О внесении изменений и дополнения в некоторые приказы Генерального Прокурора Республики Казахстан
Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 15 ноября 2016 года № 172. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 декабря 2016 года № 14554.
О внесении изменений и дополнения в некоторые приказы Генерального Прокурора Республики Казахстан
В целях актуализации приказов Генерального Прокурора Республики Казахстан, руководствуясь подпунктом 4-1) статьи 11 Закона Республики Казахстан "О Прокуратуре", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить перечень некоторых приказов Генерального Прокурора Республики Казахстан, в которые вносятся изменения и дополнение согласно приложению к настоящему приказу.
2. Ректору Академии правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление в одном экземпляре его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе "Әділет";
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Генеральной прокуратуры Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на первого заместителя Генерального Прокурора Республики Казахстан Меркель И.Д.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан
Ж. Асанов
Приложение к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 15 ноября 2016 года № 172
Перечень некоторых приказов Генерального Прокурора Республики Казахстан, в которые вносятся изменения и дополнение
1. В приказе Генерального Прокурора Республики Казахстан от 23 сентября 2013 года № 101 "Об утверждении Перечня персональных данных, необходимых и достаточных для выполнения осуществляемых задач органами прокуратуры" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8808, опубликованный в газете "Казахстанская правда" от 26 октября 2013 года № 302 (27576)):

Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Бас прокурорының 2016 жылғы 15 қарашадағы № 172 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылғы 22 желтоқсанда № 14554 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының бұйрықтарын өзектілендіру мақсатында, "Прокуратура туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабының 4-1) тармақшасын басшылыққа ала отырып, БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының өзгерістер мен толықтыру енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары академиясының ректоры:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің қазақша және орыс тілдеріндегі бір данасын қағаз және электрондық түрде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне қосу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберуді;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының бірінші орынбасары И.Д. Меркельге жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Бас Прокуроры
Ж. Асанов
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2016 жылғы 15 қарашадағы
№ 172 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының өзгерістер мен
толықтыру енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. "Прокуратура органдары жүзеге асыратын міндеттерді атқару үшiн кажетті және жеткiлiктi дербес деректердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2013 жылғы 23 қыркүйектегі № 101 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде № 8808 санымен тіркелген, 2013 жылғы 26 қазандағы № 240 (28179) "Егемен Қазақстан" газетінде жарияланған):

подпункт 2) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"2) в структурные подразделения Генеральной прокуратуры, Академию правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре, Главные военную и транспортную прокуратуры, прокуратуры областей, г.г. Астаны, Алматы, территориальные органы Комитета для сведения.".
2. Утратил силу приказом Генерального прокурора РК от 31.01.2017 № 7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Утратил силу приказом Генерального Прокурора РК от 13.09.2017 № 104 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Утратил силу приказом Генерального Прокурора РК от 27.01.2023 № 45 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
5. В приказе Генерального Прокурора Республики Казахстан от 31 марта 2016 года № 65 "Об утверждении Правил деятельности Академии правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 13653, опубликованный в информационно-правовой системе "Әділет" 13 мая 2016 года и в газете "Казахстанская правда" от 27 августа 2016 г. № 165 (28291)):
в Правилах деятельности Академии правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан, утвержденных указанным приказом:
пункт 23 исключить.
_________________________
Приложение 1
к Перечню приказов
Генерального Прокурора
Республики Казахстан,
в которые вносятся изменения и
дополнение
Сноска. Приложение 1 утратило силу приказом Генерального Прокурора РК от 27.01.2023 № 45 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2
к Перечню приказов
Генерального Прокурора
Республики Казахстан,
в которые вносятся изменения и
дополнение
Сноска. Приложение 2 утратило силу приказом Генерального Прокурора РК от 27.01.2023 № 45 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 3
к Перечню приказов
Генерального Прокурора
Республики Казахстан,
в которые вносятся изменения и
дополнение
Сноска. Приложение 3 утратило силу приказом Генерального Прокурора РК от 27.01.2023 № 45 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 4
к Перечню приказов
Генерального Прокурора
Республики Казахстан,
в которые вносятся изменения и
дополнение

2-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) Бас прокуратураның құрылымдық бөлімшелеріне, Бас прокуратура жанындағы Құқық қорғау органдары академиясына, Бас әскери және көлік прокуратураларына, облыс, Астана, Алматы қалаларының прокуратураларына, Комитеттің аумақтық органдарына мәлімет үшiн жолдасын.".
2. Күші жойылды – ҚР Бас прокурорының 31.01.2017 № 7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
3. Күші жойылды – ҚР Бас прокурорының 13.09.2017 № 104 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
4. Күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 27.01.2023 № 45 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
5. "Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары академиясы қызмет қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2016 жылғы 31 наурыздағы № 65 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде № 13653 санымен тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 13 мамырда және 2016 жылғы 27 тамыздағы № 165 (28893) "Егемен Қазақстан" газетінде жарияланған):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары академиясы қызмет қағидаларында:
23-тармақ алып тасталсын.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
өзгерістер мен толықтыру
енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
1-қосымша
Ескерту. 1-қосымшаның күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 27.01.2023 № 45 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
өзгерістер мен толықтыру
енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
2-қосымша
Ескерту. 2-қосымшаның күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 27.01.2023 № 45 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
өзгерістер мен толықтыру
енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
3-қосымша
Ескерту. 3-қосымшаның күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 27.01.2023 № 45 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
өзгерістер мен толықтыру
енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
4-қосымша