О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-1/168 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости затрат на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда"
Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 13 сентября 2016 года № 390. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 октября 2016 года № 14360. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 25 мая 2020 года № 181
Сноска. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства РК от 25.05.2020 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-1/168 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости затрат на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11151, опубликованный 5 июня 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
в Правилах субсидирования стоимости затрат на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда, утвержденных указанным приказом:
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Перечень многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда и нормы субсидий (на 1 гектар) на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда (далее – нормы субсидий) в двух экземплярах предоставляются на рассмотрение в Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан (далее – Министерство) сопроводительным письмом за подписью акима области, в случае его отсутствия лицом, исполняющим его обязанности, после согласования с научными организациями аграрного профиля, имеющими аккредитацию в сфере научной и научно-технической деятельности, с приложением расчетов затрат по каждой субсидируемой культуре.
Срок рассмотрения Министерством перечня многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда и (или) норм субсидий составляет семь рабочих дней со дня поступления письма.
При положительном результате Министерство возвращает соответствующим сопроводительным письмом один экземпляр перечня многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда и (или) норм субсидий.
При отрицательном результате Министерство письмом с мотивированным обоснованием направляет на доработку оба экземпляра перечня многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда и (или) норм субсидий.
Перечень многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда и (или) нормы субсидий утверждаются постановлением акимата области.
Внесение изменений и (или) дополнений в перечень многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда и нормы субсидий осуществляется в порядке, предусмотренном частями первой, второй, третьей, четвертой и пятой настоящего пункта.";

"Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсіру (оның ішінде қалпына келтіру) шығындарының құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шарушылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-1/168 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 13 қыркүйектегі № 390 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылғы 25 қазанда № 14360 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 25 мамырдағы № 181 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 25.05.2020 № 181 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсіру (оның ішінде қалпына келтіру) шығындарының құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шарушылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-1/168 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11151 болып тіркелген, 2015 жылғы 5 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсіру (оның ішінде қалпына келтіру) шығындарының құнын субсидиялау қағидаларында:
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерінің тізбесі және жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызуға және өсіруге (оның ішінде қалпына келтіруге) арналған субсидиялар нормалары (1 гектарға) (бұдан әрі – субсидиялар нормалары) ғылыми және ғылыми-техникалық қызмет саласында аккредиттеуі бар аграрлық бейінді ғылыми ұйымдармен келісілгеннен кейін, әрбір субсидияланатын дақыл бойынша шығындар есептемелерін қоса бере отырып, облыс әкімінің ол болмаған жағдайда оның міндетін атқарушы адамның қолы қойылған ілеспе хатпен екі данада Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігіне (бұдан әрі – Министрлік) қарауға беріледі.
Министрлікпен жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттері тізбесі және (немесе) субсидиялар нормаларын қарастыру хат түскен күнінен бастап жеті жұмыс күнді құрайды.
Министрлік оң нәтиже болған жағдайда, тиісті ілеспе хатпен жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттері тізбесінің және (немесе) субсидиялар нормаларының бір данасын кері қайтарады.
Министрлік теріс нәтиже болған жағдайда, келісуден дәлелді бас тартуы бар хатпен жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттері тізбесінің және (немесе) субсидиялар нормаларының екі данасын да қайтарады.
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттері тізбесі және (немесе) субсидиялар нормалары облыс әкімдігінің қаулысымен бекітіледі.
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттері тізбесіне және субсидиялар нормаларына өзгерістер және (немесе) толықтырулар енгізу осы тармақтың бірінші, екінші, үшінші төртінші және бесінші бөліктерінде көзделген тәртіппен жүзеге асырылады.";

подпункт 1) пункта 8 изложить в следующей редакции:
"1) подаче в срок до 15 ноября соответствующего года в Отдел заявки на получение субсидий на закладку многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда, произведенную предыдущей осенью и (или) весной текущего года по форме, согласно приложению 1 к настоящим Правилам;";
подпункт 1) пункта 9 изложить в следующей редакции:
"1) подаче в срок до 15 ноября соответствующего года в Отдел заявки на получение субсидий на выращивание многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда по форме, согласно приложению 3 к настоящим Правилам;";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Субсидии рассчитываются исходя из заявленных субъектом АПК площадей многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда, подлежащих субсидированию и норм субсидий, утвержденных постановлением акимата области по следующей формуле:
S = V*N;
где:
S – размер субсидий, тенге;
V – площадь закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда, подлежащих к субсидированию, гектар;
N – нормы субсидий на 1 гектар, утвержденные постановлением
акимата области на частичное возмещение стоимости затрат на закладку и выращивание многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда, тенге/гектар.";
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Отдел:
1) размещает публикацию объявления о начале и окончании приема заявок для участия в программе субсидирования, порядке работы Комиссии на интернет-ресурсе акимата района (города областного значения) и в местных периодических печатных изданиях;
2) в течение трех рабочих дней со дня поступления заявки от субъекта АПК рассматривает ее на соответствие требованиям настоящих Правил. В случае представления субъектом АПК заявки, не соответствующей требованиям настоящих Правил, заявка возвращается субъекту АПК в течение двух рабочих дней на доработку.
Субъекту АПК при приеме заявки выдается талон с указанием даты и времени, фамилии и инициалов лица, принявшего заявку;
3) вносит заявку субъекта АПК, соответствующую требованиям настоящих Правил, Комиссии.";
приложение 1 к указанным Правилам изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему приказу;
приложение 3 к указанным Правилам изложить в новой редакции, согласно приложению 2 к настоящему приказу;
приложение 6 к указанным Правилам изложить в новой редакции, согласно приложению 3 к настоящему приказу.
2. Департаменту производства и переработки растениеводческой продукции Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:

8-тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) тиісті жылғы 15 қарашаға дейінгі мерзімде Бөлімге осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша алдыңғы жылдың күзінде және (немесе) ағымдағы жылдың көктемінде өндірілген жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызуға арналған субсидияларды алуға өтінім беру;";
9-тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
1) тиісті жылғы 15 қарашаға дейінгі мерзімде Бөлімге осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша алдыңғы жылдың күзінде және (немесе) ағымдағы жылдың көктемінде өндірілген жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін өсіруге арналған субсидияларды алуға өтінім беру;";
10-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"10. Субсидиялар АӨК субъектісі өтінім берген субсидиялауға жататын жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерінің алаңдарына және облыс әкімдігінің қаулысымен бекітілген субсидиялар нормаларына сүйене отырып, мынадай формула бойынша есептеледі:
S = V*N;
мұнда:
S – субсидиялар мөлшері, теңге;
V – субсидиялауға жататын жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсіру алаңы, гектар;
N – жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсіру шығындарының құнын ішінара өтеуге облыс әкімдігінің қаулысымен бекітілген 1 гектарға арналған субсидиялар нормалары, теңге/гектар.";
11-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"11. Бөлім:
1) субсидиялау бағдарламасына қатысуға арналған өтінімдерді қабылдаудың басталуы мен аяқталуы, Комиссияның жұмыс тәртібі туралы хабарландыру жарияланымын аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімдігінің интернет-ресурсында және жергілікті мерзімді баспа басылымдарында орналастырады;
2) АӨК субъектілерінен өтінім түскен күннен бастап үш жұмыс күні ішінде оның осы Қағидалардың талаптарына сәйкестігін қарастырады. АӨК субъектісі осы Қағидалардың талаптарына сәйкес келмейтін өтінім берген жағдайда, өтінім АӨК субъектісіне екі жұмыс күн ішінде қайта пысықтауға қайтарылады.
Өтінімді қабылдау кезінде АӨК субъектісіне күні мен уақыты, өтінімді қабылдаған адамның тегі және аты-жөні көрсетілген талон беріледі;
3) осы Қағидалардың, Комиссияның талаптарына сәйкес келетін АӨК субъектісінің өтінімін енгізеді.";
көрсетілген Қағидаларға 1-қосымша осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген Қағидаларға 3-қосымша осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген Қағидаларға 6-қосымша осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Өсімдік шаруашылығы өнімдерін өндіру мен қайта өңдеу департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:

1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания и в информационно-правовую систему "Әділет", а также в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан и интранет-портале государственных органов.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан -
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
А. Мырзахметов
"СОГЛАСОВАН"
Министр финансов
Республики Казахстан
______________________ Б. Султанов
21 сентября 2016 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
____________________ К. Бишимбаев
21 сентября 2016 года
Приложение 1
к приказу Заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан –
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 13 сентября 2016 года № 390
Приложение 1
к Правилам субсидирования стоимости
затрат на закладку и выращивание
(в том числе восстановление)
многолетних насаждений
плодово-ягодных культур и винограда
Форма
В ___________________________________________________________________
(полное наименование местного исполнительного органа района, города
областного значения, области)
от __________________________________________________________________
(полное наименование юридического лица, фамилия, имя, отчество (при
его наличии) физического лица)
Заявка
на получение субсидий на закладку многолетних насаждений
плодово-ягодных культур и винограда, произведенную
предыдущей осенью и (или) весной текущего года
Прошу выплатить мне субсидии на закладку многолетних насаждений
плодово-ягодных культур/винограда (нужное подчеркнуть), произведенную
осенью 20 ___ года и (или) весной 20___года, на площади ______гектар,
в размере ____________________________________ тенге.
(сумма цифрами и прописью)
Источник данных*
Необходимые сведения
Данные
1
2
3
4
1.
Свидетельство или справка о государственной регистрации (перерегистрации) – для юридического лица
бизнес-идентификационный номер
регистрационный номер
дата регистрации
наименование
местонахождение
дата государственной регистрации
кем выдано
2.
Документ, удостоверяющий личность – для физического лица
номер документа, удостоверяющего личность
кем выдано
дата выдачи
индивидуальный идентификационный номер
Свидетельство о государственной регистрации индивидуального предпринимателя – для физического лица
местонахождение
дата регистрации
кем выдано
3.
Свидетельство или справка о государственной регистрации (перерегистрации) – для сельскохозяйственных кооперативов**
бизнес- идентификационный номер
регистрационный номер
дата регистрации
наименование
местонахождение
дата государственной регистрации
кем выдано
наименование члена
сельскохозяйственного кооператива, которому причитается субсидия
индивидуальный идентификационный номер /бизнес- идентификационный номер члена сельскохозяйственного кооператива, которому причитается субсидия
4.
Идентификационный и (или) правоустанавливающий документ на земельный участок
номер акта
кадастровый номер
площадь всего, гектар
в том числе пашни
целевое назначение
номер и дата выдачи идентификационного документа, кем выдан
наименование собственника земельного участка или землепользователя
5.
Справка банка второго уровня или Национального оператора почты о наличии текущего счета
индивидуальный идентификационный номер /бизнес- идентификационный номер
код бенефициара
реквизиты банка или оператора почты:
наименование банка или оператора почты:
бизнес- идентификационный код
индивидуальный идентификационный код
бизнес- идентификационный номер
код бенефициара
6.
Утвержденный рабочий проект для закладки садов и (или) ягодников и (или) винограда
номер
дата
7.
Первичные учетные и платежные документы (счета-фактуры, приходные и расходные кассовые ордера и (или) платежные поручения), подтверждающие понесенные затраты (на момент подачи заявки) на разработку рабочего проекта
номер
дата выдачи
кем разработан
адрес места нахождения разработчика
индивидуальный идентификационный код разработчика
единица измерения
количество (объем)
цена с налогом на добавленную стоимость (тенге)
всего стоимость реализации
8.
Первичные учетные и платежные документы (счета-фактуры, приходные и расходные кассовые ордера и (или) платежные поручения), подтверждающие понесенные затраты (на момент подачи заявки) на приобретение посадочного материала
номер счет-фактуры
дата выдачи
наименование продавца посадочного материала
адрес места нахождения продавца посадочного материала
индивидуальный идентификационный код продавца посадочного материала
номер товарно-транспортной накладной
культура, сорт
единица измерения
количество (объем)
цена с налогом на добавленную стоимость (тенге)
всего стоимость реализации
9.
Первичные учетные и платежные документы (счета-фактуры, приходные и расходные кассовые ордера и (или) платежные поручения), подтверждающие понесенные затраты (на момент подачи заявки) на приобретение и установку шпалер (указывается в случае необходимости приобретения шпалер)
номер счет-фактуры
дата выдачи
наименование продавца шпалер
адрес места нахождения продавца шпалер
индивидуальный идентификационный код продавца шпалер
номер товарно-транспортной накладной
наименование шпалер
единица измерения
количество (объем)
цена с налогом на добавленную стоимость (тенге)
всего стоимость реализации
10.
Первичные учетные и платежные документы (счета-фактуры, приходные и расходные кассовые ордера и (или) платежные поручения), подтверждающие понесенные затраты (на момент подачи) на строительство системы капельного орошения (указывается в случае необходимости приобретения системы капельного орошения)
номер счет-фактуры
дата выдачи
наименование продавца оборудования
адрес места нахождения продавца оборудования
индивидуальный идентификационный код продавца оборудования
номер товарно-транспортной накладной
наименование оборудования
единица измерения
количество (объем)
цена с налогом на добавленную стоимость (тенге)
всего стоимость реализации
11.
Документы, подтверждающие произведенные технологические операции
12.
Договоры купли-продажи и (или) финансового лизинга
номер
дата заключения
наименование продавца оборудования, материала
адрес места нахождения продавца оборудования, материала
индивидуальный идентификационный код продавца оборудования, материала
наименование оборудования, материала
единица измерения
количество (объем)
цена с налогом на добавленную стоимость (тенге)
всего стоимость реализации
дата выдачи
кем выдан
13.
Сортовое свидетельство на посадочный материал, выданное производителем саженцев плодово-ягодных культур и винограда
номер свидетельства
дата выдачи
кем выдан
Примечания:
* истребование оригиналов и копий указанных документов у
заявителя не допускается;
** сведения, указанные в строке 3 вышеизложенной таблицы
заполняются на каждого члена сельскохозяйственного кооператива, для
которого причитается субсидия.
Расчет причитающихся субсидий
Наименование сельскохозяйственной культуры
Площадь закладки, гектар
Норма субсидий на 1 гектар, тенге
Размер субсидий, тенге (графа 3 х графа 4)
1
2
3
4
5
Итого
Подтверждаю достоверность представленной информации, осведомлен
об ответственности за представление недостоверных сведений в
соответствии с законами Республики Казахстан и даю согласие на
использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну.
Руководитель _____________ __________________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии в
документе, удостоверяющем личность)
Главный бухгалтер (при наличии) __________ __________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество
(при его наличии в документе,
удостоверяющем личность)
Место печати (при наличии)
"___" ____________ 20__ года
Заявка принята к рассмотрению "___" ________ 20__ года
_________ ___________________________________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии в документе,
удостоверяющем личность) ответственного лица, принявшего
заявку)
---------------------------------------------------------------------
(линия отрыва)
Талон
№ ________
Принята заявка к рассмотрению "__" ____ 20__года ____часов ___
минут
__________________________________________________________ __________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), ответственного (подпись)
лица, принявшего заявку)
Приложение 2
к приказу Заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан –
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 13 сентября 2016 года № 390
Приложение 3
к Правилам субсидирования стоимости
затрат на закладку и выращивание
(в том числе восстановление)
многолетних насаждений
плодово-ягодных культур и винограда
Форма
В ___________________________________________________________________
(полное наименование местного исполнительного органа района, города
областного значения, области)
от __________________________________________________________________
(полное наименование юридического лица, фамилия, имя, отчество (при
его наличии) физического лица)
Заявка
на получение субсидий на выращивание многолетних насаждений
плодово-ягодных культур и винограда
Прошу выплатить мне субсидии на выращивание многолетних
насаждений плодовых культур/винограда (нужное подчеркнуть) "__" года
роста, заложенных осенью 20 ____ года и (или) весной 20 ___ года, на
площади ________ гектар, в размере ___________________________ тенге.
(сумма цифрами и прописью)
Источник данных*
Необходимые сведения
Данные
1
2
3
4
1.
Справка банка второго уровня или Национального оператора почты о наличии текущего счета
индивидуальный идентификационный код
код бенефициара
реквизиты банка или Национального оператора почты:
наименование банка или Национального оператора почты:
бизнес- идентификационный код
корпоративный счет
бизнес- идентификационный номер
код бенефициара
2.
Акт обследования закладки многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
номер
дата составления
культура
сорт
схема посадки
площадь
культура
сорт
схема посадки
площадь
культура
сорт
схема посадки
площадь
3.
Документы, свидетельствующие о получении субсидий в предшествующих годах
номер
дата выдачи
сумма (тенге)
4.
Первичные учетные и платежные документы (счета-фактуры, приходные и расходные кассовые ордера и (или) платежные поручения), подтверждающие понесенные затраты (на момент подачи заявки) на приобретение и установку шпалер
номер счет-фактуры
дата выдачи
наименование продавца шпалер
адрес места нахождения продавца шпалер
индивидуальный идентификационный код продавца шпалер
номер товарно-транспортной накладной
наименование шпалер
единица измерения
количество (объем)
цена с налогом на добавленную стоимость (тенге)
всего стоимость реализации
5.
Документы, подтверждающие произведенные технологические операции
6.
Договоры купли-продажи и (или) финансового лизинга
номер
дата заключения
наименование продавца оборудования, материала
адрес места нахождения продавца оборудования, материала
индивидуальный идентификационный код продавца оборудования, материала
наименование оборудования, материала
единица измерения
количество (объем)
цена с налогом на добавленную стоимость (тенге)
всего стоимость реализации
Примечание: * истребование оригиналов и копий указанных
документов у заявителя не допускается.
Расчет причитающихся субсидий
Наименование сельскохозяйственной культуры
Площадь выращивания, гектар
Норма субсидий на 1 гектар, тенге
Размер субсидий, тенге (графа 3 х графа 4)
1
2
3
4
5
Итого
Подтверждаю достоверность представленной информации, осведомлен
об ответственности за представление недостоверных сведений в
соответствии с законами Республики Казахстан и даю согласие на
использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну.
Руководитель _____________ __________________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии в
документе, удостоверяющем личность)
Главный бухгалтер (при наличии) _________ ___________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество
(при его наличии в
документе, удостоверяющем
личность)
Место печати (при наличии)
"___" ____________ 20__ года
Заявка принята к рассмотрению "___" ________ 20__ года
_________ ___________________________________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии в документе,
удостоверяющем личность) ответственного лица, принявшего
заявку)
---------------------------------------------------------------------
(линия отрыва)
Талон
№ ________
Принята заявка к рассмотрению "__" ____ 20__года ____часов ___
минут
__________________________________________________________ __________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), ответственного (подпись)
лица, принявшего заявку)
Приложение 3
к приказу Заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан –
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 13 сентября 2016 года № 390
Приложение 6
к Правилам субсидирования стоимости
затрат на закладку и выращивание
(в том числе восстановление)
многолетних насаждений
плодово-ягодных культур и винограда
Форма
Информация об использовании субсидий
Получатель субсидии (наименование, адрес субъекта агропромышленного комплекса)
Индивидуальный идентификационный номер /бизнес- идентификационный номер сельхозтоваропроизводителя
Культура, сорт
Количество саженцев на 1 гектар, схема закладки
Площадь закладки или выращивания
Норма субсидий на 1 гектар, тенге
Сумма выплаченных субсидий, тысячи тенге
1
2
3
4
5
6
7
8

1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде
оның көшірмесінің мерзімді баспа басылымдарына және "Әділет"
ақпараттық-құқықтық жүйесіне ресми жариялауға, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау
банкіне орналастыру үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың
интранет-порталына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
А. Мырзахметов
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
________________ Б. Сұлтанов
2016 жылғы 21 қыркүйек
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
_________________ Қ. Бишімбаев
2016 жылғы 21 қыркүйек
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2016 жылғы 13 қыркүйектегі
№ 390 бұйрығына
1-қосымша
Жеміс-жидек дақылдарының және
жүзімнің көпжылдық көшеттерін
отырғызу және өсіру
(оның ішінде қалпына келтіру)
шығындарының құнын
субсидиялау қағидаларына
1-қосымша
Нысан
Кімге: ______________________________________________________________
(облыстың, облыстық маңызы бар қаланың, ауданның жергілікті
атқарушы органының толық атауы)
Кімнен:______________________________________________________________
(заңды тұлғаның толық атауы, жеке тұлғаның тегі, аты, әкесінің
аты (бар болған жағдайда)
Алдыңғы жылдың күзінде және (немесе) ағымдағы жылдың көктемінде
өндірілген жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық
көшеттерін отырғызуға арналған субсидияларды алуға өтінім
Маған 20 __ жылдың күзінде және (немесе) 20 __ жылдың көктемінде өндірілген жеміс-жидек дақылдарының/жүзімнің (қажеттісінің астын сызу керек) көпжылдық көшеттерін _______ гектар алаңға отырғызуға _____________ теңге мөлшерінде субсидия төлеуді сұраймын.
(сомасы сандармен және жазбаша)
Деректер көзі*
Қажетті мәліметтер
Деректер
1
2
3
4
1.
Заңды тұлға үшін – заңды тұлғаны мемлекеттiк тiркеу (қайта тiркеу) туралы куәлiк немесе анықтама
бизнес-сәйкестендіру нөмірі
тіркеу нөмері
тіркелген күні
атауы
орналасқан жері
мемлекеттік тіркелген күні
кім берді
2.
Жеке тұлға үшiн – жеке басын куәландыратын құжат
жеке басын куәландыратын құжаттың нөмірі
кім берді
берілген күні
жеке сәйкестендіру нөмірі
Жеке тұлға үшiн – дара кәсiпкердi мемлекеттiк тiркеу туралы куәлiк
орналасқан жері
тіркелген күні
атауы
3.
Ауыл шаруашылығы кооперативтері үшін – мемлекеттiк тiркеу (қайта тiркеу) туралы куәлiк немесе анықтама**
бизнес-сәйкестендіру нөмірі
тіркеу нөмірі
тіркелген күні
атауы
орналасқан жері
мемлекеттік тіркелген күні
кім берді
субсидия тиесілі ауыл шаруашылығы кооперативі мүшесінің атауы
субсидия тиесілі ауыл шаруашылығы кооперативі мүшесінің жеке сәйкестендіру нөмірі /бизнес-сәйкестендіру нөмірі
4.
Жер учаскесiне сәйкестендiру және (немесе) құқық белгiлейтiн құжат
актінің нөмірі
кадастрлық нөмірі
барлық алаң, гектар
оның ішінде егістік
нысаналы мақсаты
сәйкестендiру құжатының нөмірі мен берілген күні, кім берді
жер учаскесі иесінің немесе жерді пайдаланушының атауы
5.
Ағымдағы шоттың бар екендiгi туралы екінші деңгейдегі банктiң не Ұлттық почта операторының анықтамасы
жеке сәйкестендіру нөмірі /бизнес-сәйкестендіру нөмірі
бенефициар коды
банктің немесе почта операторының деректемелері:
банктің немесе почта операторының атауы:
бизнес-сәйкестендіру коды
жеке сәйкестендіру коды
бизнес-сәйкестендіру нөмірі
бенефициар коды
6.
Бақтарды және (немесе) жидектіктерді және (немесе) жүзімді отырғызу үшін бекітілген жұмыс жобасы
нөмірі
күні
7.
Жұмыс жобасын әзірлеуге жұмсалған шығындарды растайтын (өтінім берген сәтте) бастапқы есеп және төлем құжаттары (шот-фактуралар, кіріс және шығыс кассалық ордерлері және (немесе) төлем тапсырмалары)
нөмірі
берілген күні
кім әзірледі
әзірлеуші орналасқан жердің мекенжайы
әзірлеушінің жеке сәйкестендіру коды
өлшем бірлігі
саны (көлемі)
қосылған құн салығымен бағасы (теңге)
барлық сату бағасы
8.
Отырғызу материалдарын сатып алуға жұмсалған шығындарды растайтын (өтінім берген сәтте) бастапқы есеп және төлем құжаттары (шот-фактуралар, кіріс-шығыс кассалық ордерлері және (немесе) төлем тапсырмалары)
шот-фактура нөмірі
берілген күні
отырғызу материалын сатушының атауы
отырғызу материалын сатушы орналасқан жердің мекенжайы
отырғызу материалын сатушының жеке сәйкестендіру коды
тауарлық-көліктік жүкқұжаттың нөмірі
дақыл, сорты
өлшем бірлігі
саны (көлемі)
қосылған құн салығымен бағасы (теңге)
барлық өткізу бағасы
9.
Тіреуіш бағаналарды сатып алуға және орнатуға жұмсалған шығындарды растайтын (өтінім берген сәтте) бастапқы есеп және төлем құжаттары (шот-фактуралар, кіріс-шығыс кассалық ордерлері және (немесе) төлем тапсырмалары) (тіреуіш бағаналарды сатып алу қажет болған жағдайда көрсетіледі)
шот-фактура нөмірі
берілген күні
тіреуіш бағаналар сатушының атауы
тіреуіш бағаналар сатушы орналасқан жердің мекенжайы
тіреуіш бағаналар сатушының жеке сәйкестендіру коды
тауарлық-көліктік жүкқұжаттың нөмірі
тіреуіш бағаналар атауы
өлшем бірлігі
саны (көлемі)
қосылған құн салығымен бағасы (теңге)
барлық өткізу бағасы
10.
Тамшылатып суару жүйесінің құрылысына жұмсалған шығындарды растайтын (өтінім берген сәтте) бастапқы есеп және төлем құжаттары (шот-фактуралар, кіріс-шығыс кассалық ордерлері және (немесе) төлем тапсырмалары) (тамшылап суару жүйесін сатып алу қажет болған жағдайда көрсетіледі)
шот-фактура нөмірі
берілген күні
жабдық сатушының атауы
жабдық сатушы орналасқан жердің мекенжайы
жабдық сатушының жеке сәйкестендіру коды
тауарлық-көліктік жүкқұжаттың нөмірі
жабдық атауы
өлшем бірлігі
саны (көлемі)
қосылған құн салығымен бағасы (теңге)
барлық өткізу бағасы
11.
Жүргізілген технологиялық операцияларды растайтын құжаттар
12.
Сатып алу-сату және (немесе) қаржылық лизинг шарттары
нөмірі
шарт жасалған күн
жабдық, материал сатушының атауы
жабдық, материал сатушы орналасқан жердің мекенжайы
жабдық, материал сатушының жеке сәйкестендіру коды
жабдықтың, материалдың атауы
өлшем бірлігі
саны (көлемі)
қосылған құн салығымен бағасы (теңге)
барлық өткізу бағасы
берілген күні
кім берді
13.
Жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің көшеттерін өндіруші берген отырғызу материалына арналған сорттық куәлік
куәліктің нөмірі
берілген күні
кім берді
Ескертпелер:
* өтініш иесінен көрсетілген құжаттардың тұпнұсқаларын және көшірмелерін сұратып алуға жол берілмейді.
** жоғарыда көрсетілген кестенің 3-жолында көрсетілген мәліметтер субсидия тиесілі ауыл шаруашылығы кооперативінің әр мүшесіне толтырылады.
Тиесілі субсидиялар есептемесі
Ауыл шаруашылығы дақылының атауы
Отырғызу алаңы, гектар
1 гектарға субсидия нормасы, теңге
Субсидиялар мөлшері, теңге (3-баған
х 4-баған)
1
2
3
4
5
Жиыны
Ұсынылған ақпараттың дұрыстығын растаймын және дұрыс емес мәліметтер ұсынғаным үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауапкершілік туралы хабардармын және заңмен қорғалатын құпиядан тұратын мәліметтерді пайдалануға келісім беремін.
Басшы ___________ ___________________________________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын куәландыратын
құжатта бар болған жағдайда)
Бас бухгалтер (бар болса) ______________ ____________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты
(жеке басын куәландыратын
құжатта бар болған жағдайда)
Мөр орны (бар болса)
20__ жылғы "___" ______________
Өтiнiм 20__жылғы "___" ____________қарауға қабылданды.
______________ ________________________________________________
(қолы) (өтiнiмді қабылдаған жауапты адамның тегі, аты,
әкесінің аты (жеке басын куәландыратын құжатта
бар болған жағдайда)
---------------------------------------------------------------------
(кесу сызығы)
Талон
№ _______________________
Өтінім қарастыруға 20__ жылғы "__" ______ _______ сағат ___ минутта
қабылданды.
_______________________________________________ _________________
(өтiнiмді қабылдаған жауапты адамның тегі, (қолы)
аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2016 жылғы 13 қыркүйектегі
№ 390 бұйрығына
2-қосымша
Жеміс-жидек дақылдарының және
жүзімнің көпжылдық көшеттерін
отырғызу және өсіру
(оның ішінде қалпына келтіру)
шығындарының құнын
субсидиялау қағидаларына
3-қосымша
Нысан
Кімге: ______________________________________________________________
(облыстың, облыстық маңызы бар қаланың, ауданның жергілікті
атқарушы органының толық атауы)
Кімнен: _____________________________________________________________
(заңды тұлғаның толық атауы, жеке тұлғаның тегі, аты,
әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін
өсіруге арналған субсидияларды алуға өтінім
Маған 20 __ жылдың күзінде және (немесе) 20 __ жылдың
көктемінде _______ гектар алаңға отырғызылған "_____" жылғы өсім
жеміс-жидек дақылдарының/жүзімнің (қажеттісінің астын сызу керек)
көпжылдық көшеттеріне _________________________ теңге мөлшерінде
субсидия төлеуді сұраймын. (сомасы сандармен және жазбаша)
Деректер көзі*
Қажетті мәліметтер
Деректер
1
2
3
4
1.
Ағымдағы шоттың бар екендiгi туралы екінші деңгейдегі банктiң не Ұлттық почта операторының анықтамасы
жеке сәйкестендіру коды
бенефициар коды
банктің немесе Ұлттық почта операторының деректемелері:
банктің немесе Ұлттық почта операторының атауы:
бизнес-сәйкестендіру коды
корпоративтік шот
бизнес-сәйкестендіру нөмірі
бенефициар коды
2.
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызуды зерттеп-қарау актісі
нөмірі
толтырылған күні
дақыл
сорты
егу схемасы
алаңы
дақыл
сорты
егу схемасы
алаңы
дақыл
сорты
егу схемасы
алаңы
3.
Алдыңғы жылдары субсидияларды алғаны туралы куәландыратын құжаттар
нөмірі
берілген күні
сомасы (теңге)
4.
Тіреуіш бағаналарды сатып алуға және орнатуға жұмсалған шығындарды растайтын (өтінім берген сәтте) бастапқы есеп және төлем құжаттары (шот-фактуралар, кіріс-шығыс кассалық ордерлері және (немесе) төлем тапсырмалары
шот-фактура нөмірі
берілген күні
тіреуіш бағаналар сатушының атауы
тіреуіш бағаналар сатушы орналасқан жердің мекенжайы
тіреуіш бағаналар сатушының жеке сәйкестендіру коды
тауарлық-көліктік жүкқұжаттың нөмірі
тіреуіш бағаналардың атауы
өлшем бірлігі
саны (көлемі)
қосылған құн салығымен бағасы (теңге)
барлық өткізу бағасы
5.
Жүргізілген технологиялық операцияларды растайтын құжаттар
6.
Сатып алу-сату және (немесе) қаржылық лизинг шарттары
нөмірі
жасасу күні
жабдықтар, материал сатушының атауы
жабдықтар, материал сатушы орналасқан жердің мекенжайы
жабдықтар, материал сатушының жеке сәйкестендіру коды
жабдықтардың, материалдың атауы
өлшем бірлігі
саны (көлемі)
қосылған құн салығымен бағасы (теңге)
барлық өткізу бағасы
Ескертпе: * өтініш несінен көрсетілген құжаттардың тұпнұсқаларын және көшірмелерін сұратып алуға жол берілмейді.
Тиесілі субсидиялар есептемесі
Ауыл шаруашылығы дақылының атауы
Отырғызу алаңы, гектар
1 гектарға субсидия нормасы,
теңге
Субсидиялар мөлшері, теңге (3-баған
х 4-баған)
1
2
3
4
5
Жиыны
Ұсынылған ақпараттың дұрыстығын растаймын және дұрыс емес мәліметтер ұсынғаным үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауапкершілік туралы хабардармын және заңмен қорғалатын құпиядан тұратын мәліметтерді пайдалануға келісім беремін.
Басшы ___________ ___________________________________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын куәландыратын
құжатта бар болған жағдайда)
Бас бухгалтер (бар болса) ______________ ____________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты
(жеке басын куәландыратын
құжатта бар болған жағдайда)
Мөр орны (бар болса)
20__ жылғы "___" ______________
Өтiнiм 20__жылғы "___" ____________қарауға қабылданды.
_________________ ___________________________________________________
(қолы) (өтiнiмді қабылдаған жауапты адамның тегі, аты,
әкесінің аты (жеке басын куәландыратын құжатта
бар болған жағдайда)
---------------------------------------------------------------------
(кесу сызығы)
Талон
№ _______________________
Өтінім қарастыруға 20__ жылғы "__" ______ _______ сағат ___ минутта
қабылданды.
_________________________________________________________ __________
(өтiнiмді қабылдаған жауапты адамның тегі, аты, әкесінің (қолы)
аты, (бар болған жағдайда)
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2016 жылғы 13 қыркүйектегі
№ 390 бұйрығына
3-қосымша
Жеміс-жидек дақылдарының және
жүзімнің көпжылдық көшеттерін
отырғызу және өсіру
(оның ішінде қалпына келтіру)
шығындарының құнын
субсидиялау қағидаларына
6-қосымша
Нысан
Субсидияларды пайдалану туралы ақпарат
Субсидия алушылар (Агроөнеркәсіптік кешен субъектісінің атауы, мекен-жайы),
Ауылшаруашылығы тауарын өндірушінің жеке сәйкестендіру нөмірі /бизнес-сәйкестендіру нөмірі
Дақыл, сорт
1 гектарға арналған көшеттер саны, отырғызу схемасы
Отырғызу немесе өсіру алаңы, гектар
1 гектарға арналған субсидия нормасы, теңге
Төленген субсидиялар сомасы, мың теңге
1
2
3
4
5
6
7
8