100.
Зарегистрированные религиозные объединения и их филиалы "Название МИО"
раз в полугодие
к 10 числу месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ
Управление внутренней политики Акмолинской области
Наименование на казахском языке;
Наименование на русском языке;
Ф.И.О. руководителя;
Наименование городов/районов на казахском языке;
Наименование городов/районов на русском языке;
Адрес месторасположения на казахском языке;
Адрес месторасположения на русском языке;
Геопозиция;
Контакты;
Адрес электронной почты;
Официальный интернет-ресурс.
101.
Духовные учебные заведения "Название МИО"
ежегодно
к 10 числу месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ
Управление внутренней политики Акмолинской области
Наименование на казахском языке;
Наименование на русском языке;
Ф.И.О. руководителя;
Виды оказываемых услуг на казахском языке;
Виды оказываемых услуг на русском языке;
Численность обучающихся;
Наименование городов/районов на казахском языке;
Наименование городов/районов на русском языке;
Адрес месторасположения на казахском языке;
Адрес месторасположения на русском языке;
Геопозиция;
Режим работы на казахском языке;
Режим работы на русском языке;
Контакты;
Адрес электронной почты;
Официальный интернет-ресурс.
102.
Культовые сооружения "Название МИО"
ежегодно
к 10 числу месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ
Управление внутренней политики Акмолинской области
Наименование на казахском языке;
Наименование на русском языке;
Ф.И.О. руководителя;
Вместимость;
Наименование городов/районов на казахском языке;
Наименование городов/районов на русском языке;
Адрес месторасположения на казахском языке;
Адрес месторасположения на русском языке;
Геопозиция;
Контакты;
Адрес электронной почты;
Официальный интернет-ресурс.
103.
Проводимые мероприятия по развитию и пропаганде языков "Название МИО"
ежегодно
к 10 числу месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ
Управление внутренней политики Акмолинской области
Наименование мероприятия на казахском языке;
Наименование мероприятия на русском языке;
Дата проведения;
Место проведения на казахском языке;
Место проведения на русском языке;
Контакты.
Сельское хозяйство
104.
Объекты агропромышленного комплекса "Название МИО" (в том числе мясоперерабатывающие предприятия, предприятия по производству продуктов в лесном и рыбном хозяйстве)
ежемесячно
к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ
Управление сельского хозяйства Акмолинской области
Наименование на казахском языке;
Наименование на русском языке;
БИН;
Ф.И.О. руководителя;
Виды оказываемых услуг на казахском языке;
Виды оказываемых услуг на русском языке;
Наименование городов/районов на казахском языке;
Наименование городов/районов на русском языке;
Адрес месторасположения на казахском языке;
Адрес месторасположения на русском языке;
Геопозиция;
Режим работы на казахском языке;
Режим работы на русском языке;
Контакты;
Адрес электронной почты.

100.
Тіркелген діни бірлестіктер және олардың филиалдары "ЖАО атауы"
жарты жылда бір рет
есептік кезеңнен кейінгі айдың
10-на
АЖО
Ақмола облысының ішкі саясат басқармасы
Атауы қазақ тілінде;
Атауы орыс тілінде;
Басшысының Т.А.Ә.;
Қалалардың/аудандардың атауы қазақ тілінде;
Қалалардың/аудандардың атауы орыс тілінде;
Орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
Орналасқан мекенжайы орыс тілінде;
Геопозиция;
Байланыс деректері;
Электрондық поштаның мекенжайы;
Ресми интернет-ресурс.
101.
Рухани оқу орындары "ЖАО атауы"
жыл сайын
есептік кезеңнен кейінгі айдың
10-на
АЖО
Ақмола облысының ішкі саясат басқармасы
Атауы қазақ тілінде;
Атауы орыс тілінде;
Басшысының Т.А.Ә.;
Көрсетілетін қызмет түрлері қазақ тілінде;
Көрсетілетін қызмет түрлері орыс тілінде;
Білім алушылардың саны;
Қалалардың/аудандардың атауы қазақ тілінде;
Қалалардың/аудандардың атауы орыс тілінде;
Орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
Орналасқан мекенжайы орыс тілінде;
Геопозиция;
Жұмыс режимі қазақ тілінде;
Жұмыс режимі орыс тілінде;
Байланыс деректері;
Электрондық поштаның мекенжайы;
Ресми интернет-ресурс.
102.
Діни ғимараттар "ЖАО атауы"
жыл сайын
есептік кезеңнен кейінгі айдың
10-на
АЖО
Ақмола облысының ішкі саясат басқармасы
Атауы қазақ тілінде;
Атауы орыс тілінде;
Басшысының Т.А.Ә.;
Сыйымдылығы;
Қалалардың/аудандардың атауы қазақ тілінде;
Қалалардың/аудандардың атауы орыс тілінде;
Орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
Орналасқан мекенжайы орыс тілінде;
Геопозиция;
Байланыс деректері;
Электрондық поштаның мекенжайы;
Ресми интернет-ресурс.
103.
Тілдерді дамыту және насихаттау бойынша өткізілетін іс-шаралар "ЖАО атауы"
жыл сайын
есептік кезеңнен кейінгі айдың
10-на
АЖО
Ақмола облысының ішкі саясат басқармасы
Іс-шараның атауы қазақ тілінде;
Іс-шараның атауы орыс тілінде;
Өткізілетін күні;
Өткізілетін орны қазақ тілінде;
Өткізілетін орны орыс тілінде;
Байланыс деректері.
Ауыл шаруашылығы
104.
Агроөнеркәсіп кешенінің объектілері (оның ішінде ет өңдеу кәсіпорындары, орман және балық шаруашылықтарында өнім өндіру жөніндегі кәсіпорындар) "ЖАО атауы"
ай сайын
есептік кезеңнен кейінгі айдың
5-не
АЖО
Ақмола облысының ауыл шаруашылығы басқармасы
Атауы қазақ тілінде;
Атауы орыс тілінде;
БСН;
Басшысының Т.А.Ә.;
Көрсетілетін қызмет түрлері қазақ тілінде;
Көрсетілетін қызмет түрлері орыс тілінде;
Қалалардың/аудандардың атауы қазақ тілінде;
Қалалардың/аудандардың атауы орыс тілінде;
Орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
Орналасқан мекенжайы орыс тілінде;
Геопозиция;
Жұмыс режимі қазақ тілінде;
Жұмыс режимі орыс тілінде;
Байланыс деректері;
Электрондық поштаның мекенжайы.

105.
Объем валовой продукции сельского хозяйства "Название МИО"
ежемесячно
к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ
Управление сельского хозяйства Акмолинской области
Период;
Вид продукции сельского хозяйства на казахском языке;
Вид продукции сельского хозяйства на русском языке;
Единица измерения на казахском языке;
Единица измерения на русском языке;
Объем валовой продукции;
Динамика по сравнению с аналогичным периодом прошлого года.
106.
Произведено мяса (в живом весе), молока, яиц "Название МИО"
ежемесячно
к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ
Управление сельского хозяйства Акмолинской области
Период;
Наименование продукции на казахском языке;
Наименование продукции на русском языке;
Единица измерения на казахском языке;
Единица измерения на русском языке;
Объем производства;
Динамика по сравнению с аналогичным периодом прошлого года.
107.
Поголовье крупного рогатого скота "Название МИО"
ежемесячно
к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ
Управление сельского хозяйства Акмолинской области
Период;
Наименование на казахском языке;
Наименование на русском языке;
Численность (тысяч штук);
Динамика по сравнению с аналогичным периодом прошлого года.
108.
Предприятия по производству плодоовощной продукции "Название МИО"
ежемесячно
к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ
Управление сельского хозяйства Акмолинской области
Наименование на казахском языке;
Наименование на русском языке;
БИН;
Ф.И.О. руководителя;
Виды оказываемых услуг на казахском языке;
Виды оказываемых услуг на русском языке;
Наименование городов/районов на казахском языке;
Наименование городов/районов на русском языке;
Адрес месторасположения на казахском языке;
Адрес месторасположения на русском языке;
Геопозиция;
Режим работы на казахском языке;
Режим работы на русском языке;
Контакты;
Адрес электронной почты.
Финансы
109.
Информация по приватизации "Название МИО"
по мере необходимости
по мере необходимости
АРМ
Управление по государственным закупкам и коммунальной собственности Акмолинской области
Наименование городов/районов на казахском языке;
Наименование городов/районов на русском языке;
Наименование реализованных объектов на казахском языке;
Наименование реализованных объектов на русском языке;
Количество и тип реализованных объектов на казахском языке;
Количество и тип реализованных объектов на русском языке;
Способ реализации на казахском языке;
Способ реализации на русском языке;
Общая сумма.
110.
Информация по передаче государственного имущества в имущественный найм и доверительное управление по "Название МИО"
по мере необходимости
по мере необходимости
АРМ
Управление по государственным закупкам и коммунальной собственности
Акмолинской области
Наименование городов/районов на казахском языке;
Наименование городов/районов на русском языке;
Количество договоров;
Площадь (квадратный метр);
Планируемые поступления (тысяч тенге);
Фактические поступления (тысяч тенге);
% исполнения.

105.
Ауыл шаруашылығы жиынтық өнімінің көлемі "ЖАО атауы"
ай сайын
есептік кезеңнен кейінгі айдың
5-не
АЖО
Ақмола облысының ауыл шаруашылығы басқармасы
Кезең;
Ауыл шаруашылығы өнімінің түрі қазақ тілінде;
Ауыл шаруашылығы өнімінің түрі орыс тілінде;
Өлшем бірлігі қазақ тілінде;
Өлшем бірлігі орыс тілінде;
Жиынтық өнім көлемі;
Өткен жылғы ұқсас кезеңмен салыстырғанда серпіні
106.
Ет (тірі салмақта), сүт, жұмыртқа өндірілді "ЖАО атауы"
ай сайын
есептік кезеңнен кейінгі айдың
5-не
АЖО
Ақмола облысының ауыл шаруашылығы басқармасы
Кезең;
Өнімнің атауы қазақ тілінде;
Өнімнің атауы орыс тілінде;
Өлшем бірлігі қазақ тілінде;
Өлшем бірлігі орыс тілінде;
Өндіріс көлемі;
Өткен жылғы ұқсас кезеңмен салыстырғанда серпіні.
107.
Ірі қара мал басы "ЖАО атауы"
ай сайын
есептік кезеңнен кейінгі айдың
5-не
АЖО
Ақмола облысының ауыл шаруашылығы басқармасы
Кезең;
Атауы қазақ тілінде;
Атауы орыс тілінде;
Мал басы (мың дана);
Өткен жылғы ұқсас кезеңмен салыстырғанда серпіні.
108.
Жеміс-жидек өнімін өндіру жөніндегі кәсіпорындар "ЖАО атауы"
ай сайын
есептік кезеңнен кейінгі айдың
5-не
АЖО
Ақмола облысының ауыл шаруашылығы басқармасы
Атауы қазақ тілінде;
Атауы орыс тілінде;
БСН;
Басшысының Т.А.Ә.;
Көрсетілетін қызмет түрлері қазақ тілінде;
Көрсетілетін қызмет түрлері орыс тілінде;
Қалалардың/аудандардың атауы қазақ тілінде;
Қалалардың/аудандардың атауы орыс тілінде;
Орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
Орналасқан мекенжайы орыс тілінде;
Геопозиция;
Жұмыс режимі қазақ тілінде;
Жұмыс режимі орыс тілінде;
Байланыс деректері;
Электрондық поштаның мекенжайы.
Қаржы
109.
Жекешелендіру бойынша ақпарат "ЖАО атауы"
қажеттілігіне қарай
қажеттілігіне қарай
АЖО
Ақмола облысының мемлекеттік сатып алу және коммуналдық меншік басқармасы
Қалалардың/аудандардың атауы қазақ тілінде;
Қалалардың/аудандардың атауы орыс тілінде;
Іске асырылған объектілердің атауы қазақ тілінде;
Іске асырылған объектілердің атауы орыс тілінде;
Іске асырылған объектілердің саны мен түрі қазақ тілінде;
Іске асырылған объектілердің саны мен түрі орыс тілінде;
Іске асыру тәсілі қазақ тілінде;
Іске асыру тәсілі орыс тілінде;
Жалпы сомасы.
110.
"ЖАО атауы" бойынша мемлекеттік мүлікті мүліктік жалға және сенімгерлік басқаруға беру жөніндегі ақпарат
қажеттілігіне қарай
қажеттілігіне қарай
АЖО
Ақмола облысының мемлекеттік сатып алу және коммуналдық меншік басқармасы
Қалалардың/аудандардың атауы қазақ тілінде;
Қалалардың/аудандардың атауы орыс тілінде;
Шарттардың саны;
Алаңы (шаршы метр);
Жоспарланған түсімдер (мың теңге);
Нақтылы түсімдер (мың теңге);
% орындалуы .

111.
Данные о конкурсах на доверительное управление и аренду объектов коммунальной собственности "Название МИО"
по мере необходимости
по мере необходимости
АРМ
Управление по государственным закупкам и коммунальной собственности
Акмолинской области
Наименование городов/районов на казахском языке;
Наименование городов/районов на русском языке;
Наименование объекта на русском языке;
Наименование объекта на казахском языке;
Адрес месторасположения на казахском языке;
Адрес месторасположения на русском языке;
Геопозиция;
Количество заявителей;
Рыночная стоимость, тенге;
Балансовая стоимость;
Дата, время и место проведения торгов;
Срок передачи на доверительное управление
(детализация по каждому).
Строительство
112.
Строительство объектов социального назначения "Название МИО"
ежегодно
к 10 числу месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ
Управление строительства Акмолинской области
Наименование объекта на русском языке;
Наименование объекта на казахском языке;
Площадь строительства;
Наименование городов/районов на казахском языке;
Наименование городов/районов на русском языке;
Адрес месторасположения на казахском языке;
Адрес месторасположения на русском языке;
Геопозиция;
Начало строительства;
Планируемая дата эксплуатации;
Заказчик на русском языке;
Заказчик на казахском языке;
Строительная компания (подрядная организация) на русском языке;
Строительная компания (подрядная организация) на казахском языке;
Контакты;
Адрес электронной почты.
113.
Строительство жилых домов "Название МИО"
ежегодно
к 10 числу месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ
Управление строительства Акмолинской области
Наименование объекта на русском языке;
Наименование объекта на казахском языке;
Площадь строительства;
Количество этажей;
Количество квартир;
Наименование городов/районов на казахском языке;
Наименование городов/районов на русском языке;
Адрес месторасположения на казахском языке;
Адрес месторасположения на русском языке;
Геопозиция;
Начало строительства;
Планируемая дата ввода в эксплуатацию;
Заказчик на русском языке;
Заказчик на казахском языке;
Строительная компания (подрядная организация) на русском языке;
Строительная компания (подрядная организация) на казахском языке;
Контакты;
Адрес электронной почты.
114.
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры "Название МИО"
ежегодно
к 10 числу месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ
Управление строительства
Акмолинской области
Наименование объекта на русском языке;
Наименование объекта на казахском языке;
Площадь строительства;
Наименование городов/районов на казахском языке;
Наименование городов/районов на русском языке;
Адрес месторасположения на казахском языке;
Адрес месторасположения на русском языке;
Геопозиция;
Начало строительства;
Планируемая дата ввода в эксплуатацию;
Заказчик на русском языке;
Заказчик на казахском языке;
Строительная компания (подрядная организация) на русском языке;
Строительная компания (подрядная организация) на казахском языке;
Контакты;
Адрес электронной почты.

111.
"ЖАО атауы" бойынша коммуналдық меншік объектілерін сенімгерлік басқаруға және жалға беруге конкурстар туралы деректер
қажеттілігіне қарай
қажеттілігіне қарай
АЖО
Ақмола облысының мемлекеттік сатып алу және коммуналдық меншік басқармасы
Қалалардың/аудандардың атауы қазақ тілінде;
Қалалардың/аудандардың атауы орыс тілінде;
Объект атауы орыс тілінде;
Объект атауы қазақ тілінде;
Орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
Орналасқан мекенжайы орыс тілінде;
Геопозиция;
Өтініш берушілердің саны;
Нарықтық құны, теңге;
Баланстық құны;
Сауда-саттықтарды өткізу күні, уақыты мен орны;
Сенімгерлік басқаруға беру мерзімі (әрқайсысы бойынша нақтылау).
Құрылыс
112.
Әлеуметтік мақсаттағы объектілердің құрылысы "ЖАО атауы"
жыл сайын
есептік кезеңнен кейінгі айдың
10-на
АЖО
Ақмола облысының құрылыс басқармасы
Объект атауы орыс тілінде;
Объект атауы қазақ тілінде;
Құрылыс алаңы;
Қалалардың/аудандардың атауы қазақ тілінде;
Қалалардың/аудандардың атауы орыс тілінде;
Орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
Орналасқан мекенжайы орыс тілінде;
Геопозиция;
Құрылыстың басталуы;
Пайдаланудың жоспарланған күні;
Тапсырыс беруші орыс тілінде;
Тапсырыс беруші қазақ тілінде;
Құрылыс компаниясы (мердігер ұйым) орыс тілінде;
Құрылыс компаниясы (мердігер ұйым) қазақ тілінде;
Байланыс деректері;
Электрондық поштаның мекенжайы.
113.
"ЖАО атауы" тұрғын үйлердің құрылысы
жыл сайын
есептік кезеңнен кейінгі айдың
10-на
АЖО
Ақмола облысының құрылыс басқармасы
Объект атауы орыс тілінде;
Объект атауы қазақ тілінде;
Құрылыс алаңы;
Қабат саны;
Пәтер саны;
Қалалардың/аудандардың атауы қазақ тілінде;
Қалалардың/аудандардың атауы орыс тілінде;
Орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
Орналасқан мекенжайы орыс тілінде;
Геопозиция;
Құрылыстың басталуы;
Пайдалануға берудің жоспарланған күні;
Тапсырыс беруші орыс тілінде;
Тапсырыс беруші қазақ тілінде;
Құрылыс компаниясы (мердігер ұйым) орыс тілінде;
Құрылыс компаниясы (мердігер ұйым) қазақ тілінде;
Байланыс деректері;
Электрондық поштаның мекенжайы.
114.
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымның құрылысы "ЖАО атауы"
жыл сайын
есептік кезеңнен кейінгі айдың
10-на
АЖО
Ақмола облысының құрылыс басқармасы
Объект атауы орыс тілінде;
Объект атауы қазақ тілінде;
Құрылыс алаңы;
Қалалардың/аудандардың атауы қазақ тілінде;
Қалалардың/аудандардың атауы орыс тілінде;
Орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
Орналасқан мекенжайы орыс тілінде;
Геопозиция;
Құрылыстың басталуы;
Пайдалануға берудің жоспарланған күні;
Тапсырыс беруші орыс тілінде;
Тапсырыс беруші қазақ тілінде;
Құрылыс компаниясы (мердігер ұйым) орыс тілінде;
Құрылыс компаниясы (мердігер ұйым) қазақ тілінде;
Байланыс деректері;
Электрондық поштаның мекенжайы.

115.
Объем введенных квадратных метров жилья "Название МИО"
ежегодно
к 10 числу месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ
Управление строительства Акмолинской области
Период;
Коммерческое жилье, тысяч квадратных метров;
Арендное жилье для очередников МИО, тысяч квадратных метров;
Индивидуальное жилищное строительство, тысяч квадратных метров;
Общая площадь введенных в эксплуатацию жилых домов, тысяч квадратных метров;
Кредитное жилье через систему Жилищных строительных сбережений для всех категории, тысяч квадратных метров.
116.
Сведения по планируемому сносу дачных участков "Название МИО"
раз в полугодие
к 10 числу месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ
Управление строительства Акмолинской области
Наименование дачного массива (садоводства) на казахском языке;
Наименование дачного массива (садоводства) на русском языке;
Территория, подпадающая под снос;
Геопозиция;
Планируемый срок сноса.
Индустриально-инновационное развитие
117.
Статистические данные по промышленности "Название МИО" (объемы горнодобывающей промышленности и разработки карьеров, объем прочей неметаллической минеральной продукции, объем продукции легкой промышленности, объем продукции машиностроения, объем продукции металлургической промышленности, объем готовых металлических изделий)
ежемесячно
к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ
Управление предпринимательства и промышленности Акмолинской области
Статистический показатель на казахском языке;
Статистический показатель на русском языке;
Период;
Единица измерения на казахском языке;
Единица измерения на русском языке;
Объем;
Динамика по сравнению с аналогичным периодом прошлого года.
118.
Объекты промышленности "Название МИО"
ежегодно
к 10 числу месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ
Управление предпринимательства и промышленности Акмолинской области
Наименование на казахском языке;
Наименование на русском языке;
БИН;
Ф.И.О. руководителя;
Направление деятельности на казахском языке;
Направление деятельности на русском языке;
Наименование городов/районов на казахском языке;
Наименование городов/районов на русском языке;
Адрес месторасположения на казахском языке;
Адрес месторасположения на русском языке;
Геопозиция;
Режим работы на казахском языке;
Режим работы на русском языке;
Контакты;
Адрес электронной почты;
Официальный интернет-ресурс.
119.
Данные по добыче общераспространенных полезных ископаемых "Название МИО"
ежемесячно
к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ
Управление предпринимательства и промышленности Акмолинской области
Объем добычи на казахском языке;
Объем добычи на русском языке;
Отчетный период;
Объем добычи за текущий отчетный период;
Сравнение с предыдущим отчетным периодом.

115.
Пайдалануға берілген тұрғын үйдің шартты метрінің көлемі "ЖАО атауы"
жыл сайын
есептік кезеңнен кейінгі айдың
10-на
АЖО
Ақмола облысының құрылыс басқармасы
Кезең;
Коммерциялық тұрғын үй, мың шаршы метр;
ЖАО кезекте тұрғандары үшін жалға берілетін тұрғын үй, мың шаршы метр;
Жеке тұрғын үй құрылысы, мың шаршы метр;
Пайдалануға берілген тұрғын үйлердің жалпы ауданы, мың шаршы метр;
Барлық санаттар үшін тұрғын үй құрылыс жинақтау арқылы кредиттік тұрғын үй, мың шаршы метр.
116.
Саябақ учаскелерін жоспарланған сүру бойынша мәліметтер "ЖАО атауы"
жарты жылда бір рет
есептік кезеңнен кейінгі айдың
10-на
АЖО
Ақмола облысының құрылыс басқармасы
Саябақ алабының (бақша шаруашылығы) атауы қазақ тілінде;
Саябақ алабының (бақша шаруашылығы) атауы орыс тілінде;
Сүруге түсетін аумақ;
Геопозиция;
Сүрудің жоспарланған мерзімі.
Индустриалды-инновациялық даму
117.
Өнеркәсіп бойынша статистикалық деректер (тау-кен өндірісінің және карьерлерді әзірлеудің көлемдері, өзге де металды емес минералды өнім көлемі, жеңіл өнеркәсіп өнімінің көлемі, машина жасау өнімінің көлемі, металлургия өнеркәсібі өнімінің көлемі, дайын металл өнімдерінің көлемі) "ЖАО атауы"
ай сайын
есептік кезеңнен кейінгі айдың
5-не
АЖО
Ақмола облысының кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
Статистикалық көрсеткіш қазақ тілінде;
Статистикалық көрсеткіш орыс тілінде;
Кезең;
Өлшем бірлігі қазақ тілінде;
Өлшем бірлігі орыс тілінде;
Көлемі;
Өткен жылғы ұқсас кезеңмен салыстырғанда серпін.
118.
Өнеркәсіп объектілері "ЖАО атауы"
жыл сайын
есептік кезеңнен кейінгі айдың
10-на
АЖО
Ақмола облысының кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
Атауы қазақ тілінде;
Атауы орыс тілінде;
БСН;
Басшысының Т.А.Ә.;
Қызмет бағыты қазақ тілінде;
Қызмет бағыты орыс тілінде;
Қалалардың/аудандардың атауы қазақ тілінде;
Қалалардың/аудандардың атауы орыс тілінде;
Орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
Орналасқан мекенжайы орыс тілінде;
Геопозиция;
Жұмыс режимі қазақ тілінде;
Жұмыс режимі орыс тілінде;
Байланыс деректері;
Электрондық поштаның мекенжайы;
Ресми интернет-ресурс.
119.
Жалпы таралған пайдалы қазбаларды өндіру жөніндегі деректер "ЖАО атауы"
ай сайын
есептік кезеңнен кейінгі айдың
5-не
АЖО
Ақмола облысының кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
Өндіру көлемі қазақ тілінде;
Өндіру көлемі орыс тілінде;
Есептік кезең;
Ағымдағы есептік кезеңде өндіру көлемі;
Өткен есептік кезеңменсалыстыру.

120.
Месторождения "Название МИО"
ежегодно
к 10 числу месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ
Управление предпринимательства и промышленности Акмолинской области
Наименование месторождения на казахском языке;
Наименование месторождения на русском языке;
Вид месторождения на казахском языке;
Вид месторождения на русском языке;
Объем;
Обслуживающая организация;
Расположение месторождения;
Геопозиция.
121.
Cхемы генеральных планов всех городов и населенных пунктов и проекты детальных планировок
ежегодно
к 10 числу месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ
Управление архитектуры и градостроительства Акмолинской области
Наименование на казахском языке;
Наименование на русском языке;
Тип проекта на казахском языке;
Тип проекта на русском языке;
Численность населения на исходный год (год/человек);
Численность населения на расчҰтный срок (год/человек);
Заказчик проекта на казахском языке;
Заказчик проекта на русском языке;
Разработчик проекта на казахском языке;
Разработчик проекта на русском языке;
Дата утверждения, кем, № решения на казахском языке;
Дата утверждения, кем, № решения на русском языке;
Фактическое состояние (комплектность, разработан в программе Auto CAD, Coreldraw и так далее (при наличии), стадия разработки/корректировки) на казахском языке;
Фактическое состояние (комплектность, разработан в программе Auto CAD, Coreldraw и так далее (при наличии), стадия разработки/корректировки) на русском языке.
122.
О реализованных для коммерческих целей земельных участках
ежегодно
к 10 числу месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ
Управление земельных отношений Акмолинской области
Наименование городов/районов на казахском языке;
Наименование городов/районов на русском языке;
Количество аукционов;
Количество участков;
Площадь земли, проданной через аукцион, гектар;
Цена, тысяч тенге;
Вид права на казахском языке;
Вид права на русском языке.
123.
Распределение земельного фонда по категориям земель в разрезе районов и городов областного значения "Название региона"
раз в полугодие
к 10 числу месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ
Управление земельных отношений Акмолинской области
Наименование городов/районов областного значения на казахском языке;
Наименование городов/районов областного значения на русском языке;
Наименование категории земель на казахском языке;
Наименование категории земель на русском языке;
Площадь земель в разрезе каждой категории;
Отчетный период;
Геопозиция.
Расшифровка аббревиатур:
АРМ – автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных;
США – Соединенные Штаты Америки;
СМИ – средства массовой информации;
БИН – бизнес-идентификационный номер;
МИО – местный исполнительный орган;
ВУЗ – высшее учебное заведение;
НДС – налог на добавленную стоимость;
ГО – государственный орган;
КСК – кооператив собственников квартир;
Ф.И.О. – фамилия, имя, отчество;
НПО – неправительственные организации.

120.
"ЖАО атауы" кен орындары
жыл сайын
есептік кезеңнен кейінгі айдың
10-на
АЖО
Ақмола облысының кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
Кен орнының атауы қазақ тілінде;
Кен орнының атауы орыс тілінде;
Кен орнының түрі қазақ тілінде;
Кен орнының түрі орыс тілінде;
Көлемі;
Қызмет көрсететін ұйым;
Кен орнының орналасу орны;
Геопозиция.
121.
Барлық қалалар мен елді мекендердің бас жоспарларының схемасы және егжей-тегжейлі жоспарлау жобалары
жыл сайын
есептік кезеңнен кейінгі айдың
10-на
АЖО
Ақмола облысының сәулет және қала құрылысы басқармасы
Атауы қазақ тілінде;
Атауы орыс тілінде;
Жоба үлгісі қазақ тілнде;
Жоба үлгісі орыс тілінде;
Бастапқы жылға халық саны (жыл/адам);
Есептік мерзімге, жылға халық саны (жыл/адам);
Жобаға тапсырыс беруші қазақ тілінде;
Жобаға тапсырыс беруші орыс тілінде;
Жобаны әзірлеуші қазақ тілінде;
Жобаны әзірлеуші орыс тілінде;
Бекітілген күні, кіммен, шешімнің
№ қазақ тілінде;
Бекітілген күні, кіммен, шешімнің
№ орыс тілінде;
Нақтылы ахуалы (құзыреттілігі, Auto CAD, Coreldraw бағдарламасында әзірленді және тағы басқалар (болған жағдайда), әзірлеу/түзету сатысы) қазақ тілінде;
Нақтылы ахуалы (құзыреттілігі, Auto CAD, Coreldraw бағдарламасында әзірленді және тағы басқалар (болған жағдайда), әзірлеу/түзету сатысы) орыс тілінде.
122.
Коммерциялық мақсаттар үшін өткізілген жер учаскелері туралы
жыл сайын
есептік кезеңнен кейінгі айдың
10-на
АЖО
Ақмола облысының жер қатынастары басқармасы
Қалалардың/аудандардың атауы қазақ тілінде;
Қалалардың/аудандардың атауы орыс тілінде;
Аукцион саны;
Учаскелердің саны;
Аукцион арқылы сатылған жер алаңы, гектар;
Бағасы, мың теңге;
Құқық түрі қазақ тілінде;
Құқық түрі орыс тілінде.
123.
Аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың бөлінісінде жер санаттары бойынша жер қорын бөлу "ЖАО атауы"
жарты жылда бір рет
есептік кезеңнен кейінгі айдың
10-на
АЖО
Ақмола облысының жер қатынастары басқармасы
Облыстық маңызы бар қалалардың/аудандардың атауы қазақ тілінде;
Облыстық маңызы бар қалалардың/аудандардың атауы орыс тілінде;
Жер санаттарының атауы қазақ тілінде;
Жер санаттарының атауы орыс тілінде;
Әрбір санаттың бөлінісінде жерлердің алаңы;
Есептік кезең;
Геопозиция.
Аббревиатураларды толық жазу:
АЖО – ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны;
АҚШ – Америка Құрама Штаттары;
БАҚ – бұқаралық ақпарат құралдары;
БСН – бизнес сәйкестендірілген нөмір;
ЖАО – жергілікті атқарушы орган;
ЖОО – жоғары оқу орны;
ҚҚС – қосылған құн салығы;
МО – мемлекеттік орган;
ПИК – пәтер иелерінің кооперативі;
Т.А.Ә. – тегі, аты, әкесінің аты;
ҮЕҰ – үкіметтік емес ұйымдар.