О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министра юстиции Республики Казахстан
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 27 мая 2016 года № 357. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 13784.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить перечень некоторых приказов Министра юстиции Республики Казахстан, в которые вносятся изменения и дополнения, согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту по исполнению судебных актов Министра юстиции Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа;
2) направление копии настоящего приказа на официальное опубликование в информационно-правовую систему "Әділет" и в периодические печатные издания в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации, а также в Республиканский центр правовой информации в течение пяти рабочих дней со дня получения зарегистрированного приказа для включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Министра юстиции Республики Казахстан Ешмагамбетова Ж.Б.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
Б.Имашев
Приложение
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 27 мая 2016 года № 357
Перечень
некоторых приказов Министра юстиции Республики Казахстан
в которые вносятся изменения и дополнения
1) Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 28.03.2019 № 148 (вводится в действие с 24.04.2019).
2) Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 25 августа 2011 года № 296 "Об утверждении образцов удостоверения, личной печати частного судебного исполнителя" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7146, опубликован в газетах "Казахстанская правда" от 12 октября 2011 года № 326 (26717)):
образец удостоверения частного судебного исполнителя, утвержденный указанным приказом изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему приказу;
образец личной печати частного судебного исполнителя, утвержденный указанным приказом изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему приказу.

Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2016 жылғы 27 мамырдағы № 357 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 13 маусымда № 13784 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2019 жылғы 28 наурыздағы № 148 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Әділет министрінің 28.03.2019 № 148 (24.04.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Әділет министрінің өзгерістер мен толықтырулар енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесі осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Сот актілерін орындау департаменті:
1) осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың көшірмесінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және мерзімді баспасөз басылымдарында оны мемлекеттік тіркегеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде ресми жариялауға, сондай-ақ тіркелген бұйрықты алған күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Республикалық құқықтық ақпарат орталығына жолдануын;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әділет министрінің орынбасары Ж.Б. Ешмагамбетовқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр
Б. Имашев
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2016 жылғы 27 мамырдағы
№ 357 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің
өзгерістер мен толықтырулар енгізілетін кейбір бұйрықтарының
тізбесі
1) "Жеке сот орындаушылары қаулыларының үлгі нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2011 жылғы 20 қаңтардағы № 18 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6755 болып тіркелген, 2011 жылғы 5 мамырдағы № 184-185 (26587) "Егемен Қазақстан" газеттерінде жарияланған):
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Жеке сот орындаушылары қаулыларының үлгі нысандары осы бұйрықтың 1-50-қосымшаларына сәйкес бекітілсін";
Көрсетілген бұйрықпен бекітілген Жеке сот орындаушылары қаулыларының үлгілік нысандары осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес 50-қосымшамен толықтырылсын.
2) "Жеке сот орындаушысы куәлігінің, жеке мөрінің үлгілерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2011 жылғы 25 тамыздағы № 296 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7146 болып тіркелген, 2011 жылғы 13 қазандағы № 493 (26885) "Егемен Қазақстан" газеттерінде жарияланған):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген жеке сот орындаушысы куәлігінің үлгісі осы бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
көрсетілген бұйрықпен бекітілген жеке сот орындаушысының жеке мөрінің үлгісі осы бұйрықтың 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Обложка изготавливается из высококачественной кожи, кожзаменителя или бумвинила красного цвета, размером в развернутом виде 65х190 мм. На лицевой стороне обложки по центру позолоченным типографским шрифтом изображается надпись "КУӘЛІК".
3. Вкладыш удостоверения выполняется типографским способом с использованием высокопроизводительной компьютерной техники, специализированных компьютерных программ, отпечатывается на высококачественной офсетной технике, имеет многостепенную защиту от подделки и копировки, как на стадии предпечатной подготовки, так и в процессе печати.
4. Основной фон вкладыша удостоверения имеет голубой цвет. Вкладыш состоит из двух половин - левой и правой.
5. Левая часть вкладыша заполняется на государственном языке.
Сверху печатными заглавными буквами красного цвета жирным шрифтом Arial располагаются надпись "ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ЖЕКЕ СОТ ОРЫНДАУШЫЛАРЫНЫҢ РЕСПУБЛИКАЛЫҚ ПАЛАТАСЫ" и печатными заглавными буквами красного цвета шрифтом Arial наименование региональной палаты.
С левой стороны левой части вкладыша место для вклейки фотографии частного судебного исполнителя размером 3x4 см.
Снизу левой части вкладыша с отступом по левому краю указывается должность, место для подписи, фамилия и инициалы руководителя региональной палаты (выполняется печатными буквами черного цвета, первая буква - заглавная, шрифт Arial).
6. Правая часть вкладыша заполняется на русском языке.
Сверху печатными заглавными буквами красного цвета жирным шрифтом Arial располагаются надпись "РЕСПУБЛИКАНСКАЯ ПАЛАТА ЧАСТНЫХ СУДЕБНЫХ ИСПОЛНИТЕЛЕЙ РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН" и печатными заглавными буквами красного цвета шрифтом Arial наименование региональной палаты.
С левой стороны правой части вкладыша в круге голубого цвета диаметром 26 мм изображена эмблема в виде правильного круга синего цвета который разделен двумя ободками.
Внутри первого ободка размещен казахский орнамент цвета золота в верхней части которого расположены буквы синего цвета ЖСО и в нижней части буквы ЧСИ которые являются аббревиатурами ЖСО - жеке сот орындаушысы, ЧСИ – частный судебный исполнитель.
Внутри второго ободка размещен геральдический щит цвета золота с закругленными нижними углами, заостренный в оконечности.
В нижней части щита размещен силуэтом синего цвета золотистый орел с распахнутыми крыльями изображающий свободный полет.
По центру размещен четырехугольный, с закругленными нижними углами, заостренный в оконечности геральдический щит синего цвета внутри которого расположены, два меча правосудия скрещены между собой и опущены вниз.
Над щитом синего цвета изображены весы олицетворяющие законность, равенства сторон и судебной власти.
Снизу правой части вкладыша номер лицензии и дата выдачи (выполняется цифрами, печатными буквами черного цвета, первая буква - заглавная, курсивным шрифтом Arial).

2. Мұқабасы қызыл түсті жоғары сапалы былғарыдан, былғары алмастырғыштан немесе бумвинилден жасалады, ашық түріндегі көлемі – 65 х 190 мм. Мұқабасының сыртқы бетінің ортасында алтындалған баспаханалық шрифтімен "КУӘЛІК" сөзі белгіленеді.
3. Куәліктің жапсырмасы жоғары өнімді компьютерлік техниканы, арнайы компьютерлік бағдарламаларды пайдалану арқылы баспаханалық тәсілмен жасалады, жоғары сапалы офсеттік техникада басып шығарылады, басып шығару алдында және басып шығару кезеңінде қолдан жасау және көшіруден көп деңгейлі қорғалады.
4. Куәліктің жапсырмасының негізгі түсі көгілдір. Жапсырмасы екі оң және сол бөліктен тұрады.
5. Жапсырманың сол жағы мемлекеттік тілде толтырылады.
Жоғарғы жағында қызыл түсті Arial қою қаріппен "ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ЖЕКЕ СОТ ОРЫНДАУШЫЛАРЫНЫҢ РЕСПУБЛИКАЛЫҚ ПАЛАТАСЫ" жазуы және қызыл түсті Arial қою қарпімен өңірлік палатаның атауы жазылады.
Жапсырманың сол бөлігінің сол жағында жеке сот орындаушысының суретін жабыстыруға арналған 3 x 4 см көлеміндегі орын болады.
Жапсырманың сол бөлігінің төменгі жағында өңірлік палата жетекшісінің лауазымы, қол қоятын орны, тегі және аты-жөні көрсетіледі (қара түсті баспа әріптерімен жазылады, бірінші әріп - бас әріп, Arial қарпі).
6. Жапсырманың оң жағы орыс тілінде толтырылады.
Жоғарғы жағында қызыл түсті Arial қою қарпімен "РЕСПУБЛИКАНСКАЯ ПАЛАТА ЧАСТНЫХ СУДЕБНЫХ ИСПОЛНИТЕЛЕЙ РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН" және қызыл түсті Arial қою қарпімен өңірлік палата атауы жазылады.
Көк түсті шеңберлі жапсырманың оң бөлігінің сол жағында диаметрі 26 мм екі шеңбермен бөлінген көк түсті дұрыс шеңбер түрінде эмблема бейнеленген.
Бірінші шеңбердің ішінде алтын түсті қазақ оюы орналасқан, оның жоғарғы бөлігінде көк түсті ЖСО әріптері және төменгі бөлігінде ЧСИ әріптері орналасқан, олар ЖСО – жеке сот орындаушысы, ЧСИ – частный судебный исполнитель қысқартылған түрі болып табылады.
Екінші шеңбердің ішінде төменгі жағы дөңгелектенген, ұшы үшкірленген алтын түсті геральдикалық қалқан орналасқан.
Қалқанның төменгі бөлігінде көк түстің үстінен алтын түспен еркіндікті бейнелеген қанатын жайған бүркіт орналасқан.
Ортасында төменгі жағы дөңгелектенген, ұшы үшкірленген төрт бұрышты көк түсті геральдикалық қалқан орналасқан, оның ішінде өзара айқастырылған және төмен қаратылған сот әділдігінің екі семсері орналасқан.
Қалқанның үстінгі бөлігінде заңдылықты, тараптардың теңдігін және сот билігін көрсететін көк түсті таразы бейнеленген.
Жапсырманың оң бөлігінің төменгі жағында лицензияның нөмірі және берілген күні (цифрлармен, қара түсті баспа әріптерімен толтырылады, бірінші әріп – бас әріп, Arial курсивті қарпімен).

7. С правой стороны левой и правой частей вкладыша по центру располагаются номер удостоверения (выполняется цифрами, печатными заглавными буквами красного цвета, шрифт Arial), фамилия (выполняется печатными заглавными буквами черного цвета, шрифт Arial), имя, отчество (при его наличии) частного судебного исполнителя (выполняется печатными буквами черного цвета, первая буква - заглавная, шрифт Arial), наименование исполнительного округа (выполняется печатными буквами черного цвета, первая буква - заглавная, курсивный шрифт Arial).
8. После подписи удостоверения частного судебного исполнителя на правый нижний угол фотографической карточки накладывается оттиск печати региональной палаты, затем лицевая часть ламинируется и тыльной стороной приклеивается к внутренней части обложки удостоверения.
9. Удостоверения не соответствующие установленным требованиям оформления, с помарками и подчистками считаются недействительными".
Приложение 3
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 27 мая 2016 года № 357
Приложение 2
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 25 августа 2011 года № 296
Образец личной печати частного судебного исполнителя
Описание личной печати частного судебного исполнителя:
1. Личная печать частного судебного исполнителя (далее - печать) изготавливается на специальном оборудовании, характеризуется высокой степенью защищенности от подделок, долговечностью и стойкостью к красителям. Диаметр печати составляет 40 мм.
2. Содержание всех надписей печати частного судебного исполнителя производится на государственном языке.
3. Текст печати частного судебного исполнителя состоит из наименования региональной палаты частных судебных исполнителей, наименования исполнительного округа частного судебного исполнителя, фамилии, имени, отчества (при его наличии) частного судебного исполнителя, номера и даты выдачи лицензии. Написание фамилии, имени и отчества (при его наличии) частного судебного исполнителя в тексте печати производится согласно документу, удостоверяющему личность.
4. В тексте печати отображаются три ободка. Толщина линии первого (наружного) ободка составляет 0,4 мм. Толщина линии второго ободка составляет 0,25 мм. Толщина линии третьего ободка составляет 0,35 мм.
5. Между вторым и третьим ободком изображаются:
сверху печатными заглавными буквами шрифтом Tahoma наименование региональной палаты частных судебных исполнителей;
в центре с двух сторон по бокам восьмиконечные звезды;
снизу цифрами, печатными буквами, первая буква - заглавная, шрифт Tahoma номер лицензии и дата выдачи.

7. Жапсырманың сол және оң бөліктерінің оң жағында ортада куәліктің нөмірі (цифрлармен, қызыл түсті баспа әріптерімен жазылады, Arial қарпі), жеке сот орындаушысының тегі (қара түсті бас баспа әріптерімен жазылады, Arial қарпі), аты, әкесінің аты (қара түсті баспа әріптерімен жазылады, бірінші әріп - бас әріп, Arial қарпі), атқарушылық округінің атауы (қара түсті баспа әріптерімен жазылады, бірінші әріп – бас әріп, Arial курсивті қарпі).
8. Жеке сот орындаушысының куәлігіне қол қойғаннан кейін фотосуреттің төменгі оң жақтағы бұрышта өңірлік палата мөрінің бедері қойылады, содан кейін сыртқы беті ламинатталады және сыртқы бетімен куәлік мұқабасының ішкі жағына жабыстырылады.
9. Белгіленген ресiмдердің қойылған талаптарына сәйкес келмейтін, түзетiлген жері және тазарту болған куәліктер жарамсыз болып есептеледi.".
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2016 жылғы 27 мамырдағы
№ 357 бұйрығына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2011 жылғы 25 тамыздағы
№ 296 бұйрығына
2-қосымша
Жеке сот орындаушысының жеке мөрінің үлгісі
Жеке сот орындаушысының жеке мөрінің сипаттамасы:
1. Жеке сот орындаушысының жеке мөрі (бұдан әрі – мөр) арнайы құрал-жабдықпен жасалады, жасандыларынан жоғары дәрежеде қорғалуымен, ұзақ мерзімділігімен және бояғыштарға төзімділігімен сипатталады. Мөрдің диаметрі 40 мм құрайды.
2. Жеке сот орындаушысының мөріндегі барлық жазулар мемлекеттік тілде жазылады.
3. Жеке сот орындаушысы мөрінің мәтіні жеке сот орындаушыларының өңірлік палатасының атауынан, жеке сот орындаушысының атқарушылық округінің атауынан, жеке сот орындаушысының тегі, аты, әкесінің атынан, лицензия нөмірі мен берілген күнінен тұрады. Жеке сот орындаушысының тегі, аты және әкесінің аты жеке басын растайтын куәлігіне сәйкес жазылады.
4. Мөр мәтінінде үш жиек бейнеленген. Бірінші жиектің (сыртқы) сызығының қалыңдығы 0,4 мм құрайды. Екінші жиек сызығының қалыңдығы 0,25 мм құрайды. Үшінші жиек сызығының қалыңдығы 0,35 мм. құрайды.
5. Екінші және үшінші жиектердің арасында:
жоғарғы жағында бас баспа әріптерімен Tahoma қарпімен жеке сот орындаушыларының өңірлік палатасының атауы;
ортасында екі бүйірінен сегіз бұрышты жұлдыздар;
төменгі жағында цифрлармен, бірінші әрпі – бас әріп, Tahoma қарпі лицензияның нөмірі және берілген күні бейнеленеді.

6. Внутри третьего ободка изображаются: сверху печатными заглавными буквами шрифтом Tahoma наименования исполнительного округа частного судебного исполнителя; в центре эмблема в виде правильного круга синего цвета который разделен двумя ободками.
Внутри первого ободка размещен казахский орнамент в верхней части которого расположены буквы синего цвета ЖСО и в нижней части буквы ЧСИ которые являются аббревиатурами ЖСО - жеке сот орындаушысы, ЧСИ – частный судебный исполнитель.
Внутри второго ободка размещен геральдический щит с закругленными нижними углами, заостренный в оконечности.
В нижней части щита размещен силуэтом синего цвета орел с распахнутыми крыльями изображающий свободный полет.
По центру размещен четырехугольный, с закругленными нижними углами, заостренный в оконечности геральдический щит синего цвета внутри которого расположены, два меча правосудия скрещены между собой и опущены вниз.
Над щитом синего цвета изображены весы олицетворяющие законность, равенства сторон и судебной власти; снизу печатными заглавными буквами, шрифт Tahoma фамилия, печатными буквами, первая буква - заглавная, шрифт Tahoma имя, отчество (при его наличии) частного судебного исполнителя.
Примечание:
В случае изменения данных, содержащихся в утвержденном удостоверении частного судебного исполнителя и личной печати, частный судебный исполнитель в течение пятнадцати рабочих дней вносит соответствующие изменения и в течение пяти рабочих дней после их изготовления, уведомляет территориальный орган Министерства юстиции Республики Казахстан с обязательным предоставлением оттиска личной печати.
Удостоверения и печати старого образца, считаются действительными до истечения сроков их действия.
Приложение 4
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 27 мая 2016 года № 357
Заключение
о прохождении стажировки
Сноска. Приложение 4 утратило силу приказом Министра юстиции РК от 26.11.2019 № 561 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 5
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 27 мая 2016 года № 357
Приложение 1
к Правилам учетной регистрации
частных судебных исполнителей
Форма
______________________________
(территориальный орган)
______________________________
от ___________________________
______________________________
Уведомление
Об осуществлении деятельности в качестве частного судебного
исполнителя _________________________________________________________
(указывается административно-территориальная
единица _____________________________________________________________
исполнительного округа, в которой будет осуществлять
деятельность, адрес расположения конторы)
К настоящему уведомлению прилагаю:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________ ___________________________
(Подпись) (Ф.И.О. (при его наличии))
"____" ____________ 20___ г.
Приложение 6
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 27 мая 2016 года № 357
Приложение 2
к Правилам учетной регистрации
частных судебных исполнителей
Форма
Книга учетной регистрации частных судебных исполнителей
_______________________________________ (города) области
п/п
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) частного судебного исполнителя
Номер и дата выдачи документа, удостоверяющего личность
Номер и дата выдачи государственной лицензии
Дата вступления в члены Республиканской палаты частных судебных исполнителей
Дата постановки на учетную регистрацию
Место расположения конторы частного судебного исполнителя
Домашний адрес частного судебного исполнителя
Дата исключения из членов Республиканской палаты частных судебных исполнителей
Дата снятия с учетной регистрации
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

6. Үшінші жиектің ішінде жоғарғы жағында баспа бас әріптерімен Tahoma қарпімен жеке сот орындаушысының атқарушылық округінің атауы; ортасында екі шеңбермен бөлінген көк түсті дұрыс шеңбер түрінде белгі бейнеленген.
Бірінші шеңбердің ішінде алтын түсті қазақ оюы орналасқан, оның жоғарғы бөлігінде көк түсті ЖСО әріптері және төменгі бөлігінде ЧСИ әріптері орналасқан, олар ЖСО – жеке сот орындаушысы, ЧСИ – частный судебный исполнитель қысқартылған түрі болып табылады.
Екінші шеңбердің ішінде төменгі жағы дөңгелектенген, ұшы үшкірленген алтын түсті геральдикалық қалқан орналасқан.
Қалқанның төменгі бөлігінде көк түстің үстінен алтын түспен еркіндікті бейнелеген қанатын жайған бүркіт орналасқан.
Ортасында төменгі жағы дөңгелектенген, ұшы үшкірленген төрт бұрышты көк түсті геральдикалық қалқан орналасқан, оның ішінде өзара айқастырылған және төмен қаратылған сот әділдігінің екі семсері орналасқан.
Қалқанның үстінгі бөлігінде заңдылықты, тараптардың теңдігін және сот билігін көрсететін көк түсті таразы бейнеленген, төменгі жағында жеке сот орындаушысының тегі баспа бас әріптерімен Tahoma қарпімен, аты және әкесінің атының бірінші әрпі бас әріппен, Tahoma қарпімен жазылады.
Ескерту:
Жеке сот орындаушысының бекітілген куәліктегі және жеке мөрдегі мәліметтері өзгерген жағдайда, жеке сот орындаушысы он бес жұмыс күні ішінде тиісті өзгерістер енгізеді және олар әзірленгеннен кейін бес жұмыс күні ішінде жеке мөрінің баспа-таңбасын міндетті түрде ұсынумен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің аумақтық органына хабарлайды.
Ескі үлгідегі куәліктер мен мөрлер олардың қолдану мерзімі өткенге дейін қолданыста болады.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2016 жылғы 27 мамырдағы
№ 357 бұйрығына
4-қосымша
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Әділет министрінің 26.11.2019 № 561 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2016 жылғы 27 мамырдағы
№ 357 бұйрығына
5-қосымша
Жеке сот орындаушыларының
есептік тіркеу қағидасына
1-қосымша1053 ысан
_________________________
(аумақтық орган)
_________________________
_________________________
_________________________
Ескерту
_____________________________________________________________________
(қызметін жүзеге асыратын атқарушылық округтің
_____________________________________________________________________
әкімшілік-аумақтық бірлігі, кеңсенің орналасқан мекенжайы
көрсетіледі)
жеке сот орындаушысы ретінде қызмет атқаратындығы туралы.
Осы ескертуге мыналарды қоса беремін:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________ _________________________
(қолы) (Т.А.Ә. (болған жағдайда)
20__ж. "__" __________
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2016 жылғы 27 мамырдағы
№ 357 бұйрығына
6-қосымша
Жеке сот орындаушыларының
есептік тіркеу қағидасына
2-қосымша
Нысан
____________________ (қаласы) облысы жеке сот орындаушыларының
есептік тіркеу кітабы
№ р/р
Жеке сот орындаушысының тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Жеке басты куәландыратын құжаттың нөмірі және берілген күні
Мемлекеттік лицензияның нөмірі және берілген күні
Жеке сот орындаушыларының республикалық палатасының мүшелігіне кірген күні
Есептік тіркеуге қойылған күні
Жеке сот орындаушысының кеңсесі орналасқан жері
Жеке сот орындаушысының үйінің мекенжайы
Жеке сот орындау шыларының республикалық палатасының мүшелігінен шығарылған күні
Есептік тіркеуден алынған күні
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10