О некоторых вопросах отбора в кадровый резерв административной государственной службы корпуса "А"
Приказ Министра по делам государственной службы Республики Казахстан от 11 февраля 2016 года № 29. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 марта 2016 года № 13443. Утратил силу приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции от 22 ноября 2016 года № 64
Сноска. Утратил силу приказом Председателя Агентства РК по делам государственной службы и противодействию коррупции от 22.11.2016 № 64 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В целях реализации Правил отбора в кадровый резерв административной государственной службы корпуса «А», утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 151, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить:
1) образец текста объявления об отборе в кадровый резерв административной государственной службы корпуса «А», согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) форму заявления об участии в отборе в кадровый резерв административной государственной службы корпуса «А», согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) форму листа собеседования Национальной комиссии по кадровой политике при Президенте Республики Казахстан с кандидатом в кадровый резерв административной государственной службы корпуса «А», согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) форму листа собеседования кадровой комиссии областей, столицы, города республиканского значения с кандидатом в кадровый резерв административной государственной службы корпуса «А», согласно приложению 4 к настоящему приказу;
5) форму послужного списка кандидата в кадровый резерв корпуса «А», согласно приложению 5 к настоящему приказу.
2. Признать утратившими силу некоторые приказы Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы согласно приложению 6 к настоящему приказу.
3. Департаменту государственной службы Министерства по делам государственной службы Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) официальное опубликование в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан;
3) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Республиканский центр правовой информации» Министерства юстиции Республики Казахстан для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.

"А" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметінің кадр резервіне іріктеудің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрінің 2016 жылғы 11 ақпандағы № 29 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 11 наурызда № 13443 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Төрағасының 2016 жылғы 22 қарашадағы № 64 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Төрағасының 22.11.2016 № 64 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 151 Жарлығымен бекітілген «А» корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметінің кадр резервіне іріктеу қағидаларын іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған:
1) «А» корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметінің кадр резервіне іріктеу туралы хабарландыру мәтінінің үлгісі осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес;
2) «А» корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметінің кадр резервіне іріктеуге қатысу туралы өтініш нысаны осы бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес;
3) Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Кадр саясаты жөніндегі ұлттық комиссияның «А» корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметінің кадр резервіне кандидатпен әңгімелесу парағы нысаны осы бұйрықтың 3-қосымшасына сәйкес;
4) облыстардың, астананың, республикалық маңызы бар қаланың кадр комиссиясының «А» корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметінің кадр резервіне кандидатпен әңгімелесу парағы нысаны осы бұйрықтың
4-қосымшасына сәйкес;
5) «А» корпусының кадр резервіне кандидаттың қызметтік тізімінің нысаны осы бұйрықтың 5-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы бұйрықтың 6-қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының кейбір бұйрықтардың күші жойылсын.
3. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрлігінің Мемлекеттік қызмет департаменті:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен ресми жариялануын;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдануын қамтамасыз етсін.

4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Министра по делам государственной службы Республики Казахстан, курирующего вопросы государственной службы.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Министр                                        Т. Донаков
Приложение 1
к приказу Министра по
делам государственной службы
Республики Казахстан
от 11 февраля 2016 года № 29
Форма
Образец текста объявления об отборе в кадровый резерв
административной государственной службы корпуса «А»
Национальная комиссия по кадровой политике при Президенте Республики Казахстан объявляет об отборе в кадровый резерв административной государственной службы корпуса «А».
Отбор проводится для зачисления в кадровый резерв административной государственной службы корпуса «А» по: _____________
_____________________________________________________________________
(указываются категории, группы, подгруппы должностей корпуса «А», и, если будет определено Национальной комиссией, предельная численность лиц, зачисляемых в кадровый резерв корпуса «А» по каждой категории, группе, подгруппе должностей корпуса «А»)
Специальные квалификационные требования к административным государственным должностям корпуса «А» утверждены Указом Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 151 «О некоторых вопросах поступления граждан на административную государственную службу корпуса «А».
Прием документов осуществляется Министерством по делам государственной службы Республики Казахстан и его территориальными департаментами:
с «____» ___________ 20____ г.
по «___» ___________ 20____ г.
Документы принимаются нарочно, по почте или по электронной почте по адресу: ____________________________________________________
_____________________________________________________________________
(указываются почтовый и электронный адрес уполномоченного органа по делам государственной службы и его территориальных органов)
Подробную информацию можно получить по телефонам: _____________
_____________________________________________________________________
(указываются код города и номера телефонов и факса уполномоченного
органа по делам государственной службы и его территориальных органов) на интернет-ресурсе Министерства по делам государственной службы Республики Казахстан ________________________________________________
(указывается интернет-ресурс)
Дополнительные сведения: ______________________________________
_____________________________________________________________________
(при необходимости указываются дополнительные сведения, связанные с
проведением отбора в кадровый резерв корпуса «А»)
Приложение 2
к приказу Министра по делам
государственной службы
Республики Казахстан
от 11 февраля 2016 года № 29
Форма
Национальная комиссия
по кадровой политике
при Президенте
Республики Казахстан
Заявление об участии в отборе в кадровый резерв
административной государственной службы корпуса «А»
Я, _____________________________________________, ИИН _________
(фамилия, имя и отчество (при его наличии) полностью)
прошу допустить меня к участию в отборе в кадровый резерв административной государственной службы корпуса «А»:
_____________________________________________________________________
(указывается одно из следующих: первая группа первой категории либо первая или вторая или третья подгруппа второй группы первой категории либо вторая категория)
Я заявляю, что:
ознакомлен(-а) с Правилами отбора в кадровый резерв административной государственной службы корпуса «А» и проведения конкурса на занятие административной государственной должности корпуса «А», утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 151, согласен(-а) с ними и обязуюсь их выполнять;
ознакомлен(-а) с требованиями законов Республики Казахстан
«О государственной службе Республики Казахстан» и «О противодействии коррупции»;
в отношении меня отсутствуют сведения и факты, препятствующие поступлению на государственную службу и на занятие государственных должностей корпуса «А»;
представленные мной документы и сведения являются подлинными, в документах содержится достоверная информация;
сознаю, что выявление в отношении меня сведений и фактов, препятствующих поступлению на государственную службу, данных о несоблюдении ограничений, связанных с пребыванием на государственной службе и препятствующих занятию мною государственных должностей
корпуса «А», является основанием для отстранения меня от участия в отборе в кадровый резерв корпуса «А» на любом из его этапов, исключения из кадрового резерва и прекращения государственной службы;
сознаю, что выявление фактов предоставления мной заведомо ложной информации является основанием для отстранения меня от участия в отборе в кадровый резерв корпуса «А» на любом из его этапов, исключения из кадрового резерва и прекращения государственной службы в случае назначения из кадрового резерва корпуса «А»;
согласен с тем, что мои отдельные персональные данные (фамилия, имя и отчество (при наличии), дата рождения, место проживания, текущее место работы, образование и специальность, занимаемая должность, подгруппа, группа и категория должностей корпуса «А», контактные телефоны) будут опубликованы на интернет-ресурсе Министерства по делам государственной службы Республики Казахстан и в периодических печатных изданиях;
в случае изменения занимаемой мной должности, текущего места работы, контактных телефонов, получения образования сообщу об этом в Министерство по делам государственной службы Республики Казахстан не позднее трех рабочих дней со дня изменения указанных данных.
Перечень прилагаемых документов:

4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері министрінің мемлекеттік қызмет мәселелеріне жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                              Т. Донақов
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік қызмет істері
министрінің
2016 жылғы 11 ақпандағы
№ 29 бұйрығына
1-қосымша
Нысан
«А» корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметінің кадр резервіне іріктеу туралы хабарландыру мәтінінің үлгісі
Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Кадр саясаты жөніндегі ұлттық комиссия «А» корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметінің кадр резервіне іріктеу туралы хабарлайды.
Іріктеу «А» корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметінің кадр резервіне
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(«А» корпусының санаттары, топтары, топшалары және егер Ұлттық комиссиямен белгіленсе, «А» корпусы лауазымдарының әрбір санаттары, топтары, топшалары бойынша «А» корпусының кадр резервіне алынатын тұлғалардың шекті саны көрсетіледі) бойынша алу үшін өткізіледі.
«А» корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына қойылатын арнайы біліктілік талаптары Қазақстан Республикасы Президентінің
2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 151 «Азаматтардың «А» корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметіне кіруінің кейбір мәселелері туралы» Жарлығымен бекітілді.
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері министрлігі және оның аумақтық департтаменттері:
20____ж. «____»________ бастап
20____ж. «____»________ дейінгі кезеңде құжаттарды қабылдайды.
Құжаттар қолма-қол, поштамен немесе электрондық пошта арқылы келесі мекен-жайда__________________________________________________
____________________________________________________________________
(мемлекеттік қызмет істері жөніндегі уәкілетті органның және оның аумақтық органдарының пошта және электронды пошта мекен-жайы көрсетіледі) қабылданады.
Толық ақпаратты ______________________________________________
____________________________________________________________________
(мемлекеттік қызмет істері жөніндегі уәкілетті органның және оның аумақтық органдарының қала коды және телефондары мен факс номірлері көрсетіледі) телефондары бойынша және Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрлігінің интернет-ресурсында ________________________ алуға болады.
(интернет-ресурс көрсетіледі)
Қосымша ақпарат:______________________________________________
____________________________________________________________________
(қажет болған жағдайда «А» корпусының кадр резервіне іріктеу өткізумен байланысты қосымша ақпарат көрсетіледі)
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік қызмет істері
министрінің
2016 жылғы 11 ақпандағы
№ 29 бұйрығына
2-қосымша
Нысан
Қазақстан Республикасы
Президенті жанындағы
кадр саясаты жөніндегі
ұлттық комиссия
«А» корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметінің кадр резервіне іріктеуге қатысу туралы өтініш
Мен, ____________________________________, ЖСН ________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда) толығымен)
«А» корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметінің кадр резервіне
____________________________________________________________________
(келесілердің бірі көрсетіледі: бірінші санаттың бірінші немесе бірінші санаттың екінші тобының бірінші, екінші, үшінші топшасы не екінші санат көрсетіледі) мені іріктеуге қатыстыруыңызды сұраймын.
Мен:
«А» корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметінің кадр резервіне іріктеу және «А» корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымына орналасуға конкурс өткізу қағидаларымен танысқанымды, олармен келісетінімді және оларды орындауға міндеттенетінімді;
«Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы» және «Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл туралы» Қазақстан Республикасының заңдарының талаптарымен танысқанымды;
мемлекеттік қызметке менің кіруіме және «А» корпусының мемлекеттік лауазымдарына орналасуыма кедергі келтіретін мәліметтер мен фактілердің жоқ екенін;
өзім ұсынған құжаттар мен деректердің шынайылығын, ал құжаттарда дәйекті ақпараттардың көрсетілгенін;
мемлекеттік қызметке менің кіруіме кедергі келтіретін, мемлекеттiк қызметте болуға байланысты шектеулерді сақтамау туралы мәліметтердің және «А» корпусының мемлекеттік лауазымдарына орналасуыма кір келтіретін мәліметтер мен фактілердің анықталуы мені «А» корпусының кадр резервіне іріктеуден оның кез келген кезеңінде шеттетуге, кадр резервінен шығаруға және мемлекеттік қызметті тоқтатуыма негіз болып табылатынын ұғынатынымды;
«А» корпусының кадрлық резервінен тағайындалған жағдайда өзімнің көрінеу жалған ақпаратты ұсынуым фактілерінің анықталуы мені «А» корпусының кадр резервіне іріктеуден оның кез келген кезеңінде шеттетуге, кадр резервінен шығаруға және мемлекеттік қызметті тоқтатуыма негіз болып табылатынын ұғынатынымды;
өзімнің жекелеген жеке деректерімнің (тегім, атым, әкемнің аты (бар болған жағдайда), туған күнім, тұратын жерім, ағымдағы жұмыс орным, білімім мен мамандығым, атқарып отырған лауазымым, «А» корпусының лауазымдар тобы, топшасы және санаты, байланыс телефондарым) Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрлігінің интернет-ресурсында және мерзімді баспасөз басылымдарында жарияланатынына келісетінімді мәлімдеймін;
атқарып отырған лауазым, ағымдағы жұмыс орны, байланыс телефондары, білім алған жағдайда көрсетілген деректердің өзгерген күннен бастап үш жұмыс күннен кешіктермей хабарлаймын.
Қоса беріліп отырған құжаттар тізбесі:

1. __________________________________________________________
2. __________________________________________________________
3. __________________________________________________________
4. __________________________________________________________
5. __________________________________________________________
6. __________________________________________________________
7. __________________________________________________________
Контактные данные:
Код города, телефон _________________________________________
Мобильный телефон ___________________________________________
Адрес проживания (почтовый адрес): __________________________
Адрес регистрации (прописка): _______________________________
Электронный адрес: __________________________________________
_____________________________________________________________
(фамилия, имя и отчество (при его наличии), подпись)
«____» ___________ 20 __ г.
Приложение 3
к приказу Министра по делам
государственной службы
Республики Казахстан
от 11 февраля 2016 года № 29
Форма
Лист собеседования
Национальной комиссии по кадровой политике
при Президенте Республики Казахстан с кандидатом в
кадровый резерв административной государственной
службы корпуса «А»
Фамилия, имя и отчество (при наличии) кандидата
Категория, группа, подгруппа
Итоговый балл
Решение
(зачислить/отказать в зачислении)
1.
2.
3.
...
«___» _________ 20__ года
Приложение 4
к приказу Министра по делам
государственной службы
Республики Казахстан
от 11 февраля 2016 года № 29
Форма
Лист собеседования кадровой комиссии ________________________________
(указывается область, столица, город республиканского значения)
с кандидатом в кадровый резерв административной государственной службы корпуса «А»
ФИО кандидата (при его наличии)
Оценка
положительная» или «отрицательная»)
Предложение в Национальную комиссию (рекомендовать/не рекомендовать для зачисления в кадровый резерв административной государственной службы корпуса «А»)
1.
2.
3.
...
Дата «___»_________20__ года
Приложение 5
к приказу Министра по делам
государственной службы
Республики Казахстан
от 11 февраля 2016 года № 29
Форма
«А» КОРПУСЫНЫҢ КАДР РЕЗЕРВІНЕ
КАНДИДАТТЫҢ ҚЫЗМЕТТIК ТIЗIМІ
ПОСЛУЖНОЙ СПИСОК
КАНДИДАТА В КАДРОВЫЙ РЕЗЕРВ КОРПУСА «А»
_____________________________________________
т.а.ә./ ф.и.о.
ФОТО
(түрлі түсті/ цветное,

1. ________________________________________________________
2. ________________________________________________________
3. ________________________________________________________
4. ________________________________________________________
5. ________________________________________________________
6. ________________________________________________________
7. ________________________________________________________
Байланыс деректері:
Қаланың коды, телефон______________________________________
Ұялы телефон ______________________________________________
Тұратын жерінің мекен-жайы (пошта мекен-жайы): ____________
Тіркелген жерінің мекен-жайы: _____________________________
Электронды мекен-жайы: ____________________________________
___________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда), қолы)
20__ ж. «____»_______________
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік қызмет істері
министрінің
2016 жылғы 11 ақпандағы
№ 29 бұйрығына
3-қосымша
Нысан
Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы
Кадр саясаты жөніндегі ұлттық комиссияның «А» корпусының
мемлекеттік әкімшілік қызметінің кадр резервіне кандидатпен
әңгімелесу парағы
Кандидаттың
тегі, аты, әкесінің аты
(бар болған жағдайда)
Санаты, тобы, топшасы
Қорытынды балл
Шешім (резервке алу/алудан бас тарту)
1.
2.
3.
...
20 __ жылғы «___» ______________
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік қызмет істері
министрінің
2016 жылғы 11 ақпандағы
№ 29 бұйрығына
4-қосымша
Нысан
__________________________________________ кадр комиссиясының
(облыс, астана, республикалық маңызы бар қала көрсетіледі) «А»
корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметінің кадр резервіне кандидатпен
әңгімелесу парағы
Кандидаттың Т.А.Ә.  (бар болған жағдайда)
Баға («оң» немесе «теріс»)
Ұлттық комиссияға ұсыныс (мемлекеттік әкімшілік қызметтің «А» корпусының кадр резервіне алу үшін ұсыну/ұсынбау)
1.
2.
3.
...
Күні 20__ жыл «___»_________
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік қызмет істері
министрінің
2016 жылғы 11 ақпандағы
№ 29 бұйрығына
5-қосымша
Нысан
«А» КОРПУСЫНЫҢ КАДР РЕЗЕРВІНЕ
КАНДИДАТТЫҢ ҚЫЗМЕТТIК ТIЗIМІ ПОСЛУЖНОЙ СПИСОК
КАНДИДАТА В КАДРОВЫЙ РЕЗЕРВ КОРПУСА «А»
_____________________________________________
т.а.ә./ ф.и.о.
ФОТО
(түрлі түсті/ цветное,

3,5х4,5)
_____________________________________________
лауазымы/должность, санаты/категория
(болған жағдайда/при наличии)
ЖЕКЕ МӘЛІМЕТТЕР / ЛИЧНЫЕ ДАННЫЕ
1.
Туған күні және жері/
Дата и место рождения
2.
Ұлты (қалауы бойынша)/
Национальность (по желанию)
3.
Оқу орнын бітірген жылы және оның атауы/
Год окончания и наименование учебного заведения
4.
Мамандығы бойынша біліктілігі, ғылыми дәрежесі, ғылыми атағы/
Квалификация по специальности, ученая степень, ученое звание
5.
Шетел тілдерін білуі/
Владение иностранными языками
6.
Мемлекеттік наградалары, құрметті атақтары/
Государственные награды, почетные звания
7.
Дипломатиялық дәрежесі, әскери, арнайы атақтары, сыныптық шені/
Дипломатический ранг, воинское, специальное звание, классный чин
8.
Жаза түрі, оны тағайындау күні мен негізі/Вид взыскания, дата и основания его наложения
9.
Соңғы үш жылдағы қызметінің тиімділігін жыл сайынғы бағалау күні мен нәтижесі, егер үш жылдан кем жұмыс істеген жағдайда, нақты жұмыс істеген кезеңіндегі бағасы көрсетіледі (мемлекеттік әкімшілік қызметкерлер үшін)/
Дата и результаты ежегодной оценки эффективности деятельности за последние три года, в случае, если проработал менее трех лет, указываются оценки за фактически отработанный период (для административных государственных служащих)
ЕҢБЕК ЖОЛЫ/ТРУДОВАЯ ДЕЯТЕЛЬНОСТЬ
Күні/Дата
қызметі, жұмыс орны, мекеменің орналасқан жері/должность, место работы, местонахождение организации
қабылданған/
приема
босатылған/
увольнения
_____________________
Кандидаттың қолы/
Подпись кандидата
_______________
күні/дата
Тексерілді/
Проверено ________________________
қолы/подпись
_________________
күні/дата
мөрдін орны
место печати
____________________________________________
Персоналды басқару қызыметінің
(кадр қызметкерінің тегі, аты, акесінің аты
Фамилия, имя, отчество сотрудника
службы управления персоналом (кадровой службы)
Приложение 6
к приказу Министра по делам
государственной службы
Республики Казахстан
от 11 февраля 2016 года № 29
Форма
Перечень
утративших силу некоторых приказов Председателя Агентства
Республики Казахстан по делам государственной службы
1) приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 1 апреля 2013 года № 06-7/43 «О некоторых вопросах отбора в кадровый резерв административной государственной службы корпуса «А» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8396, опубликован в газете «Казахстанская правда» от 3 апреля 2013 года № 115-116 (27389-27390);
2) приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 18 декабря 2013 года № 06-7/184 «Об утверждении формы послужного списка кандидата в кадровый резерв корпуса «А» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9030, опубликован в газете «Казахстанская правда» от 31 декабря 2013 года № 347 (27621).

3,5х4,5)
_____________________________________________
лауазымы/должность, санаты/категория
(болған жағдайда/при наличии)
ЖЕКЕ МӘЛІМЕТТЕР / ЛИЧНЫЕ ДАННЫЕ
1.
Туған күні және жері/
Дата и место рождения
2.
Ұлты (қалауы бойынша)/
Национальность (по желанию)
3.
Оқу орнын бітірген жылы және оның атауы/
Год окончания и наименование учебного заведения
4.
Мамандығы бойынша біліктілігі, ғылыми дәрежесі, ғылыми атағы/
Квалификация по специальности, ученая степень, ученое звание
5.
Шетел тілдерін білуі/
Владение иностранными языками
6.
Мемлекеттік наградалары, құрметті атақтары/
Государственные награды, почетные звания
7.
Дипломатиялық дәрежесі, әскери, арнайы атақтары, сыныптық шені/
Дипломатический ранг, воинское, специальное звание, классный чин
8.
Жаза түрі, оны тағайындау күні мен негізі/Вид взыскания, дата и основания его наложения
9.
Соңғы үш жылдағы қызметінің тиімділігін жыл сайынғы бағалау күні мен нәтижесі, егер үш жылдан кем жұмыс істеген жағдайда, нақты жұмыс істеген кезеңіндегі бағасы көрсетіледі (мемлекеттік әкімшілік қызметкерлер үшін)/
Дата и результаты ежегодной оценки эффективности деятельности за последние три года, в случае, если проработал менее трех лет, указываются оценки за фактически отработанный период (для административных государственных служащих)
ЕҢБЕК ЖОЛЫ/ТРУДОВАЯ ДЕЯТЕЛЬНОСТЬ
Күні/Дата
қызметі, жұмыс орны, мекеменің орналасқан жері/должность, место работы, местонахождение организации
қабылданған/
приема
босатылған/
увольнения
____________________
Кандидаттың қолы/
Подпись кандидата
_______________
күні/дата
Тексерілді/
Проверено _______________________
қолы/подпись
_________________
күні/дата
мөрдін орны
место печати
__________________________________________
Персоналды басқару қызыметінің
(кадр қызметкерінің тегі, аты, акесінің аты
Фамилия, имя, отчество сотрудника
службы управления персоналом (кадровой службы)
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік қызмет істері
министрінің
2016 жылғы 11 ақпандағы
№ 29 бұйрығына
6-қосымша
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының күші жойылған кейбір бұйрықтарының
тізбесі
1) Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының «А» корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметінің кадр резервіне іріктеудің кейбір мәселелері туралы» 2013 жылғы 1 сәуірдегі № 06-7/43 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8396 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінде 2013 жылғы 3 сәуірде № 98 (28037) жарияланған);
2) Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының «А» корпусының кадр резервіне кандидаттың қызметтік тізімінің нысанын бекіту туралы» 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 06-7/184 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9030 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінде 2013 жылғы 31 желтоқсанда № 285 (28224) жарияланған).