Об утверждении Регламента государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов: спортсмен 2 разряда, спортсмен 3 разряда, спортсмен 1 юношеского разряда,спортсмен 2 юношеского разряда, спортсмен 3 юношеского разряда и квалификационных категорий:тренер высшего уровня квалификации второй категории, тренер среднего уровня квалификации второй категории, методист высшего уровня квалификации второй категории, методист среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, спортивный судья"
Постановление акимата города Астаны от 22 августа 2016 года № 112-1470. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 13 сентября 2016 года № 1058. Утратило силу постановлением акимата города Нур-Султана от 28 апреля 2021 года № 01-1491.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Нур-Султана от 28.04.2021 № 01-1491 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый Регламент государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов: спортсмен 2 разряда, спортсмен 3 разряда, спортсмен 1 юношеского разряда, спортсмен 2 юношеского разряда, спортсмен 3 юношеского разряда и квалификационных категорий: тренер высшего уровня квалификации второй категории, тренер среднего уровня квалификации второй категории, методист высшего уровня квалификации второй категории, методист среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, спортивный судья".
2. Возложить на руководителя отдела по контролю за соблюдением качества предоставления государственных услуг Государственного учреждения "Аппарат акима города Астаны" опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе акимата города Астаны.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Аманшаева Е.А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Астаны
А. Исекешев
Утвержден
постановлением акимата
города Астаны

"2-разрядты спортшы, 3-разрядты спортшы, 1-жасөспiрiмдiк-разрядты спортшы, 2-жасөспiрiмдiк-разрядты спортшы, 3-жасөспiрiмдiк-разрядты спортшы спорттық разрядтарын және бiлiктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, бiлiктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, бiлiктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты әдіскер, біліктілігі орта деңгейдегі екінші санатты әдіскер, бiлiктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы, спорт төрешiсi бiлiктiлiк санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 22 тамыздағы № 112-1470 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2016 жылы 13 қыркүйектегі № 1058 болып тіркелді. Күші жойылды - Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 28 сәуірдегі № 01-1491 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 28.04.2021 № 01-1491 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "2-разрядты спортшы, 3-разрядты спортшы, 1-жасөспiрiмдiк-разрядты спортшы, 2-жасөспiрiмдiк-разрядты спортшы, 3-жасөспiрiмдiк-разрядты спортшы спорттық разрядтарын және бiлiктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, бiлiктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, бiлiктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты әдіскер, біліктілігі орта деңгейдегі екінші санатты әдіскер, бiлiктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы, спорт төрешiсi бiлiктiлiк санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. "Астана қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі мемлекеттік қызметтер көрсету сапасының сақталуын бақылау жөніндегі бөлімнің басшысына осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімдік баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Е.Ә. Аманшаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласының әкімі
Ә. Исекешев
Астана қаласы әкімдігінің

от 22 августа 2016 года
№ 112-1470
Регламент государственной услуги "Присвоение спортивных
разрядов: спортсмен 2 разряда, спортсмен 3 разряда, спортсмен 1
юношеского разряда, спортсмен 2 юношеского разряда, спортсмен 3
юношеского разряда и квалификационных категорий: тренер высшего
уровня квалификации второй категории, тренер среднего уровня
квалификации второй категории, методист высшего уровня
квалификации второй категории, методист среднего уровня
квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего
уровня квалификации второй категории, спортивный судья"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Присвоение спортивных разрядов: спортсмен 2 разряда, спортсмен 3 разряда, спортсмен 1 юношеского разряда, спортсмен 2 юношеского разряда, спортсмен 3 юношеского разряда и квалификационных категорий: тренер высшего уровня квалификации второй категории, тренер среднего уровня квалификации второй категории, методист высшего уровня квалификации второй категории, методист среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, спортивный судья" (далее – государственная услуга) оказывается государственными учреждениями "Аппарат акима района "Алматы" города Астаны", "Аппарат акима района "Есиль" города Астаны", "Аппарат акима района "Сарыарка" города Астаны" (далее – услугодатель) на основании стандарта государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов: спортсмен 2 разряда, спортсмен 3 разряда, спортсмен 1 юношеского разряда, спортсмен 2 юношеского разряда, спортсмен 3 юношеского разряда и квалификационных категорий: тренер высшего уровня квалификации второй категории, тренер среднего уровня квалификации второй категории, методист высшего уровня квалификации второй категории, методист среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, спортивный судья", утвержденного приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 17 апреля 2015 года № 139 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" (далее – Стандарт) (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11276).
Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее – услугополучатель) бесплатно.
Прием документов и выдача результата оказания государственной услуги осуществляется через некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее –Государственная корпорация).

2016 жылғы 22 тамыздағы
№ 112-1470 қаулысымен
бекітілген
"2-разрядты спортшы, 3-разрядты спортшы,
1-жасөспiрiмдiк-разрядты спортшы, 2-жасөспiрiмдiк-разрядты
спортшы, 3-жасөспiрiмдiк-разрядты спортшы спорттық разрядтарын
және бiлiктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы,
бiлiктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы,
бiлiктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты әдіскер,
біліктілігі орта деңгейдегі екінші санатты әдіскер, бiлiктiлiгi
жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы, спорт
төрешiсi бiлiктiлiк санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "2-разрядты спортшы, 3-разрядты спортшы, 1-жасөспiрiмдiк-разрядты спортшы, 2-жасөспiрiмдiк-разрядты спортшы, 3-жасөспiрiмдiк-разрядты спортшы спорттық разрядтарын және бiлiктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, бiлiктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, бiлiктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты әдіскер, біліктілігі орта деңгейдегі екінші санатты әдіскер, бiлiктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы, спорт төрешiсi бiлiктiлiк санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметті (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Астана қаласы "Алматы" ауданы әкімінің аппараты", "Астана қаласы "Есіл" ауданы әкімінің аппараты", "Астана қаласы "Сарыарқа" ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемелері (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті көрсетуші) Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің "Дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 139 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11276 болып тіркелген) бекітілген "2-разрядты спортшы, 3-разрядты спортшы, 1-жасөспiрiмдiк-разрядты спортшы, 2-жасөспiрiмдiк-разрядты спортшы, 3-жасөспiрiмдiк-разрядты спортшы спорттық разрядтарын және бiлiктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, бiлiктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, бiлiктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты әдіскер, біліктілігі орта деңгейдегі екінші санатты әдіскер, бiлiктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы, спорт төрешiсi бiлiктiлiк санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) негізінде көрсетеді.
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) тегін көрсетіледі.
Құжаттарды қабылдау және мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін беру "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) арқылы жүзеге асырылады.

2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказания государственной услуги является удостоверение о присвоении спортивного разряда, удостоверение о квалификационной категории или копия приказа о присвоении спортивного разряда, квалификационной категории либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания государственной
услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является заявление услугополучателя согласно приложениям 1 или 2 к Стандарту с приложением документов, указанных в пункте 9 Стандарта.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность их выполнения:
1) сотрудник канцелярии услугодателя осуществляет прием документов услугополучателя и их регистрацию, передает руководителю услугодателя – в течение 1 (одного) рабочего дня.
2) руководитель услугодателя рассматривает поступившие документы услугополучателя и направляет ответственному исполнителю услугодателя на проверку полноты и правильности содержания документов услугополучателя – в течение 2 (двух) рабочих дней.
3) ответственный исполнитель услугодателя проверяет представленные документы услугополучателя на соответствие пункту 9 Стандарта с последующей передачей на рассмотрение Комиссии по присвоению спортивных разрядов и категорий (далее – Комиссия) либо подготавливает мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги – в течение 5 (пяти) рабочих дней.
4) Комиссия рассматривает документы услугополучателя и принимает решение о присвоении спортивных разрядов и категорий либо об отказе в оказании государственной услуги – в течение 5 (пяти) рабочих дней.
5) ответственный исполнитель услугодателя подготавливает проект решения о присвоении спортивных разрядов либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги – в течение 4 (четырех) рабочих дней.
6) руководитель услугодателя утверждает решение Комиссии путем подписания проекта решения о присвоении спортивных разрядов либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги – в течение 3 (трех) рабочих дней.

2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесі спорттық разрядты беру туралы куәлік, біліктілік санатын беру туралы куәлік немесе спорттық разрядты, біліктілік санатты беру туралы бұйрықтың көшірмесі немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
1. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті
берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (жұмыскерлерінің) іс-қимыл
тәртібінің сипаттамасы
4. Стандарттың 9-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсына отырып, Стандартқа 1 немесе 2-қосымшаларға сәйкес көрсетілетін қызметті алушының өтініші мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіз болып табылады.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінің құрамына әрбір кіретін рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оны орындаудың ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын қабылдауды және оларды тіркеуді жүзеге асырады, көрсетілетін қызметті беруші басшысының қарауына береді – 1 (бір) жұмыс күні ішінде.
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы көрсетілетін қызметті алушының келіп түскен құжаттарын қарайды және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына көрсетілетін қызметті алушы құжаттарының толықтығын және мазмұнының дұрыстығын тексеру үшін жолдайды – 2 (екі) жұмыс күні ішінде.
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы Стандарттың 9-тармағына сәйкес кейіннен спорттық разрядтар мен санаттарын беру жөніндегі Комиссияның (бұдан әрі – Комиссия) қарауына ұсыну үшін көрсетілетін қызметті алушыдан келіп түскен құжаттарды тексереді, спорттық разрядтарды беру туралы шешімді немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындайды – 5 (бес) жұмыс күні ішінде.
4) Комиссия көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын қарайды және спорттық разрядтар мен санаттар беру туралы немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы шешім шығарады – 5 (бес) жұмыс күні ішінде.
5) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы спорттық разрядтарды беру туралы шешімнің жобасын немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындайды – 4 (төрт) жұмыс күні ішінде.
6) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы спорттық разрядтарды беру туралы шешімнің жобасына немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою жолымен Комиссияның шешімін бекітеді – 3 (үш) жұмыс күні ішінде.

7) ответственный исполнитель услугодателя производит регистрацию решения о присвоении спортивных разрядов либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в канцелярии услугодателя – в течение 1 (одного) рабочего дня.
8) сотрудник канцелярии услугодателя передает результат оказания государственной услуги через курьера в Государственную корпорацию – в течение 1 (одного) рабочего дня.
6. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) Результат процедуры - регистрация и передача документов услугополучателя руководителю услугодателя;
2) Результат процедуры - передача документов услугополучателя на исполнение ответственному исполнителю услугодателя;
3) Результат процедуры - направление документов услугополучателя на рассмотрение Комиссии либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги;
4) Результат процедуры - протокол заседания Комиссии;
5) Результат процедуры - проект решения о присвоении спортивных разрядов либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги;
6) Результат процедуры - подписанный проект решения о присвоении спортивных разрядов либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги;
7) Результат процедуры - регистрация решения о присвоении спортивных разрядов либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги;
8) Результат процедуры - передача сотрудником канцелярии услугодателя через курьера результата оказания государственной услуги в Государственную корпорацию.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания государственной
услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, участвующих в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя;
4) Комиссия.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) услугодателя с указанием длительности каждой процедуры (действия) отражается в блок-схеме согласно приложению 1 к настоящему Регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия с Государственной
корпорацией "Правительство для граждан" и (или) иными
услугодателями, а также порядка
использования информационных систем в процессе оказания
государственной услуги
9. Описание порядка обращения в Государственную корпорацию "Правительство для граждан" и (или) к иным услогодателям, длительность обработки запроса услугополучателя:

7) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде спорттық разрядтар беру туралы шешімді немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты тіркеуді жүзеге асырады – 1 (бір) жұмыс күні ішінде.
8) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін курьер арқылы Мемлекеттік корпорацияға береді – 1 (бір) жұмыс күні ішінде.
6. Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастауға негіз болатын мемлекеттік қызмет көрсету рәсімінің (іс-қимылдың) нәтижесі:
1) Рәсімнің нәтижесі – көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын тіркеу және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына беру;
2) Рәсімнің нәтижесі – көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына орындау үшін беру;
3) Рәсімнің нәтижесі – көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын Комиссияның қарауына жіберу;
4) Рәсімнің нәтижесі – Комиссия отырысының хаттамасы;
5) Рәсімнің нәтижесі – спорттық разрядтарды беру туралы шешімнің жобасы немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап;
6) Рәсімнің нәтижесі – спорттық разрядтар беру туралы шешімнің қол қойылған жобасы немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап;
7) Рәсімнің нәтижесі – спорттық разрядтар беру туралы шешімді немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты тіркеу;
8) Рәсімнің нәтижесі – көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін курьер арқылы Мемлекеттік корпорацияға беруі.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде құрылымдық
бөлімшелер (қызметкерлер) мен көрсетілетін қызметті берушінің
өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы
7. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкері;
4) Комиссия.
8. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (жұмыскерлердің) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдың) бірізділігінің сипаттамасы осы Регламентке 1-қосымшаға сәйкес блок-сызбада келтірілген.
4. "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясымен
және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара
іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету
процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібінің
сипаттамасы
9. "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясына және (немесе) өзге көрсетілетін қызметті берушіге жүгіну тәртібінің сипаттамасы, көрсетілетін қызметті алушының сұрау салуын өңдеуді ұзақтығы:

1) услугополучатель подает заявление в Государственную корпорацию по форме согласно приложению 2 к Стандарту с приложением перечня документов, указанных в пункте 9 Стандарта.
Результат процедуры – представление документов услугополучателя инспектору Государственной корпорации;
2) инспектор Государственной корпорации производит регистрацию заявления и принимает документы услугополучателя, выдает подтверждение о получении документов – в течение 15 (пятнадцати) минут. В случае представления услугополучателем неполного пакета документов, инспектор Государственной корпорации отказывает в приеме заявления и выдает расписку по форме согласно приложению 4 к Стандарту.
Результат процедуры – расписка о приеме либо об отказе в приеме документов услугополучателя;
3) инспектор Государственной корпорации направляет документы услугополучателя в канцелярию услугодателя через курьера – в течение 1 (одного) рабочего дня.
Результат процедуры – передача документов услугополучателя в канцелярию услугодателя;
4) сотрудник канцелярии услугодателя принимает заявление услугополучателя в информационной системе Государственной корпорации (в случае отсутствия у услугодателя собственной информационной системы), производит регистрацию полученных документов услугополучателя – в течение 15 (пятнадцати) минут;
5) сотрудник канцелярии услугодателя регистрирует результат оказания государственной услуги, принимает заявление услугополучателя в информационной системе Государственной корпорации (в случае отсутствия у услугодателя собственной информационной системы) и направляет в Государственную корпорацию – в течение 23 (двадцати трех) рабочих дней.
Результат процедуры – регистрация решения о присвоении спортивных разрядов либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги.
10. Описание процесса получения результата оказания государственной услуги через Государственную корпорацию "Правительство для граждан", его длительность:
1) при приеме готового результата оказания государственной услуги от услугодателя, Государственная корпорация принимает поступившие документы услугополучателя при помощи сканера штрих-кода.
Результат процедуры – отметка Государственной корпорацией о получении документов услугодателя;

1) Көрсетілетін қызметті алушы Мемлекеттік корпорацияға Стандарттың 9-тармағында көзделген құжаттар тізбесін қоса берумен Стандартқа 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш береді.
Рәсімнің нәтижесі – көрсетілетін қызметті алушының құжаттарды Мемлекеттік корпорация инспекторына ұсынуы;
2) Мемлекеттік корпорация инспекторы өтінішті тіркеуді жүргізеді және көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын қабылдайды, құжаттарды алғандығы туралы растама береді – 15 (он бес) минут ішінде. Көрсетілетін қызметті алушы құжаттардың толық топтамасын тапсырмаған жағдайда Мемлекеттік корпорация инспекторы өтінішті қабылдаудан бас тартады және Стандартқа 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша қолхат береді.
Рәсімнің нәтижесі – көрсетілетін қызметті алушыдан құжаттарды қабылдағандығы туралы немесе қабылдаудан бас тарту туралы қолхат;
3) Мемлекеттік корпорация инспекторы көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесіне курьер арқылы жолдайды – 1 (бір) жұмыс күні ішінде.
Рәсімнің нәтижесі – көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесіне көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын беру;
4) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері көрсетілетін қызметті алушының өтінішін Мемлекеттік корпорацияның ақпараттық жүйесінде (көрсетілетін қызметті берушінің дербес ақпараттық жүйесі болмаған жағдайда) қабылдайды, көрсетілетін қызметті алушының қабылданған құжаттарын тіркеуді жүргізеді – 15 (он бес) минут ішінде.
Рәсімнің нәтижесі – көрсетілетін қызметті алушының өтінішін Мемлекеттік корпорацияның ақпараттық жүйесінде қабылдау және көрсетілетін қызметті алушының қабылданған құжаттарын тіркеу;
5) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін тіркейді, көрсетілетін қызметті алушының өтінішін Мемлекеттік корпорацияның ақпараттық жүйесінде (көрсетілетін қызметті берушінің дербес ақпараттық жүйесі болмаған жағдайда) қабылдайды және Мемлекеттік корпорацияға жолдайды – 23 (жиырма үш) жұмыс күні ішінде.
Рәсімнің нәтижесі – мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін тіркеу және Мемлекеттік корпорацияға жолдау;
10. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы арқылы алу процесінің сипаттамасы, оның ұзақтығы:
1) Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің дайын нәтижесін көрсетілетін қызметті берушіден қабылдау кезінде Мемлекеттік корпорация көрсетілетін қызметті алушыдан келіп түскен құжаттарды сканердің штрих-кодының көмегімен қабылдайды.
Рәсімнің нәтижесі – Мемлекеттік корпорацияның көрсетілетін қызметті берушіден құжаттарын қабылдап алғандығы туралы белгі;

2) Государственная корпорация выдает услугополучателю результат оказания государственной услуги – в течение 15 (пятнадцати) минут.
Результат процедуры – отметка услугополучателя о получении результата оказания государственной услуги.
Описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией отражено в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему Регламенту.
Приложение 1
к Регламенту государственной
услуги "Присвоение спортивных
разрядов: спортсмен 2 разряда,
спортсмен 3 разряда, спортсмен 1
юношеского разряда, спортсмен 2
юношеского разряда, спортсмен
3 юношеского разряда и
квалификационных категорий:
тренер высшего уровня
квалификации второй категории,
тренер среднего уровня квалификации
второй категории, методист
высшего уровня квалификации
второй категории, методист среднего
уровня квалификации второй
категории, инструктор-спортсмен
высшего уровня квалификации
второй категории, спортивный судья"
Блок-схема описания последовательности процедур (действий)
между структурными подразделениями (работниками) услугодателя
Приложение 2
к Регламенту государственной
услуги "Присвоение спортивных
разрядов: спортсмен 2 разряда,
спортсмен 3 разряда, спортсмен 1
юношеского разряда, спортсмен 2
юношеского разряда,
спортсмен 3 юношеского разряда
и квалификационных категорий:
тренер высшего уровня квалификации
второй категории, тренер
среднего уровня квалификации
второй категории, методист
высшего уровня квалификации второй
категории, методист среднего
уровня квалификации второй
категории, инструктор-спортсмен
высшего уровня квалификации
второй категории, спортивный судья"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
Условные обозначения

2) Мемлекеттік корпорация мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін береді – 15 (он бес) минут ішінде.
Рәсімнің нәтижесі – көрсетілетін қызмет алушының мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін алғандығы туралы белгі.
Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) арасындағы өзара бірлескен рәсімдердің (іс-қимылдардың), сондай-ақ Мемлекеттік корпорациямен өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы осы Регламентке 3-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетілген.
"2-разрядты спортшы, 3-разрядты спортшы,
1-жасөспiрiмдiк-разрядты спортшы,
2-жасөспiрiмдiк-разрядты спортшы,
3-жасөспiрiмдiк-разрядты спортшы спорттық
разрядтарын және бiлiктiлiгi жоғары
деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы,
бiлiктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты
жаттықтырушы, бiлiктiлiгi жоғары деңгейдегi
екiншi санатты әдіскер, біліктілігі орта
деңгейдегі екінші санатты әдіскер, бiлiктiлiгi
жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-
спортшы, спорт төрешiсi бiлiктiлiк санаттарын
беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 1-қосымша
Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете
отырып,құрылымдық бөлімшелердің (жұмыскерлердің) арасындағы
рәсімдердің (іс-қимылдың) бірізділігінің блок-сызбасы
"2-разрядты спортшы, 3-разрядты спортшы,
1-жасөспiрiмдiк-разрядты спортшы,
2-жасөспiрiмдiк-разрядты спортшы,
3-жасөспiрiмдiк-разрядты спортшы спорттық
разрядтарын және бiлiктiлiгi жоғары
деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы,
бiлiктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты
жаттықтырушы, бiлiктiлiгi жоғары деңгейдегi
екiншi санатты әдіскер, біліктілігі орта
деңгейдегі екінші санатты әдіскер, бiлiктiлiгi
жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-
спортшы, спорт төрешiсi бiлiктiлiк санаттарын
беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер: