О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 24-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10 апреля 2015 года № 26-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 апреля 2015 года № 3905. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11 января 2016 года № 33-2
Сноска. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11.01.2016 № 33-2.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 24-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3757, опубликованное 23 января 2015 года в газете "Теректі жаңалығы-Теректинская новь") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 584 741 тысяча тенге:
налоговые поступления – 783 138 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 680 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 050 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 797 873 тысячи тенге;
2) затраты – 4 683 222 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 109 407 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 130 822 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 21 415 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -207 888 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 207 888 тысяч тенге:
поступление займов – 130 812 тысяч тенге;
погашение займов – 21 415 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 98 491 тысяча тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Учесть в районном бюджете на 2015 год поступление целевых трансфертов и кредитов из вышестоящего бюджета:
1) из республиканского бюджета в общей сумме 656 628 тысяч тенге:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 74 546 тысяч тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе – 31 509 тысяч тенге;
на выплату государственной адресной социальной помощи – 535 тысяч тенге;

Теректі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 24-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 сәуірдегі № 26-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 28 сәуірде № 3905 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 қаңтардағы № 33-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 11.01.2016 № 33-2 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Теректі аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 24-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3757 тіркелген, 2015 жылғы 23 қаңтардағы "Теректі жаңалығы-Теректинская новь" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 4 584 741 мың теңге:
салықтық түсімдер – 783 138 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 680 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 050 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 797 873 мың теңге;
2) шығындар – 4 683 222 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 109 407 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 130 822 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 21 415 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -207 888 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 207 888 мың теңге:
қарыздар түсімі – 130 812 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 21 415 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 98 491 теңге.";
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте жоғары тұрған бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің түсуі ескерілсін:
1) республикалық бюджеттен жалпы сомасы 656 628 мың теңге:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 74 546 мың теңге;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға – 31 509 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 535 мың теңге;

на выплату государственных пособий на детей до 18 лет – 1 507 тысяч тенге;
на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов – 39 тысяч тенге;
на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами – 2 230 тысяч тенге;
на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне – 21 771 тысяча тенге;
на оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов – 204 267 тысяч тенге;
на реконструкцию водопровода в селе Федоровка – 181 985 тысяч тенге;
бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов – 130 812 тысяч тенге;
на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния – 1 122 тысячи тенге;
на содержание подразделений агропромышленного комплекса местных исполнительных органов – 6 305 тысяч тенге;
2) из областного бюджета в общей сумме 192 530 тысяч тенге:
на капитальный ремонт тела плотины и донных затворов водохранилища на реке Барбастау Узункольского сельского округа - 81 718 тысяч тенге;
приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района – 5 679 тысяч тенге;
на приобретение техники для ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного характера – 21 624 тысячи тенге;
обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению – 12 055 тысяч тенге;
государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях - 5 292 тысячи тенге;
на реконструкцию водопровода в селе Федоровка – 32 145 тысяч тенге;
на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов– 17 тысяч тенге;
на текущий ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения – 34 000 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (В. Мустивко) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.

18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге – 1 507 мың теңге;
мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнатуға – 39 мың теңге;
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын көбейтуге – 2 230 мың теңге;
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге – 21 771 мың теңге;
мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 204 267 мың теңге;
Федоров ауылындағы су құбырын қайта құруға – 181 985 мың теңге;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттер – 130 812 мың теңге;
азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға- 1 122 мың теңге;
агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға – 6 305 мың теңге;
2) облыстық бюджеттен жалпы сомасы 192 530 мың теңге:
Ұзынкөл селолық округінің Барбастау өзеніндегі су қоймасының бөгет денелері мен су түбі қақпаларын күрделі жөндеуге – 81 718 мың теңге;
ауданның мемлекеттік білім беру ұйымдары үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізуге – 5 679 мың теңге;
табиғи сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін техника сатып алуға – 21 624 мың теңге;
балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету – 12 055 мың теңге;
жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау - 5 292 мың теңге;
Федоров ауылындағы су құбырын қайта құруға – 32 145 мың теңге;
мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнатуға – 17 мың теңге;
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын ағымдағы жөндеу және күтіп ұстауға – 34 000 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (В. Мустивко) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.