О внесении изменений в решение Таскалинского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 29-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 августа 2015 года № 33-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 7 сентября 2015 года № 4025. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11 января 2016 года № 37-4
Сноска. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11.01.2016 № 37-4 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таскалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таскалинского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 29-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3758, опубликованное 23 января 2015 года в газете "Екпін") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 152 671 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 342 529 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 500 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 800 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 806 842 тысячи тенге;
2) затраты – 2 182 357 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 23 817 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 44 595 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 20 778 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -53 503 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 53 503 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 44 595 тысяч тенге;
погашение займов – -20 778 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 29 686 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Тасқала аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 29-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2015 жылғы 18 тамыздағы № 33-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 7 қыркүйекте № 4025 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 қаңтардағы № 37-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 11.01.2016 № 37-4 шешімімен (қол қойылған күннен қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тасқала аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 29-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3758 тіркелген, 2015 жылғы 23 қаңтардағы "Екпін" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшыларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 152 671 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 342 529 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1 500 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1 800 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 806 842 мың теңге;
2) шығындар – 2 182 357 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 23 817 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 44 595 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 20 778 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -53 503 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 53 503 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 44 595 мың теңге;
қарыздарды өтеу – -20 778 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 29 686 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.