О внесении изменений в решение Жанибекского районного маслихата от 30 декабря 2014 года № 30-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23 сентября 2015 года № 37-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 7 октября 2015 года № 4084. Утратило силу решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 апреля 2016 года № 2-11
Сноска. Утратило силу решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18.04.2016 № 2-11.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанибекского районного маслихата от 30 декабря 2014 года № 30-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3765, опубликованное 20 марта 2015 года в газете "Шұғыла"), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 199 810 тысяч тенге:
налоговые поступления – 273 692 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 4 700 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 920 918 тысяч тенге;
2) затраты – 2 244 764 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 32 936 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 44 773 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 837 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 500 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 500 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -78 390 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 78 390 тысяч тенге;
поступление займов – 44 595 тысяч тенге;
погашение займов – 11 837 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 45 632 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жанибекского районного маслихата (председатель комиссии Т. Сариев).
3. Главному специалисту аппарата Жанибекского районного маслихата (Н. Мусину) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и размещения в информационно-правовой системе "Әділет".

Жәнібек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 30-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 қыркүйектегі № 37-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 7 қазанда № 4084 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 сәуірдегі № 2-11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 18.04.2016 № 2-11 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Жәнібек аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жәнібек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 30-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3765 тіркелген, 2015 жылғы 20 наурызда "Шұғыла" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2 199 810 мың теңге:
салықтық түсімдер – 273 692 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 700 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 920 918 мың теңге;
2) шығындар – 2 244 764 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 32 936 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 44 773 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11 837 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 500 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 500 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -78 390 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 78 390 мың теңге:
қарыздар түсімі – 44 595 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 11 837 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 45 632 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау Жәнібек аудандық мәслихатының тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Т. Сариев).
3. Жәнібек аудандық мәслихат аппаратының бас маманы (Н. Мусин) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде орналасуын қамтамасыз етсін.