейін, Набережная көшесiмен Деркөл өзенiне дейін. Деркөл елді мекені аумағындағы баугерлік серіктестіктерінің саяжай үйлері.

111. Избирательный участок № 517
Местонахождение: населенный пункт Кумыска, государственное учреждение "Межрайонная противотуберкулезная больница "Орал" Управления здравоохранения Западно-Казахстанской области.
Граница: государственное учреждение "Межрайонная противотуберкулезная больница "Орал" Управление здравоохранения Западно-Казахстанской области.
112. Избирательный участок № 518
Местонахождение: населенный пункт Ветелки, государственное учреждение "Основная общеобразовательная школа № 29".
Граница: населенный пункт Ветелки.
113. Избирательный участок № 519
Местонахождение: улица Х. Есенжанова, дом 17, государственное коммунальное казенное предприятие "Областной центр психического здоровья" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: государственное коммунальное казенное предприятие "Областной центр психического здоровья" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
114. Избирательный участок № 520
Местонахождение: улица Х. Есенжанова, дом 19, товарищество с ограниченной ответственностью "Медицинский центр".
Граница: товарищество с ограниченной ответственностью "Медицинский центр".
115. Избирательный участок № 521
Местонахождение: улица Пойменная, дом 2/1А, государственное коммунальное казенное предприятие "Уральский колледж информационных технологий" Управления образования акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: от улицы М. Шолохова по улице И. Зрелова до улицы Б. Мулдашева, по улице Б. Мулдашева до улицы Х. Есенжанова, от улицы Х. Есенжанова до улицы Конкина, от улицы Конкина до улицы М. Шолохова, по улице М. Шолохова до улицы И. Зрелова. Дома индивидуальной застройки микрорайонов "Самал", "Акжунис". Дачные дома садоводческих товариществ "Ардагер", "Ветеран", "Вишенка", "Вишенка-1", "Вишенка-3", "Мичуринское", "Нефтянник", "Рябинка", "Строитель", "Труд".
116. Избирательный участок № 522
Местонахождение: улица Молодежная, дом 2/1, государственное коммунальное казенное предприятие "Культурно-досуговый центр "Деркул" отдела культуры и развития языков города Уральска.
Граница: от улицы Западная по улице Бараева до улицы Лазо, по улице Лазо до поворота на село Маштаково и далее вдоль дороги до улицы Западная, по улице Западная до улицы Бараева (включая жилые дома по улице Заречная). Жилые дома микрорайона "Умит". Населенные пункты Маштаково, Новостройка-Кумыска, Ускен аул и второе отделение Кумыски. Жилые дома, расположенные около государственного учреждения "Межрайонная противотуберкулезная больница "Орал" управления здравоохранения Западно-Казахстанской области. Дачные дома садоводческих товариществ "Тамарикс" и "Арман".

111. № 517 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Кумыска елді мекені, Батыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Орал" ауданаралық туберкулезге қарсы ауруханасы" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Батыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Орал" ауданаралық туберкулезге қарсы ауруханасы" мемлекеттік мекемесі.
112. № 518 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Ветелки елді мекені, "№ 29 негізгі жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ветелки елді мекені.
113. № 519 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Х. Есенжанов көшесi, 17 үй, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық психикалық денсаулық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық психикалық денсаулық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
114. № 520 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Х. Есенжанов көшесi, 19 үй, "Медицинский центр" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Шекарасы: "Медицинский центр" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
115. № 521 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Пойменная көшесі, 2/1 үй, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі білім басқармасының "Орал ақпараттық технологиялар колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: И. Зрелов көшесі бойымен М. Шолохов көшесінен Б. Молдашев көшесіне дейін, Б. Молдашев көшесімен Х. Есенжанов көшесіне дейін, Х. Есенжанов көшесімен Конкина көшесіне дейін, Конкина көшесінен М. Шолохов көшесіне дейін, М. Шолохов көшесiмен И. Зрелов көшесiне дейін. "Самал", "Ақжүніс" шағын аудандарының жеке тұрғын үй құрылыстары. "Ардагер", "Ветеран", "Вишенка", "Вишенка-1", "Вишенка-3", "Мичуринское", "Нефтянник", "Рябинка", "Строитель", "Труд" баугерлік серіктестігінің саяжай үйлері.
116. № 522 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Молодежная көшесі, 2/1 үй, Орал қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Деркөл" мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Бараев көшесі бойымен Западная көшесінен Лазо көшесіне дейін, Лазо көшесінен Маштаково ауылына баратын жолдың қиылысына дейін және әрі қарай жол бойымен Западная көшесіне дейін, Западная көшесімен Бараев көшесіне дейін (Заречная көшесiндегi тұрғын үйлердi қосқанда). "Үміт" шағын ауданының үйлері. Маштаково ауылы, Новостройка-Кумыска, Өскен ауыл және Кумыска екінші бөлімшесі елді мекендері. Батыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Орал" ауданаралық туберкулезге қарсы ауруханасы" мемлекеттік мекемесінің қасында орналасқан тұрғын үйлер. "Тамарикс" және "Арман" баугерлік серіктестігінің саяжай үйлері.

117. Избирательный участок № 523
Местонахождение: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной кардиологический центр" Управления здравоохранения Западно-Казахстанской области.
Граница: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной кардиологический центр" Управления здравоохранения Западно-Казахстанской области.а

117. № 523 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық кардиологиялық орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық кардиологиялық орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.