О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 27 июня 2014 года № 249/36-V "О Правилах подготовки и проведения отопительного сезона в городе Астане"
Решение маслихата города Астаны от 24 июня 2016 года № 36/7-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 29 июля 2016 года № 1042
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года «О правовых актах», маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 27 июня 2014 года № 249/36-V «О Правилах подготовки и проведения отопительного сезона в городе Астане» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8 августа 2014 года за № 829, опубликовано 16 августа 2014 года в газетах «Астана ақшамы» и «Вечерняя Астана») следующие изменения:
в Правилах подготовки и проведения отопительного сезона в городе Астане, утвержденных указанным решением:
в главе 1:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Настоящие Правила подготовки и проведения отопительного сезона в городе Астане (далее - Правила) разработаны в соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 9 июля 2004 года «Об электроэнергетике», постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2000 года № 1822 «Об утверждении нормативных правовых актов в области электроэнергетики» и определяют порядок подготовки и проведения отопительного сезона на территории города Астаны»;
в главе 3:
в пункте 29: слова и цифры «утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2013 года № 373,» исключить.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                    М. Шекенов
Секретарь маслихата
города Астаны                              Ж. Нурпиисов

"Астана қаласында жылыту маусымына дайындық және оны өткізу қағидалары туралы" Астана қаласы мәслихатының 2014 жылғы 27 маусымдағы № 249/36-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2016 жылғы 24 маусымдағы № 36/7-VI шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2016 жылы 29 шілдеде № 1042 болып тіркелді
«Құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Астана қаласында жылыту маусымына дайындық және оны өткізу қағидасы туралы» Астана қаласы мәслихатының 2014 жылғы 27 маусымдағы   № 249/36-V шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде 2014 жылғы 8 тамызда № 829 болып тіркелді, 2014 жылғы 16 тамызда «Астана ақшамы» және «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген Астана қаласында жылыту маусымына дайындық және оны өткізу қағидаларында:
1-бөлімде:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. Осы Астана қаласында жылыту маусымына дайындық және оны өткізу қағидалары (бұдан әрі – Қағида) Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Электр энергетикасы туралы» 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңдарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Электр энергетикасы саласындағы нормативтік құқықтық кесімдерді бекіту туралы» 2000 жылғы 7 желтоқсандағы № 1822 қаулысына сәйкес әзірленді»;
3-бөлімде:
29-тармақта «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 сәуірдегі № 373 қаулысымен бекітілген» деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы шешiм әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы                       М. Шекенов
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы                       Ж. Нұрпейісов