О внесении изменений и дополнения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 27 апреля 2015 года № 285 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере учета государственного имущества"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 8 сентября 2016 года № 484. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 октября 2016 года № 14326. Утратил силу приказом Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 7 апреля 2020 года № 362.
Сноска. Утратил силу приказом Первого заместителя Премьер-Министра РК – Министра финансов РК от 07.04.2020 № 362 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 27 апреля 2015 года № 285 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере учета государственного имущества" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11154, опубликованный 27 апреля 2015 года в информационно–правовой системе "Әділет") следующие изменения:
в подпункт 3) пункта 1 внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
в Стандарте государственной услуги "Представление информации из реестра государственного имущества (перечень контролируемых государством акционерных обществ и товариществ с ограниченной ответственностью, а также государственных юридических лиц; информация и материалы о государственном имуществе, включенном в график выставления на торги объектов государственной собственности)", утвержденном указанным приказом:
приложения 1 и 3 к Стандарту государственной услуги изложить в редакции, согласно приложениям 1 и 2 к настоящему приказу.
в Стандарте государственной услуги "Принятие Республикой Казахстан прав на имущество негосударственных юридических лиц и физических лиц по договору дарения в порядке, определяемом Правительством Республики Казахстан", утвержденном указанным приказом:
в заголовок внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
в пункт 1 внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. Основаниями для отказа в оказании государственной услуги являются:
1) установление недостоверности документов, представленных услугополучателем для получения государственной услуги, и (или) данных (сведений), содержащихся в них;
2) несоответствие услугополучателя и (или) представленных материалов, объектов, данных и сведений, необходимых для оказания государственной услуги, требованиям, установленными нормативными правовыми актами Республики Казахстан.";
в текст в правом верхнем углу приложения внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не меняется.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан (Утепов Э.К.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе "Әділет";

"Мемлекеттік мүлікті есепке алу саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 27 сәуірдегі № 285 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2016 жылғы 8 қыркүйектегі № 484 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 13 қазанда № 14326 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2020 жылғы 7 сәуірдегі № 362 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi)
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің Бірінші орынбасары - ҚР Қаржы министрінің 07.04.2020 № 362 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Мемлекеттік мүлікті есепке алу саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 27 сәуірдегі № 285 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11154 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 27 сәуірде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 3)-тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес "Мемлекеттік емес заңды тұлғалардың және жеке тұлғалардың мүлікке құқығын сыйға беру шарты бойынша Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген тәртіппен Қазақстан Республикасының қабылдауы" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты бекітілсін.".
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Мемлекеттiк мүлік тізілімінен ақпарат беру (мемлекет бақылайтын акционерлік қоғамдар мен жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің, сондай-ақ мемлекеттік заңды тұлғалардың тізбесі; мемлекеттік меншік объектілерін сауда-саттыққа қою кестесіне енгізілген мемлекеттік мүлік туралы ақпарат пен материалдар)" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында:
мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 1 және 3-қосымшалар осы бұйрыққа 1 және 2-қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын.
"Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайтын тәртіппен сыйғатарту шарты бойынша мемлекеттік емес заңды тұлғалардың және жеке тұлғалардың мүлік құқықтарын Қазақстан Республикасының қабылдауы" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында:
такырыбы мынадай редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"Мемлекеттік емес заңды тұлғалардың және жеке тұлғалардың мүлікке құқығын сыйға беру шарты бойынша Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген тәртіппен Қазақстан Республикасының қабылдауы" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"1. "Мемлекеттік емес заңды тұлғалардың және жеке тұлғалардың мүлікке құқығын сыйға беру шарты бойынша Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген тәртіппен Қазақстан Республикасының қабылдауы" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет).";
мынадай мазмұндағы 9-1-тармақпен толықтырылсын:
"9-1. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсетуден бас тарту үшін негіздеме мыналар:
1) көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін ұсынған құжаттардың және (немесе) олардағы деректердің (мәліметтердің) анық еместігін анықтау;
2) көрсетілетін қызметті алушының және (немесе) мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті ұсынылған материалдардың, объектілердің, деректердің және мәліметтердің Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінде белгіленген талаптарға сәйкес келмеуі болып табылады.";
стандарт қосымшасының жоғарғы оң жақ бұрышы мынадай редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"Мемлекеттік емес заңды тұлғалардың және жеке тұлғалардың мүлікке құқығын сыйға беру шарты бойынша Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген тәртіппен Қазақстан Республикасының қабылдауы" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына қосымша".
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті (Э.К. Өтепов) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) күнтізбелік он күн ішінде оны мерзімдік баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауды;

3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан его направление в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан
Б. Султанов
"СОГЛАСОВАН"
Министр информации и коммуникаций
Республики Казахстан
__________________ Д. Абаев
5 сентября 2016 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
___________________ К. Бишимбаев
13 сентября 2016 года
Приложение 1
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 8 сентября 2016 года № 484
Приложение 1
к стандарту государственной услуги
"Представление информации из реестра
государственного имущества (перечень
контролируемых государством акционерных
обществ и товариществ с ограниченной
ответственностью, а также государственных
юридических лиц; информация и материалы
о государственном имуществе, включенном в
график выставления на торги объектов
государственной собственности)"
Перечень контролируемых государством акционерных обществ и
товариществ с ограниченной ответственностью, а также
государственных юридических лиц
БИН
Наименование
ОПФ
Отрасль (уровень 1)
Отрасль (уровень 4)
Полный адрес
Государственное участие, %
Статус
1
2
3
4
5
6
7
8
Примечание:
БИН - бизнес-идентификационный номер;
ОПФ - организационно-правовая форма
Приложение 2 к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 8 сентября 2016 года № 484
Приложение 3
к стандарту государственной услуги
"Представление информации из
реестра государственного
имущества (перечень контролируемых
государством акционерных обществ
и товариществ с ограниченной
ответственностью, а также
государственных юридических лиц;
информация и материалы о
государственном имуществе,
включенном в график
выставления на торги объектов
государственной собственности)"
Форма 1
Форма для получения перечня контролируемых государством
акционерных обществ и товариществ с ограниченной
ответственностью, а также государственных юридических лиц
1. Для поиска по критерию "БИН (Бизнес-идентификационный номер)" выбирается условие запроса из справочника:
Равно;
Не равно;
Содержит;
Начинается с;
Заканчивается на.
и вводим искомое значение в поле "Не задано".

3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеу күнінен бастап он күнтізбелік күн ішінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде орналастыру үшін "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрі
Б. Сұлтанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ақпарат және коммуникациялар министрі
_______________________ Д. Абаев
2016 жылғы 5 қыркүйек
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрі
_______________________ Қ. Бишімбаев
2016 жылғы 13 қыркүйек
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2016 жылғы 8 қыркүйектегі
№ 484 бұйрығына 1-қосымша
"Мемлекеттiк мүлік тізілімінен
ақпарат беру (мемлекет бақылайтын
акционерлік қоғамдар мен
жауапкершілігі шектеулі
серіктестіктердің, сондай-ақ
мемлекеттік заңды тұлғалардың
тізбесі; мемлекеттік меншік
объектілерін сауда-саттыққа қою
кестесіне енгізілген мемлекеттік
мүлік туралы ақпарат пен
материалдар)" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет стандартына
1-қосымша
Мемлекет бақылайтын акционерлік қоғамдар мен
жауапкершілігішектеулі серіктестіктердің, сондай-ақ мемлекеттік
заңдытұлғалардың тізбесі
БСН
Атауы
ҰҚН
Сала
(1-деңгей)
сала
(4-деңгей)
Толық мекенжайы
Мемлекеттік қатысуы, %
Мәртебесі
1
2
3
4
5
6
7
8
Ескертпе:
БСН – бизнес-сәйкестендіру нөмірі;
ҰҚН–ұйымдық-құқықтық нысаны
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2016 жылғы 8 қыркүйектегі
№ 484 бұйрығына 2-қосымша
"Мемлекеттiк мүлік тізілімінен ақпарат
беру (мемлекет бақылайтын акционерлік
қоғамдар мен жауапкершілігі шектеулі
серіктестіктердің, сондай-ақ мемлекеттік
заңды тұлғалардың тізбесі; мемлекеттік
меншік объектілерін сауда-саттыққа қою
кестесіне енгізілген мемлекеттік мүлік
туралыақпарат пен материалдар)"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
стандартына 3-қосымша
1-нысан
Мемлекет бақылайтын акционерлік қоғамдар мен жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің, сондай-ақ мемлекеттік заңды тұлғалардың тізбесін алуға арналған нысан
1. "БСН (Бизнес-сәйкестендіру нөмірі)" өлшемі бойынша іздеу үшін анықтамалықтан сұрау шарты таңдалады:
Тең;
Тең емес;
Қамтиды;
Басталады;
Аяқталады.
және "Берілмеген" жиегінде іздеу мәнін енгіземіз.

2. Для поиска по критерию "РНН (Регистрационный номер налогоплательщика)" выбирается условие запроса из справочника:
Равно;
Не равно;
Содержит;
Начинается с;
Заканчивается на.
и вводим искомое значение в поле "Не задано".
3. Для поиска по критерию "Наименование (русский язык)" выбирается условие запроса из справочника:
Равно;
Не равно;
Содержит;
Начинается с;
Заканчивается на;
Содержит фразу.
и вводим искомое значение в поле "Не задано".
4. Для поиска по критерию "ОПФ (Организационно-правовая форма)" выбирается условие запроса из справочника:
Входит;
Не входит.
и в поле "Не задано" выбираем одно или несколько необходимых значений:
Акционерное общество (далее - АО);
Закрытое акционерное общество (далее - ЗАО);
Открытое акционерное общество (далее - ОАО);
Государственное учреждение;
Государственное предприятие на праве оперативного управления (казенное) (далее - ГПО);
Государственное предприятие на праве хозяйственного ведения (далее - ГПХ);
Дочернее предприятие (далее - ДП);
Другие коммерческие организации;
Другие некоммерческие организации;
Представительство;
Товарищество с ограниченной ответственностью (далее - ТОО);
Филиал.
5. Для поиска по критерию "КФС (Код формы собственности)" выбирается условие запроса из справочника:
Входит;
Не входит.
и в поле "Не задано" выбираем одно или несколько необходимых значений:
Коммунальная областная (города республиканского значения, столицы);
Коммунальная районная (города областного значения);
Коммунальная районная (передано в управление);
Республиканская собственность;
Собственность государственных холдингов.
6. Для поиска по критерию "Блокировка" выбирается условие запроса из справочника:
Входит;
Не входит.
и в поле "Не задано" выбираем одно или несколько необходимых значений:
1) Активный;
2) Удаленный.
7. Для поиска по критерию "Отрасль (уровень 4)" выбирается условие запроса из справочника:
Входит;
Не входит.
и в поле "Не задано" выбираем одно или несколько необходимых значений:
Водоснабжение, канализационная система, контроль над сбором и распределением отходов;
Горнодобывающая промышленность разработка карьеров;
Государственное управление и оборона;
Обязательное социальное обеспечение;
Деятельность в области административного и вспомогательного обслуживания;
Деятельность домашних хозяйств, нанимающих домашнюю прислугу и производящих товары и услуги для собственного потребления;
Деятельность экстерриториальных организаций и органов;
Здравоохранение и социальные услуги;
Информация и связь;
Искусство, развлечения и отдых;
Обрабатывающая промышленность;
Образование;
Операции с недвижимым имуществом;
Оптовая и розничная торговля; ремонт автомобилей и мотоциклов;
Предоставление прочих видов услуг;
Профессиональная, научная и техническая деятельность;
Сельское, лесное и рыбное хозяйство;
Строительство;
Транспорт и складирование;
Услуги по проживанию и питанию;
Финансовая и страховая деятельность;
Электроснабжение, подача газа, пара и воздушное кондиционирование.

2. "СТН (Салық төлеушінің тіркеу нөмірі)" өлшемі бойынша іздеу үшін анықтамалықтан сұрау шарты таңдалады:
Тең;
Тең емес;
Қамтиды;
Басталады;
Аяқталады.
және "Берілмеген" жиегінде іздеу мәнін енгіземіз.
3. "Атауы (орыс тілінде)" өлшемі бойынша іздеу үшін анықтамалықтан сұрау шарты таңдалады:
Тең;
Тең емес;
Қамтиды;
Басталады;
Аяқталады;
Сөздерді қамтиды.
және "Берілмеген" жиегінде іздеу мәнін енгіземіз.
4. "ҰҚН (Ұйымдық-құқықтық нысан)" өлшемі бойынша іздеу үшін анықтамалықтан сұрау шарты таңдалады:
Кіреді;
Кірмейді.
және "Берілмеген" жиегінде бір немесе бірнеше қажетті мәндерді таңдаймыз:
Акционерлік қоғам (бұдан әрі – АҚ);
Жабық акционерлік қоғам (бұдан әрі – ЖАҚ);
Ашық акционерлік қоғам (бұдан әрі – ААҚ);
Мемлекеттік мекеме;
Жедел басқару құқығындағы (қазыналық) мемлекеттік кәсіпорын (бұдан әрі – ЖМК);
Шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік кәсіпорын (бұдан әрі – ШМК);
Еншілес кәсіпорын (бұдан әрі – ЕК);
Басқа да коммерциялық ұйымдар;
Басқа да коммерциялық емес ұйымдар;
Өкілдік;
Жауапкершілігі шектеулі серіктестік (бұдан әрі – ЖШС);
Филиал.
5. "МНК (Меншік нысанының коды)" өлшемі бойынша іздеу үшін анықтамалықтан сұрау шарты таңдалады:
Кіреді;
Кірмейді.
және "Берілмеген" жиегінде бір немесе бірнеше қажетті мәндерді таңдаймыз:
Коммуналдық облыстық (республикалық маңызы бар қала, астана);
Коммуналдық аудандық (облыстық маңызы бар қала);
Аудандық коммуналдық (басқаруға берілген);
Республикалық меншік;
Мемлекеттік холдингтердің меншігі.
6. "Бұғаттау" өлшемі бойынша іздеу үшін анықтамалықтан сұрау шарты таңдалады:
Кіреді;
Кірмейді.
және "Берілмеген" жиегінде бір немесе бірнеше қажетті мәндерді таңдаймыз:
1) белсенді;
2) қашықтағы.
7. "Сала (4-деңгей)" өлшемі бойынша іздеу үшін анықтамалықтан сұрау шарты таңдалады:
Кіреді;
Кірмейді.
және "Берілмеген" жиегінде бір немесе бірнеше қажетті мәндерді таңдаймыз:
Сумен жабдықтау, кәріз жүйесі, қалдықтар жинауды және бөлуді бақылау;
Тау-кен өндіру өнеркәсібі, кен шығару орнын игеру;
Мемлекеттік басқару және қорғаныс;
Міндетті әлеуметтік қамсыздандыру;
Әкімшілік және қосалқы қызмет көрсету саласындағы қызмет;
Үй қызметшілерін жалдайтын және өзі тұтыну үшін тауарлар мен қызметтер өндіретін үй шаруашылықтарының қызметі;
Бұрынғы аумақтық ұйымдар мен органдардың қызметі;
Денсаулық сақтау және әлеуметтік қызметтер;
Ақпарат және байланыс;
Өнер, ойын-сауық және демалыс;
Өңдеу өнеркәсібі;
Білім беру;
Жылжымайтын мүлікпен жасалатын операциялар;
Көтерме және бөлшек сауда; автомобильдерді және мотоциклдерді жөндеу;
Қызметтердің басқа да түрлерін көрсету;
Кәсіби, ғылыми және техникалық қызмет;
Ауыл, орман және балық шаруашылығы;
Құрылыс;
Көлік және қойма;
Тұру және тамақтану жөнінде қызмет көрсету;
Қаржы және сақтандыру қызметі;
Электрмен жабдықтау, газ, бу беру және ауа баптау.

8. Для поиска по критерию "Государственное участие, %" выбирается условие запроса из справочника:
Равно;
Не равно;
Больше;
Больше или равно;
Меньше;
Меньше или равно;
Интервал
и вводим искомое значение в поле "Не задано".
9. Для поиска по критерию "Регион" выбирается условие запроса из справочника:
Входит;
Не входит.
и в поле "Не задано" выбираем одно или несколько необходимых значений:
Казахстан:
Акмолинская область;
Актюбинская область;
Алматинская область;
Алматы г.а.;
Астана г.а.;
Атырауская область;
Восточно-Казахстанская область;
Жамбылская область;
Западно-Казахстанская область;
Карагандинская область;
Костанайская область;
Кызылординская область;
Мангистауская область;
Павлодарская область;
Северо-Казахстанская область;
Южно-Казахстанская область.
Форма 2
Форма для просмотра сведений о контролируемых государством
акционерных обществ и товариществ с ограниченной
ответственностью, а также государственных юридических лиц
1. При просмотре объекта
1) Отображается информация по объекту:
ID объекта;
БИН;
РНН;
ОКПО;
Наименование (русский язык).
2) Дополнительные сведения:
Наименование (казахский язык);
ОПФ;
КФС;
Источник финансирования;
№ государственной регистрации;
Дата государственной регистрации;
Статус;
Блокировка;
Орган государственного управления;
Собственник;
Отрасль (уровень 1);
Отрасль (уровень 4).
3) Дополнительно:
Контакты:
Страна;
Индекс;
Область;
Регион;
Населенный пункт, дом, квартира;
Телефон;
Факс;
Е-mail;
Веб-сайт.
4) Зависимые организации:
Подчиненные;
Учрежденные.
5) Уставный капитал
Уставный капитал, тенге (применяется для АО (ЗАО, ОАО), ТОО, ГПХ и ДП);
Государственный вклад, тенге;
Государственное участие, %;
Государственный пакет, штук (только для АО (ЗАО и ОАО);
Регистратор;
Свободно вклад, тенге;
Свободно акций, штук (только для АО (ЗАО и ОАО);
Акции обременено, штук (только для АО (ЗАО и ОАО).
6) Внешние интеграции:
Объекты недвижимости:
Вид объекта;
Фонд;
Площадь земельного участка (гектар);
Количество этажа;
Полезная площадь (квадратные метры);
Площадь застройки (квадратные метры);
Область объекта;
Район объекта;
Вид права;
Тип недвижимости;
Функциональное назначение;
Адрес.
7) Отчеты:
Для АО (ЗАО, ОАО), ТОО, ГПХ и ГПО:
План развития контролируемых государством акционерных обществ и товариществ с ограниченной ответственностью, а также государственных предприятий;
Отчет по исполнению плана развития контролируемых государством акционерных обществ и товариществ с ограниченной ответственностью, а также государственных предприятий;
Для национальных управляющих холдингов, национальных холдингов и национальных компаний:
План развития национальных управляющих холдингов, национальных холдингов, национальных компаний, акционером которых является государство, за исключением акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына";
Отчет по исполнению планов развития национальных управляющих холдингов, национальных холдингов, национальных компаний, акционером которых является государство;
Стратегия развития национальных управляющих холдингов, национальных холдингов, национальных компаний, акционером которых является государство, предоставляемых в Реестр государственного имущества.
Отчет по исполнению стратегии развития национальных управляющих холдингов, национальных холдингов, национальных компаний, акционером которых является государство;
Ежеквартальная информация о привлечении организациями внешних и внутренних займов;
Ежеквартальная и полугодовая информация о заимствованиях и графике погашения, финансовой устойчивости национальных управляющих холдингов, национальных холдингов, национальных компаний, акционером которых является государство.

8. "Мемлекеттік қатысуы, %" өлшемі бойынша іздеу үшін анықтамалықтан сұрау шарты таңдалады:
Тең;
Тең емес;
Астам;
Астам немесе тең;
Кем;
Кем немесе тең;
Аралық;
және "Берілмеген" жиегінде іздеу мәнін енгіземіз.
9. "Аумақ" өлшемі бойынша іздеу үшін анықтамалықтан сұрау шарты таңдалады:
Кіреді;
Кірмейді.
және "Берілмеген" жиегінде бір немесе бірнеше қажетті мәндерді таңдаймыз:
Қазақстан:
Ақмола облысы;
Ақтөбе облысы;
Алматы облысы;
Алматы қ.;
Астана қ.;
Атырау облысы;
Шығыс Қазақстан облысы;
Жамбыл облысы;
Батыс Қазақстан облысы;
Қарағанды облысы;
Қостанай облысы;
Қызылорда облысы;
Маңғыстау облысы;
Павлодар облысы;
Солтүстік Қазақстан облысы;
Оңтүстік Қазақстан облысы.
2-нысан
Мемлекет бақылайтын акционерлік қоғамдар мен жауапкершілігі шектеулі серіктестіктер, сондай-ақ мемлекеттік заңды тұлғалар туралы мәліметтер қарауға арналған нысан
1. Объектіні қарау кезінде
1) Объект жөнінде ақпарат көрсетіледі:
Объектінің ID;
БСН;
СТН;
КҚЖК;
Атауы (орыс тілінде).
2. Қосымша мәліметтер:
Атауы (қазақ тілінде);
ҰҚН;
МНК;
Қаржыландыру көзі;
Мемлекеттік тіркеу №;
Мемлекеттік тіркеу күні;
Мәртебесі;
Бұғаттау;
Мемлекеттік басқарма органы;
Меншік иесі;
Сала (1-деңгей);
Сала (4-деңгей).
3. Қосымша:
Байланыс:
Ел;
Индекс;
Облыс;
Аймақ;
Елді мекен, үй, пәтер;
Телефон;
Факс;
Е-mail;
Веб-сайт.
4. Тәуелді ұйымдар:
Бағынысты;
Құрылған.
5. Жарғылық капитал
Жарғылық капитал, теңге (АҚ (ЖАҚ, ААҚ), ЖШС, ШМК және ЕК үшін қолданылады);
Мемлекеттік салымы, теңге;
Мемлекеттік қатысуы, %;
Мемлекеттік пакеті, дана (тек АҚ (ЖАҚ және ААҚ үшін);
Тіркеуші;
Бос салымы, теңге
Бос акциялары, дана (тек АҚ (ЖАҚ және ААҚ үшін);
Қарыздағы акциялары, дана (тек АҚ (ЖАҚ және ААҚ үшін).
6. Сыртқы интеграциялары:
Жылжымайтын мүлік объектілері:
Объекттің түрі;
Қор;
Жер телімінің алаңы (гектар);
Қабат саны;
Пайдалы алаң (шаршы метр);
Құрылыс алаңы (шаршы метр);
Объекттің облысы;
Объекттің ауданы;
Құқық түрі;
Жылжымайтын мүлік түрі;
Функционалдық мақсаты;
Мекенжайы.
7. Есептер:
АҚ (ЖАҚ, ААҚ), ЖШС, ШМК және ЖМК үшін:
Мемлекет бақылайтын акционерлік қоғамдардың және жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың даму жоспары;
Мемлекет бақылайтын акционерлік қоғамдардың және жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың даму жоспарларының орындалуы бойынша есеп;
Ұлттық басқару холдингтері, ұлттық холдингтер мен ұлттық компаниялар үшін:
"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамын қоспағанда, акционері мемлекет болып табылатын ұлттық басқарушы холдингтердің, ұлттық холдингтердің, ұлттық компаниялардың даму жоспары;
Акционері мемлекет болып табылатын ұлттық басқарушы холдингтердің, ұлттық холдингтердің, ұлттық компаниялардың даму жоспарларының орындау жөніндегі есеп;
Мемлекеттік мүлік тізбесіне ұсынылған акционері мемлекет болып табылатын ұлттық басқарушы холдингтердiң, ұлттық холдингтердiң, ұлттық компаниялардың даму стратегиясы;
Акционері мемлекет болып табылатын ұлттық басқарушы холдингтердің, ұлттық холдингтердің, ұлттық компаниялардың даму стратегиясын орындау жөніндегі есеп;
Ұйымдармен сыртқы және ішкі қарыздарды тарту туралы тоқсан сайынғы ақпарат;
Акционері мемлекет болып табылатын ұлттық басқарушы холдингтердің, ұлттық холдингтердің, ұлттық компаниялардың қарыздары және өтеу кестесі, қаржылық тұрақтылығы туралы тоқсан сайынғы және жартыжылдықтағы ақпарат.