О внесении изменений и дополнений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 24 декабря 2012 года № 386 "Об утверждении Правил прохождения учетной регистрации микрофинансовых организаций и ведения реестра микрофинансовых организаций"
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 28 октября 2016 года № 257. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 января 2017 года № 14652. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 28 ноября 2019 года № 227.
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 28.11.2019 № 227 (вводится в действие с 01.01.2020).
В целях совершенствования нормативных правовых актов Республики Казахстан Правление Национального Банка Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 24 декабря 2012 года № 386 "Об утверждении Правил прохождения учетной регистрации микрофинансовых организаций и ведения реестра микрофинансовых организаций" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8319, опубликованное 5 июня 2013 года в газете "Казахстанская правда" № 190-191 (27464-27465)) следующие изменения и дополнения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об утверждении Правил прохождения учетной регистрации и ведения реестра микрофинансовых организаций";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить прилагаемые Правила прохождения учетной регистрации и ведения реестра микрофинансовых организаций.";
в Правилах прохождения учетной регистрации микрофинансовых организаций и ведения реестра микрофинансовых организаций, утвержденных указанным постановлением:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Правила прохождения учетной регистрации и ведения реестра микрофинансовых организаций";
преамбулу изложить в следующей редакции:
"Настоящие Правила прохождения учетной регистрации и ведения реестра микрофинансовых организаций (далее - Правила) разработаны в соответствии с Законом Республики Казахстан от 26 ноября 2012 года "О микрофинансовых организациях" (далее - Закон) и определяют порядок учетной регистрации и ведения реестра микрофинансовых организаций.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Филиалы по месту нахождения микрофинансовых организаций ведут реестр микрофинансовых организаций по форме согласно приложению 5 к Правилам.
В срок, установленный пунктом 10 Правил, Филиал вносит микрофинансовую организацию в реестр микрофинансовых организаций, направляет в Национальный Банк Республики Казахстан (далее – Национальный Банк) информацию о внесении микрофинансовых организаций, прошедших учетную регистрацию, в реестр микрофинансовых организаций для размещения на интернет-ресурсе Национального Банка и уведомляет микрофинансовую организацию о внесении в реестр микрофинансовых организаций либо направляет мотивированный ответ в письменном виде о причинах отказа в учетной регистрации.";

"Микроқаржы ұйымдарын есептік тіркеуден өткізу және микроқаржы ұйымдарының тізілімін жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2012 жылғы 24 желтоқсандағы № 386 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2016 жылғы 28 қазандағы № 257 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 5 қаңтарда № 14652 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2019 жылғы 28 қарашадағы № 227 қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды – ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 28.11.2019 № 227 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Микроқаржы ұйымдарын есептік тіркеуден өткізу және микроқаржы ұйымдарының тізілімін жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2012 жылғы 24 желтоқсандағы № 386 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8319 тіркелген, 2013 жылғы 5 маусымда "Егемен Қазақстан" газетінде № 141 (28080) жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Есептік тіркеуден өту және микроқаржы ұйымдарының тізілімін жүргізу қағидаларын бекіту туралы";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қоса беріліп отырған Есептік тіркеуден өту және микроқаржы ұйымдарының тізілімін жүргізу қағидалары бекітілсін.";
көрсетілген қаулымен бекітілген Микроқаржы ұйымдарын есептік тіркеуден өткізу және микроқаржы ұйымдарының тізілімін жүргізу қағидаларында:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Есептік тіркеуден өту және микроқаржы ұйымдарының тізілімін жүргізу қағидалары";
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Осы Есептік тіркеуден өту және микроқаржы ұйымдарының тізілімін жүргізу қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) "Микроқаржы ұйымдары туралы" 2012 жылғы 26 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңына (бұдан әрі – Заң) сәйкес әзірленді және есептік тіркеуден өту және микроқаржы ұйымдарының тізілімін жүргізу тәртібін айқындайды.";
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Филиалдар микроқаржы ұйымдарының орналасқан жері бойынша Қағидаларға 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша микроқаржы ұйымдарының тізілімін жүргізеді.
Қағидалардың 10-тармағында белгіленген мерзімде Филиал микроқаржы ұйымын микроқаржы ұйымдарының тізіліміне енгізеді, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне (бұдан әрі – Ұлттық Банк) есептік тіркеуден өткен микроқаржы ұйымдарының Ұлттық Банктің интернет-ресурсына орналастыру үшін микроқаржы ұйымдарының тізіліміне енгізілгені туралы ақпарат жібереді және микроқаржы ұйымдарының тізіліміне енгізілгені туралы микроқаржы ұйымын хабардар етеді не есептік тіркеуден бас тарту себептері туралы жазбаша түрде дәлелді жауап жібереді.";

дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Регистрационный номер в реестре микрофинансовых организаций содержит 9 (девять) знаков и состоит из следующей структуры - ФФ.ГГ.ННН, где: ФФ – код Филиала, проставляемый в соответствии с Кодами Филиалов Национального Банка Республики Казахстан, используемыми при учетной регистрации микрофинансовых организаций, согласно приложению 6 к Правилам;
ГГ – 2 (две) последние цифры текущего года;
ННН – порядковый номер учетной регистрации микрофинансовой организации.
Каждый календарный год порядковый номер учетной регистрации микрофинансовой организации начинается с 001. Нумерация учетной регистрации Филиалами ведется самостоятельно.
Если порядковый номер учетной регистрации превышает трехзначное число (999 (девятьсот девяносто девять)), допускается использование четырехзначного числа порядкового номера (НННН).";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Филиал направляет в Национальный Банк информацию, предусмотренную пунктом 4 Правил, не позднее 1 (одного) рабочего дня до окончания срока, предусмотренного пунктами 10 и 11 Правил.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Филиал в течение 5 (пяти) рабочих дней со дня принятия решения об исключении микрофинансовой организации из реестра микрофинансовых организаций направляет в Национальный Банк сведения об исключении микрофинансовой организации из реестра микрофинансовых организаций по форме согласно приложению 7 к Правилам для размещения на интернет-ресурсе Национального Банка.";
текст в правом верхнем углу приложения 1 изложить в следующей редакции:
"Приложение 1
к Правилам прохождения учетной регистрации и ведения реестра микрофинансовых организаций
Форма";
текст в правом верхнем углу приложения 2 изложить в следующей редакции:
"Приложение 2
к Правилам прохождения учетной регистрации и ведения реестра микрофинансовых организаций
Форма";
текст в правом верхнем углу приложения 3 изложить в следующей редакции:
"Приложение 3
к Правилам прохождения учетной регистрации и ведения реестра микрофинансовых организаций
Форма 1";
приложение 4 изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
приложение 5 изложить в редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
дополнить приложением 6 согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
дополнить приложением 7 согласно приложению 4 к настоящему постановлению.
2. Департаменту надзора за банками (Кизатов О.Т.) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) совместно с Юридическим департаментом (Сарсенова Н.В.) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;

мынадай мазмұндағы 4-1-тармақпен толықтырылсын:
"4-1. Микроқаржы ұйымдарының тізіліміндегі тіркеу нөмірінде 9 (тоғыз) белгі болады және мынадай құрылымнан тұрады: ФФ.ЖЖ.ННН, мұндағы: ФФ – Қағидаларға 6-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Филиалдарының микроқаржы ұйымдарын есептік тіркеу кезінде пайдаланылатын кодтарына сәйкес қойылатын Филиал коды;
ЖЖ – ағымдағы жылдың соңғы 2 (екі) цифры;
ННН – микроқаржы ұйымын есептік тіркеудің реттік нөмірі.
Әрбір күнтізбелік жыл, микроқаржы ұйымын есептік тіркеудің реттік нөмірі 001-ден басталады. Есептік тіркеуді нөмірлеуді Филиалдар дербес жүргізеді.
Егер есептік тіркеудің реттік нөмірі үш таңбалы саннан (999 (тоғыз жүз тоқсан тоғыз)) асып кетсе, төрт таңбалы реттік нөмірді (НННН) пайдалануға жол беріледі.";
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Филиал Қағидалардың 4-тармағында көзделген ақпаратты Ұлттық Банкке Қағидалардың 10 және 11-тармақтарында көзделген мерзім аяқталғанға дейін 1 (бір) жұмыс күнінен кешіктірмей жібереді.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Филиал микроқаржы ұйымын микроқаржы ұйымдарының тізілімінен шығару туралы шешім қабылданған күннен бастап 5 (бес) жұмыс күні ішінде Ұлттық Банктің интернет-ресурсына орналастыру үшін Қағидаларға 7-қосымшаға сәйкес нысан бойынша микроқаржы ұйымын микроқаржы ұйымдарының тізілімінен шығару туралы мәліметтерді Ұлттық Банкке жібереді.";
1-қосымшаның жоғарғы оң жақ бұрышындағы мәтін мынадай редакцияда жазылсын:
"Есептік тіркеуден өту және
микроқаржы ұйымдарының
тізілімін жүргізу қағидаларына
1-қосымша
Нысан";
2-қосымшаның жоғарғы оң жақ бұрышындағы мәтін мынадай редакцияда жазылсын:
"Есептік тіркеуден өту және
микроқаржы ұйымдарының
тізілімін жүргізу қағидаларына
2-қосымша
Нысан";
3-қосымшаның жоғарғы оң жақ бұрышындағы мәтін мынадай редакцияда жазылсын:
"Есептік тіркеуден өту және
микроқаржы ұйымдарының
тізілімін жүргізу қағидаларына
3-қосымша
1-Нысан";
4-қосымша осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
5-қосымша осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес 6-қосымшамен толықтырылсын;
осы қаулыға 4-қосымшаға сәйкес 7-қосымшамен толықтырылсын.
2. Банктерді қадағалау департаменті (Қизатов О.Т.) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) Заң департаментімен (Сәрсенова Н.В.) бірлесіп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;

2) направление настоящего постановления в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан":
на официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
для включения в Государственный реестр нормативных правовых актов Республики Казахстан, Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан в течение десяти календарных дней со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на официальном интернет-ресурсе Национального Банка Республики Казахстан после его официального опубликования.
3. Управлению защиты прав потребителей финансовых услуг и внешних коммуникаций (Терентьев А.Л.) обеспечить направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан Смолякова О.А.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования.
Председатель
Национального Банка
Д. Акишев
"СОГЛАСОВАНО"
Министр информации и коммуникаций
Республики Казахстан
_________________ Д. Абаев
18 ноября 2016 года
"СОГЛАСОВАНО"
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
_________________ К. Бишимбаев
7 декабря 2016 года
Приложение 1
к постановлению Правления Национального
Банка Республики Казахстан
от 28 октября 2016 года № 257
Приложение 4
к Правилам прохождения учетной
регистрации и ведения реестра
микрофинансовых организаций
Форма
Сведения о первом руководителе (членах) исполнительного органа,
главном бухгалтере (при наличии) ____________________________________
(указывается должность работника
микрофинансовой организации
и наименование микрофинансовой организации)
1. Общие сведения:
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
(в полном соответствии с документом, удостоверяющим личность,
в случае изменения фамилии, имени, отчества - указать, когда
и по какой причине они были изменены)
Дата и место рождения
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Постоянное место жительства, номера телефонов
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
(указать подробный адрес, номера служебного, домашнего,
контактного телефонов, включая код населенного пункта)
Гражданство
Полные реквизиты документа, удостоверяющего личность
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Сведения об участии заявителя в создании и деятельности иных юридических лиц в качестве участника, акционера:
Наименование и место нахождения юридического лица
Уставные виды деятельности юридического лица
Доля участия должностного лица в уставном капитале юридического лица, количество акций и процентное соотношение акций, принадлежащих должностному лицу, к общему количеству голосующих акций юридического лица

2) осы қаулыны "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына:
Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгенінен кейін күнтізбелік он күн ішінде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға;
Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тізіліміне, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізуге жіберуді;
3) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ресми интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Қаржылық қызметтерді тұтынушылардың құқықтарын қорғау және сыртқы коммуникациялар басқармасы (Терентьев А.Л.) осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде мерзімді баспасөз басылымдарында ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Төрағасының орынбасары О.А. Смоляковқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлттық Банк
Төрағасы
Д. Ақышев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ақпарат және коммуникациялар министрлігі
Министр ________________ Д.Абаев
2016 жылғы 18 қараша
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрлігі
Министр _______________ Қ.Бишімбаев
2016 жылғы 7 желтоқсан
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкі Басқармасының
2016 жылғы 28 қазандағы
№ 257 қаулысына 1-қосымша
Есептік тіркеуден өту және
микроқаржы ұйымдарының
тізілімін жүргізу қағидаларына
4-қосымша
Нысан
Атқарушы органның бірінші басшысы (мүшелері),
бас бухгалтер (болған кезде) туралы мәліметтер
____________________________________________________________________
(микроқаржы ұйымы қызметкерінің лауазымы және микроқаржы ұйымының
атауы көрсетіледі)
1. Жалпы мәліметтер:
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
________________________________________________________________
________________________________________________________________
(жеке басын куәландыратын құжатқа толығымен сәйкес, тегі, аты, әкесінің аты өзгерген жағдайда - олар қашан және қандай себеппен өзгертілгені көрсетілсін)
Туылған күні мен жері
________________________________________________________________
________________________________________________________________
Тұрақты тұратын жері, телефон нөмірлері
________________________________________________________________
________________________________________________________________
(елді-мекеннің кодын қоса алғанда, толық мекенжайы, қызметтік, үй, байланыс телефондарының нөмірлері көрсетілсін)
Азаматтығы
Жеке басын куәландыратын құжаттың толық деректемелері
________________________________________________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
Өтініш берушінің қатысушы, акционер ретінде басқа да заңды тұлғаларды құруға және олардың қызметіне қатысуы туралы мәліметтер:
Заңды тұлғаның атауы және орналасқан жері
Заңды тұлға қызметінің жарғылық түрлері
Лауазымды тұлғаның заңды тұлғаның жарғылық капиталына қатысу үлесі, лауазымды тұлғаға тиесілі акциялар саны және заңды тұлғаның дауыс беретін акцияларының жалпы санына оның акцияларының пайыздық арақатынасы

2. Профессиональные данные:
Образование, в том числе профессиональное образование, соответствующее профилю работы
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
(указать наименование и место нахождения учебного заведения,
факультета или отделения, период обучения, присвоенную
квалификацию, реквизиты диплома об образовании)
Дополнительное образование, в том числе курсы повышения квалификации в сфере, в которой работает, ученые степени
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
(указать наименование и место нахождения учебного заведения, период
обучения, реквизиты диплома об образовании, сертификат,
свидетельства)
Имеющиеся достижения
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
(указать информацию по данному вопросу, например, название научных
публикаций, участие в научных разработках, законопроектах и другое)
Другая информация, имеющая отношение к данному вопросу
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
__________________________________________________________________
(указывается информация, характеризующая профессиональную
компетентность кандидата)
Сведения о трудовой деятельности:
Период работы (месяц, год)
Наименование организации, занимаемые должности и должностные обязанности
3. Другие сведения:
Наличие непогашенной или неснятой судимости
Да/нет
(если да, то указать дату и номер приговора о привлечении к уголовной ответственности, статью Уголовного кодекса Республики Казахстан от 16 июля 1997 года либо Уголовного кодекса Республики Казахстан от 3 июля 2014 года)
Наличие данных об отстранении органами надзора от выполнения служебных обязанностей за нарушение законодательства Республики Казахстан
Да/нет (если да, то указать дату и наименование органа, применившего данную меру)
Ранее являлся первым руководителем или учредителем микрофинансовой организации в период не более чем за один год до принятия уполномоченным органом по государственному регулированию, контролю и надзору финансового рынка и финансовых организаций решения об исключении из реестра данной микрофинансовой организации
Наименование организации, должность, период работы
Привлекался ли в качестве ответчика как руководитель микрофинансовой организации в судебные разбирательства по вопросам оказания финансовых услуг
(указать дату, наименование организации - ответчика в судебном разбирательстве, рассматриваемый вопрос и решение суда)
Другая информация, имеющая отношение к данному вопросу
(указывается произвольно)
Я, ___________________________________________________________,
(фамилия, имя, отчество (при его наличии))
подтверждаю, что настоящая информация была мною проверена и является
достоверной и полной ____________________.
(подпись, дата)
Приложение 2
к постановлению Правления Национального
Банка Республики Казахстан
от 28 октября 2016 года № 257
Приложение 5
к Правилам прохождения учетной
регистрации и ведения реестра
микрофинансовых организаций
Форма
Реестр микрофинансовых организаций
по состоянию на "___" ____________ 20 __ года
Присвоенный регистрационный номер
Наименование микрофинансовой организации
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) руководителя
Адрес
Номер телефона, факс, адрес электронной почты, интернет-ресурс (при наличии)
Дата включения в реестр
Приложение 3
к постановлению Правления Национального
Банка Республики Казахстан
от 28 октября 2016 года № 257
Приложение 6
к Правилам прохождения учетной
регистрации и ведения реестра
микрофинансовых организаций
Коды Филиалов
Национального Банка Республики Казахстан,
используемые при учетной регистрации микрофинансовых организаций
Филиал Национального Банка Республики Казахстан
Код Филиала Национального Банка Республики Казахстан
1
2
3
1
Центральный филиал (город Астана)
53
2
Алматинский городской филиал
05
3
Алматинский областной филиал
41
4
Акмолинский филиал
24
5
Актюбинский филиал
03
6
Атырауский филиал
12
7
Восточно-Казахстанский филиал
09
8
Жамбылский филиал
14
9
Западно-Казахстанский филиал
49
10
Карагандинский филиал
18
11
Костанайский филиал
27
12
Кызылординский филиал
21
13
Мангистауский филиал
29
14
Павлодарский филиал
32
15
Северо-Казахстанский филиал
36
16
Южно-Казахстанский филиал
58
Приложение 4
к постановлению Правления Национального
Банка Республики Казахстан
от 28 октября 2016 года № 257
Приложение 7
к Правилам прохождения учетной
регистрации и ведения реестра
микрофинансовых организаций
Форма
Сведения об исключении микрофинансовой организации
из реестра микрофинансовых организаций
по состоянию на "____" ___________ 20 __ года
Присвоенный регистрационный номер
Наименование микрофинансовой организации
Адрес
Дата исключения из реестра
Основание

2. Кәсіби деректер:
Білімі, оның ішінде жұмысының мамандығына сәйкес келетін кәсіби білімі
________________________________________________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
(оқу орнының, факультетінің немесе бөлімінің атауы және орналасқан жері, оқу кезеңі, берілген біліктілік, білімі жөніндегі дипломның деректемелері көрсетілсін)
Қосымша білімі, оның ішінде жұмыс істеп жүрген салада біліктілігін арттыру курстары, ғылыми дәрежелері
________________________________________________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
(оқу орнының атауы және орналасқан жері, оқыған кезеңі, білімі туралы дипломның деректемелері, сертификат, куәліктер көрсетілсін)
Қол жеткізген жетістіктері
________________________________________________________________
________________________________________________________________
(осы мәселе бойынша ақпарат көрсетілсін, мысалы, ғылыми жарияланымдарының аты, ғылыми әзірлемелерге, заң жобаларына қатысуы және тағы басқа)
Осы мәселеге қатысты басқа ақпарат
________________________________________________________________
________________________________________________________________
(кандидаттың кәсіби құзыреттілігін сипаттайтын ақпарат көрсетіледі)
Еңбек қызметі туралы мәліметтер:
Жұмыс кезеңі (ай, жыл)
Ұйымның атауы, атқарған лауазымдары және лауазымдық міндеттері
3. Басқа мәліметтер:
Өтелмеген немесе алынбаған соттылығының болуы
Иә/жоқ
(егер иә болса, онда қылмыстық жауапкершілікке тарту жөніндегі үкімнің күні мен нөмірі, 1997 жылғы 16 шілдедегі Қазақстан Республикасы Қылмыстық кодексінің не 2014 жылғы 3 шілдедегі Қазақстан Республикасы Қылмыстық кодексінің бабы көрсетілсін)
Қазақстан Республикасының заңнамасын бұзғаны үшін қадағалау органдарының қызметтік міндеттерін атқарудан шеттетуі туралы деректердің болуы
Иә/жоқ (егер иә болса, онда осы шараны қолданған органның атауы және күні көрсетілсін)
Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу, бақылау және қадағалау жөніндегі уәкілетті орган осы микроқаржы ұйымын тізілімнен шығару туралы шешім қабылдағанға дейін бір жылдан аспайтын кезеңде бұрын микроқаржы ұйымының бірінші басшысы немесе құрылтайшысы болғандығы
Ұйымның атауы, лауазымы, жұмыс кезеңі
Микроқаржы ұйымының басшысы болып жауапкер ретінде қаржылық қызметтерді көрсету мәселелері бойынша сотта істі қарауға тартылды ма
(сотта істі қарау күні, жауапкер-ұйымның атауы, қаралатын мәселе және сот шешімі көрсетілсін)
Осы мәселеге қатысты басқа да ақпарат
(еркін түрде көрсетіледі)
Мен, _____________________________________________________________________,
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда))
осы ақпаратты тексергенімді және ол дәйекті әрі толық болып табылатынын растаймын,
____________________
(қолы, күні)
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкі Басқармасының
2016 жылғы 28 қазандағы
№ 257 қаулысына 2-қосымша
Есептік тіркеуден өту және
микроқаржы ұйымдарының
тізілімін жүргізу қағидаларына
5-қосымша
Нысан
Микроқаржы ұйымдарының тізілімі
20__ жылғы "___" _________ жағдай бойынша
Берілген тіркеу нөмірі
Микроқаржы ұйымының атауы
Басшының тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Мекенжайы
Телефон нөмірі, факс, электрондық почтаның мекенжайы, интернет-ресурс (болған кезде)
Тізілімге енгізілген күні
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкі Басқармасының
2016 жылғы 28 қазандағы
№ 257 қаулысына 3-қосымша
Есептік тіркеуден өту және
микроқаржы ұйымдарының
тізілімін жүргізу қағидаларына
6-қосымша
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Филиалдарының микроқаржы ұйымдарын есептік тіркеу кезінде пайдаланылатын кодтары
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің филиалы
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі филиалының
коды
1
2
3
1
Орталық филиал (Астана қаласы)
53
2
Алматы қалалық филиалы
05
3
Алматы облыстық филиалы
41
4
Ақмола филиалы
24
5
Ақтөбе филиалы
03
6
Атырау филиалы
12
7
Шығыс Қазақстан филиалы
09
8
Жамбыл филиалы
14
9
Батыс Қазақстан филиалы
49
10
Қарағанды филиалы
18
11
Қостанай филиалы
27
12
Қызылорда филиалы
21
13
Маңғыстау филиалы
29
14
Павлодар филиалы
32
15
Солтүстік Қазақстан филиалы
36
16
Оңтүстік Қазақстан филиалы
58
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкі Басқармасының
2016 жылғы 28 қазандағы
№ 257 қаулысына 4-қосымша
Есептік тіркеуден өту және
микроқаржы ұйымдарының
тізілімін жүргізу қағидаларына
7-қосымша
Нысан
Микроқаржы ұйымын микроқаржы ұйымдарының тізілімнен шығару туралы мәліметтер
20__ жылғы "___" _________ жағдай бойынша
Берілген тіркеу нөмірі
Микроқаржы ұйымының атауы
Мекенжайы
Тізілімнен шығарылған күні
Негіздеме