Об утверждении перечня открытых данных Министерства иностранных дел Республики Казахстан, размещаемых на интернет-портале открытых данных
Приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 29 января 2016 года № 11-1-2/28. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 апреля 2016 года № 13590. Утратил силу приказом и.о. Министра иностранных дел Республики Казахстан от 13 декабря 2022 года № 11-1-4/693.
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра иностранных дел РК от 13.12.2022 № 11-1-4/693 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 24 ноября 2015 года "Об информатизации", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень открытых данных Министерства иностранных дел Республики Казахстан, размещаемых на интернет-портале открытых данных.
2. Департаменту материально-технического обеспечения Министерства иностранных дел Республики Казахстан обеспечить:
1) в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии в печатном и электронном виде на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет", а также в Республиканский центр правовой информации для внесения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства иностранных дел Республики Казахстан и на интранет-портале государственных органов.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Ответственного секретаря Министерства иностранных дел Республики Казахстан Карашева А.Б.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр иностранных дел
Республики Казахстан
Е. Идрисов
"Согласован"
Министр по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
А. Исекешев ______________
11 марта 2016 года
Утвержден приказом
Министра иностранных дел
Республики Казахстан
от 29 января 2016 года
№ 11-1-2/28
Перечень открытых данных Министерства иностранных дел Республики Казахстан, размещаемых на интернет-портале открытых данных
Сноска. Перечень - в редакции приказа Министра иностранных дел РК от 30.12.2020 № 11-1-4/393 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование набора открытых данных
Период актуализации
Срок размещения информации
Источник
Ответственное структурное подразделение
1.
Данные о консульствах и посольствах иностранных государств, аккредитованных в Республике Казахстан (страна представительства, тип организации, полное наименование организации, город расположения, адрес, контакты, официальный сайт, электронная почта, страны, куда выдают визы (по совместительству)
По мере необходимости
В течение 20 рабочих дней с момента даты обновления информации
Автоматизированное рабочее место (далее – АРМ)
Служба государственного протокола, Департамент консульской службы
2.
Визовый и безвизовый режим для граждан Республики Казахстан с иностранными государствами
По мере необходимости
В течение 20 рабочих дней с момента даты обновления информации
АРМ
Департамент консульской службы
3.
Визы Республики Казахстан (категория, получатели, кратность, срок действия, период пребывания, основания выдачи визы)
По мере необходимости
В течение 20 рабочих дней с момента даты обновления информации
АРМ
Департамент консульской службы
4.
Тарифы консульских сборов, взимаемых за совершение консульских действий
По мере необходимости
В течение 20 рабочих дней с момента даты обновления информации
АРМ
Департамент консульской службы
5.
Данные о регистрации и количестве актов гражданского состояния Республики Казахстан за рубежом
По мере необходимости
В течение 20 рабочих дней с момента даты обновления информации
АРМ
Департамент консульской службы
6.
Данные об истребовании документов и количестве истребованных документов
По мере необходимости
В течение 20 рабочих дней с момента даты обновления информации
АРМ
Департамент консульской службы
7.
Данные о легализации документов и их количестве
По мере необходимости
В течение 20 рабочих дней с момента даты обновления информации
АРМ
Департамент консульской службы
8.
Данные по вопросам гражданства
По мере необходимости
В течение 20 рабочих дней с момента даты обновления информации
АРМ
Департамент консульской службы
9.
Данные загранучреждений Республики Казахстан за рубежом (адрес, сайт/электронная почта, контакты, кто является руководителем загранучреждения Республики Казахстан)
По мере необходимости
В течение 20 рабочих дней с момента даты обновления информации
АРМ
Департамент человеческих ресурсов
10.
Перечень территориальных органов, подведомственных организаций Министерства иностранных дел Республики Казахстан
По мере необходимости
В течение 20 рабочих дней с момента даты обновления информации
АРМ
Департамент человеческих ресурсов
11.
Организационная структура Министерства иностранных дел Республики Казахстан
По мере необходимости
В течение 20 рабочих дней с момента даты обновления информации
АРМ
Департамент человеческих ресурсов
12.
График приема граждан в Министерстве иностранных дел Республики Казахстан (должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии) принимающего, дни и время приема, служебный телефон)
Ежеквартально
За 15 дней до начала очередного квартала
АРМ
Департамент обеспечения и документооборота
13.
Список международных организаций и программ, участниками которых является Республика Казахстан (руководитель, сайт, вид деятельности, срок вступления РК в данную организацию, адреса и контакты представительств в РК)
Ежегодно
20 февраля
АРМ
Департамент многостороннего сотрудничества
14.
Данные о фронт-офисах, сопровождающих и предоставляющих государственные и иные услуги для инвесторов (адрес, контакты, электронная почта, сайт)
По мере необходимости
В течение 20 рабочих дней с момента даты обновления информации
АРМ
Комитет по инвестициям
15.

Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 11-1-2/28 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 14 сәуірде № 13590 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің м.а. 2022 жылғы 13 желтоқсандағы № 11-1-4/693 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Сыртқы істер министрінің м.а. 13.12.2022 № 11-1-4/693 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Ақпараттандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 24 қарашадағы Заңының 9-бабының 15) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса берілген Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Материалдық-техникалық қамтамасыз ету департаменті:
1) заңнамамен белгіленген тәртіппен осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялануын және мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық кесiмдерiнiң эталондық бақылау банкiнде орналастыру үшін "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдануын;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Жауапты хатшысы А.Б. Қарашевқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық оның алғашқы ресми жарияланған күнінен соң он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрі
Е. Ыдырысов
"Келісілді"
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму министрі
А. Исекешев______________
2016 жылғы 11 наурыз
Қазақстан Республикасы
Сыртқы істер министрінің
2016 жылғы 29 қаңтардағы
№ 11-1-2 / 28 бұйрығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесі
Ескерту. Тізбесі жаңа редакцияда – ҚР Сыртқы істер министрінің 30.12.2020 № 11-1-4/393 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Ашық мәліметтер жиынтығының атауы
Өзектілік мерзімі
Ақпаратты орналастыру мерзімі
Дереккөз
Жауапты құрылымдық бөлімше
1.
Қазақстан Республикасындағы аккредиттелінген шет мемлекеттердің елшіліктері мен консулдықтары туралы деректер (өкілдіктің елі, ұйымның түрі, ұйымның толық атауы, орналасқан қаласы, мекенжайы, байланыс телефондары, ресми сайты, электрондық поштасы, визалар берілетін елдер (қоса атқару бойынша)
Қажеттілігіне қарай
Ақпаратты жаңарту сәтінен бастап 20 жұмыс күні ішінде
Автоматтандырылған жұмыс орны (бұдан әрі-АЖО)
Мемлекеттік протокол қызметі, Консулдық қызмет департаменті
2.
Қазақстан Республикасының азаматтары үшін шет мемлекеттермен визалық және визасыз тәртіп
Қажеттілігіне қарай
Ақпаратты жаңарту сәтінен бастап 20 жұмыс күні ішінде
АЖО
Консулдық қызмет департаменті
3.
Қазақстан Республикасының визалары (санаты, алушылар, мәртелігі, қолданылу мерзімі, болу кезеңі, виза беру негіздері)
Қажеттілігіне қарай
Ақпаратты жаңарту сәтінен бастап 20 жұмыс күні ішінде
АЖО
Консулдық қызмет департаменті
4.
Консулдық іс-әрекеттер үшін алынатын консулдық алымдардың тарифтері
Қажеттілігіне қарай
Ақпаратты жаңарту сәтінен бастап 20 жұмыс күні ішінде
АЖО
Консулдық қызмет департаменті
5.
Шетелде Қазақстан Республикасының азаматтық хал актілерін тіркеу және олардың саны туралы мәліметтер
Қажеттілігіне қарай
Ақпаратты жаңарту сәтінен бастап 20 жұмыс күні ішінде
АЖО
Консулдық қызмет департаменті
6.
Құжаттарды сұратып алу және сұратып алынған құжаттардың саны туралы мәліметтер
Қажеттілігіне қарай
Ақпаратты жаңарту сәтінен бастап 20 жұмыс күні ішінде
АЖО
Консулдық қызмет департаменті
7.
Құжаттарды заңдастыру және оның саны туралы мәліметтер
Қажеттілігіне қарай
Ақпаратты жаңарту сәтінен бастап 20 жұмыс күні ішінде
АЖО
Консулдық қызмет департаменті
8.
Азаматтық мәселелер бойынша мәліметтер
Қажеттілігіне қарай
Ақпаратты жаңарту сәтінен бастап 20 жұмыс күні ішінде
АЖО
Консулдық қызмет департаменті
9.
Қазақстан Республикасының шет елдердегі мекемелерінің деректері (мекенжайы, сайт/электрондық поштасы, байланыс телефондары, Қазақстан Республикасының шетелдегі мекемесі басшысының аты-жөні)
Қажеттілігіне қарай
Ақпаратты жаңарту сәтінен бастап 20 жұмыс күні ішінде
АЖО
Адам ресурстары департаменті
10.
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің аумақтық органдарының, ведомствалық бағынышты ұйымдарының тізбесі
Қажеттілігіне қарай
Ақпаратты жаңарту сәтінен бастап 20 жұмыс күні ішінде
АЖО
Адам ресурстары департаменті
11.
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің ұйымдық құрылымы
Қажеттілігіне қарай
Ақпаратты жаңарту сәтінен бастап 20 жұмыс күні ішінде
АЖО
Адам ресурстары департаменті
12.
Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігінде азаматтарды қабылдаудың кестесі (қабылдаушының тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) және лауазымы, қабылдау күні мен уақыты, қызметтік телефоны)
Тоқсан сайын
Кезекті тоқсанның басталуына 15 күн қалғанға дейін
АЖО
Қамтамасыз ету және құжат айналымы департаменті
13.
Қазақстан Республикасы қатысушысы болып табылатын халықаралық ұйымдар мен бағдарламалардың тізімі (басшысы, сайт, қызмет түрі, Қазақстан Республикасының осы ұйымға кіру мерзімі, Қазақстан Республикасындағы өкілдіктердің мекенжайлары мен байланыстары)
Жыл сайын
20 ақпан
АЖО
Көпжақты ынтымақтастық департаменті
14.
Инвесторлар үшін мемлекеттік және өзге де қызметтерді ұсынатын және сүйемелдейтін фронт-офистар туралы деректер (мекенжайы, байланыс телефоны, электрондық пошта, сайт)
Қажеттілігіне қарай
Ақпаратты жаңарту сәтінен бастап 20 жұмыс күні ішінде
АЖО
Инвестиция комитеті
15.

Перечень приоритетных видов деятельности для реализации инвестиционных проектов, утвержденный постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 января 2016 года № 13
По мере необходимости
В течение 20 рабочих дней с момента даты обновления информации
АРМ
Комитет по инвестициям

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 13 қаулысымен бекітілген Инвестициялық жобаларды іске асыруға арналған қызметтің басым түрлерінің тізбесі
Қажеттілігіне қарай
Ақпаратты жаңарту сәтінен бастап 20 жұмыс күні ішінде
АЖО
Инвестиция комитеті