Об утверждении Перечня открытых данных Министерства энергетики Республики Казахстан, размещаемых на интернет-портале открытых данных
Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 25 января 2016 года № 25. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 февраля 2016 года № 13107. Утратил силу приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 16 апреля 2021 года № 136.
Сноска. Утратил силу приказом Министра энергетики РК от 16.04.2021 № 136 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 24 ноября 2015 года "Об информатизации" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый Перечень открытых данных Министерства энергетики Республики Казахстан, размещаемых на интернет-портале открытых данных.
2. Департаменту информационных технологий и государственных услуг Министерства энергетики Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет", а также в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства энергетики Республики Казахстан и интранет-портале государственных органов;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства энергетики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Ответственного секретаря Министерства энергетики Республики Казахстан Сафинова К.Б.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр энергетики
Республики Казахстан
В. Школьник
"СОГЛАСОВАН"
Министр по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
______________ А. Исекешев
25 января 2016 года
Утвержден
приказом Министра энергетики
Республики Казахстан
от 25 января 2016 года № 25
Перечень открытых данных
Министерства энергетики Республики Казахстан,
размещаемых на интернет-портале открытых данных
п/п
Наименование набора открытых данных
Период актуализации
Срок предоставления
Источник
(через АРМ интернет-портала открытых данных или через API системы государственного органа)
Ответственное лицо
1.
Объем добычи нефти в Республике Казахстан
ежеквартально
ежеквартально
Через API системы государственного органа (Интегрированная информационная система "Единая государственная система управления недропользованием Республики Казахстан")
Департамент развития нефтяной промышленности
(по технической части Департамент информационных технологий и государственных услуг)
2.
Объем добычи газа в Республике Казахстан
ежеквартально
ежеквартально
Через API системы государственного органа (Интегрированная информационная система "Единая государственная система управления недропользованием Республики Казахстан")
Департамент развития газовой промышленности
(по технической части Департамент информационных технологий и государственных услуг)
3.
Местное содержание в товарах, работах и услугах нефтегазовых компаний Республики Казахстан
ежеквартально
ежеквартально
Через API системы государственного органа (Интегрированная информационная система "Единая государственная система управления недропользованием Республики Казахстан")
Департамент недропользования
(по технической части Департамент информационных технологий и государственных услуг)
4.
Местное содержание в товарах нефтегазовых компаний Республики Казахстан
ежеквартально
ежеквартально
Через API системы государственного органа (Интегрированная информационная система "Единая государственная система управления недропользованием Республики Казахстан")
Департамент недропользования
(по технической части Департамент информационных технологий и государственных услуг)
5.
Местное содержание в услугах нефтегазовых компаний Республики Казахстан
ежеквартально
ежеквартально
Через API системы государственного органа (Интегрированная информационная система "Единая государственная система управления недропользованием Республики Казахстан")
Департамент недропользования
(по технической части Департамент информационных технологий и государственных услуг)
6.
Местное содержание в работах нефтегазовых компаний Республики Казахстан
ежеквартально
ежеквартально
Через API системы государственного органа (Интегрированная информационная система "Единая государственная система управления недропользованием Республики Казахстан")
Департамент недропользования
(по технической части Департамент информационных технологий и государственных услуг)
7.
Местное содержание в кадрах нефтегазовых компаний Республики Казахстан
ежеквартально
ежеквартально
Через API системы государственного органа (Интегрированная информационная система "Единая государственная система управления недропользованием Республики Казахстан")
Департамент недропользования
(по технической части Департамент информационных технологий и государственных услуг)
8.
Местное содержание в кадрах 1 категории (руководящий состав) нефтегазовых компаний Республики Казахстан
ежеквартально
ежеквартально
Через API системы государственного органа (Интегрированная информационная система "Единая государственная система управления недропользованием Республики Казахстан")
Департамент недропользования
(по технической части Департамент информационных технологий и государственных услуг)
9.
Местное содержание в кадрах 2 категории (специалисты с высшим и средним профессиональным образованием) нефтегазовых компаний Республики Казахстан
ежеквартально
ежеквартально
Через API системы государственного органа (Интегрированная информационная система "Единая государственная система управления недропользованием Республики Казахстан")
Департамент недропользования
(по технической части Департамент информационных технологий и государственных услуг)
10.
Местное содержание в кадрах 3 категории (квалифицированные рабочие) нефтегазовых компаний Республики Казахстан
ежеквартально
ежеквартально
Через API системы государственного органа (Интегрированная информационная система "Единая государственная система управления недропользованием Республики Казахстан")
Департамент недропользования
(по технической части Департамент информационных технологий и государственных услуг)

Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің ашық деректер тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2016 жылғы 25 қаңтардағы № 25 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 18 ақпанда № 13107 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2021 жылғы 16 сәуірдегі № 136 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Энергетика министрінің 16.04.2021 № 136 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Ақпараттандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы
24 қарашадағы Заңының 9-бабының 15) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің ашық деректер тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Ақпараттық технологиялар және мемлекеттік қызметтер департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгенінен кейін он күнтізбелік күн ішінде оның көшірмесін мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің ресми интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастыруды;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 2) және 3) тармақшаларымен көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Жауапты хатшысы Қ.Б. Сафиновқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Энергетика министрі
В. Школьник
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму министрі
_______________ Ә. Исекешев
2016 жылғы 25 қаңтар
Қазақстан Республикасы
Энергетика Министрінің
2016 жылғы 25 қаңтардағы
№ 25 бұйрығымен
бекітілді
Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің ашық деректер тізбесі
р/с №
Ашық деректер жиынтығының атауы
Жаңартып отыру кезеңі
Ұсыну мерзімі
Дереккөзі (ашық деректер интернет- порталының АЖО-сы арқылы немесе мемлекеттік органның АРІ жүйесі арқылы)
Жауапты
1.
Қазақстан Республикасы нда мұнай өндіру көлемі
Тоқсан сайын
Тоқсан сайын
Мемлекеттік органның АРІ жүйесі арқылы ("Қазақстан Республикасының жер қойнауын пайдалануды басқарудың мемлекеттік бірыңғай жүйесі" интеграцияланған ақпараттық жүйесі)
Мұнай өнеркәсібін дамыту департаменті (техникалық бөлігі бойынша Ақпараттық технологиялар және мемлекеттік қызметтер департаменті)
2.
Қазақстан Республикасы нда газ өндіру көлемі
Тоқсан сайын
Тоқсан сайын
Мемлекеттік органның АРІ жүйесі арқылы ("Қазақстан Республикасының жер қойнауын пайдалануды басқарудың мемлекеттік бірыңғай жүйесі" интеграцияланған ақпараттық жүйесі)
Газ өнеркәсібін дамыту департаменті (техникалық бөлігі бойынша Ақпараттық технологияларжәне мемлекеттік қызметтер департаменті)
3.
Қазақстан Республикасы мұнай-газ компаниялары нының тауарлары, жұмыстары және көрсетілетін қызметтерінде гі жергілікті қамту
Тоқсан сайын
Тоқсан сайын
Мемлекеттік органның АРІ жүйесі арқылы ("Қазақстан Республикасының жер қойнауын пайдалануды басқарудың мемлекеттік бірыңғай жүйесі" интеграцияланған ақпараттық жүйесі)
Жер қойнауын пайдалану департаменті (техникалық бөлігі бойынша Ақпараттық технологиялар және мемлекеттік қызметтер департаменті)
4.
Қазақстан Республикасы мұнай-газ компаниялары ның тауарларындағы жергілікті қамту
Тоқсан сайын
Тоқсан сайын
Мемлекеттік органның АРІ жүйесі арқылы ("Қазақстан Республикасының жер қойнауын пайдалануды басқарудың мемлекеттік бірыңгай жүйесі" интеграцияланған ақпараттық жүйесі)
Жер қойнауын пайдалану департаменті (техникалық бөлігі бойынша Ақпараттық технологиялар және мемлекеттік қызметтер департаменті)
5.
Қазақстан Республикасы мұнай-газ компаниялары ның көрсететін қызметтерінде гі жергілікті қамту
Тоқсан сайын
Тоқсан сайын
Мемлекеттік органның АРІ жүйесі арқылы ("Қазақстан Республикасының жер қойнауын пайдалануды басқарудың мемлекеттік бірыңғай жүйесі" интеграцияланған ақпараттық жүйесі)
Жер қойнауын пайдалану департаменті (техникалық бөлігі бойынша Ақпараттық технологиялар және мемлекеттік қызметтер департаменті)
6.
Қазақстан Республикасы мұнай-газ компаниялары ның жұмыстарынд ағы жергілікті қамту
Тоқсан сайын
Тоқсан сайын
Мемлекеттік органның АРІ жүйесі арқылы ("Қазақстан Республикасының жер қойнауын пайдалануды басқарудың мемлекеттік бірыңғай жүйесі" интеграцияланған ақпараттық жүйесі)
Жер қойнауын пайдалану департаменті (техникалық бөлігі бойынша Ақпараттық технологиялар және мемлекеттік қызметтер департаменті)
7.
Қазақстан Республикасы мұнай-газ компаниялары ның кадрларындағы жергілікті қамту
Тоқсан сайын
Тоқсан сайын
Мемлекеттік органның АРІ жүйесі арқылы ("Қазақстан Республикасының жер қойнауын пайдалануды басқарудың мемлекеттік бірыңғай жүйесі" интеграцияланған ақпараттық жүйесі)
Жер қойнауын пайдалану департаменті (техникалық бөлігі бойынша Ақпараттық технологиялар және мемлекеттік қызметтер департаменті)
8.
Қазақстан Республикасы мұнай-газ компаниялары ның 1-санатты кадрларындағы (басшылық құрам) жергілікті қамту
Тоқсан сайын
Тоқсан сайын
Мемлекеттік органның АРІ жүйесі арқылы ("Қазақстан Республикасының жер қойнауын пайдалануды басқарудың мемлекеттік бірыңғай жүйесі" интеграцияланған ақпараттық жүйесі)
Жер қойнауын пайдалану департаменті (техникалық бөлігі бойынша Ақпараттық технологиялар және мемлекеттік қызметтер департаменті)
9.
Қазақстан Республикасы мұнай-газ компаниялары ның 2-санатты кадрларындағы (жоғары және орта кәсіби білімді мамандар) жергілікті қамту
Тоқсан сайын
Тоқсан сайын
Мемлекеттік органның АРІ жүйесі арқылы ("Қазақстан Республикасының жер қойнауын пайдалануды басқарудың мемлекеттік бірыңғай жүйесі" интеграцияланған ақпараттық жүйесі)
Жер қойнауын пайдалану департаменті (техникалық жер қойнауын бөлігі бойынша Ақпараттық технологиялар және мемлекеттік қызметтер департаменті)
10.
Қазақстан Республикасы мұнай-газ компаниялары ның 3-санатты кадрларындағы (білікті жұмыскерлер) жергілікті қамту
Тоқсан сайын
Тоқсан сайын
Мемлекеттік органның АРІ жүйесі арқылы ("Қазақстан Республикасының жер қойнауын пайдалануды басқарудың мемлекеттік бірыңғай жүйесі" интеграцияланған ақпараттық жүйесі)
Жер қойнауын пайдалану жүйесі арқылы департаменті (техникалық жер қойнауын бөлігі бойынша Ақпараттық технологиялар және мемлекеттік қызметтер департаменті)