О внесении изменений и дополнения в решение маслихата города Астаны от 11 декабря 2015 года № 428/61-V "О бюджете города Астаны на 2016-2018 годы"
Решение маслихата города Астаны от 17 марта 2016 года № 471/65-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 11 апреля 2016 года № 1007
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, пунктом 4 статьи 106, Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 11 декабря 2015 года № 428/61-V «О бюджете города Астаны на 2016-2018 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 12 января 2016 года за № 990, опубликовано 16 января 2016 года в газетах «Астана акшамы» № 5 и «Вечерняя Астана» № 5) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры «296 261 237» заменить цифрами «308 734 453»;
цифры «174 035 434» заменить цифрами «178 757 467»;
цифры «2 458 357» заменить цифрами «3 080 661»;
цифры «3 294 939» заменить цифрами «2 644 939»;
цифры «116 472 507» заменить цифрами «124 251 386»;
в подпункте 2) цифры «292 061 328» заменить цифрами «313 465 311,7»;
в подпункте 4) цифры «386 426» заменить цифрами «4 041 890», в том числе:
приобретение финансовых активов цифры «386 426» заменить цифрами «4 041 890»;
в подпункте 5) цифры «(-13 030 207)» заменить цифрами «(-28 532 748,7)»;
в подпункте 6) цифры «13 030 207» заменить цифрами «28 532 748,7»;
в подпункте 7) цифры «17 792 219» заменить цифрами «22 408 529»;
пункт 1 дополнить подпунктом 9) следующего содержания «Используемые остатки бюджетных средств - 9 286 415,7 тысяч тенге»;
в пункте 6: цифры «837 383» заменить цифрами «2 507 823».
Приложения 1,4,6,9,12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1,2,3,4,5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                    Б. Солсанов
Секретарь
маслихата города Астаны                    С. Есилов
«СОГЛАСОВАНО»
Исполняющий обязанности
руководителя государственного учреждения
«Управление экономики и бюджетного
планирования города Астаны»
(УЭиБП)                                    Г. Джусупова
Приложение 1
к решению маслихата
города Астаны

"Астана қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" Астана қаласы мәслихатының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 428/61-V шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2016 жылғы 17 наурыздағы № 471/65-V шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2016 жылы 11 сәуірде № 1007 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
РҚАО-ның ескертпесі!
Шешім 01.01.2016 ж. бастап қолданысқа енгізіледі!
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына, 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Астана қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" Астана қаласы мәслихатының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 428/61-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылдың 12 қаңтарында № 990 тіркелген, 2016 жылдың 16 қаңтарында "Астана ақшамы" газетінің № 5 нөмірінде және "Вечерняя Астана" газетінің № 5 нөмірінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы "296 261 237" деген сандар "308 734 453" деген сандармен ауыстырылсын;
"174 035 434" деген сандар "178 757 467" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 458 357" деген сандар "3 080 661" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 294 939" деген сандар "2 644 939" деген сандармен ауыстырылсын;
"116 472 507" деген сандар "124 251 386" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "292 061 328" деген сандар "313 465 311,7" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы "386 426" деген сандар "4 041 890" деген сандармен ауыстырылсын, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу "386 426" деген сандар "4 041 890" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "(-13 030 207)" деген сандар "(-28 532 748,7)" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "13 030 207" деген сандар "28 532 748,7" деген сандармен ауыстырылсын;
7) тармақшадағы "17 792 219" деген сандар "22 408 529" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақ келесі мазмұндағы "Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 9 286 415,7 мың теңге" деген 9) тармақшамен толықтырылсын;
6-тармақта: "837 383" деген сандар "2 507 823" деген сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімге 1, 4, 6, 9, 12-қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы
Б. Солсанов
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы
С. Есілов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Астана қаласының Экономика
және бюджеттік жоспарлау
басқармасы" (ЭжБЖБ) мемлекеттік
мекемесі басшысының міндетін
атқарушы
17.03.2016 ж.
Астана қаласы мәслихатының

47 722 049,7
4
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7 429 715,0
4
123
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
2 855 287,0
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
4 574 428,0
352
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
13 776,0
006
Повышение квалификации и переподготовка кадров
13 776,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
611 100,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
208 432,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
314 478,0
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
88 190,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
32 470 162,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
191 351,0
003
Общеобразовательное обучение
23 014 860,0
004
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
293 414,0
005
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
827 436,0
006
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования города республиканского значения, столицы
3 290,0
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
1 196 405,0
008
Дополнительное образование для детей
1 754 861,0
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы
46 358,0
011
Капитальные расходы государственного органа
1 500,0
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
50 427,0
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
120 377,0
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования города республиканского значения, столицы за высокие показатели работы
23 877,0
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
148 064,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
4 511 756,0
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

47 722 049,7
4
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
7 429 715,0
4
123
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
2 855 287,0
041
Мектепке дейiнгi бiлiм беру ұйымдарында мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын iске асыруға
4 574 428,0
352
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
13 776,0
006
Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау
13 776,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
611 100,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
208 432,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
314 478,0
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
88 190,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
32 470 162,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
191 351,0
003
Жалпы білім беру
23 014 860,0
004
Арнаулы бiлiм беру бағдарламалары бойынша жалпы бiлiм беру
293 414,0
005
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
827 436,0
006
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
3 290,0
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
1 196 405,0
008
Балаларға қосымша білім беру
1 754 861,0
009
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
46 358,0
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 500,0
013
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
50 427,0
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
120 377,0
019
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
23 877,0
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
148 064,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
4 511 756,0
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер

5 106,0
029
Методическая работа
90 904,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
187 113,0
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
3 063,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
5 845 463,7
028
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
5 033 931,0
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
811 532,7
381
Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы
1 351 833,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 351 833,0
05
Здравоохранение
38 565 393,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
35 911 766,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
145 000,0
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектам здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
196 808,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
935 376,0
006
Услуги по охране материнства и детства
315 531,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
181 127,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
429 521,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
4 975 034,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
3 493 197,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
237 139,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
2 259 713,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
2 892,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 343,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
84 140,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
292 891,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами

5 106,0
029
Әдістемелік жұмыс
90 904,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелерiнiң және ұйымдарының күрделi шығыстары
187 113,0
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
3 063,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
5 845 463,7
028
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
5 033 931,0
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
811 532,7
381
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 351 833,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 351 833,0
05
Денсаулық сақтау
38 565 393,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
35 911 766,0
001
Жергілікті денгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
145 000,0
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
196 808,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
935 376,0
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
315 531,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
181 127,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
429 521,0
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
4 975 034,0
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
3 493 197,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
237 139,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
2 259 713,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
2 892,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 343,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
84 140,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
292 891,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету

582 364,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
296 957,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
654 729,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
391 356,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 729 855,0
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
1 168 365,0
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы
85 668,0
030
Капитальные расходы государственного органа
800,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 108 352,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
33 185,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
175 656,0
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
11 194 424,0
040
Обеспечение функционирования информационных систем в области здравоохранения
300 000,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
782 063,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
3 858 280,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
2 653 627,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 653 627,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
9 552 339,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
34 942,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
34 942,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
1 089 488,0
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
604 432,0
017
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения
437 411,0
037
Социальная реабилитация
47 645,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
701 000,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
701 000,0
395
Управление занятости, труда и социальной защиты города республиканского значения, столицы

582 364,0
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
296 957,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
654 729,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
391 356,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 729 855,0
028
Жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн күтіп-ұстау
1 168 365,0
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
85 668,0
030
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
800,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
1 108 352,0
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
33 185,0
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
175 656,0
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
11 194 424,0
040
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету
300 000,0
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
782 063,0
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
3 858 280,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
2 653 627,0
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және реконструкциялау
2 653 627,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
9 552 339,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
34 942,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
34 942,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
1 089 488,0
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
604 432,0
017
Білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанының оқушылары мен тәрбиеленушілерін әлеуметтік қолдау
437 411,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
47 645,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
701 000,0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
701 000,0
395
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту, еңбек және әлеуметтік қорғау басқармасы

7 726 909,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения, регулирования трудовых отношений на местном уровне
264 012,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
502 157,0
003
Программа занятости
598 047,0
004
Государственная адресная социальная помощь
56 914,0
007
Оказание жилищной помощи
84 572,0
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
2 841 279,0
009
Социальная поддержка инвалидов
418 278,0
012
Государственные пособия на детей до 18 лет
42 130,0
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
5 422,0
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соотвествии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
637 818,0
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
150 838,0
018
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
177 675,0
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
160 640,0
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
488 643,0
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
918 785,0
026
Капитальные расходы государственного органа
2 000,0
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
78 324,0
030
Обеспечение деятельности центров занятости
23 723,0
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
5 590,0
045
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
64 192,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам

7 726 909,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру, еңбек қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
264 012,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
502 157,0
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы
598 047,0
004
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
56 914,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
84 572,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
2 841 279,0
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
418 278,0
012
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
42 130,0
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
5 422,0
015
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, жүріп-тұруы қиын бірінші топтағы мүгедектер үшін жеке көмекшінің және естуі боынша мүгедектер үшін ымдау тілі маманының әлеуметтік қызметтерін көрсету
637 818,0
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
150 838,0
018
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
177 675,0
019
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
160 640,0
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
488 643,0
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
918 785,0
026
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 000,0
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
78 324,0
030
Жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету
23 723,0
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
5 590,0
045
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
64 192,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету

132 280,0
008
Организация санитарного убоя больных животных
20,0
011
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
197,0
014
Капитальные расходы государственного органа
1 000,0
016
Проведение противоэпизоотических мероприятий
12 237,0
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
14 036,0
021
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
7 379,0
025
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
34 616,0
043
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
2 259,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
361 910,0
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
24 312,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
7 200,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
794 250,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения по кредитам, а также лизингу технологического оборудования и сельскохозяйственной техники
11 216,0
394
Управление земельных отношений и по контролю за использованием и охраной земель города республиканского значения, столицы
246 462,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, контроля за использованием и охраной земель на территории города республиканского значения, столицы
145 395,0
003
Капитальные расходы государственного органа
11 067,0
005
Организация работ по зонированию земель
90 000,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1 544 029,0
365
Управление архитектуры и градостроительства города республиканского значения, столицы
1 265 128,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере архитектуры и градостроительства на местном уровне
127 540,0
002
Разработка генеральных планов застройки населенных пунктов
998 443,0
005
Капитальные расходы государственного органа
1 000,0

132 280,0
008
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
20,0
011
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
197,0
014
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 000,0
016
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
12 237,0
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды сусидиялау
14 036,0
021
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
7 379,0
025
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
34 616,0
043
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
2 259,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
361 910,0
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
24 312,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
7 200,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
794 250,0
056
Кредиттер, сондай-ақ технологиялық жабдықтың және ауыл шаруашылығы техникасының лизингі бойынша сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау
11 216,0
394
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары және жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
246 462,0
001
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумағында жер қатынастары және жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылауды реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
145 395,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
11 067,0
005
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
90 000,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1 544 029,0
365
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың сәулет және қала құрылысы басқармасы
1 265 128,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
127 540,0
002
Елді мекендердегі құрылыстардың бас жоспарын әзірлеу
998 443,0
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 000,0

032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
138 145,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
186 018,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
184 518,0
003
Капитальные расходы государственного органа
1 500,0
390
Управление государственного архитектурно- строительного контроля города республиканского значения, столицы
92 883,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
92 383,0
003
Капитальные расходы государственного органа
500,0
12
Транспорт и коммуникации
36 716 994,3
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
47 768,0
020
Обеспечение проведения путевых работ на судоходном участке реки Есиль в пределах административно-территориальной границы города Астаны
47 768,0
384
Управление пассажирского транспорта города республиканского значения, столицы
519 546,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области пассажирского транспорта на местном уровне
58 199,0
003
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым внутренним сообщениям
379 352,0
007
Капитальные расходы государственного органа
12 671,0
010
Развитие транспортной инфраструктуры
69 324,0
385
Управление автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
36 149 680,3
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере автомобильных дорог на местном уровне
125 446,0
003
Развитие транспортной инфраструктуры
30 803 378,3
004
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
5 219 856,0
007
Капитальные расходы государственного органа
1 000,0
Прочие
8 183 089,0
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
2 507 823,0
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
2 507 823,0
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
487 579,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
487 579,0
364
Управление предпринимательства и промышленности города республиканского значения, столицы
3 742 500,0
002
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса «Дорожная карта бизнеса 2020»

032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
138 145,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
186 018,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
184 518,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 500,0
390
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
92 883,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
92 383,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500,0
12
Көлiк және коммуникация
36 716 994,3
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
47 768,0
020
Астана қаласының әкімшілік-аумақтық шекарасы шегінде Есіл өзенінің кеме қатынасы учаскесінде су жолы жұмыстарын жүргізуді қамтамасыз ету
47 768,0
384
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі басқармасы
519 546,0
001
Жергілікті деңгейде жолаушылар көлігі саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58 199,0
003
Әлеуметтiк маңызы бар iшкi қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
379 352,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12 671,0
010
Көлік инфрақұрылымын дамыту
69 324,0
385
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың автомобиль жолдары басқармасы
36 149 680,3
001
Жергілікті деңгейде Автомобиль жолдары саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
125 446,0
003
Көлік инфрақұрылымын дамыту
30 803 378,3
004
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
5 219 856,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 000,0
13
Басқалар
8 183 089,0
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
2 507 823,0
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
2 507 823,0
357
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
487 579,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
487 579,0
364
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
3 742 500,0
002
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау

003
Развитие транспортной инфраструктуры
13
Прочие
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
365
Управление архитектуры и градостроительства города республиканского значения, столицы
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
367
Управление коммунального хозяйства города Астаны
020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса -2020"

003
Көлік инфрақұрылымын дамыту
13
Басқалар
121
Республиқалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
365
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың сәулет және қала құрылысы басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
367
Астана қаласының коммуналдық шаруашылық басқармасы
020
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту

065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
384
Управление пассажирского транспорта города республиканского значения, столицы
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
386
Управление энергетики города Астаны
020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса -2020"
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
Секретарь маслихата города Астаны          С. Есилов
Приложение 3
к решению маслихата
города Астаны
от 17 марта 2016 года
№ 471/65-V
Приложение 6
к решению маслихата
города Астаны

065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
384
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
386
Астана қаласының энергетика басқармасы
020
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
Астана қаласы мәслихатының хатшысы
С. Есілов
Астана қаласы мәслихатының
2016 жылғы 17 наурыздағы
№ 471/65-V шешіміне
3-қосымша
Астана қаласы мәслихатының