О внесении изменений в решение Казталовского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 31-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 21 сентября 2015 года № 36-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 7 октября 2015 года № 4087. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11 января 2016 года № 40-2
Сноска. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11.01.2016 № 40-2.
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казталовского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 31-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3768, опубликованное от 3 апреля 2015 года в районной газете "Ауыл айнасы") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 983 572 тысячи тенге:
налоговые поступления – 776 964 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 2 223 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 190 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 204 195 тысяч тенге;
2) затраты – 3 973 046 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 72 841 тысяча тенге:
бюджетные кредиты – 89 190 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 16 349 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 25 151 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 25 151 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -87 466 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 87 466 тысяч тенге:
поступление займов – 89 190 тысяч тенге;
погашение займов – 16 349 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 14 625 тысяч тенге.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Исполняющему обязанности руководителя аппарата Казталовского районного маслихата (Ж. Жакиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.

Казталов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 31-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 қыркүйектегі № 36-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 7 қазанда № 4087 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 қаңтардағы № 40-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 11.01.2016 № 40-2 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Казталов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 31-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3768 тіркелген, 2015 жылғы 3 сәуірдегі "Ауыл айнасы" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 983 572 мың теңге:
салықтық түсімдер – 776 964 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 223 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 190 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 204 195 мың теңге;
2) шығындар – 3 973 046 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 72 841 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 89 190 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 16 349 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 25 151 мың теңге:
қаржы активтерiн сатып алу – 25 151 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -87 466 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 87 466 мың теңге:
қарыздар түсімі – 89 190 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 16 349 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 14 625 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 5–қосымшалары осы шешімнің 1, 2–қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Казталов аудандық мәслихат аппараты басшысының міндетін атқарушы (Ж. Жакиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
42 081
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
0
6
Земельные отношения
7 567
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
7 567
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7 567
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
96 572
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
96 572
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
96 572
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
22 488
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
22 488
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
22 488
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
9 473
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
13 015
12
Транспорт и коммуникации
63 876
1
Автомобильный транспорт
63 225
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
63 225
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
63 225
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
651
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
651
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
651
13
Прочие
54 755
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
6 215
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
6 215
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства

008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
42 081
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
0
6
Жер қатынастары
7 567
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
7 567
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 567
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
96 572
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
96 572
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
96 572
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
22 488
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
22 488
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
22 488
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9 473
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
13 015
12
Көлiк және коммуникация
63 876
1
Автомобиль көлiгi
63 225
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
63 225
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
63 225
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы басқа да қызметтер
651
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
651
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
651
13
Басқалар
54 755
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
6 215
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
6 215
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер