О внесении изменений и дополнения в решение Теректинского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 24-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23 сентября 2015 года № 29-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 9 октября 2015 года № 4093. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11 января 2016 года № 33-2
Сноска. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11.01.2016 № 33-2.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 24-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3757, опубликованное 23 января 2015 года в газете "Теректі жаңалығы-Теректинская новь") следующие изменения и дополнение:
в подпункте 1) пункта 1:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 4 652 577 тысяч тенге:";
абзац пятый изложить в следующей редакции:
"поступления трансфертов – 3 840 709 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"2) затраты – 4 751 058 тысяч тенге;";
в подпункте 2) пункта 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) из областного бюджета в общей сумме 246 891 тысяча тенге:";
абзац пятый изложить в следующей редакции:
"обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению – 11 336 тысяч тенге;";
абзац шестой изложить в следующей редакции:
"государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях – 4 318 тысяч тенге;";
абзац седьмой изложить в следующей редакции:
"на реконструкцию водопровода в селе ФҰдоровка – 72 145 тысяч тенге;";
дополнить абзацем одиннадцать следующего содержания:
"На приобретение учебников для вручения в качестве подарка от Президента первоклассникам области - учебное пособие "Менің Отаным Қазақстан. Моя родина–Казахстан" – 647 тысяч тенге.";
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (В. Мустивко) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.

Теректі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 24-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 қыркүйектегі № 29-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 9 қазанда № 4093 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 қаңтардағы № 33-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 11.01.2016 № 33-2 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Теректі аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 24-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3757 тіркелген, 2015 жылғы 23 қаңтардағы "Теректі жаңалығы-Теректинская новь" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1. 1- тармақтың 1) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 4 652 577 мың теңге:";
бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"трансферттер түсімі – 3 840 709 мың теңге;";
1- тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 4 751 058 мың теңге;";
4- тармақтың 2) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2) облыстық бюджеттен жалпы сомасы 246 891 мың теңге:";
бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету – 11 336 мың теңге;";
алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау – 4 318 мың теңге;";
жетінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Федоров ауылындағы су құбырын қайта құруға – 72 145 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он бірінші абзацпен толықтырылсын:
"Менің Отаным Қазақстан. Моя родина–Казахстан" оқу әдістемесін облыстың 1 сынып оқушыларына Президенттен сыйлық ретінде табыс ету үшін - оқулықтар сатып алуға – 647 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (В. Мустивко) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.