О внесении дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 12 августа 2016 года № 440. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 августа 2016 года № 14145. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 18 апреля 2025 года № 180.
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 18.04.2025 № 180 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9756, опубликован в информационно-правовой системе "Әділет" 17 октября 2014 года) следующие дополнения:
в Единую бюджетную классификацию Республики Казахстан, утвержденную указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 03 "Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность":
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности":
дополнить администратором бюджетных программ 348 с бюджетной программой 004 следующего содержания:
"348 Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
004 Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах";
в функциональной группе 06 "Социальная помощь и социальное обеспечение":
в функциональной подгруппе 2 "Социальная помощь":
дополнить администратором бюджетных программ 348 с бюджетной программой 017 следующего содержания:
"348 Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
017 Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения":
дополнить администратором бюджетных программ 348 с бюджетной программой 013 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"348 Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
013 Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной группе 07 "Жилищно-коммунальное хозяйство":
в функциональной подгруппе 1 "Жилищное хозяйство":

"Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2016 жылғы 12 тамыздағы № 440 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылғы 25 тамызда № 14145 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2025 жылғы 18 сәуірдегі № 180 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 18.04.2025 № 180 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9756 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 17 қазанда жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасында:
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:
03 "Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі" функционалдық тобында:
9 "Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 004 бюджеттік бағдарламасы бар 348-бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"348 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
004 Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету";
06 "Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру" функционалдық тобында:
2 "Әлеуметтiк көмек" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 017 бюджеттік бағдарламасы бар 348-бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"348 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
017 Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау";
9 "Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 013 бюджеттік бағдарламасымен 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 348-бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"348 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
013 Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
07 "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" функционалдық тобында:
1 "Тұрғын үй шаруашылығы" функционалдық кіші тобында:

дополнить администратором бюджетных программ 347 с бюджетной программой 033 и бюджетными подпрограммами 011, 015 и 032 следующего содержания:
"347 Управление культуры и архивов города республиканского значения, столицы
033 Ремонт объектов в рамках развития городов по Дорожной карте занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
дополнить администратором бюджетных программ 348 с бюджетной программой 012 и бюджетными подпрограммами 011, 015 и 032 следующего содержания:
"348 Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
012 Ремонт объектов в рамках развития городов по Дорожной карте занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
дополнить администратором бюджетных программ 701 с бюджетной программой 014 с бюджетной подпрограммой 017 следующего содержания:
"701 Управление предпринимательства, торговли и туризма области
014 Увеличение уставного капитала субъектов квазигосударственного сектора в рамках содействия устойчивому развитию и росту Республики Казахстан
017 За счет софинансирования внешних займов из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 2 "Коммунальное хозяйство":
дополнить администратором бюджетных программ 349 с бюджетной программой 009 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"349 Управление сельского хозяйства и ветеринарии города республиканского значения, столицы
009 Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 495 "Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
по бюджетной программе 016 "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной группе 08 "Культура, спорт, туризм и информационное пространство":
в функциональной подгруппе 1 "Деятельность в области культуры":

мынадай мазмұндағы 033 бюджеттік бағдарламасымен 011, 015 және 032 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 347-бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"347 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет және архивтер басқармасы
033 Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен";
мынадай мазмұндағы 012 бюджеттік бағдарламасымен 011, 015 және 032 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 348-бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"348 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
012 Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен";
мынадай мазмұндағы 017 бюджеттік кіші бағдарламасымен 014 бюджеттік бағдарламасы бар 701 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"701 Облыстың кәсіпкерлік, сауда және туризм басқармасы
014 Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу шеңберінде квазимемлекеттік сектор субъектілерінің жарғылық капиталын ұлғайту
017 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражатынан сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен";
2 "Коммуналдық шаруашылық" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 009 бюджеттік бағдарламасы бар 349-бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"349 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы
009 Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
495 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
016 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
08 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк" функционалдық тобында:
1 "Мәдениет саласындағы қызмет" функционалдық кіші тобында:

дополнить администратором бюджетных программ 347 с бюджетными программами 004 и 005 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"347 Управление культуры и архивов города республиканского значения, столицы"
004 Поддержка культурно-досуговой работы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
005 Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 006 следующего содержания:
"006 Увековечение памяти деятелей государства";
дополнить бюджетными программами 007 и 008 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"007 Поддержка театрального и музыкального искусства
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
008 Обеспечение функционирования зоопарков и дендропарков
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 012 следующего содержания:
"012 Проведение социально значимых и культурных мероприятий";
в функциональной подгруппе 3 "Информационное пространство":
дополнить администратором бюджетных программ 347 с бюджетными программами 009 и 010 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"347 Управление культуры и архивов города республиканского значения, столицы
009 Обеспечение функционирования городских библиотек
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
010 Обеспечение сохранности архивного фонда
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства":
дополнить администратором бюджетных программ 347 с бюджетной программой 001 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"347 Управление культуры и архивов города республиканского значения, столицы"
001 Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры и архивов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетными программами 002 и 003 следующего содержания:
"002 Создание информационных систем
003 Капитальные расходы государственного органа";

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 004 және 005 бюджеттік бағдарламалары бар 347-бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"347 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет және архивтер басқармасы
004 Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
005 Тарихи-мәдени мұраны сақтауды және оған қолжетімділікті қамтамасыз ету
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 006 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"006 Мемлекет қайраткерлерін мәңгі есте сақтау";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 007 және 008 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"007 Театр және музыка өнерiн қолдау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
008 Зоопарктер мен дендропарктердiң жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 012 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"012 Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу";
3 "Ақпараттық кеңiстiк" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 009 және 010 бюджеттік бағдарламалары бар 347-бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"347 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет және архивтер басқармасы
009 Қалалық кiтапханалардың жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
010 Архив қорынын сақталуын қамтамасыз ету
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
9 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 001 бюджеттік бағдарламасы бар 347-бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"347 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет және архивтер басқармасы
001 Жергілікті деңгейде мәдениет және архивтер саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 002 және 003 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"002 Ақпараттық жүйелер құру
003 Мемлекеттік органның күрделі шығыстары";

дополнить бюджетными программами 032, 100, 106, 107, 108, 109, 115, 118, 119, 123 и 124 следующего содержания:
"032 Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
106 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
107 Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
115 Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
118 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
119 Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
123 Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
124 Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы";
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения":
в функциональной подгруппе 1 "Сельское хозяйство":
дополнить администратором бюджетных программ 349 с бюджетной программой 001 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"349 Управление сельского хозяйства и ветеринарии города республиканского значения, столицы
001 Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";

мынадай мазмұндағы 032, 100, 106, 107, 108, 109, 115, 118, 119, 123 және 124 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"032 Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
100 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
106 Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107 Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
115 Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
118 Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
119 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізу
123 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға іс-шаралар өткізу
124 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына іс-шаралар өткізу";
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" функционалдық тобында:
1 "Ауыл шаруашылығы" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 001 бюджеттік бағдарламасы бар 349-бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"349 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы
001 Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";

дополнить бюджетными программами 002, 003, 007 и 008 следующего содержания:
"002 Поддержка семеноводства
003 Капитальные расходы государственного органа
007 Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
008 Организация санитарного убоя больных животных";
дополнить бюджетной программой 010 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"010 Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетными программами 011, 012, 017, 018, 020 и 021 следующего содержания:
"011 Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
012 Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодовых культур и винограда
017 Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
018 Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
020 Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
021 Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур";
дополнить бюджетной программой 025 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"025 Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетными программами 032, 041, 042, 043, 044, 045 и 047 следующего содержания:
"032 Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
041 Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
042 Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
043 Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
044 Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
045 Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
047 Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека";

мынадай мазмұндағы 002, 003, 007 және 008 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"002 Тұқым шаруашылығын қолдау
003 Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
007 Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
008 Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 010 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"010 Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011, 012, 017, 018, 020 және 021 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"011 Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
012 Жемiс-жидек дақылдарының және жүзiмнің көп жылдық көшеттерiн отырғызу және өсiруді қамтамасыз ету
017 Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
018 Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
020 Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды сусидиялау
021 Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 025 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"025 Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 032, 041, 042, 043, 044, 045 және 047 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"032 Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
041 Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
042 Тұқымдық және көшет материалының сорттық және себу сапаларын анықтау
043 Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
044 Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
045 Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
047 Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу";

дополнить бюджетными программами 049, 050 и 051 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"049 Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
050 Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
051 Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета"
дополнить бюджетной программой 053 следующего содержания:
"053 Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства";
дополнить бюджетными программами 054, 055 и 056 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"054 Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
055 Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
056 Субсидирование ставок вознаграждения по кредитам, а также лизингу технологического оборудования и сельскохозяйственной техники
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетными программами 100, 106, 107, 108, 109, 115, 118, 119, 123 и 124 следующего содержания:
100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
106 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
107 Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
115 Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
118 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
119 Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
123 Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
124 Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы";
в функциональной подгруппе 4 "Рыбное хозяйство":

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 049, 050 және 051 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"049 Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
050 Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
051 Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 053 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"053 Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 054, 055 және 056 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"054 Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
055 Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
056 Кредиттер, сондай-ақ технологиялық жабдықтың және ауыл шаруашылығы техникасының лизингі бойынша сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 100, 106, 107, 108, 109, 115, 118, 119, 123 және 124 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"100 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
106 Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107 Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
115 Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
118 Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
119 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізу
123 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға іс-шаралар өткізу
124 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына іс-шаралар өткізу";
4 "Балық шаруашылығы" функционалдық кіші тобында:

дополнить администратором бюджетных программ 349 с бюджетной программой 005 следующего содержания:
"349 Управление сельского хозяйства и ветеринарии города республиканского значения, столицы
005 Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений":
дополнить администратором бюджетных программ 349 с бюджетной программой 016 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"349 Управление сельского хозяйства и ветеринарии города республиканского значения, столицы
016 Проведение противоэпизоотических мероприятий
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетными программами 023 и 040 следующего содержания:
"023 Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
040 Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций";
в функциональной группе 12 "Транспорт и коммуникации":
в функциональной подгруппе 1 "Автомобильный транспорт":
дополнить администратором бюджетных программ 348 с бюджетной программой 007 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"348 Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
007 Развитие транспортной инфраструктуры
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 010 следующего содержания:
"010 Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов";
дополнить бюджетной программой 016 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"016 Обеспечение функционирования автомобильных дорог
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 4 "Воздушный транспорт":
дополнить администратором бюджетных программ 348 с бюджетной программой 014 следующего содержания:
"348 Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
014 Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок по решению местных исполнительных органов";
в функциональной подгруппе 5 "Железнодорожный транспорт":
дополнить администратором бюджетных программ 348 с бюджетной программой 018 и бюджетной подпрограммой 017 следующего содержания:
"348 Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
018 Подготовка местных проектов государственно-частного партнерства, в том числе концессионных проектов
017 За счет софинансирования внешних займов из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";

мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік бағдарламасы бар 349-бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"349 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы
005 Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау";
9 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 016 бюджеттік бағдарламасы бар 349-бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"349 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы
016 Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 023 және 040 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"023 Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
040 Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу";
12 "Көлiк және коммуникация" функционалдық тобында:
1 "Автомобиль көлiгi" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 007 бюджеттік бағдарламасы бар 348-бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"348 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
007 Көлік инфрақұрылымын дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 010 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"010 Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 016 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"016 Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
4 "Әуе көлiгi" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 014 бюджеттік бағдарламасы бар 348-бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"348 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
014 Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша тұрақты ішкі әуе тасымалдарын субсидиялау";
5 "Темiр жол көлiгi" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 017 бюджеттік кіші бағдарламасы бар 018 бюджеттік бағдарламасы бар 348-бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"348 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
018 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жергілікті жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды дайындау
017 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражатынан сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен";

дополнить администратором бюджетных программ 348 с бюджетными программами 005, 006, 008, 009, 011, 015 и 080 следующего содержания:
"348 Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
005 Обеспечение эксплуатации автоматизированной системы диспетчерского управления городским пассажирским транспортом
006 Обеспечение мониторинга и контроля работ общественного транспорта
008 Субсидирование пассажирских перевозок метрополитеном
009 Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым внутренним сообщениям
011 Строительство и реконструкция технических средств регулирования дорожного движения
015 Увеличение уставного капитала юридических лиц для реализации проекта "Новая транспортная система"
080 Строительство специализированных центров обслуживания населения";
в функциональной группе 13 "Прочие":
в функциональной подгруппе 3 "Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции":
по администратору бюджетных программ 243 "Министерство национальной экономики Республики Казахстан":
по бюджетной программе 155 "Реализация мероприятий технической помощи в рамках содействия устойчивому развитию и росту Республики Казахстан":
дополнить бюджетной подпрограммой 012 следующего содержания:
"012 За счет софинансирования гранта из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
дополнить администратором бюджетных программ 348 с бюджетной программой 020 и бюджетными подпрограммами 011, 015 и 032 следующего содержания:
"348 Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
020 Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие":
дополнить администраторами бюджетных программ 347, 348 и 349 с бюджетными программами 065 и 096 следующего содержания:
"347 Управление культуры и архивов города республиканского значения, столицы"
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
348 Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
349 Управление сельского хозяйства и ветеринарии города республиканского значения, столицы
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства".

мынадай мазмұндағы 005, 006, 008, 009, 011, 015 және 080 бюджеттік бағдарламалары бар 348 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"348 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
005 Қалалық жолаушылар көлігін диспетчерлік басқарудың автоматтандырылған жүйесін пайдалануды қамтамасыз ету
006 Қоғамдық көлік жұмыстарының мониторингін және бақылауды қамтамасыз ету
008 Метрополитендегі жолаушылар тасымалын субсидиялау
009 Әлеуметтiк маңызы бар iшкi қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
011 Жол жүрiсiн реттеудiң техникалық құралдарын салу және реконструкциялау
015 Астана қаласының "Жаңа көлік жүйесі" жобасын іске асыру үшін заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайту
080 Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру";
13 "Басқалар" функционалдық тобында:
3 "Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау" функционалдық кіші тобында:
243 "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
155 "Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу шеңберінде техникалық көмек іс-шараларын іске асыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 012 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"012 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражатынан грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен";
мынадай мазмұндағы 011, 015 және 032 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 020 бюджеттік бағдарламасы бар 348-бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"348 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
020 "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен";
9 "Басқалар" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 065 және 096 бюджеттік бағдарламалары бар 347, 348 және 349-бюджеттік бағдарламалар әкімшілерімен толықтырылсын:
"347 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет және архивтер басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
348 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
349 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау".

2. Департаменту бюджетного законодательства Министерства финансов Республики Казахстан (Ерназарова З. А.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет";
3) в течение пяти рабочих дней со дня получения настоящего приказа от Министерства юстиции Республики Казахстан направление в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие после дня его государственной регистрации.
Министр финансов
Республики Казахстан
Б. Султанов

2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бюджет заңнамасы департаменті (З.А. Ерназарова) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оның мерзімді баспасөз басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінен алынған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерінің эталондық бақылау банкiнде орналастыру үшін жіберілуін;
4) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тiркелген күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы Министрі
Б. Сұлтанов