О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 5С-43-2 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Акмолинского областного маслихата от 20 июля 2016 года № 6С-4-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 1 августа 2016 года № 5486
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата "Об областном бюджете на 2016 - 2018 годы" от 14 декабря 2015 года № 5С-43-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5147, опубликовано 5 января 2016 года в газете "Арқа ажары", 7 января 2016 года в газете "Акмолинская правда) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2016 - 2018 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 148 484 180,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 962 817,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 583 053,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 913,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 129 935 395,9 тысяч тенге;
2) затраты – 148 055 222,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 615 638,7 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5 492 792,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 877 153,3 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 499 800,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 500 000,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 200,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 686 480,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 686 480,4 тысяч тенге.";
2) пункты 9 и 10 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2016 год в сумме 250 400,0 тысяч тенге.
10. Установить лимит долга местного исполнительного органа области на 2016 год в размере 18 130 657,3 тысяч тенге.";
3) приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата
В.Симчук
Секретарь
Акмолинского областного
маслихата
Д.Нурмулдин
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Акмолинской области С.Кулагин
Руководитель государственного
учреждения "Управление экономики
и бюджетного планирования
Акмолинской области"
Б.Малгаждаров
Приложение 1
к решению Акмолинского
областного маслихата

Ақмола облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 5С-43-2 "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2016 жылғы 20 шілдедегі № 6С-4-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 1 тамызда № 5486 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 5С-43-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5147 тіркелген, 2016 жылдың 5 қаңтарында "Арқа ажары" газетінде, 2016 жылдың 7 қаңтарында "Акмолинская правда" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016–2018 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 148 484 180,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 962 817,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 583 053,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 913,7 мың теңге;
трансферттер түсімі – 129 935 395,9 мың теңге;
2) шығындар – 148 055 222,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 4 615 638,7 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 5 492 792,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 877 153,3 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 499 800,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу - 500 000,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 200,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -4 686 480,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 4 686 480,4 мың теңге.";
2) 9 және 10 тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2016 жылға арналған облыстық жергілікті атқарушы органның резерві 250 400,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
10. 2016 жылға арналған облыстың жергiлiктi атқарушы органы қарызының лимитi 18 130 657,3 мың теңге мөлшерінде белгіленсін.";
3) көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақмола облыстық
мәслихаты сессиясының төрайымы
В.Симчук
Ақмола облыстық мәслихатының
хатшысы
Д.Нұрмолдин
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақмола облысының
әкімі
С.Кулагин
"Ақмола облысының экономика
және бюджеттік жоспарлау
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің
басшысы
Б.Малғаждаров
Ақмола облыстық

676 058,0
053
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
275 690,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
703 849,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
276 029,7
271
Управление строительства области
1 252 970,6
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов дошкольного воспитания и обучения
515 419,8
079
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
690 963,1
099
Строительство и реконструкция объектов технического, профессионального и послесреднего образования
46 587,7
285
Управление физической культуры и спорта области
1 110 788,1
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
850 313,9
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
260 474,2
5
Здравоохранение
27 916 410,0
253
Управление здравоохранения области
27 012 289,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
354 732,0
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
144 631,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
566 582,0
006
Услуги по охране материнства и детства
96 086,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
122 078,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
279 530,6
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
3 872 838,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
598 527,6
013
Проведение патологоанатомического вскрытия

676 058,0
053
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
275 690,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
703 849,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
276 029,7
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 252 970,6
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
515 419,8
079
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттерi
690 963,1
099
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
46 587,7
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 110 788,1
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
850 313,9
007
Мамандандырылған бiлiм ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
260 474,2
5
Денсаулық сақтау
27 916 410,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
27 012 289,6
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
354 732,0
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
144 631,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
566 582,0
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызметтер көрсету
96 086,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
122 078,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
279 530,6
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 872 838,0
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
598 527,6
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу

14 703,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
764 603,3
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
6 847,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 219,4
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
21 401,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
354 657,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
574 410,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
172 761,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
100 532,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
356 852,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 109 279,0
029
Областные базы спецмедснабжения
79 787,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
3 102,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
874 512,7
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
17 256,0
037
Погашение кредиторской задолженности по обязательствам организаций здравоохранения за счет средств местного бюджета
30 000,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
127 123,0
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
14 397 542,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
664 212,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 306 485,0
271
Управление строительства области
904 120,4
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
846 847,3
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерско-акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
57 273,1
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
4 603 308,1
256
Управление координации занятости и социальных программ области

14 703,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
764 603,3
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
6 847,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 219,4
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
21 401,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
354 657,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
574 410,0
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
172 761,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
100 532,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
356 852,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 109 279,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
79 787,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
3 102,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
874 512,7
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
17 256,0
037
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен денсаулық сақтау ұйымдарының міндеттемелері бойынша кредиттік қарызды өтеу
30 000,0
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
127 123,0
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
14 397 542,0
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
664 212,0
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1 306 485,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
904 120,4
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және реконструкциялау
846 847,3
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік-акушерлік пункттерді салу
57 273,1
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4 603 308,1
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы

2 645 905,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
100 841,7
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
576 122,4
003
Социальная поддержка инвалидов
274 827,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
951 479,7
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
5 066,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
224 300,0
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
11 489,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
22 775,5
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
2 479,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
172 877,0
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
152 089,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
12 532,0
054
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
53 080,5
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
52 720,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
33 226,6
261
Управление образования области
1 293 476,9
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 247 193,0
037
Социальная реабилитация

2 645 905,4
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
100 841,7
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
576 122,4
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
274 827,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
951 479,7
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
5 066,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
224 300,0
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11 489,0
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
22 775,5
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
2 479,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
172 877,0
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
152 089,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызметтер көрсету
12 532,0
054
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
53 080,5
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
52 720,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
33 226,6
261
Облыстың білім басқармасы
1 293 476,9
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 247 193,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру

46 283,9
263
Управление внутренней политики области
28 139,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
28 139,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 719,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
4 719,0
270
Управление по инспекции труда области
92 711,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
92 711,8
271
Управление строительства области
538 356,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
538 356,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
7 944 907,4
253
Управление здравоохранения области
14 451,6
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
14 451,6
259
Управление архивов и документации области
3 163,0
042
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
3 163,0
261
Управление образования области
42 738,4
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
42 738,4
271
Управление строительства области
3 902 671,5
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
1 417 616,0
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 666 531,6
058
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
118 344,9
062
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) реконструкцию жилья и инженерно-коммуникационной инфраструктуры для переселения жителей населенных пунктов Калачи и Красногорский Акмолинской области
700 179,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 981 882,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства

46 283,9
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
28 139,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
28 139,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 719,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 719,0
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
92 711,8
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
92 711,8
271
Облыстың құрылыс басқармасы
538 356,0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
538 356,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
7 944 907,4
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
14 451,6
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
14 451,6
259
Облыстың архивтер және құжаттама басқармасы
3 163,0
042
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
3 163,0
261
Облыстың білім басқармасы
42 738,4
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
42 738,4
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 902 671,5
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 417 616,0
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 666 531,6
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
118 344,9
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ақмола облысының Калачи және Красногорский елді мекендерінің тұрғындарын көшіру үшін тұрғын үй және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
700 179,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 981 882,9
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

84 960,0
255
Управление сельского хозяйства области
25 144 176,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
144 920,9
002
Поддержка семеноводства
557 447,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
2 282,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
149 103,2
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
7 944 256,3
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
104 536,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
106,2
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 508 863,0
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
115 200,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
114 444,6
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
131 083,0
052
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
15 691,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
4 147 610,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
42 495,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
9 298 934,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения по кредитам, а также лизингу технологического оборудования и сельскохозяйственной техники
867 204,0
719
Управление ветеринарии области
946 562,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
64 506,1
003
Капитальные расходы государственного органа
7 716,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 291,0
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)

84 960,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
25 144 176,2
001
Жергiлiкті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
144 920,9
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
557 447,0
018
Пестицидтердi (улы химикаттарды) залалсыздандыру
2 282,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
149 103,2
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
7 944 256,3
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
104 536,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
106,2
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 508 863,0
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
115 200,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
114 444,6
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
131 083,0
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
15 691,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
4 147 610,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
42 495,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
9 298 934,0
056
Кредиттер, сондай-ақ технологиялық жабдықтың және ауыл шаруашылығы техникасының лизингі бойынша сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау
867 204,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
946 562,8
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 506,1
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 716,0
028
Уақытша сақтау пунктіне дейін ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша көрсетілетін қызметтер
3 291,0
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)

31 711,9
257
Управление финансов области
18 697 434,5
012
Резерв местного исполнительного органа области
250 400,0
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
1 151 509,0
055
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
11 892 966,5
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
5 402 559,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
86 000,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
86 000,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
1 573 469,0
004
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
22 000,0
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 376 612,0
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
174 857,0
271
Управление строительства области
34 779,7
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
34 779,7
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
183 502,5
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
183 502,5
14
Обслуживание долга
2 383,9
257
Управление финансов области
2 383,9
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
786,9
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
1 597,0
15
Трансферты
21 229 862,4
257
Управление финансов области

31 711,9
257
Облыстың қаржы басқармасы
18 697 434,5
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
250 400,0
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 151 509,0
055
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11 892 966,5
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 402 559,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
86 000,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
86 000,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1 573 469,0
004
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
22 000,0
014
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 376 612,0
015
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
174 857,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
34 779,7
051
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
34 779,7
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
183 502,5
024
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
183 502,5
14
Борышқа қызмет көрсету
2 383,9
257
Облыстың қаржы басқармасы
2 383,9
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
786,9
016
Жергiлiктi атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдердi төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
1 597,0
15
Трансферттер
21 229 862,4
257
Облыстың қаржы басқармасы

21 229 862,4
007
Субвенции
19 233 260,0
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
143 083,9
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
5 531,5
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
300 095,0
026
Целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
1 499 040,0
052
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году, разрешенных доиспользовать по решению Правительства Республики Казахстан
8 652,5
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
40 199,5
III. Чистое бюджетное кредитование
4 615 638,7
Бюджетные кредиты
5 492 792,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 051 949,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
1 051 949,0
009
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Дорожной карты занятости 2020
1 051 949,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 631 055,0
271
Управление строительства области
1 258 988,0
009
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство жилья
1 258 988,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 372 067,0
046
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
2 372 067,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
696 748,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
696 748,0
007
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
696 748,0
13
Прочие
113 040,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
113 040,0
069
Кредитование на содействие развитию предпринимательства в моногородах, малых городах и сельских населенных пунктах
113 040,0
Погашение бюджетных кредитов
877 153,3
5
Погашение бюджетных кредитов
877 153,3
01
Погашение бюджетных кредитов
877 153,3
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
826 805,0
2
Возврат сумм бюджетных кредитов
50 348,3
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами

21 229 862,4
007
Субвенциялар
19 233 260,0
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
143 083,9
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
5 531,5
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
300 095,0
026
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 499 040,0
052
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген, өткен қаржы жылында бөлінген, пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерінің сомасын қайтару
8 652,5
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
40 199,5
III. Таза бюджеттiк кредиттеу
4 615 638,7
Бюджеттiк кредиттер
5 492 792,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 051 949,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1 051 949,0
009
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
1 051 949,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 631 055,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 258 988,0
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға және салуға кредит беру
1 258 988,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 372 067,0
046
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
2 372 067,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
696 748,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
696 748,0
007
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
696 748,0
13
Басқалар
113 040,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
113 040,0
069
Моноқалаларда, кіші қалаларда және ауылдық елді мекендерде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге кредит беру
113 040,0
Бюджеттiк кредиттерді өтеу
877 153,3
5
Бюджеттiк кредиттерді өтеу
877 153,3
01
Бюджеттiк кредиттерді өтеу
877 153,3
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
826 805,0
2
Бюджеттiк кредиттердiң сомаларын қайтару
50 348,3
IV. Қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо

69 031,0
На проведение мероприятий по очагам сибиреязвенных захоронений
10 000,0
Управление финансов области
1 499 040,0
На компенсацию потерь нижестоящих бюджетов
1 499 040,0
Управление культуры области
1 500,0
На укрепление материально-технической базы объектов культуры
1 500,0
Целевые трансферты на развитие
4 247 568,7
в том числе:
Управление строительства области
3 837 485,7
На строительство и реконструкцию объектов дошкольного воспитания и обучения
297 880,8
На строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
690 963,1
На развитие систем водоснабжения в сельских населенных пунктах
79 202,9
На проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
729 414,0
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
689 985,6
На строительство и (или) реконструкцию жилья и инженерно-коммуникационной инфраструктуры для переселения жителей населенных пунктов Калачи и Красногорский Акмолинской области
700 179,0
На строительство административных зданий в Целиноградском районе
159 693,0
На развитие инфраструктуры досуга, отдыха и социальной сферы города Кокшетау
303 000,0
На развитие инфраструктуры досуга, отдыха Бурабайского района
5 000,0
На развитие объектов спорта
182 167,3
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
381 683,0
На развитие коммунального хозяйства
226 639,0
На развитие систем водоснабжения и водоотведения
124 244,0
На развитие теплоэнергетической системы
2 800,0
На развитие коммунального хозяйства
28 000,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
28 400,0
На развитие транспортной инфраструктуры
28 400,0

69 031,0
Сібір жарасы қорымдары ошақтарында іс-шаралар өткізуге
10 000,0
Облыстың қаржы басқармасы
1 499 040,0
Төмен тұрған бюджеттердің ысырабын өтеуге арналған
1 499 040,0
Облыстың мәдениет басқармасы
1 500,0
Мәдени объектілердің материалды-техникалық базасын нығайтуға
1 500,0
Нысаналы даму трансферттерi
4 247 568,7
оның iшiнде:
Облыстың құрылыс басқармасы
3 837 485,7
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салуға және реконструкциялауға
297 880,8
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға
690 963,1
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға
79 202,9
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) құрылысына, реконструкциялауға
729 414,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға
689 985,6
Ақмола облысының Калачи және Красногорский елді мекендерінің тұрғындарын көшіру үшін тұрғын үй және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салуға және (немесе) реконструкциялауға
700 179,0
Целиноград ауданында әкімшілік ғимараттардың құрылысына
159 693,0
Көкшетау қаласының бос уақытта инфрақұрылымын, демалыс орындарын және әлеуметтік саланы дамытуға
303 000,0
Бурабай ауданыңда бос уақытта инфрақұрылымын, демалыс орындарын дамытуға
5 000,0
Спорт объектілерін дамытуға
182 167,3
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
381 683,0
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
226 639,0
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
124 244,0
Жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға
2 800,0
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
28 000,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
28 400,0
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
28 400,0