О внесении изменений в решение Таскалинского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 29-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24 ноября 2015 года № 35-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 9 декабря 2015 года № 4166. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11 января 2016 года № 37-4
Сноска. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11.01.2016 № 37-4 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таскалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таскалинского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 29-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3758, опубликованное 23 января 2015 года в газете "Екпін") следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1 изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 2 212 333 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 359 829 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2 200 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 800 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 846 504 тысячи тенге;";
подпункт 2 изложить в следующей редакции:
"2) затраты – 2 242 019 тысяч тенге;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Тасқала аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 29-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 қарашадағы № 35-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 9 желтоқсанда № 4166 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 қаңтардағы № 37-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 11.01.2016 № 37-4 шешімімен (қол қойылған күннен қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тасқала аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 29-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3758 тіркелген, 2015 жылғы 23 қаңтардағы "Екпін" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1-тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 2 212 333 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 359 829 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2 200 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 3 800 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 846 504 мың теңге;";
2-тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 2 242 019 мың теңге;";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.