Об утверждении минимальных норм приобретения (использования) под урожай 2016 года семян первой репродукции и гибридов первого поколения
Постановление акимата Акмолинской области от 4 марта 2016 года № А-3/94. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 1 апреля 2016 года № 5283. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 13 июня 2016 года № А-7/280
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 13.06.2016 № А-7/280 (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года № 4-2/664 "Об утверждении Правил субсидирования развития семеноводства", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые минимальные нормы приобретения (использования) под урожай 2016 года семян первой репродукции и гибридов первого поколения.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима Акмолинской области Отарова К.М.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области С.Кулагин
"СОГЛАСОВАНО"
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
А.Мамытбеков
4 марта 2016 года
Утверждены
постановлением акимата
Акмолинской области
от 4 марта 2016 года

2016 жылғы өніміне бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын тұтынудың (пайдаланудың) ең төменгі нормаларын бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 4 наурыздағы № А-3/94 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 1 сәуірде № 5283 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № А-7/280 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 13.06.2016 № А-7/280 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 4-2/664 бұйрығына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылдың өніміне бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын тұтынудың (пайдаланудың) ең төменгі нормалары бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің бірінші орынбасары Қ.М.Отаровқа жүктелсін.
3. Облыс әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі С.Кулагин
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылық министрі
А.Мамытбеков
2016 жылғы 4 наурыз
Ақмола облысы әкімдігінің
2016 жылғы 4 наурыздағы