Об утверждении регламента государственной услуги "Регистрация декларации безопасности плотины"
Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 октября 2016 года № 454. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 декабря 2016 года № 14482. Утратил силу приказом Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 16 ноября 2020 года № 286.
Об утверждении регламента государственной услуги "Регистрация декларации безопасности плотины"
Сноска. Утратил силу приказом Министра экологии, геологии и природных ресурсов РК от 16.11.2020 № 286 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Регистрация декларации безопасности плотины".
2. Комитету по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания и в информационно-правовую систему "Әділет", а также в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан -
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
А. Мырзахметов
Утвержден
приказом Заместителя Премьер-Министра
Республики Казахстан-Министр сельского
хозяйства Республики Казахстан
от 27 октября 2016 года № 454
Регламент государственной услуги "Регистрация декларации безопасности плотины"
Глава 1. Общие положения
1. Государственная услуга "Регистрация декларации безопасности плотины" (далее – государственная услуга) оказывается бассейновыми инспекциями по регулированию использования и охраны водных ресурсов Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (далее – услугодатель).

"Бөгеттің қауіпсіздігі декларациясын тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 27 қазандағы № 454 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылғы 6 желтоқсанда № 14482 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2020 жылғы 16 қарашадағы № 286 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 16.11.2020 № 286 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабы 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған "Бөгеттің қауіпсіздігі декларациясын тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Су ресурстары комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің мерзімді баспа басылымдарына және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне ресми жариялауға, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiне орналастыру үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары-
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
А. Мырзахметов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары-
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2016 жылғы 27 қазандазы
№ 454 бұйрығымен
бекітілген
"Бөгеттің қауіпсіздігі декларациясын тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1-тарау. Жалпы ережелер
1. "Бөгеттің қауіпсіздігі декларациясын тіркеу" мемлекеттік қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Су ресурстары комитетінің су ресустарын пайдалануды және қорғауды реттеу жөніндегі бассейндік инспекциялары (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.

2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – уведомление о присвоении регистрационного шифра декларации безопасности плотины.
Глава 2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является наличие документов, указанных в пункте 9 стандарта государственной услуги "Регистрация декларации безопасности плотины", утвержденного приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан-Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 2 августа 2016 года № 351 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 14238) (далее - Стандарт).
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) прием и регистрация заявления и документов, предусмотренных в пункте 9 Стандарта, специалистом канцелярии услугодателя с присвоением регистрационного номера и даты - в течение одного календарного дня;
2) определение руководством услугодателя ответственного структурного подразделения - в течение одного календарного дня;
3) определение руководителем структурного подразделения ответственного исполнителя и передача документов на рассмотрение - в течение одного календарного дня;
4) рассмотрение заявления и документов, предусмотренных в пункте 9 Стандарта, исполнителем услугодателя и подготовка результата государственной услуги – в течении двадцати семи календарных дней.
6. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующих процедур (действий):
1) регистрация представленных документов услугополучателя и передача их руководству услугодателя;
2) резолюция руководства услугодателя;
3) подготовка и подписание результата государственной услуги;
4) выдача зарегистрированного результата оказания государственной услуги услугополучателю.
Глава 3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя, в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) руководитель услугодателя или его заместитель;
2) руководитель структурного подразделения;
3) ответственный исполнитель;
4) специалист канцелярии.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями услугодателя:

2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – бөгеттің қауіпсіздігі декларациясының тіркеу шифрін беру туралы хабарлама.
2-тарау. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіндегі көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (жұмыскерлерінің) іс-қимылдары тәртібінің сипаттамасы
4. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 2 тамыздағы № 351 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14238 болып тіркелген) бекітілген "Бөгеттің қауіпсіздігі декларациясын тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағында көрсетілген құжаттардың болуы мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі рәсімнің (іс-қимылдың) басталуына негіз болып табылады.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оны орындау ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесі маманының бір жұмыс күні ішінде тіркеу нөмірі мен күнін қоя отырып, Стандарттын 9 тармағында көрсетілген өтініш пен құжаттарды қабылдауы және тіркеуі;
2) көрсетілетін қызметті беруші басшылығының бір жұмыс күні ішінде жауапты құрылымдық бөлімшені айқындауы;
3) құрылымдық бөлімше басшысының бір жұмыс күні ішінде жауапты орындаушыны айқындауы және құжаттарды қарауға беруі;
4) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысының жиырма бір жұмыс күні ішінде Стандарттын 9 тармағында көрсетілген өтініш пен құжаттарды қарауы және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін дайындауы.
6. Келесі рәсімді (іс-қимылдарды) орындауды бастауға негіз болып табылатын мемлекеттік қызметті көрсету жөніндегі рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі:
1) көрсетілетін қызметті алушының ұсынылған құжаттарын тіркеу және оларды көрсетілетін қызметті берушінің басшылығына беру;
2) көрсетілетін қызметті беруші басшылығының қарары;
3) мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін дайындау және оған қол қою;
4) тіркелген мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін көрсетілетін қызметті алушыға беру.
3-тарау. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіндегі көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (жұмыскерлерінің) өзара іс-қимылы тәртібінің сипаттамасы
7. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (жұмыскерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы немесе оның орынбасары;
2) құрылымдық бөлімшенің басшылары;
3) жауапты орындаушы;
4) кеңсе маманы.
8. Көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) бірізділігінің сипаттамасы:

1) прием и регистрация заявления и документов, предусмотренных в пункте 9 Стандарта, специалистом канцелярии услугодателя с присвоением регистрационного номера и даты - в течение одного календарного дня;
2) определение руководством услугодателя ответственного структурного подразделения - в течение одного календарного дня;
3) определение руководителем структурного подразделения ответственного исполнителя и передача документов на рассмотрение - в течение одного календарного дня;
4) рассмотрение заявления и документов, предусмотренных в пункте 9 Стандарта, исполнителем услугодателя и подготовка результата государственной услуги - в течении двадцати семи календарных дней.
9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, отражено в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги, согласно приложению к настоящему регламенту государственной услуги.
Приложение
к регламенту государственной услуги
"Регистрация декларации безопасности
плотины"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Регистрация декларации безопасности плотины"
Примечание: * СФЕ – структурно-функциональная единица;
– начало и конец оказания государственной услуги.

1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесі маманының бір жұмыс күні ішінде тіркеу нөмірі мен күнін қоя отырып, Стандарттын 9 тармағында көрсетілген өтініш пен құжаттарды қабылдауы және тіркеуі;
2) көрсетілетін қызметті беруші басшылығының бір жұмыс күні ішінде жауапты құрылымдық бөлімшені айқындауы;
3) құрылымдық бөлімше басшысының бір жұмыс күні ішінде жауапты орындаушыны айқындауы және құжаттарды қарауға беруі;
4) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысының жиырма бір жұмыс күні ішінде Стандарттын 9 тармағында көрсетілген өтініш пен құжаттарды қарауы және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін дайындауы.
9. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіндегі көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (жұмыскерлерінің) өзара іс-қимылы тәртібінің егжей-тегжейлі сипаттамасы осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестері анықтамалығында көрсетілген.
"Бөгеттің қауіпсіздігі
декларациясын тіркеу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
қосымша
"Бөгеттің қауіпсіздігі декларациясын тіркеу" мемлекеттік қызметін
көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы