О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 18 декабря 2014 года № 25-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10 апреля 2015 года № 27-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 17 апреля 2015 года № 3888. Утратило силу решением Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11 января 2016 года № 34-3
Сноска. Утратило силу решением Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11.01.2016 № 34-3.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Акжаикский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжаикского районного маслихата от 18 декабря 2014 года № 25-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3761, опубликованное 22 января 2015 года в газете "Жайық таңы"), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 856 993 тысячи тенге:
налоговые поступления – 765 342 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 250 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 400 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 089 001 тысяча тенге;
2) затраты – 4 817 287 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 70 174 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 87 332 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 17 158 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 81 493 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов – 81 493 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -111 961 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 111 961 тысяча тенге;
поступление займов – 87 332 тысячи тенге;
погашение займов – 17 158 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 41 787 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю организационного отдела районного маслихата (Горбунова Т. А.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.

Ақжайық аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 желтоқсандағы № 25-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 сәуірдегі № 27-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 сәуірде № 3888 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 қаңтардағы № 34-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 11.01.2016 № 34-3 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Ақжайық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжайық аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 желтоқсандағы № 25-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3761 тіркелген, 2015 жылғы 22 қаңтардағы "Жайық таңы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 856 993 мың теңге:
салықтық түсімдер – 765 342 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 250 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 400 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 089 001 мың теңге;
2) шығындар – 4 817 287 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 70 174 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 87 332 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 17 158 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 81 493 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 81 493 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -111 961 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 111 961 мың теңге;
қарыздар түсімі – 87 332 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 17 158 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 41 787 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының ұйымдастыру бөлімінің басшысы (Т. А. Горбунова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

111486
006
Функционирование районных (городских) библиотек
111486
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
32762
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
20792
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
10499
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
10293
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
11970
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
11470
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
500
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
182087
1
Сельское хозяйство
75537
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
14760
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
14760
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
13752
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
13752
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
47025
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
10954
006
Организация санитарного убоя больных животных
3000
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
33071
6
Земельные отношения
10649
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
10649
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10649
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
95901
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
95901
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
95901
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9672
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9672
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
9672
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

111486
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
111486
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
32762
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
20792
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10499
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
10293
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
11970
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту,дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11470
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
500
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
182087
1
Ауыл шаруашылығы
75537
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
14760
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
14760
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
13752
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13752
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
47025
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10954
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
3000
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
33071
6
Жер қатынастары
10649
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
10649
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10649
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
95901
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
95901
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
95901
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9672
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9672
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет,қала құрылысы және құрылыс бөлімі
9672
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер